Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'jest' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Forma zapłaty -blik Data złożenia zamówienia: 10.03.2023 godz 19.50 Nazwa zakupionej usługi: rezerwacja slota Dane identyfikacyjne usługi: pancio Serwer, którego dotyczy problem: 1.6 FFA Opis problemu: Po złożeniu wniosku o braku aktywnej usługi usuneliście problem po 2 dniach, teraz znowu usługa nie działa................
  2. Forma zapłaty:blik Data złożenia zamówienia: 10.03.2023 Nazwa zakupionej usługi: rezerwacja slota Serwer, którego dotyczy problem: 1.6 FFA Opis problemu: zamówiłem usługę, lecz niestety nie została ona dodana - opisz dokładnie i zwięźle problem; pamiętaj, że opis musi być czytelny i zrozumiały
  3. Koreański build, który zaczyna dominować w mecie. Kto najlepiej go wykorzystuje? Aktualizacja 12.10 znacząco wpłynęła na to, jak wygląda rozgrywka w League of Legends. Riot zmodyfikował każdego bohatera z LoLa, zwiększając jego wytrzymałość, a gracze, jak praktycznie za każdym razem, kiedy wprowadzane są podobne zmiany, zaczęli eksperymentować z przedmiotami. Jakiś czas temu można było przeczytać o połączeniu Frostfire Gauntleta wraz z BotRKiem, który zastąpił Divine Sunderera. Tym razem gracze poszli o krok dalej. Jak wygląda nowe combo? Fani ponownie wykorzystali BoTRKa, jednak tym razem połączyli go z Sunfire Aegis – jednym z najpopularniejszych mitycznych przedmiotów, który jest przeznaczony dla tanków. Połączenie wydaje się więc stosunkowo dziwne – z jednej strony jest itemem dla bohaterów, którzy cechują się sporą odpornością, a z drugiej dla tych, którzy opierają się na zadawaniu obrażeń przy pomocy podstawowych ciosów. Wspomniane combo ma naprawdę wysoki współczynnik wyboru oraz zwycięstw na sporej ilości postaci, które opierają się na auto-atakach. Zgodnie ze statystykami jest to najlepsza ścieżka budowania między innymi dla bohaterów takich jak na przykład Master Yi, Yone czy nawet Renekton. W przypadku Yone build ten został zastosowany nawet przez środkowego gracza zespołu Gen.G – Jeonga “Chovy’ego” Ji-hoona w pierwszej grze przeciwko Nongshim RedForce w letnim splicie LCK 2022. Prawdziwa moc omawianego combo wynika z połączenia dwóch zdolności, które wzmacniają zarówno obrażenia, jak i przeżywalność, kiedy skille bohatera się odnawiają. U Mastera Yi sporą rolę odegrały ostatnie wzmocnienia, które sprawiły, że jego współczynnik zwycięstw był naprawdę wysoki. Nawet po hotfixach BoTRK wraz z Sunfirem zdaje się świetnie niwelować słabości tego championa. Jako lategame’owemu carry BoTRK oraz Sunfire zapewnia bohaterowi wysoki power spike, lepsze możliwości pojedynkowania się oraz odporność, która przydaje się, kiedy chce się zanurzyć we wrogi zespół w teamfightach. źródło
  4. Valve kilka dni temu zmieniło cenę CS:GO, ale mało kto w ogóle to zauważył. Wiele osób uważa, że żeby sensownie grać w CS:GO, to trzeba mieć kupiony status Prime. Kosztował on stosunkowo dużo, bo 53,99zł. Wydatek ten jednak nie był jakiś niesamowicie duży w porównaniu do tego, co za tę cenę się otrzymuje, czyli większy spokój od cheaterów. W każdym razie Valve podniosło niedawno cenę. Również dla Polski. Nie jest to jakaś ogromna zmiana, ale jednak. Jest to pierwszy skok od kilku lat. Ostatnio cena zmieniła się jeszcze w 2020 roku. Nowa cena CS:GO – Prime Cena w Polsce zmieniła się o 27% na niekorzyść Polaków. Oznacza to, że wcześniej Prime kosztował 54zł, dzisiaj trzeba za niego zapłacić 68,50zł. CS jest teraz praktycznie wszędzie droższy, choć są trzy kraje, którym się udało. Z ciekawostek, największa zmiana dotyczy tureckiego lira. Tam cena wzrosła o 900%. W każdym razie nie należy się spodziewać większej ilości takich zmian. Valve raczej będzie dalej dostosowywać cenę co kilka miesięcy albo lat. źródło
  5. Ponad 300 tys. uchodźców i migrantów przybyło do Europy przez Morze Śródziemne od początku tego roku - poinformował w piątek Urząd Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR).W całym ubiegłym roku było ich 219 tys. Według najnowszych danych ponad 2,5 tys. ludzi zginęło, próbując dostać się do Europy drogą morską. Dane te nie uwzględniają ok. 200 osób, które mogły utonąć w czwartek, próbując dotrzeć z Libii do wybrzeży Europy. W całym 2014 roku na Morzu Śródziemnym zginęło lub zaginęło 3,5 tys. ludzi. Ok. 200 tys. spośród 300 tys. uchodźców dotarło do Grecji, a ok. 110 tys. do Włoch - powiedziała rzeczniczka UNHCR Melissa Fleming. Wyjaśniła, że ucieczkę uchodźców do Europy powodują pogarszające się warunki w Syrii i krajach sąsiadujących z nią. W połowie sierpnia Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji (IOM) prognozowała, że do końca sierpnia liczba migrantów i azylantów przekroczy ćwierć miliona. źródło: tvn24.pl
  6. Ambasada RP w Rzymie wystosował notę protestacyjną do MSZ Włoch ws. targu na Monte Casino "Świąteczne miasteczko" to inicjatywa stowarzyszenia prywatnych przedsiębiorców, którzy podpisali ze znajdującym się na wzgórzu opactwem benedyktynów, właścicielem tego obszaru, umowę o wynajmie terenu. W oświadczeniu polska ambasada poinformowała, że w niedzielę na Monte Cassino pojechali kierownik Wydziału Konsularnego i attache wojskowy, by zapoznać się z sytuacją na miejscu w pierwszych dniach funkcjonowania jarmarku. Wizyta - podkreślono - była niezapowiedziana i nieumówiona z władzami lokalnymi, kościelnymi czy też ze stowarzyszeniem, które wynajęło od opactwa tereny sąsiadujące z cmentarzem. Pozwoliło to - zaznaczyła ambasada - uzyskać najbardziej obiektywną ocenę stanu faktycznego. "Kiermasz nie tylko narusza sakralność miejsc bitwy o Monte Cassino, nie respektując ich godności i znaczenia historycznego, ale blokuje do nich dostęp. Placówka ponowiła swój protest do opactwa, które poinformowało, że wystosuje pisemną odpowiedź w tej sprawie"- wyjaśniła ambasada. Dodała, że w nocie wystosowanej po tej wizycie do włoskiego MSZ strona polska wyraziła zdecydowane oburzenie w związku z zaistniałą sytuacją, która obraża "godność najważniejszego polskiego miejsca pamięci we Włoszech". Ambasada zwróciła się też do władz włoskich z prośbą o podjęcie niezbędnych i skutecznych działań w celu powstrzymania inicjatywy oraz zapobiegania pojawianiu się analogicznych incydentów w przyszłości. Polscy dyplomaci powołali się na międzynarodowe standardy UNESCO dotyczące stref buforowych wokół miejsc pamięci. W tym przypadku nie są one respektowane - podkreślono. Placówka poinformowała również włoski MSZ o braku jakichkolwiek konsultacji ze strony organizatorów w sprawie inicjatywy organizacji kiermaszu świątecznego, co spowodowało - dodano - że nie miała okazji wyrazić swej negatywnej opinii na ten temat. W nocie położono także nacisk na negatywny odbiór sprawy przez polską opinię publiczną oraz na protesty kierowane z Polski i różnych stron świata. Ponadto ambasador Tomasz Orłowski skierował list z prośbą o podjęcie stosownych działań do włoskiego ministra ochrony środowiska Gian Luki Gallettiego, ponieważ teren ten należy do rezerwatu przyrody "Monti Aurunci", a także do Komisarza Generalnego ds. Uczczenia Poległych we włoskim Ministerstwa Obrony, sprawującego opiekę nad Polskim Cmentarzem Wojennym. Ambasada zapowiedziała, że nadal będzie monitować opactwo i oczekuje reakcji władz Włoch. We Włoszech trwa jednocześnie zbiórka podpisów pod listem protestacyjnym, wystosowanym przez środowiska polonijne w związku z organizacją jarmarku. Przeciwko niemu protestują także lokalne środowiska polityczne i historyczne z rejonu miasta Cassino. O sprawie tej informuje też włoska prasa. żródło:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nota-protestacyjna-ambasady-RP-do-MSZ-Wloch-ws-targu-na-Monte-Cassino,wid,18044872,wiadomosc.html?ticaid=1161e7&_ticrsn=5
  7. Hehe

    [KOSZ] Skoczek jest zbugowany

    Skoczek ma zabugowanego deagla ze zabija na szczala nawet jak sie nie wbije na nim 100ego poziomu.
  8. Kiubixu

    [KOSZ] Coś jest nie tak

    Witam. jak wszyscy zauważyli coś się dzieje z cod modem bo gra na nim coraz mnie ludzi i to jest problem poziomów bo jak taki gracz co dopiero zaczyna wbije na serwer i gra z takimi co mają po 100/200 lvl to od razu ucieka bo taka rozgrywka nie jest na miejscu, albo to wina reklamy bo jak ja grałem to był zawsze pełen serwer. Temat pozostawiam dla @Mika ;) i @Rogalik
  9. 13-latka urodziła dziecko. Dziewczynka dowiedziała się do ciąży po wypadku autobusu. Lekarze, którzy wykonali badanie UDSK zawiadomili prokuraturę. Do wypadku doszło 5 grudnia 2018 roku niedaleko Czarnej Białostockiej w województwie podlaskim. 13-latka, która ucierpiała w zderzeniu autobusu z samochodem osobowym, trafiła do dziecięcego szpitala klinicznego. Badania wykazały, że dziewczynka jest w ciąży. O fakcie została poinformowana prokuratura. Śledczy prowadzą postępowanie w kierunku artykułu z kodeksu karnego, który mówi o obcowaniu płciowym z małoletnią poniżej 15. roku życia. Ojcem dziecka, które przyszło na świat pod koniec lutego jest 19-latek. Nastolatkowi za współżycie z nieletnią grozi 12 lat więzienia. Źródło: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/13-latka-urodzila-dziecko.-Nie-wiedziala-ze-jest-w-ciazy
  10. Cześć! Dzisiaj wgłębimy się w temat Branży Pornograficzny. Zapraszam. 1. Pornografia na świecie 2. Główne informacje. 3. Zarobki 4. Utrzymanie 5. Ranking najpopularniejszych gwiazd 6. Ranking najpopularniejszych stron 7. Ranking produkcji 8. Polski producent - co on sądzi. Mapy branży na świecie. zielony - Legal żółty - Legalny, z ograniczeniami bordowy - Nie-legalny szary - brak danych Informacje ogólne i ciekawostki. Zacznijmy od tego, że 80% chętnych to mężczyźni, więc twierdzenie, że aktorek jest więcej to tylko zwykły stereotyp. Jako, że jest aż tak ogromna różnica, to produkcje muszą przeprowadzać specjalne selekcje. Panowie porównywani są pod względem długości członka oraz wypadnięcia przed kamerą. Standardowo film powinien trwać 15-30 minut, ale aby wyszedł on dobrze, materiał musi być minimum 2 razy dłuższy. Na planie oprócz pary znajduje się również reżyser, operator kamery, scenograf oraz osoba zajmująca się makijażem. Ciekawostki: 1. Około 25 % wszystkich wyszukiwań w Internecie (ok. 69 mln) jest związanych właśnie z filmami dla dorosłych. 2. Ankiety pokazują, że jedna na trzy kobiety regularnie odwiedza strony pornograficzne. 3. Najczęściej wyszukiwaną frazą na stronach porno jest "teen". 4. Stany Zjednoczone to największy producent pornografii, a na drugim miejscu plasują się Niemcy. Z kolei w Korei Północnej jakikolwiek związek z porno karany jest śmiercią. 5. 70% mężczyzn oglądających porno mieści się w przedziale wiekowym 18-24. 6. Pornografię ogląda około 450 milionów użytkowników miesięcznie. To średnio 15 milionów osób każdego dnia. 7. Około 10 % dorosłych jest uzależniona od oglądania tego typu filmów. 8. Co roku odbywa się gala "Porno Oscary" gdzie aktorzy otrzymują nagrody za dane wyróżnienia, np. "Najlepsze piersi". Ile zarabia się w takim biznesie? CNBC przeprowadziła badania pośród autentycznych „porno pracowników”, dzięki którym mogliśmy dowiedzieć się kto mniej więcej ile zarabia na kręceniu filmów pornograficznych w Stanach Zjednoczonych. Aktorka, scena z mężczyzną (i kobietą): 300-1500 dolarów (1200-5900 zł) Aktorka, scena z kobietą: 700-1200 dolarów (2700-4700 zł) Aktor: 500-1500 dolarów (2000-5900 zł) Reżyser: 1000-3000 dolarów (4000-12000 zł) Operator kamery: 500-700 dolarów (2000-2700 zł) Dźwiękowiec: 300-400 dolarów (1200-1600) Asystent produkcji: 100-250 dolarów (400-1000 zł) Scenarzysta: 250-400 dolarów (1000-1600 zł) Fotograf: 500 dolarów (2000 zł) Makijażysta: 500 dolarów (2000 zł) Czy da się utrzymać z tej pracy? "- W Polsce nie, bo jest po prostu za mało produkcji. Za granicą tak, ale przez krótki czas, bo rotacja wśród gwiazd jest dość duża. Podobnie jest w innych krajach, gdzie wiele kobiet traktuje granie w filmach erotycznych jako rodzaj promocji. Często są to dziewczyny, które występują w klubach, mają swoje własne show. Dzięki temu, że zagrały w określonej liczbie produkcji, mogą za swój występ zażądać odpowiednio wyższej kwoty. Część z tych dziewczyn pracuje również jako call girl." - mówi Krzysztof Garwatowski, dyrektor największego w Polsce wydawnictwa czasopism pornograficznych. Ranking najpopularniejszych gwiazd pornograficznych z 2017 roku oraz statystyki ogólne Ranking najpopularniejszych stron pornograficznych z 2016 roku showup - użytkowników, redtube- 2 200 000 użytkowników, bongacams - 2 200 000 użytkowników, pornhub - 1 900 000 użytkowników, xhamster - 1 800 000 użytkowników, xvideo - 1 200 000 użytkowników, datezsone- 1 200 000 użytkowników, xnxx- 1 100 000 użytkowników, pornway - 1 000 000 użytkowników, livejasmin - 1 000 000 użytkowników. Ranking najdroższych produkcji filmów dla dorosłych 10. Conquest Budżet: 150 000 dolarów 9. Flashpoint X Budżet: 220 000 dolarów 8. Manhunters Budżet: 250 000 dolarów 7. Operation Desert Stormy Budżet: 250 000 dolarów 6. Upload Budżet: 350 000 dolarów 5. Fashionistas Budżet: 500 000 dolarów 4. Pirates Budżet: 1 000 000 dolarów 3. Uninhibited Budżet: 1 200 000 dolarów 2. Pirates II: Stagnetti’s Revenge Budżet: 8 000 000 dolarów 1. Caligula Budżet: 17 500 000 Tutaj znajdziecie wywiad z polskim producentem filmów dla dorosłych: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,19736643,polski-producent-porno-mlodzi-mezczyzni-mysla-ze-sobie-poradza.html myślę, że może to być dopełnienie informacji, które się tutaj nie znalazły. Nie odbierajcie tego źle. Jestem zdania, że w życiu należy rozmawiać o wszystkim, niekoniecznie publicznie. Wydaję mi się, że niektórych może coś z tego artykułu zainteresować. Niekulturalne komentarze proszę zostawić dla siebie. W większości są to statystki, ale głównie to chciałem Wam przedstawić. Pozdrawiam,. Źródła: http://www.gp24.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/biznes-na-kreceniu-filmow-erotycznych-placa-100-dolarow-za-scene,10313298/ http://joemonster.org/art/36931 UWAGA! Opublikowałem ten artykuł wcześniej na innym forum! Pod nickiem n-ty.
  11. Wiadomość została wygenerowana automatycznie. Ten temat został oznaczony przez Moderatora jako spam i wyrzucony do -> archiwum. [!] Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderatorzy forum rozpatrzą go ponownie.
  12. Niedowierzanie! Valve wprowadza do CS:GO tryb Battle Royale i ogłasza, że gra od teraz będzie bezpłatna. Gracze, którzy zagrali w grę przed aktualizacją otrzymają pamiątkowe odznaki lojalności. Valve przedstawiło nowy tryb Battle Royale o nazwie Danger Zone. Jest to szybki tryb walki, oparty na strategii i umiejętności gracza. Co ciekawe w ten tryb będzie można grać solo oraz w ekipie dwu lub trzy osobowej. Oprócz tego Valve, ogłosiło, że od teraz CS:GO będzie grą bezpłatną. Każdy gracz, który zagrał w FPS przed aktualizacją otrzyma oznakę lojalnościową, którą będzie mógł wyodrębnić na swoim koncie. Warto zaznaczyć, że konto każdego gracza zostało dodane do statusu Prime. Do gry została jeszcze wprowadzona nowa skrzynka o nazwie “Danger Zone”. Zawiera ona siedemnaście nowych skinów, które za niedługo pojawią się na naszej stronie w osobnym artykule. Oprócz tego dodamy specjalny artykuł poświęcony wyłącznie aktualizacji i jej zawartości w punktach.
  13. Ostatnia aktualizacja do CS:GO wzbudziła wiele pytań z dnia 05.11.18r. Jednak wszystkich najbardziej zastanawia, dlaczego zostały wprowadzone dwie nowe mapy do trybu turniejowego. Mowa tutaj o Biome oraz Subzero. Już od jakiegoś czasu mówi się o zmianach, jakie mają nastąpić w CS:GO. Prowadzący drużyny Natus Vincere Danylo “Zeus” Teslenko w jednym z wywiadów powiedział, że Valve ma wprowadzić sporo nowości już w 2019. Jednak niedawna aktualizacja, która wprowadziła dwie nowe mapy do trybu turniejowego, może sugerować zmiany jeszcze w tym roku. Zmiana najprawdopodobniej nastąpi To, że szykują się zmiany w CS:GO możemy się domyślać po wprowadzeniu panoramy. Deweloperzy chcą, aby do gry wrócili starzy gracze, jednak nie będzie to takie proste. Dla strony Virtus.pro Jakub “kuben” Górczyński trener polskiej formacji powiedział – “Mam również przeczucie, że niedługo pokaże się nowa mapa”. Te słowa mogą określać sporo wariantów, jednak Valve nie może sobie pozwolić moim zdaniem na wprowadzenie nowej mapy do oficjalnej puli map turniejowych. Nawet gdyby tak nastąpiło to wielu graczy, musiałoby nauczyć się gry na nowej mapie, co nie zawsze jest proste, gdy mapa jest niedopracowana w każdym szczególe. Cobblestone Po usunięciu Cobblestone i zastąpieniem go Dust’em wiele osób dostało sporego zdziwienia. Jednak czy ta zmiana wyszła na dobre, ciężko określić, a piaskowa plansza jest rzadziej grana przez profesjonalistów. Co ciekawe ostatnie zmiany, jakie nadeszły kamienną mapę, moim zdaniem trochę popsuły klimat i dotychczasowe taktyki. Warto również zaznaczyć, że to mapa Cobblestone była najczęściej oglądana mapą przez kibiców na Majorze, ale głównie dlatego, iż pamiątka z tej mapy jest najcenniejsza. Najbardziej prawdopodobne jest to, że z puli map turniejowych wypadnie Cache, ponieważ aktualnie prowadzone są pracę nad odnowieniem właśnie tej mapy. Valve, aby nie zakłócać spokoju i harmonii z dużą pewnością mogę napisać, że do puli map wróci właśnie Cobblestone. Biome albo Subzero To nie oszukujmy się, jest lekką abstrakcją, jednak taki ruch zmusiłby wszystkich zawodników do nauki nowej mapy. Oprócz tego spora ilość graczy wróciłaby do gry, aby sprawdzić nową mapę w CS:GO. Jednak taki ruch mógłby być również strzałem w kolano, który spowodowałby duży spadek ilości graczy. Valve mogło również dodać, te dwie mapy dla weekendowych graczy, którym znudziły się poprzednie mapy. Osobiście jestem przekonany, że do tego nie dojdzie, lecz warto wziąć również tę opcję pod uwagę. Na dodatek wprowadzenie takiej mapy musi być mądrze przemyślane. Czy przebudowa Cache jest konieczna? To, że trwa przebudowa mapy Cache, świadczy o jednym. Valve chcę dotychczasowe mapy zrobić lepiej, a co za tym idzie odnowić elementy, aby gra wyglądała bardziej estetycznie. Wielu graczy czeka na inne zmiany takie jak np. wprowadzenie 128 Tickrate na oficjalnych serwerach. Jednak moim zdaniem może to nastąpić dopiero w przyszłym roku, a zmiana mapy w puli map jest jeszcze możliwa w tym roku. O zmianach na mapie Cache dowiedzieliśmy się niedawno od FMPONE (znanego konstruktora map), który udostępnił filmik. VIDEO: https://youtu.be/Wp-6dJUUQaM Podsumowanie Czy zmiana map jest konieczna? Moim zdaniem średnio, ale deweloperzy chcą odnowić CS:GO, ponieważ niedawno wyszły na jaw nie potwierdzone informację o tworzeniu gry podobnym właśnie do produkcji Valve. To również w moim odczuciu uruchomiło wprowadzenie Panoramy, która dobrze odświeżyła wygląd menu. Warto dodać, że ekipa odpowiedzialna za CS:GO chcę z pewnością również odnowić resztę części gry, a co za tym idzie mapy. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dowiemy się o zmianach. Źródło by izaktv
  14. Cześć, Tak jak wspominałem w wcześniejszych postach, założyłem tutaj konto aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem na scenie CS. Byłem administratorem w sieci CSCenter - swego czasu lidera na scenie Counter Strike. Jeśli macie pytania techniczne dotyczące for/ serwerów, zarządzania, błędów których trzeba się wystrzegać, reklamy i marketingu - zapraszam do zadawania pytań oraz do ogólnej dyskusji. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania :)
  15. Gatunek: Familijny, Komedia, Akcja Rok: 2010 Format: Lektor Produkcja: USA Reżyseria: Brian Levant Plakat filmu: Opis filmu: Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący Link do filmu: http://www.cda.pl/video/1184847e
  16. I oto wielka informacja dla fanów kultowego postapokaliptycznego świata zombie ! Sezon 6 odcinek 1 wreszcie dostępny w necie :D Mamy np na kinomanie opcję z napisami i z lektorem. Zobaczymy co przyniesie 6 sezon, czy może monotonię i wieczne durne problemy? A może super zwroty akcji, odkrywanie nowych miejsc? A może wreszcie znajdą rozwiązanie jak pokonać zarazę i wyeliminować raz na zawsze sztywnych ;) Odcinek 1 - link poniżej. http://www.kinoman.tv/the-walking-dead-2010-2012/s06e01/first-time-again-eng
  17. Do wszystkich fanów kultowego serialu "Nie z tego świata". Od początku października wytwórnia zaczęła wypuszczać 11 sezon niesamowicie magicznego serialu. W sieci jest kilka możliwości. Po całym miesiącu, dla spóźnionych możemy pooglądać 4 odcinki. Nowe, zupełnie odmienne zło, jakiego jeszcze nikt do tej pory w trakcie trwania całej sagi serialu nie widział! Nadchodzi ciemność.... A co za tym idzie? Nasi bohaterowie znowu staną do zażartej walki z czyhającym i wszechobecnym złem... Serdecznie zapraszam fanów do nadrabiania zaległości. Na pewno będzie niezapomniana akcja... A po tych 4 odcinkach można się spodziewać czegoś na prawdę kulminacyjnego! Link do sezonu 11: http://zalukaj.tv/kategoria-serialu/2347,1/nie_z_tego_swiata_supernatural_sezon_11/
  18. Do fanów serialu o zielonym superbohaterze, który broni swojego miasta pod postacią tajemniczego strzelca "strzały". Właśnie znalazłem zupełnie nowy bo już 4-ty sezon tego wspaniałego serialu :) Ciekawe w co tym razem będzie zamieszany Arrow w tym cyklu odcinków, z kim się będzie musiał zmierzyć a także kto tym razem będzie mu pomagał w szerzeniu dobra? Jakie zwroty akcji sprawią, że kopary opadną nam do samej ziemi? Link do 4-go sezonu: http://zalukaj.tv/kategoria-serialu/2348,1/arrow_arrow_sezon_4/
  19. Witam.. Z tej strony Soulk3per.. Od jakiegoś czasu gram na Serverze Zombi Infection.. Często padają pytania od graczy ,a mianowicie, czy jest na Fragujemy.com , jakaś osoba odpowiedzialna za mapy , które się gra na tym serwerze. I czy jest jakiś schemat map, czy tzw. random.?? Czy , kiedykolwiek lista map się zmieni, czy też będzie stała?? Dziekuje za pomoc, Pozdrawiam Marcin...
  20. Wczoraj wyhaczyłem bana nawet nie wiem za co nie moge wejść na serwer w konsoli wyświetla mi tylko takie cos nie ma powodu nie ma admina który mi wystawil tu na forum moje ip sprawdzone i nie jest zbanowane NET Ports: server 27015, client 27005 Server IP address 109.241.173.72:27015 Connecting to 193.33.176.234:27015 ... Connection accepted by 193.33.176.234:27015 Kicked by Console: You have been banned from this server. Kicked :You have been banned from this server. Może ktoś mi pomoże ??
  21. Uzillo

    [KOSZ] Jest Źle

    Witam, piszę ten temat, bo trzeba w końcu zrobić coś z tym co się dzieje na serwerze. Konkurencja zdecydowanie od dłuższego czasu zaczęła z nami wygrywać(każdy wie o kogo chodzi), większość ludzi od nas uciekła na inne serwery, bo na fragujemy nic się nie dzieje, wszystko jest takie monotonne, a o eventach nie wspomnę, żadnej inicjatywy ze strony administracji i to jest wielkim minusem aktualnie. Żeby serwer dobrze prosperował i był oblegany przez graczy, to pierw trzeba jakimś sposobem ich ściągnąć na serwer, a dobrze wiemy, że reklamy serwera nie wystarczą tylko, bo jak gracz X wejdzie na serwer i zobaczy po jakimś czasie, że nic się nie dzieje, to zdecydowanie będzie szukał dalej. Wypadałoby zapewnić graczom dobre podłoże do dalszej gry na serwerze, żeby sami zorientowali się, że warto tutaj grać, bo serwer "żyje". Czas najwyższy coś z tym zrobić, bo jak administracja za późno się obudzi, to będzie jeszcze gorzej i jeszcze więcej graczy odejdzie.Eventy i różnego typu konkursy to byłby solidny plus, który wypadałoby wykorzystać, żeby wrócić znowu na szczyt. Teraz napiszę, to co już było wiele razy pisane: Jeśli administracja nie ma czasu na robienie konkursów, eventów, to niech wyznaczą odpowiednie osoby z genialnymi pomysłami do tego, bo było wiele propozycji dot. eventów/konkursów, lecz wszystkie zostały tak jakby odstawione na bok i nic z nimi nie było robione. Myślę, że wspólnymi siłami (administracja+gracze) dalibyśmy radę śmiało wrócić do tego co było kiedyś. My jako gracze, możemy jedynie pisać takie tematy, ale czy coś się zmieni, to zależy tylko i wyłącznie od administracji MTA. Liczymy na was. Pozdrawiam.
  22. Cześć! Uczęszczam na siłownie , ćwicze już prawie rok. Miałam okres taki , kurde nie wstane nie dam rady ... Nie nie dam rady wstać , innym razem .. Ale w głebi wstałam , poszłam , zmęczyłam się ale dziś wiem że było warto . Ćwicze na typowej siłowni , nie uprawiam ćwiczeń cardio a na rzeźbe .. Jestem dość szczupłą osobą by zajmować sie cardio . Kocham to uczucie , gdyby przychodze zmęczona i czuje ten ból na brzuchu nogach czy gdziekolwiek bo wiem wtedy że coś naprawdę robie a nie się obijam , a otym zmęczeniu fajnie wieczorkiem usiąść i was rozwalać w CS.16 na DD2 :D naprawdę wszyskim polecam , czasem chociaż na godzinke odejść od komputera i pomęczyć się .
  23. Gdzie jest podanie o baze dajcie link
  24. Server: dd2 In-game name: zycie jest bezsensu Banning Administrator: niestety neiwiem bo nie pisze w konsoli Reason for ban: obrazenie lesniczego Link to Screenshots (if were made): not made Information from the console: wjechalem lesniczemu na rodzicow ale on mi tez ostro cisnal. przepraszam za skladnie i zamierzam poprawic moja kulture
  25. Kuba „KubiK” Kubiak nie jest już trenerem Team AGG. Polska drużyna zdecydowała się rozwiązać umowę ze swoim dotychczasowym szkoleniowcem, z którym współpracowała od niespełna czterech miesięcy. KubiK w przeszłości grał w m.in. 31337 eSPORTS oraz ALSEN-Team. Następnie zajął się karierą szkoleniową i od 3 lutego tego roku pracował z zespołem, który wtedy występował jeszcze w barwach organizacji Vexed Gaming. Ostatnie wyniki osiągane przez Polaków nie były jednak zbyt zadowalające, tym bardziej, że po awansie na DreamHack Cluj-Napoca, oczekiwania względem drużyny były o wiele większe. W ostatnich tygodniach AGG nie zakwalifikowało się na majora MLG Columbus, a wczoraj skomplikowało sobie drogę na turniej DreamHack Summer. Źródło: http://cybersport.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności