Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'teraz' .
-
Valve kilka dni temu zmieniło cenę CS:GO, ale mało kto w ogóle to zauważył. Wiele osób uważa, że żeby sensownie grać w CS:GO, to trzeba mieć kupiony status Prime. Kosztował on stosunkowo dużo, bo 53,99zł. Wydatek ten jednak nie był jakiś niesamowicie duży w porównaniu do tego, co za tę cenę się otrzymuje, czyli większy spokój od cheaterów. W każdym razie Valve podniosło niedawno cenę. Również dla Polski. Nie jest to jakaś ogromna zmiana, ale jednak. Jest to pierwszy skok od kilku lat. Ostatnio cena zmieniła się jeszcze w 2020 roku. Nowa cena CS:GO – Prime Cena w Polsce zmieniła się o 27% na niekorzyść Polaków. Oznacza to, że wcześniej Prime kosztował 54zł, dzisiaj trzeba za niego zapłacić 68,50zł. CS jest teraz praktycznie wszędzie droższy, choć są trzy kraje, którym się udało. Z ciekawostek, największa zmiana dotyczy tureckiego lira. Tam cena wzrosła o 900%. W każdym razie nie należy się spodziewać większej ilości takich zmian. Valve raczej będzie dalej dostosowywać cenę co kilka miesięcy albo lat. źródło
-
Niedowierzanie! Valve wprowadza do CS:GO tryb Battle Royale i ogłasza, że gra od teraz będzie bezpłatna. Gracze, którzy zagrali w grę przed aktualizacją otrzymają pamiątkowe odznaki lojalności. Valve przedstawiło nowy tryb Battle Royale o nazwie Danger Zone. Jest to szybki tryb walki, oparty na strategii i umiejętności gracza. Co ciekawe w ten tryb będzie można grać solo oraz w ekipie dwu lub trzy osobowej. Oprócz tego Valve, ogłosiło, że od teraz CS:GO będzie grą bezpłatną. Każdy gracz, który zagrał w FPS przed aktualizacją otrzyma oznakę lojalnościową, którą będzie mógł wyodrębnić na swoim koncie. Warto zaznaczyć, że konto każdego gracza zostało dodane do statusu Prime. Do gry została jeszcze wprowadzona nowa skrzynka o nazwie “Danger Zone”. Zawiera ona siedemnaście nowych skinów, które za niedługo pojawią się na naszej stronie w osobnym artykule. Oprócz tego dodamy specjalny artykuł poświęcony wyłącznie aktualizacji i jej zawartości w punktach.
-
Haha, przeszło do historii
- 3 odpowiedzi
-
zapraszam na serwa zbanować ze 3!!
-
[CS:GO] To może teraz... Kanrin szaleje w CS:GO ;p
Kanrin opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Hejo ;] To tak żeby zrobić trochę konkurencji Nestiemu to założyłem swój temat z zrzutami z meczy ;p Na początek Mini Ace oraz wynik 16-0 dziękuje dobranoc ;] Jakieś tam mini ace To ja jestem Bogiem uświadom to sobie ;] Chłopakowi psychika nie wytrzymała i się powiesił ;D Stare dobre czasy inferno gdzie można było jeszcze wejść na drzewo i wybić cały team ;] Ace + Rozbrojenie paki ;] Cała runda tylko moja ;p Chodźcie parami bo nie mam czasu ;] Jakieś tam otwieranie i staty na + Rozgrzewka <3 Nasze FFA ;] Z cyklu daj mi Awke a ugram runde ;] ESL Cologne 2014 NA'VI vs LDLC "Kutas" Tak się robi Hajs maleńka :D Ze 100zł mam aktualnie 120€ a cena cały czas rośnie ^^ Karambitku nadchodze :D Jak coś jeszcze znajde to wstawie ;) Jak narazie to te najlepsze wybrałem ;] ale tego jest jeszcze wiele ;p -
Wchodze sobie na serwer fragujemy kupuje bron ide pare krokow nawet nie strzelilem zabardzo do nikogo a tu ban wstaw ssy ktorych nie mam na cs! demko na pewno sie nagrolo sorki za niepotrzebny post ale na filmikach z yt te ssy bylo pod inna nazwa i nie moglem ich znalesc
-
no znow czituja gamonie, mysli ze jak zmieni IP to znow moze tu grac i oszukiwac zrobcie cos z tymi czitami
