Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'jeszcze' .
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Poniewaz nie wiem za co dostalem bana Nick z gry: fOki Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: okolo 30 minut temu Opis zdarzenia: Wchodze na serwer a po chwili dostaje bana Dowód: Dowodu na to za co dostalem bana nie mam poniewaz nie wiem za co go dostalem Z tego co wiem jesli ja skladam skarge to osoba oskarzona winna sie wypowiedziec i uzasadnic swoja decyzje . Dzial sie zgadza , wzor sie zgadza dlatego z niecierpliwoscia czekam na wypowiedz i uzsadnienie admina banujacego
-
iPhone 14 jeszcze wydajniejszy. Znamy datę premiery
Zamasu opublikował(a) temat w Dyskusje wokół urządzeń mobilnych
iPhone 14 jeszcze wydajniejszy? Do premiery całej serii zostało już niewiele czasu. Jak dotąd również samych informacji dotyczących nowej generacji smartfonów z logo nadgryzionego jabłka jest niewiele. Jednak im bliżej premiery, tym powinniśmy wiedzieć więcej. Niewątpliwie nowa generacja nie wniesie pod względem wyglądu jakiś rewolucyjnych zmian. Z drugiej strony znów poprawi się wydajność urządzeń. iPhone 14 pojawi się we wrześniu będzie pracował pod kontrolą dwóch generacji procesora Bionic zaoferuje nową matrycę aparatu iPhone 14 Co ciekawe, w najnowszej generacji iPhone’ów w zależności od modeli znajdą się inne procesory. Wedle najnowszych informacji jedynie iPhone 14 Pro i Pro Max otrzymają najnowszą jednostkę A16 Bionic. Modele iPhone 14 i 14 Max mają pracować pod kontrolą znanego już z aktualnej generacji procesora A15 Bionic. Wiele również wskazuje, że zostanie zwiększona pamięć operacyjna w najnowszych modelach. Generalnie Apple nie podaje tego parametru w oficjalnych danych, jednak wiadomo, że w kolejnej generacji zobaczymy kości o wielkości minimum 6 GB RAM. Natomiast w przypadku droższych modeli może to być nawet 8 GB pamięci RAM. W sieci krążą również niepotwierdzone informacje, że podstawowy model iPhone 14 może znów powrócić do wersji z 64 GB przestrzeni dyskowej. Miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie, gdyż w dzisiejszych czasach jest to już zdecydowanie niewystarczająca pojemność. Najnowszy procesor A16 Bionic wbrew wcześniejszym nadziejom pozostanie wykonywany w procesie 5 nm. Pomimo tego i tak można spodziewać się wzrostu wydajności w stosunku do poprzedniej generacji. Apple po prostu twierdzi, że jeszcze bardziej dopracowało tą technologię. Spekuluje się, że będzie on wydajniejszy o około 15 procent względem poprzedniej generacji. Wiele wskazuje na to, że iPhone 14 Pro i Pro Max otrzymają nową matrycę o rozdzielczości 48 Mpix. Prawdopodobnie znajdzie się tutaj również nowy procesor sygnału obrazu. Nie wiadomo na razie jak konkretnie będzie wyglądała specyfikacja aparatów. Można jednak spodziewać się sporych różnic w stosunku do poprzedniej generacji i pomiędzy tańszymi a droższymi modelami. Wszystko wskazuje na to, że cała seria iPhone 14 zostanie zaprezentowana już we wrześniu tego roku. Do tego czasu zapewne będą pojawiały się kolejne szczegóły dotyczące specyfikacji. Na razie ciężko powiedzieć jak będą prezentowały się ceny poszczególnych modeli. Można jednak spodziewać się kolejnego wzrostu cen. źródło -
Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Tak możemy określić organizatorów poprzednich Majorów, którzy próbują udoskonalić system szwajcarski. Po FACEIT, przyszedł czas na ESL, które ogłosiło poprawki dotyczące systemu szwajcarskiego na IEM Katowice 2019! Na FACEIT Major doszło do zmiany w piątej rundzie systemu szwajcarskiego, gdzie oglądaliśmy mecze BO3. ESL postanowiło pójść o krok dalej i wprowadziło jeszcze więcej takich spotkań. Pojedynki, które będą decydować o eliminacji lub awansie do dalszego etapu będą rozgrywane właśnie w BO3. Oznacza to, że podczas IEM Katowice 2019 zobaczymy aż 26 takich pojedynków. To nie koniec zmian. Każda drużyna na IEM Katowice będzie musiała uszeregować wszystkich przeciwników od najmocniejszego do najsłabszego. Wtedy propozycje wszystkich drużyn zostaną zsumowane, oprócz dwóch zespołów, które będą najbardziej odbiegać od średniej. Następnie każdemu zespołowi zostanie przypisane ELO, które będzie korygowane po każdym meczu. Ten sposób był już używany podczas IEM Chicago 2018 i dzięki temu mamy uniknąć sytuacji, że pewne zespoły miały po prostu łatwiej. Filmik (ciekawy): IEM Katowice 2019 rozpocznie się 13 lutego i potrwa aż do 3 marca. W zawodach zobaczymy dwadzieścia cztery drużyny, które powalczą o pulę nagród wynoszącą milion dolarów. Czy będą dropić skrzynki? Na chwilę obecną czekamy na pełne informacje. FORTNITE NA IEM KATOWICE! Fortnite: Battle Royale jest obecnie bez wątpienia najbardziej popularną grą na świecie, przynoszącą miliardy dolarów przychodu. Studio Epic Games nie zamierza jednak poprzestawać na dostarczaniu rozrywki pod strzechy i stara się podbić scenę e-sportową. Nawiązało ono współpracę z ESL i na IEM (Intel Extreme Masters) Expo 2019 odbędzie się turniej ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite, w ramach którego do stolicy województwa śląskiego z całego świata zjedzie się 200 najlepszych graczy i osób związanych z popularną sieciową produkcją. ESL i Epic Games łączą siły i ogłaszają współpracę, której efektem jest pojawienie się nowego tytułu szturmem podbijającego świat. IEM Expo będzie gospodarzem wydarzenia ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite! Podczas dwóch weekendów event w Katowicach odwiedzi 200 najlepszych na świecie graczy oraz influencerów związanych z Fortnite. Podczas pierwszego weekendu rozegrana zostanie polska edycja rozgrywek, w której do wygrania będzie ok. 380 000 zł (23 – 24 lutego), natomiast tydzień później – 1 – 3 marca, rozegrany zostanie turniej międzynarodowy, którego pula nagród wynosi ok. 1,9 mln zł. Na pierwszy weekend (23-24 lutego) zaplanowano dwa dni turniejów, w których udział wezmą najlepsi polscy gracze oraz influencerzy Fortnite. Podczas drugiego weekendu, przez trzy dni, najlepsi gracze z całego świata będą walczyć o lwią część puli nagród. Kibice, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na miejscu, otrzymają możliwość śledzenia rozgrywek na żywo w Internecie. W tym momencie potwierdzona została obecność następujących par influencerów: 72hrs - Chap 7ssk7 - Jamside Bizzle - Dmo Boyerxd - Crippa Domentos - Fwexy Hoopek - Sk1x Issa - Kamo Kinstaar - Hunter Magin - Juganza Mirwana - Inclyde Mitr0 - Khuna Motor - ErycTriceps Nate Hill - FunkBomb RazZzero0o - x8 Saf - Zayt Sak0ner - Skram Skite - Vato Taiovsky - Nero Teeqzy - Mushway Tfue - Cloak TheVic - Blaxou Vivid - Poach ZexRow - Vinny1x “ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to nasz pierwszy międzynarodowy turniej Fortnite i jesteśmy z tego powodu niezmiernie podekscytowani"powiedział Sebastian Weishaar, Chief Product Officer w ESL.„Fani z całego świata znają naszą katowicką imprezę i przywożąc do Katowic jedną z najpopularniejszych gier na świecie, mamy poczucie, że świetnie się tu wpasuje”.” “Fortnite to gra, która znana jest na całym świecie, a jej fani to niesamowici pasjonaci gamingu" dodał Rob Hodson, Esports Manager w Epic Games."Współpraca z ESL w Katowicach daje nam szansę zaprezentowania niektórych z tych niesamowitych międzynarodowych talentów”.” Strefa Fortnite, która zajmie gigantyczną powierzchnię 2500 m2, wyposażona zostanie w 100 komputerów PC i 100 konsol PS4. Zapraszamy kibiców Fortnite nie tylko do oglądania wydarzeń na scenie głównej, lecz także aktywnego uczestnictwa w turniejach otwartych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to wydarzenie, które daje możliwość każdemu z uczestników strefy free-to-play szansę na wygranie nagród rzeczowych z puli nagród o wartości prawie 200 000 zł. Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia i kolejnych biorących w nim udział influencerów zdradzimy w nadchodzących tygodniach. TO TAKŻE MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ Źródło izakTV & intelextrememaster.
-
Na nowy roku przygotowaliśmy kolejną dużą obniżkę. Od dziś 28 stycznia do 03 lutego. Największe stawki SMS - Tylko u nas! Ceny serwerów Vps oraz serwerów gier w promocyjnych cenach. Również nowa zmiana serwery Vps bez limtu transferu Najlepsza oferta na rynku ceny serwerów już od 7 zł /mc Serwery gier Warszawa Atman slot już od 0.70 zł Serwery dedykowane od 199 zł /mc Dlaczego właśnie my ? Linku! Posiadamy Polskie lokalizacje. Od 6 lat na rynku. Do serwera dodajemy ochronę Ochrona anty-DDoS. Najlepsza cena na rynku . Gwarantujemy najszybszą pomoc. Gwarantujemy zawsze te same IP. Wszystkie ceny mają wliczony podatek VAT 23%. Negocjacja cen Bez limitu transferu. Zawsze dodatkowe gratisy. Zapraszam Dedyki.net Nasz panel Panel
-
Na nowy roku przygotowaliśmy kolejną dużą obniżkę. Od dziś 28 stycznia do 03 lutego. Największe stawki SMS - Tylko u nas! Ceny serwerów Vps oraz serwerów gier w promocyjnych cenach. Również nowa zmiana serwery Vps bez limtu transferu Najlepsza oferta na rynku ceny serwerów już od 7 zł /mc Serwery gier Warszawa Atman slot już od 0.70 zł Serwery dedykowane od 199 zł /mc Dlaczego właśnie my ? Linku! Posiadamy Polskie lokalizacje. Od 6 lat na rynku. Do serwera dodajemy ochronę Ochrona anty-DDoS. Najlepsza cena na rynku . Gwarantujemy najszybszą pomoc. Gwarantujemy zawsze te same IP. Wszystkie ceny mają wliczony podatek VAT 23%. Negocjacja cen Bez limitu transferu. Zawsze dodatkowe gratisy. Zapraszam Dedyki.net Nasz panel Panel
-
Witam, mam na imię Natalia. Większość mnie na pewno kojarzy z serwera AWP, jako tamtejszego admina. Chcę zacząć od nowa grać. :) Jak wcześniej mówiłam uwielbiam grać w gry (Strzelanki, strategie etc.), poza grami komputerowymi, moją pasją jest siatkówka. :) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem. :D
-
vip 7 dni D2B731
-
Już wkrótce nastąpi oficjalne zakończenie wsparcia dla kolejnego z systemów operacyjnych stworzonych przez koncern Microsoft. Po tym, jak kilka lat temu wsparcie utracił Windows XP, teraz pora na Windowsa Vistę. Platforma definitywnie utraci je już 11 kwietnia przyszłego roku. Windows Vista był chyba najmniej udanym systemem operacyjnym Microsoftu i takiego zdania są nie tylko sami posiadacze pecetów, którzy mieli wątpliwą przyjemność z niego korzystać, ale też były dyrektor generalny Microsoftu Steve Ballmer, który oficjalnie potwierdził ten fakt w jednym z dawnych wywiadów. Użytkownicy komputerów osobistych nie będą więc żałować, gdyż już za rok Windows Vista oficjalnie utraci wsparcie Microsoftu. Proces jego wygaszania rozpoczął się w sierpniu 2012 roku i od tamtej pory platforma otrzymywała wyłącznie poprawki bezpieczeństwa, chroniące użytkowników przed różnego rodzaju zagrożeniami. Wkrótce to również się skończy, gdyż na 11 kwietnia 2017 roku Microsoft zaplanował ostateczne porzucenie tego systemu. Trzeba więc zacząć przyzwyczajać się do myśli o kolejnym wydatku na nową wersję systemu operacyjnego, gdyż dalsze użytkowanie Windowsa Visty nie będzie najlepszym pomysłem. Źródło: http://technowinki.onet.pl
-
Nick: Elite !? Admin: Bang Bang Bangarang SS: http://speedy.sh/YzmNj/Pulpit.rar
-
W co jeszcze pykacie opróćz Counter Strike'a ? :D
-
Witam Mam taki problem, zrobiłem wczoraj przelew za 7,50 aby doładować konto w sklepie. I do dzisiaj nie pojawiły sie na moim koncie.
-
Hosting SerweruSPL udostępnia serwery minecraft na własność za darmo przez pierwszy okres na rynku, skorzystaj ! Serwerus.pl/minecraftfree Nie czekaj! Możesz mieć na własność darmowy serwer minecraft! Sprawdź!!
