Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'serwie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 8 wyników

  1. Proponuję wprowadzić cenzurę na serwer, w sensie, widzialem kiedys na jednym serwie, jak ktoś napisał nie wiem k**** to od razu zamiast wulgaryzmu wyskakiwało "CENZURA" lub "Właściciel serwerowni jest najlepszy!" Myślę, że to umili grę. :)
  2. ogolnie mam problem z napisaniem posta nawet,nie wiem o co chodzi z waszym serwem ale oprocz tego ze sa sciny co kilka minut to forum tez nie dziala poprawnie- jeszcze raz napisze tu -mam 3 dzien vipa dzisiaj przesatl dzialac- nie wiem czy nestea powinien ogarniac niektore tematy- w kazdym badz razie krotko- ma vipa i chce go miec spowrotem-wjebalem tyle pieniedzy w wasz zerwer ze mam prawo tego zadac-zrobcie w koncu porzadek z tym bo ch mnie strzeli niedlugo-a ty nestea jak ci pisze ze nie moge w poszczegolnych dzialach napisac to nie wrzucaj do kosza tylko ogarnij problem dla ciebnie to kiwnac reka a ja nie moge wejsc w poszczegolne dzialy nawet ,nie wiem czyja to wina ale na pewno nie moja- ogarnac to qrwa -jescze raz powtarzam nie mam 10ciu lat zeby sie bawic w wasze jakies szopki i latac po dzialacvh roznych-chce zeby ktos kompetentny sie tym w koncu zajal pozdrawiam
  3. Od jakiegoś tygodnia na tym serwie jest patologia od 8-15 nie ma adminów kazdy robi co chce zwiększcie ilość adminów na tym serwie ;P
  4. Każdego dnia podczas gry slyszy sie różnego rodzaju pretensje od adminów np;"ogarnij micro" i to mnie właśnie śmieszy najbardziej bo to jest w końcu serwer 4fun czytaj " Dla zabawy "! Co za tym idzie chcialbym by gracze i admini mieli wiekszy dystans do siebie podzas gry na serwerze gdyż powstaja przez to nie potrzebne awantury i kłótnie:) Najlepiej gdyby admin interweniował na prośbe gracza ze jest obrażany czy cos w tym stylu a nie by sam admin to ocenial czy graczow dzieje sie krzywda podczas gry :) Pozdrawiam Wszystkie dobre mordy! hahah :) Wiecej Zieleni aka Mike G :)
  5. Witam zauważyłem że na serwie od rana do godz 14:00 nie można zastać żadnego admina! gdzie oni są skoro na serwie gra 20 osób? moja uwaga jest taka że albo admini to sami młodziki czyli 16- 18 lat i siedzą w szkole albo poprostu jest ich za mało! od kilkunastu dni gram z rana do południa i nie zastałem ani jednego admina a na serwie sie nie da grac fajnie że jest sporo osób ale co z tego jak zawsze 2-3 odpalonych. co z tego że nagram demo i wrzuce jak i tak na drugi dzień gra znów. bierzcie admów więcej i to starszych co beda w roznych godzinach a nie tylko od 14
  6. dostałem bana na serwie COD MOD zupełnie bez powodu proszę o unbana ten serwer:http://serwery.wiaderko.com/serwery/193.33.177.59:27015/
  7. PrezU

    Zmiany na serwie

    Czesc wszystkim dzisiaj zaczalem gre na serwie i mam pare propozycji pierwsza z nich jest komenda /sprzedaj ktora poprostu sprzedaje item ze stala cena np.3.5K $ druga propozycja jest dodanie deagle'a dla speedhacker'a (a tak nawiasem mozna bylo by tez zmienic nazwe speedhacker na Komandos lepiej sie prezentuje) i ja dam 2 propozycje na skina do deagle'a : 1 http://cs.gamebanana.com/skins/109610 2 http://cs.gamebanana.com/skins/104820 Kolejna rzecza jest skin do noza tutaj tez 2 propozycje : 1 http://cs.gamebanana.com/skins/134439 2 http://cs.gamebanana.com/skins/127015 Kolejna rzecza jest sklep pierwsze 4 propozycje w sklepie sa nie potrzebne wedlug mnie a niech inni sie wypowiedza pod postem Wazne jest dodanie deagle'a dla Speedhackera bo ciezko z samym glockiem albo usp bo jak ktos nas trafi to juz zwalniamy i nie mamy sie ajk wybronic I mozna tez dac strefy rashu od strony ct ale to juz zalezy rowniez od graczy oraz zmiana dotychczasowych skinow jesli to mozliwe jesli bedzie trzeba poszukam innych lepszych poniewaz te skiny sa "przesadzone" i to bardzo i spadochron rowniez by sie przydal Kolejna i ostatnia rzecz to dzialko nie da sie nic zrobic jesli ktos postawi na srodku takie cos zmniejszyc zasieg albo obraznia np. na eldorado ciezko wyjsc gdzie kolwiek prosze o jak najlepsze rozpatrzenie mojej prosby :D
  8. Witam . Dzisiaj od ok.18 godziny zaczelo jakos dziwne Pingowac i klatkowac wszystkich . Proponuje moze restart serwa , a wszystko wroci do normy :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności