Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'więcej' .
-
Riot zmienia najnowszego strzelca w LoLu. Zeri ma zostać ponownie zbalansowana w patchu 12.11. Tydzień temu na oficjalne serwery League of Legends trafiła duża aktualizacja oznaczona numerem 12.10. Zmieniono w niej leczenie oraz tarcze i wytrzymałość wszystkich bohaterów, przez co teraz są nieco trudniejsi do zlikwidowania. Tak duże przeróbki niszczą balans i sprawiają, że niektóre postacie wygrywają lub przegrywają zdecydowanie więcej gier, niż powinny. Jedną z pokrzywdzonych jest Zeri, której obecny WinRate oscyluje w granicach 46%. W związku z tym Riot zapowiada jej buffy już w aktualizacji 12.11. Buffy Zeri w patch 12.11 Po wydaniu Iskry Zaun przez długi czas siała ona spustoszenie i była często wybierana nie tylko w kolejce rankingowej, ale i przez profesjonalistów na ważnych turniejach. Ostatecznie została znerfiona, a jej wskaźnik wygrywanych spotkań ustabilizował się na normalnym poziomie. Teraz po aktualizacji 12.10 spadł do 46%, co czyni z niej postać potrzebującej buffów. Zmiany, które otrzyma w przyszłej aktualizacji 12.11, zapowiedział Riot August. Twórcy chcą przenieść jej aktualną siłę wynikającą z użyteczności i mobilności w później fazie gry na większe obrażenia, niższe czasy odnowienia umiejętności i krytujące przez ściany “W”. Zmiany Zeri Q – Szybka Seria Aktywne obrażenia: 7-15 (+1.1 – 1.2TAD) >>> 8-20 (+1.1-1.3 TAD) Obrażenia z naładowanego ataku: 90-200 (.8 AP) + 1-10% maksymalnego zdrowia >>> 90-200 (0.9 AP) (na poziomie 18) +3-15% maksymalnego zdrowia Spowolnienie z naładowanego ataku: 18-50% na jedną sekundę >>> usunięto W – Laserowy Wstrząs Czas odnowienia: 19-9 >>> 12-8 Przelicznik AD: 1.4 >>> 1.5 Spowolnienie: 30-70% >>> 30-50% NOWOŚĆ: Jeżeli W przejdzie przez ścianę, to uderzy krytycznie bohatera lub potwora E – Iskrząca Moc Czas odnowienia: 26-20 >>> 22-16 Obniżenie czasu odnowienia po uderzeniu: 1 >>> 0.5 (redukcja czasu odnowienia po krycie: 3 >>> 1.5) R – Pioronujący Strzał Czas odnowienia: 120 – 70 >>> 100-70 Prędkość ruchu na stacku: 1.5% >>> 1% Staki na uderzenie bohatera przez efekt AoE: 4 >>> 8 Zmiany trafią na oficjalne serwery już za tydzień. Aktualizację 12.11 zaplanowano na środę 8 czerwca. źródło
-
[CS:GO] Nie mogę mieć więcej niż 100fps
Koniuu21 opublikował(a) temat w Problemy i pytania z CS 2 & CS:GO
Siema,od kilku dni mam taki problem w csgo ze nie mogę mieć więcej niż 100fps w grze.Na czystym csie mam tak samo,zaktualizowałem tez sterowniki w karcie,spójność Plików i nic.Dodam ze wcześniej bez problemu miałem 200-300 -
Według opublikowanego dziś przez władze Nepalu nowego bilansu ofiar katastrofalnego trzęsienia ziemi z ubiegłego tygodnia, liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 6204 a rannych do 13932. Wstrząsy o sile 7,8 stopnia w skali Richtera były najtragiczniejsze w historii Nepalu od ponad 80 lat. Natomiast ONZ opublikowała dane, według których skutki trzęsienia ziemi odczuło 8 z 28 mln mieszkańców Nepalu, w tym 1,7 mln dzieci. 340000 osób porzuciło spustoszone przez kataklizm miasto i Kotlinę Katmandu, którą przed katastrofą zamieszkiwało 2,5 miliona ludzi. Wczoraj w stolicy kraju Katmandu wydobyto spod gruzów kobietę, która była zasypana przez pięć dni. Ratownicy pracowali 10 godzin. Wcześniej spod gruzów jednego z hoteli wydobyto żywego piętnastolatka. Kiedy walił się dziewięciokondygnacyjny budynek, chłopak ukrył się za swoim motocyklem, co uratowało mu życie. Odnalezienie kolejnej żywej osoby w szóstej dobie od trzęsienia daje nadzieję tym, którzy wciąż nie mają informacji o swoich bliskich. Ratownicy w Katmandu wciąż odnajdują głównie ciała zabitych. Liczba uchodźców, którzy tylko jednego dnia - w środę - opuścili kotlinę, to 66 000. - Ta liczba do rana się podwoi - powiedział wieczorem szef policji drogowej w Katmandu. Przed katastrofą kotlinę Katmandu zamieszkiwało 2,5 miliona ludzi. Z dworców autobusowych w rejonie stolicy co chwila ruszają autobusy dosłownie obwieszone ludźmi, którzy jadą nawet na dachach lub uczepieni drzwi. Rząd Nepalu zakomunikował, że udało się oczyścić z gruzów i odłamków skał drogę do drugiego co do wielkości miasta kraju - Pokhary. Władze potrzebują około pół miliona namiotów dla osób, które utraciły swe domy. W akcji ratowniczej uczestniczy 65 000 nepalskich żołnierzy. Wskutek najsilniejszego od 80 lat trzęsienia ziemi ucierpiało osiem z 28 milionów Nepalczyków i 39 z 75 dystryktów himalajskiego kraju - oceniło nepalskie towarzystwo ubezpieczeniowe - Konsorcjum Redukcji Ryzyka. ------------------------------------------------------------------------------ Aresztowania za plądrowanie porzuconych domów i sianie paniki Policja w Nepalu aresztowała około 30 osób za plądrowanie domów porzuconych po sobotnim trzęsieniu ziemi, a także rozsiewanie plotek o kolejnych wstrząsach. Policja interweniowała także, aby przywrócić spokój wśród oczekujących na wyjazd z Katmandu. Przedstawiciel policji poinformował, że 27 aresztowanych okradało domy, których właściciele uciekli po trzęsieniu i wstrząsach wtórnych. Możliwość ich wystąpienia sprawiła, że wielu ludzi nadal obawia się wrócić do domów i woli zostać na otwartym powietrzu. Kolejnych kilka osób trafiło za kratki za wywoływanie paniki przez zamieszczanie w mediach społecznościowych i SMS-ach plotek o kolejnym nieuchronnym wielkim trzęsieniu. Funkcjonariusze musieli jeszcze interweniować na dworcu autobusowym, w pobliżu parlamentu, aby przywrócić spokój wśród kilku tysięcy osób ocalałych z trzęsienia, które bez skutku czekają tam na wyjazd ze spustoszonego Katmandu. Między zgromadzonymi a policją doszło do przepychanek. Mimo obietnic na miejsce nie podstawiono żadnego autobusu, a tłum jest coraz bardziej zdesperowany. Wstrząsy wtórne od soboty nieco zelżały, ale tysiące ludzi nadal koczują na ulicach, ponieważ ich domy zostały zrujnowane albo ich konstrukcje są naruszone. źródło: http://wiadomosci.onet.pl/
-
-high -nojoy -novid -threads +cl_forcepreload 1 +mat_queue_mode 2 +fps_max 65 -d3d9ex -no browser
-
[CS:GO] Więcej FPSÓW w cs:go! PORADNIK!
Rick Grimes. 乡 opublikował(a) temat w Poradniki do CS 2 & CS:GO
Wiele osób narzeka, że ma mało FPS jak ma słaby sprzęt w tym poradniku napiszę jak można zwiększyć FPS krok po kroku. Zapraszam! 1. Sposób reinstalacja gry - odświeżenie gry, załadowanie nowych plików, oraz nowsze pliki. Czyli odinstalowanie i zainstalowanie gry CS:GO. 2. Sprawdzenie spójności plików gry - Jeśli nie chcesz reinstalować gry, spróbuj chociaż sprawdzić spójność plików - sprawdzi to, czy któryś z plików nie jest uszkodzony / przestarzały i pobierze go na nowo. Więc jak zrobić: Przejdź do swojej biblioteki gier na Steam. Znajdź CS:GO kliknij na niego PPM następnie przejdź do właściwości Przejdź do zakładki Pliki Lokalne a następnie wybierz opcje Sprawdź spójność plików gry. Zdjęcie gdzie musisz być: 3. Wyłączenie interfejsu Steam - czyli nakładka, dzięki której możemy komunikować się z naszymi znajomymi czy też przeglądać internet w czasie gry. Jak wyłączyć? Zdjęcie: Musi być tak samo jak na zdjęciu. 4. Ustawienia wideo w grze - Ustawienia wideo gry, czyli chyba najbardziej podstawowa kwestia - ustawiając ustawiania na minimum zwiększymy wydajność naszej gry. Jak mieć więcej fps'ów wszystko pokazane na zdjęciu! Zdjęcia: 1. 2. Zwróć szczególną uwagę na Synchronizację Pionową gdyż ona ogranicza FPS w CS:GO do 60. 5. Parametry Startowe. - Parametry startowe csgo, czyli komendy które wpisujemy we właściwościach gry na Steam. CSGO posiada kilka przydatnych parametrów, dzięki którym mamy szanse na zwiększenie FPS. Przejdź do swojej biblioteki gier na Steam. Znajdź CS:GO kliknij na niego PPM następnie przejdź do właściwości. 1 strona "ogólne"; "Ustaw opcję uruchamiania...". Zdjęcie jak: Naciskami na to i wpisujemy m.in komendy: -nojoy - wyłącza nam wsparcie dla dżojstika w cs:go. -novid - brak intra na początku. +cl_forcepreload 1 - Dzięki tej komendzie cała mapa będzie nam się ładowała podczas dołączania na serwer, dzięki czemu takie rzeczy jak tekstury, modele, eksplozje granatów itp. nie będą ładowały się podczas rozgrywki co tylko powoduje spadki FPS. +mat_queue_mode 2 - wymusza wielowątkowość (więcej fpsów). Przykład: Ważne: Ale najpierw musimy włączyć konsolę ~ Zdjęcie jak włączyć konsolę: net_graph 1 lub (-1) - Włącza informacje o naszych FPS, pingu, tickrate itp. net_graphpos - Ustala pozycję net graph'u. net_graphproportionalfont - Ustala wielkość czcionki net graph'u. net_graphheight - Ustala miejsce net graph'u (wysokość). fps_max - Ustala maksymalną ilość FPS w grze. fps_max_menu - Ustala maksymalną ilość FPS w menu. bind "shift" "+speed;r_cleardecals" - Wyłącza krew oraz ślady po kulach na ścianach gdy naciśniemy klawisz shift. bind "CTRL" "+duck;r_cleardecals" - Wyłącza krew oraz ślady po kulach na ścianach gdy naciśniemy klawisz ctrl. 6. Czyszczenie Windowsa + gier. Przejdźmy sobie do programów które również mogą nam pomóc w zwiększeniu klatek na sekundę. Na sam początek zainteresuj się programem antywirusowym jeśli jeszcze żadnego nie posiadasz. Uchroni cie on przed wirusami które mogą ci obciążać procesor co wpływa fatalnie na twoje FPS w grze. m.in jakie programy do czyszczenia Windowsa + gier: 1. CCleaner 2. Razer Cortex 3. Malvarebytes 7. Przeczyszczenie Komputera - z kurzu, zmiana pasty termoprzewodzącą (sprawdzić czy nie ma wysokiej temperatury)! Program żeby sprawdzić ile mamy stopni CPU, GPU itp. 1. Program - HWMonitor Źródło - izaktv, sniper13, pomoc techniczna steam. -
Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany. Tak możemy określić organizatorów poprzednich Majorów, którzy próbują udoskonalić system szwajcarski. Po FACEIT, przyszedł czas na ESL, które ogłosiło poprawki dotyczące systemu szwajcarskiego na IEM Katowice 2019! Na FACEIT Major doszło do zmiany w piątej rundzie systemu szwajcarskiego, gdzie oglądaliśmy mecze BO3. ESL postanowiło pójść o krok dalej i wprowadziło jeszcze więcej takich spotkań. Pojedynki, które będą decydować o eliminacji lub awansie do dalszego etapu będą rozgrywane właśnie w BO3. Oznacza to, że podczas IEM Katowice 2019 zobaczymy aż 26 takich pojedynków. To nie koniec zmian. Każda drużyna na IEM Katowice będzie musiała uszeregować wszystkich przeciwników od najmocniejszego do najsłabszego. Wtedy propozycje wszystkich drużyn zostaną zsumowane, oprócz dwóch zespołów, które będą najbardziej odbiegać od średniej. Następnie każdemu zespołowi zostanie przypisane ELO, które będzie korygowane po każdym meczu. Ten sposób był już używany podczas IEM Chicago 2018 i dzięki temu mamy uniknąć sytuacji, że pewne zespoły miały po prostu łatwiej. Filmik (ciekawy): IEM Katowice 2019 rozpocznie się 13 lutego i potrwa aż do 3 marca. W zawodach zobaczymy dwadzieścia cztery drużyny, które powalczą o pulę nagród wynoszącą milion dolarów. Czy będą dropić skrzynki? Na chwilę obecną czekamy na pełne informacje. FORTNITE NA IEM KATOWICE! Fortnite: Battle Royale jest obecnie bez wątpienia najbardziej popularną grą na świecie, przynoszącą miliardy dolarów przychodu. Studio Epic Games nie zamierza jednak poprzestawać na dostarczaniu rozrywki pod strzechy i stara się podbić scenę e-sportową. Nawiązało ono współpracę z ESL i na IEM (Intel Extreme Masters) Expo 2019 odbędzie się turniej ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite, w ramach którego do stolicy województwa śląskiego z całego świata zjedzie się 200 najlepszych graczy i osób związanych z popularną sieciową produkcją. ESL i Epic Games łączą siły i ogłaszają współpracę, której efektem jest pojawienie się nowego tytułu szturmem podbijającego świat. IEM Expo będzie gospodarzem wydarzenia ESL Katowice Royale - Featuring Fortnite! Podczas dwóch weekendów event w Katowicach odwiedzi 200 najlepszych na świecie graczy oraz influencerów związanych z Fortnite. Podczas pierwszego weekendu rozegrana zostanie polska edycja rozgrywek, w której do wygrania będzie ok. 380 000 zł (23 – 24 lutego), natomiast tydzień później – 1 – 3 marca, rozegrany zostanie turniej międzynarodowy, którego pula nagród wynosi ok. 1,9 mln zł. Na pierwszy weekend (23-24 lutego) zaplanowano dwa dni turniejów, w których udział wezmą najlepsi polscy gracze oraz influencerzy Fortnite. Podczas drugiego weekendu, przez trzy dni, najlepsi gracze z całego świata będą walczyć o lwią część puli nagród. Kibice, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na miejscu, otrzymają możliwość śledzenia rozgrywek na żywo w Internecie. W tym momencie potwierdzona została obecność następujących par influencerów: 72hrs - Chap 7ssk7 - Jamside Bizzle - Dmo Boyerxd - Crippa Domentos - Fwexy Hoopek - Sk1x Issa - Kamo Kinstaar - Hunter Magin - Juganza Mirwana - Inclyde Mitr0 - Khuna Motor - ErycTriceps Nate Hill - FunkBomb RazZzero0o - x8 Saf - Zayt Sak0ner - Skram Skite - Vato Taiovsky - Nero Teeqzy - Mushway Tfue - Cloak TheVic - Blaxou Vivid - Poach ZexRow - Vinny1x “ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to nasz pierwszy międzynarodowy turniej Fortnite i jesteśmy z tego powodu niezmiernie podekscytowani"powiedział Sebastian Weishaar, Chief Product Officer w ESL.„Fani z całego świata znają naszą katowicką imprezę i przywożąc do Katowic jedną z najpopularniejszych gier na świecie, mamy poczucie, że świetnie się tu wpasuje”.” “Fortnite to gra, która znana jest na całym świecie, a jej fani to niesamowici pasjonaci gamingu" dodał Rob Hodson, Esports Manager w Epic Games."Współpraca z ESL w Katowicach daje nam szansę zaprezentowania niektórych z tych niesamowitych międzynarodowych talentów”.” Strefa Fortnite, która zajmie gigantyczną powierzchnię 2500 m2, wyposażona zostanie w 100 komputerów PC i 100 konsol PS4. Zapraszamy kibiców Fortnite nie tylko do oglądania wydarzeń na scenie głównej, lecz także aktywnego uczestnictwa w turniejach otwartych z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. ESL Katowice Royale – Featuring Fortnite to wydarzenie, które daje możliwość każdemu z uczestników strefy free-to-play szansę na wygranie nagród rzeczowych z puli nagród o wartości prawie 200 000 zł. Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia i kolejnych biorących w nim udział influencerów zdradzimy w nadchodzących tygodniach. TO TAKŻE MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ Źródło izakTV & intelextrememaster.
-
Firma Nvidia poinformowała, że pierwsze urządzenie tej firmy przeznaczone do rozrywki w salonie, Nvidia Shield z systemem Android TV, trafi na polski rynek 20 czerwca 2016 roku. Producent zapewnia, że Shield jest nawet 34 razy szybszy i ma znacznie więcej możliwości niż inne odtwarzacze mediów strumieniowych. Tak wysoka wydajność gwarantuje, że interfejs urządzenia jest responsywny i nieskazitelnie płynny. To jedyna konsola, która jest w stanie przesyłać materiały w rozdzielczości Ultra HD 4K z prędkością 60 kl./s na ekran telewizora, a jednocześnie zapewnia dostęp do szerokiej gamy gier, w tym do usługi strumieniowania gier na żądanie GeForce Now. GeForce Now: The New Way to Game GeForce Now to najbardziej rozbudowana usługa strumieniowania gier na świecie - jest jak Netflix dla gier. Użytkownicy usługi otrzymują nielimitowany dostęp do popularnych gier na komputery PC, w tym tytułów z serii Batman i Lego. Biblioteka usługi wciąż się rozrasta i liczy obecnie ponad 100 tytułów. Subskrybenci usługi łączą się z potężnymi superkomputerami do gier firmy Nvidia znajdującymi się w Europie Centralnej i Północnej, gdzie wybierają grę i maksymalnie w ciągu 30 sekund rozpoczynają rozgrywkę w rozdzielczości 1080p i z prędkością 60 kl./s. Koniec długiego czekania na pobranie gry z Internetu. Usługa GeForce Now jest bezpłatna przez pierwsze trzy miesiące użytkowania dla wszystkich posiadaczy urządzeń Shield. Po tym okresie abonament kosztuje jedynie 9,99 EUR miesięcznie. Usługę oficjalnie uruchomiono w Europie w dniu 1 października 2015 roku. Sercem urządzenia Shield jest procesor mobilny Tegra X1 z 256-rdzeniowym procesorem graficznym Nvidia oraz 64-bitowym procesorem centralnym. To pierwsze urządzenie tego typu obsługujące nową generację wyświetlaczy Ultra HD (4K). Urządzenie Shield jest wyjątkowo wszechstronne i oferuje między innymi: - Pełną rozrywkę w jednym urządzeniu - Wszystko w jakości 4K - Niesamowite gry - Najnowsze aplikacje i materiały - Wbudowane funkcje Chromecast i Google Voice - Systematyczne aktualizowanie oprogramowania Ceny i dostępność Shield (w wersji 16 GB) będzie kosztować 899 zł, natomiast wersja Shield Pro została wyceniona na 1299 zł. Cena opcjonalnego pilota Shield to 259 zł, podstawki - 149 zł, a dodatkowego kontrolera do gier Shield - 239 zł.
-
Proponuję dodać jakieś nowe mapki typu zm_rats czy zm_assault, więcej map to więcej frajdy. ;) Pozdrawiam.
-
Wiecej luzu na serwie 4fun i mniej pretensji od adminów :)
MIKE G aka Wiadrolapacz opublikował(a) temat w Kosz
Każdego dnia podczas gry slyszy sie różnego rodzaju pretensje od adminów np;"ogarnij micro" i to mnie właśnie śmieszy najbardziej bo to jest w końcu serwer 4fun czytaj " Dla zabawy "! Co za tym idzie chcialbym by gracze i admini mieli wiekszy dystans do siebie podzas gry na serwerze gdyż powstaja przez to nie potrzebne awantury i kłótnie:) Najlepiej gdyby admin interweniował na prośbe gracza ze jest obrażany czy cos w tym stylu a nie by sam admin to ocenial czy graczow dzieje sie krzywda podczas gry :) Pozdrawiam Wszystkie dobre mordy! hahah :) Wiecej Zieleni aka Mike G :) -
Niedawno dołaczyłem do waszej sieci i gram na serverze cod mod. Chciałem zwrócić uwage na ilość odpalonych osób na tym serverze. Prosze o rekrutacje na adminów bo nie da się tam grać...
-
witam wszystkich! Mam tylko 1 sprawe duzo gram na Waszym serwerze i zauważyłem brak adminow. Nie wiem czemu, ale jest ich zdecydowanie za malo. Jedyni admini co ogarniają to : Marcin , i bad Santa. Prosze o wieksze zainteresowanie sie adminow mapą De_dust 2...... wciagu 18 h na dobe mozna wyliczyc tylu cziterow , ze zabraknie miejsca w zeszycie 80 kartkowym, Dziekuje i pozdrawiam
