Skocz do zawartości
  • Postów

    32
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

MaGiK.

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    1
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Ostatnia wygrana MaGiK. w dniu 14 Grudnia 2015

Użytkownicy przyznają MaGiK. punkty reputacji!

O MaGiK.

  • Urodziny 01.01.1991

Informacje profilowe

  • Imię
    Radek
  • Płeć
    mężczyzna
  • Miasto
    Beek en Donk

Informacje o fragowiczu

  • Ulubiony serwer
    ZM

Ostatnie wizyty
 1069

Osiągnięcia MaGiK.

Regularny Fragowicz

Regularny Fragowicz (8/14)

  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!
  • Rok z nami!
  • 5 lat z nami!
  • Pierwszy post

Najnowsze odznaki

 16

Reputacja

  1. + ode mnie
  2. MaGiK.

    [KOSZ] MaGiK

    Imię: Radosław Wiek: 24 lata W jakim stopniu operujesz językiem polskim (1-10): 9 Czym chciałbyś się zajmować w redakcji: Chciałbym pomóc w rozwoju czytelnictwa wśród naszych forumowiczów a także sprawić, by wchodząc na forum nie nudzili się. Chętnie pisałbym felietony, newsy sportowe i ze świata e-sportu. Nie straszne mi jest także stworzenie Gazetki. Dlaczego powinieneś otrzymać rangę Redaktor: Zajmowałem się tym na dwóch sieciach. Pewnie zadacie sobie pytanie: Dlaczego dalej tego tam nie robi? Otóż miałem przerwę od CS'a i postanowiłem wrócić do tej wspaniałej gry na Waszej ( a może naszej) sieci. Chciałbym stworzyć tu coś, dzięki czemu będzie o wiele ciekawiej Link do przykładowej pracy: http://wklej.org/id/1877954/ ( pisane na szybkiego dla pewnej osoby ;) ) Inne informacje o sobie: Skończyłem studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna ( licencjat), staram się jak najwięcej czytać, ponieważ czytanie to pożywienie dla mózgu.
  3. Sabaton jest jednym z niewielu zespołów zagranicznych, które stworzyły piosenkę związaną z historią Polski w czasie II Wojny Światowej bądź z konkretnymi wydarzeniami lub osobami. Moją ulubioną ich piosenką jest "40:1". Wielki szacun dla nich za muzykę, którą porywają słuchaczy
  4. +1 a co tam xD
  5. Nie jestem fanem takich gier ale muszę przyzna, że nawet mi się o uszy ta gra obiła i słyszałem, ze wielu moich znajomych na nią czeka.
  6. Ambasada RP w Rzymie wystosował notę protestacyjną do MSZ Włoch ws. targu na Monte Casino "Świąteczne miasteczko" to inicjatywa stowarzyszenia prywatnych przedsiębiorców, którzy podpisali ze znajdującym się na wzgórzu opactwem benedyktynów, właścicielem tego obszaru, umowę o wynajmie terenu. W oświadczeniu polska ambasada poinformowała, że w niedzielę na Monte Cassino pojechali kierownik Wydziału Konsularnego i attache wojskowy, by zapoznać się z sytuacją na miejscu w pierwszych dniach funkcjonowania jarmarku. Wizyta - podkreślono - była niezapowiedziana i nieumówiona z władzami lokalnymi, kościelnymi czy też ze stowarzyszeniem, które wynajęło od opactwa tereny sąsiadujące z cmentarzem. Pozwoliło to - zaznaczyła ambasada - uzyskać najbardziej obiektywną ocenę stanu faktycznego. "Kiermasz nie tylko narusza sakralność miejsc bitwy o Monte Cassino, nie respektując ich godności i znaczenia historycznego, ale blokuje do nich dostęp. Placówka ponowiła swój protest do opactwa, które poinformowało, że wystosuje pisemną odpowiedź w tej sprawie"- wyjaśniła ambasada. Dodała, że w nocie wystosowanej po tej wizycie do włoskiego MSZ strona polska wyraziła zdecydowane oburzenie w związku z zaistniałą sytuacją, która obraża "godność najważniejszego polskiego miejsca pamięci we Włoszech". Ambasada zwróciła się też do władz włoskich z prośbą o podjęcie niezbędnych i skutecznych działań w celu powstrzymania inicjatywy oraz zapobiegania pojawianiu się analogicznych incydentów w przyszłości. Polscy dyplomaci powołali się na międzynarodowe standardy UNESCO dotyczące stref buforowych wokół miejsc pamięci. W tym przypadku nie są one respektowane - podkreślono. Placówka poinformowała również włoski MSZ o braku jakichkolwiek konsultacji ze strony organizatorów w sprawie inicjatywy organizacji kiermaszu świątecznego, co spowodowało - dodano - że nie miała okazji wyrazić swej negatywnej opinii na ten temat. W nocie położono także nacisk na negatywny odbiór sprawy przez polską opinię publiczną oraz na protesty kierowane z Polski i różnych stron świata. Ponadto ambasador Tomasz Orłowski skierował list z prośbą o podjęcie stosownych działań do włoskiego ministra ochrony środowiska Gian Luki Gallettiego, ponieważ teren ten należy do rezerwatu przyrody "Monti Aurunci", a także do Komisarza Generalnego ds. Uczczenia Poległych we włoskim Ministerstwa Obrony, sprawującego opiekę nad Polskim Cmentarzem Wojennym. Ambasada zapowiedziała, że nadal będzie monitować opactwo i oczekuje reakcji władz Włoch. We Włoszech trwa jednocześnie zbiórka podpisów pod listem protestacyjnym, wystosowanym przez środowiska polonijne w związku z organizacją jarmarku. Przeciwko niemu protestują także lokalne środowiska polityczne i historyczne z rejonu miasta Cassino. O sprawie tej informuje też włoska prasa. żródło:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nota-protestacyjna-ambasady-RP-do-MSZ-Wloch-ws-targu-na-Monte-Cassino,wid,18044872,wiadomosc.html?ticaid=1161e7&_ticrsn=5
  7. No to ciekawy "prezent" od RIOTa choć ciekawi mnie czy kiedyś będzie można kupować skórki za PZ
  8. Z Niemcami będzie ciężko, z Ukrainą mamy jakieś tam szansę a Irlandia Płn to dla mnie zagadka. Miejmy nadzieję, że wyjdziemy z grupy
  9. +1 i ode mnie :)
  10. Taki tam ja :D Robione jak byłem w listopadzie w PL
  11. MaGiK.

    [KOSZ] Niby Powrót

    No cóż.. Ja jestem nowy na tej sieci, więc Cię nie znam. Wiadomo, że każdy czasami potrzebuje trochę czasu by "zresetować mózg", ale moim skromnym zdaniem można było chociaż komuś dać znać jaka jest sytuacja bo na bank miałeś kogoś z forum na steam. Jak dla mnie to tak: miło, że wróciłeś i mam nadzieję, że nie stracisz rangi z powodu odpoczynku ;)
  12. Jak najbardziej podobają się mi zmiany. Mina w powietrzu potrafiła napsuć krwi nie jednemu graczowi. No i najbardziej podoba mi się zwiększenie szans na Multi- Infekcję, ponieważ zauważyłem wielu nowych graczy, którzy jako samotne zombie nie mają zbytnio szans
  13. MaGiK.

    [KOSZ] Analizy

    Ja też kiedyś obstawiałem ( raz wygrało się nawet 3 tysiące złotych xD ). Przeważnie wolałem sam analizować zespoły, piłkarzy, lecz jeśli brakowało czasu korzystałem z www.meczyki.pl/zapowiedzi choć zawsze radze też polegać na własnej intuicji, jeśli nie jest się pewnym ;) @ EDIT Sory nie zauważyłem w jakim dziale to jest napisane :P W razie proszę o usunięcie tego posta
  14. MaGiK.

    [KOSZ] Przywitanie -,-

    Witaj wbijaj na ZM :)
  15. I jak tu podbić te forum xD ? :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. CSHT.

      CSHT.

      Frez to takie ładne tło :D

    3. alko.

      alko.

      Wchodź na serwer dd2, zgłaszaj czity na u@, a gwarantuje Ci, że wybuduję Ci pomnik koleżko.

    4. CSHT.

      CSHT.

      Exegi Monumentum.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności