Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'szaleje' .
-
Szaleję w Smite Nowy temat, w którym będę zamieszczał moje ciekawe akcje z gry Smite. Nr 1#
-
Wątek będzie poświęcony temu, jak szaleję w CS:GO na turniejówkach. Dawno, dawno temu... A dzisiaj musiałem się wyżyć: W TT nam gorzej poszło, bo idioci biegali na początku, ale ugraliśmy...
-
Serwer, na którym nadano karę: ZM Nick podczas gry GIERARYHIR Nick admina nadającego karę: wpisz tu nick admina, który nadał karę KOTORI Rodzaj kary: ban Powód kary: PODKLADKA ZOMBIE Data zdarzenia: 28.10.2021 GODZINA OKOLO 21 02 Opis zdarzenia: ZOSTALEM ZABLOKOWANY PRZEZ OKOLO 4 LUB 5 GRACZY I ZOSTAJAC ZARAZONY PRZEZ ZM DOSTAJE BANA ZA PODKLADKE.... POMIJAM FAKT ZE NA 95% JEDNYM Z BLOKUJACYCH BYL WSPOMNIANY ADMIN... LUDZIE DOSTAJA BANA TERAZ ZA TO ZE JAK KOGOS ZARAZA I ADMINOWI SIE NIE SPODOBA ZE SZYSZKA W GLOWE DOSTAL WIEC TRZEBA BANOWAC...NIE DZIWI MNIE TO ZE CORAZ MNIEJ LUDZI GRA NA TYM SRWERZE
-
Przepraszam, za komentarz, ale za tego capslock'a to powinno się liścia dawać..
-
[CS:GO] To może teraz... Kanrin szaleje w CS:GO ;p
Kanrin opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Hejo ;] To tak żeby zrobić trochę konkurencji Nestiemu to założyłem swój temat z zrzutami z meczy ;p Na początek Mini Ace oraz wynik 16-0 dziękuje dobranoc ;] Jakieś tam mini ace To ja jestem Bogiem uświadom to sobie ;] Chłopakowi psychika nie wytrzymała i się powiesił ;D Stare dobre czasy inferno gdzie można było jeszcze wejść na drzewo i wybić cały team ;] Ace + Rozbrojenie paki ;] Cała runda tylko moja ;p Chodźcie parami bo nie mam czasu ;] Jakieś tam otwieranie i staty na + Rozgrzewka <3 Nasze FFA ;] Z cyklu daj mi Awke a ugram runde ;] ESL Cologne 2014 NA'VI vs LDLC "Kutas" Tak się robi Hajs maleńka :D Ze 100zł mam aktualnie 120€ a cena cały czas rośnie ^^ Karambitku nadchodze :D Jak coś jeszcze znajde to wstawie ;) Jak narazie to te najlepsze wybrałem ;] ale tego jest jeszcze wiele ;p
