Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'teraz' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Oznacz mnie jeszcze 10 razy..
  2. Valve kilka dni temu zmieniło cenę CS:GO, ale mało kto w ogóle to zauważył. Wiele osób uważa, że żeby sensownie grać w CS:GO, to trzeba mieć kupiony status Prime. Kosztował on stosunkowo dużo, bo 53,99zł. Wydatek ten jednak nie był jakiś niesamowicie duży w porównaniu do tego, co za tę cenę się otrzymuje, czyli większy spokój od cheaterów. W każdym razie Valve podniosło niedawno cenę. Również dla Polski. Nie jest to jakaś ogromna zmiana, ale jednak. Jest to pierwszy skok od kilku lat. Ostatnio cena zmieniła się jeszcze w 2020 roku. Nowa cena CS:GO – Prime Cena w Polsce zmieniła się o 27% na niekorzyść Polaków. Oznacza to, że wcześniej Prime kosztował 54zł, dzisiaj trzeba za niego zapłacić 68,50zł. CS jest teraz praktycznie wszędzie droższy, choć są trzy kraje, którym się udało. Z ciekawostek, największa zmiana dotyczy tureckiego lira. Tam cena wzrosła o 900%. W każdym razie nie należy się spodziewać większej ilości takich zmian. Valve raczej będzie dalej dostosowywać cenę co kilka miesięcy albo lat. źródło
  3. MuDzYYn

    [KOSZ] Może teraz

    Kiedy serwer ?
  4. Niedowierzanie! Valve wprowadza do CS:GO tryb Battle Royale i ogłasza, że gra od teraz będzie bezpłatna. Gracze, którzy zagrali w grę przed aktualizacją otrzymają pamiątkowe odznaki lojalności. Valve przedstawiło nowy tryb Battle Royale o nazwie Danger Zone. Jest to szybki tryb walki, oparty na strategii i umiejętności gracza. Co ciekawe w ten tryb będzie można grać solo oraz w ekipie dwu lub trzy osobowej. Oprócz tego Valve, ogłosiło, że od teraz CS:GO będzie grą bezpłatną. Każdy gracz, który zagrał w FPS przed aktualizacją otrzyma oznakę lojalnościową, którą będzie mógł wyodrębnić na swoim koncie. Warto zaznaczyć, że konto każdego gracza zostało dodane do statusu Prime. Do gry została jeszcze wprowadzona nowa skrzynka o nazwie “Danger Zone”. Zawiera ona siedemnaście nowych skinów, które za niedługo pojawią się na naszej stronie w osobnym artykule. Oprócz tego dodamy specjalny artykuł poświęcony wyłącznie aktualizacji i jej zawartości w punktach.
  5. Haha, przeszło do historii
  6. PikuSS

    [KOSZ] BAnowac aimy!! teraz

    zapraszam na serwa zbanować ze 3!!
  7. Hejo ;] To tak żeby zrobić trochę konkurencji Nestiemu to założyłem swój temat z zrzutami z meczy ;p Na początek Mini Ace oraz wynik 16-0 dziękuje dobranoc ;] Jakieś tam mini ace To ja jestem Bogiem uświadom to sobie ;] Chłopakowi psychika nie wytrzymała i się powiesił ;D Stare dobre czasy inferno gdzie można było jeszcze wejść na drzewo i wybić cały team ;] Ace + Rozbrojenie paki ;] Cała runda tylko moja ;p Chodźcie parami bo nie mam czasu ;] Jakieś tam otwieranie i staty na + Rozgrzewka <3 Nasze FFA ;] Z cyklu daj mi Awke a ugram runde ;] ESL Cologne 2014 NA'VI vs LDLC "Kutas" Tak się robi Hajs maleńka :D Ze 100zł mam aktualnie 120€ a cena cały czas rośnie ^^ Karambitku nadchodze :D Jak coś jeszcze znajde to wstawie ;) Jak narazie to te najlepsze wybrałem ;] ale tego jest jeszcze wiele ;p
  8. marcin2323

    co mam zrobic teraz?

    Wchodze sobie na serwer fragujemy kupuje bron ide pare krokow nawet nie strzelilem zabardzo do nikogo a tu ban wstaw ssy ktorych nie mam na cs! demko na pewno sie nagrolo sorki za niepotrzebny post ale na filmikach z yt te ssy bylo pod inna nazwa i nie moglem ich znalesc
  9. no znow czituja gamonie, mysli ze jak zmieni IP to znow moze tu grac i oszukiwac zrobcie cos z tymi czitami
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności