Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'dostałem' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 17 wyników

  1. cash:)

    [KOSZ] dostałem bana

    siema dostałem bana na serwerze prosze o cofniecie blokady dziekuje i pozdrawiam :-)
  2. Witam ja oto zatem przyszedłem się spłakać ponieważ Admin o nicku NieLot nie powinien miec możliwości banowania. Grając sobie na serwerze w celu rozgrzewki zaczęło dobrze mi iśc to pare typów się popłakało o to i głównym atutem jest to że mam nowe konto to dostałem bana za WH tak dla poprawienia humoru zajebistych adminów tu mają. Polecam servery mój nick w cs: Dworaczek
  3. Dostałem bana od admina ' v ' bana na prodigy 2023-02-11 o 15 56 i nie mam screnow co robić
  4. Witam co mam zrobić gdy nie mam ssów w folderze cstrike, cstrike polish ani w appdacie ani nigdzie, pomoże mi ktoś bo mam problem
  5. Skarga na: admina Nick podczas gry: Nick osoby oskarżonej: prawie legendarny koniek Dlaczego składasz skargę: dostałem bana na tydzień bo nie wstawiłem czegoś na forum Data zdarzenia: 18 marca 2021 godzina 18:50 Opis zdarzenia: proszę o zdjęcia bana Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  6. Kill3rPL

    [KOSZ] dostałem bana

    Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze 200IQ Nick admina: wpisz tu nick admina nadającego karę Ajkot Rodzaj kary: ban / mute ban Powód kary: wpisz tu powód otrzymanej kary wyzywanie administracji Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia 17 styczeń czwartek Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem kary zażartowałem z administracji tak jak połowa serwera i dostałem bana i kilka osób a wieksza czesc serwera która zartowała z administracji nie dostała bana
  7. Podanie dotyczy serwera: ARENA 64 TR 1# / ARENA 128 TR 2# <- wybierz!!! Imię:Mikołaj Aktualny wiek:15 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Nick na serwerze:zbyszko z bogdańca Staż gry na serwerze: Godziny w jakich grasz na serwerze:10-23 Link do wykresu aktywności na serwerze: [ LINK DO GAMEME ] Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW W SOURCEBANS ] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Oświadczam, że posiadam STEAM z grą Counter-Strike: Global Offensive. Mój SID: [ TWÓJ STEAM:ID ]
  8. Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze Nick admina: wpisz tu nick admina banującego Powód bana: wpisz tu powód otrzymanego bana Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację przed otrzymaniem bana Dokończenie (mute został nałożony dnia 24.01.2019) grałem pod nickem: 9HedmahsI9 Surferzy
  9. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Nick podczas gry: wpisz tu swój nick na serwerze Nick osoby oskarżonej: wpisz tu nick admina lub gracza, na którego składasz skargę Dlaczego składasz skargę: Przedstaw krótki powód, dla którego składasz skargę Data zdarzenia: wpisz tu przybliżoną datę oraz orientacyjną godzinę zdarzenia, na podstawie którego składasz skargę Opis zdarzenia: opisz nam krótko i zwięźle sytuację, na podstawie której składasz skargę Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  10. Witam . Grałem przed chwilą na serwerze cod mod #4 i dostałem ss-y tylko nie mogę ich nigdzie odszukać , czy ktoś byłby chętny i mi pomógł ?
  11. Proszę o hasło do usługi na PW. Sprawdzimy czy faktycznie dobrze Pan wpisuje. Pozdrawiam Konsultant wsparcia technicznego, http://fragujemy.com
  12. dostałem bana na serwie COD MOD zupełnie bez powodu proszę o unbana ten serwer:http://serwery.wiaderko.com/serwery/193.33.177.59:27015/
  13. mam problem bo nei wiem gdzie te ss-y znajde teraz bo niem am nic praktycznie tam mógłby mi ktos pomoc mam cs 1.6 v35 przez rogala ;d
  14. Lolosek

    Dostałem bana za nic !!

    Nick Podczas Gry : LoveBOB Nick Admina Podczas Gry : Netsky. Powód bana: Wstaw screeny na froum fragujemy.com Opis sytuacji: Dostałem tego bana praktycznie za nic oraz nie zrobiono mi SS. Wydruk ==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! ==== Zbanowany nick : LoveBOB ==== Zbanowane IP : 89.229.198.44 ==== Admin : Netsky. ==== Powod Bana : Wstaw screeny na Fragujemy.com! ==== Wygasa : Nigdy ( od 06/20/2014 - 19 : 11 :
  15. Witam Kupiłem parę minut temu vipa rozbudowanego na 20 dni. I wybrałem klasę Cybersuit i byla zmiana mapy i jej nie dostałem. Kiedy ją otrzymam ? Nick: SkiLLMan
  16. Witam Mam taki problem, zrobiłem wczoraj przelew za 7,50 aby doładować konto w sklepie. I do dzisiaj nie pojawiły sie na moim koncie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności