Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'raz' .
-
siema ogolnie pisze tu dlatego ze juz wywalilem 3 razy po 7 zl SMS i jak dostaje kod to wpisuje go i pisze ze jakis blad lub ze kod jest zle wpisany albo jeszcze ze jest wykorzystany nie wiem jak to rozwiążemy ale chce jakso dostac tego vipa pro bo tez slabo by bylo jak bym nie dostal w ogole tego vipa pro choc juz wywalilem 21 zl wiec no
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Poniewaz nie wiem za co dostalem bana Nick z gry: fOki Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: okolo 30 minut temu Opis zdarzenia: Wchodze na serwer a po chwili dostaje bana Dowód: Dowodu na to za co dostalem bana nie mam poniewaz nie wiem za co go dostalem Z tego co wiem jesli ja skladam skarge to osoba oskarzona winna sie wypowiedziec i uzasadnic swoja decyzje . Dzial sie zgadza , wzor sie zgadza dlatego z niecierpliwoscia czekam na wypowiedz i uzsadnienie admina banujacego
-
Valve kilka dni temu zmieniło cenę CS:GO, ale mało kto w ogóle to zauważył. Wiele osób uważa, że żeby sensownie grać w CS:GO, to trzeba mieć kupiony status Prime. Kosztował on stosunkowo dużo, bo 53,99zł. Wydatek ten jednak nie był jakiś niesamowicie duży w porównaniu do tego, co za tę cenę się otrzymuje, czyli większy spokój od cheaterów. W każdym razie Valve podniosło niedawno cenę. Również dla Polski. Nie jest to jakaś ogromna zmiana, ale jednak. Jest to pierwszy skok od kilku lat. Ostatnio cena zmieniła się jeszcze w 2020 roku. Nowa cena CS:GO – Prime Cena w Polsce zmieniła się o 27% na niekorzyść Polaków. Oznacza to, że wcześniej Prime kosztował 54zł, dzisiaj trzeba za niego zapłacić 68,50zł. CS jest teraz praktycznie wszędzie droższy, choć są trzy kraje, którym się udało. Z ciekawostek, największa zmiana dotyczy tureckiego lira. Tam cena wzrosła o 900%. W każdym razie nie należy się spodziewać większej ilości takich zmian. Valve raczej będzie dalej dostosowywać cenę co kilka miesięcy albo lat. źródło
