Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'polska' .
-
http://wgospodarce.pl/informacje/13851-polska-wyplaci-zasilki-za-holocaust-polska-a-nie-niemcy Wszystko wskazuje na to, że Polska wypłaci zasiłki ofiarom Holocaustu. Także tym mieszkającym za granicą. Umożliwia to zmiana dokonana w prawie. W polskich mediach o tej sprawie cicho, jednak my postanowiliśmy o tym poinformować. Według dziennika "Times of Israel" Polska już wkrótce zacznie wypłacać zasiłki dla ocalonych z Holocaustu. Okazuje się, że także tym, którzy nie mieszkają już w Polsce. Zasiłki mogą otrzymać nawet 50 000 obywateli Izraela, polskiego pochodzenia. Rząd w Warszawie zmienił prawo w taki sposób by umożliwić transfer "miesięcznych świadczeń" w wysokości 100 euro dla poszkodowanych w Holocauście mieszkających poza Polską i nie mających dostępu do konta bankowego w tym kraju. Jak podaje dziennik liczba mogących ubiegać się o zasiłki jest potężna. Szacuje się, że 50 000 obywateli Izraela oraz nieznana liczba obywateli innych państw będzie mogła ubiegać się o odszkodowania. A my pytamy - jak to możliwe? Polska - kraj który został jako pierwszy najechany przez Niemcy hitlerowskie i w którym to Niemcy dokonywali Holocaustu na Polakach, Żydach i przedstawicielach innych narodowości teraz ma wypłacać zasiłki dla ocalonych. Czyż tych zasiłków nie powinno wypłacać państwo-sprawca? A kwoty są ogromne. Według naszych wstępnych wyliczeń tylko jednorazowa wypłata 100 euro grupie 50 000 wnioskujących oznaczałabywydatek 5 000 000 euro. A proszę pamiętać, że mówimy nie o jednorazowym odszkodowaniu tylko comiesięcznej rencie. Tutaj oryginalny materiał z "Times of Israel":http://www.timesofisrael.com/for-first-time-poland-to-pay-pensions-to-survivors/ Efekty braku polityki historycznej oraz słabości dyplomacji będą teraz kosztowały nas - podatników - miliardy. Co Wy na to? Ja jestem w szoku.
-
Polska jest przedostatnia w rankingu krajów UE przyjaznych seniorom według indeksu aktywnego starzenia się (AAI). Za nami jest Grecja, a tuż przed nami Słowacja. Dwa lata temu byliśmy na ostatnim miejscu. Najlepszymi krajami są Szwecja, Dania i Holandia. Indeks aktywnego starzenia się opracowywany jest w ramach Unii Europejskiej i powstaje z wyników w czterech dziedzinach - poziom zatrudnienia, uczestnictwo osób starszych w życiu społeczeństwa, samodzielne życie w zdrowiu i bezpieczeństwie oraz możliwości i warunki sprzyjające aktywnemu starzeniu się. Minimalny awans Według wskaźnika poziomu zatrudnienia w poszczególnych grupach wiekowych - od 55. do 74. roku życia - Polska jest w najnowszym rankingu na 20. miejscu. Wyprzedzamy m.in. Luksemburg, Chorwację, Belgię, Grecję i Słowenię. Przed dwoma laty byliśmy ostatni wśród państw UE. W tej kategorii przodują Szwecja, Estonia i Dania. Ze względu na uczestnictwo seniorów w życiu społeczeństwa Polska oceniana jest najgorzej wśród krajów UE. Bezpośrednio przed nami są Bułgaria i Rumunia, a na czele listy krajów - Irlandia, Włochy i Luksemburg. Na 24. miejscu z 28 państw jesteśmy w dziedzinie samodzielnego życia w zdrowiu i bezpieczeństwie. Wyprzedzamy Grecję, Bułgarię, Rumunię i Łotwę. Pierwsze w tej kategorii są Dania, Finlandia i Holandia. Gdzie gorzej? Pod względem możliwości i warunków sprzyjających aktywnemu starzeniu się jesteśmy na 22. miejscu. Gorzej od nas oceniane są m.in. Estonia, Słowacja, Węgry i Grecja. Tu najlepsze są Szwecja, Dania i Luksemburg. Według przewodniczącego Rady Polityki Senioralnej przy ministerstwie pracy prof. Bolesława Samolińskiego w dziedzinie polityki społecznej w Polsce widać postęp. - W 2013 r. wprowadzono trzy programy rządowe, ale generalnie - medialnie i mentalnie zaczęliśmy zauważać seniorów, zaczęliśmy budować inny stosunek do osób w tym wieku, w tym zakresie jest duży postęp - ocenił Samoliński, który we wtorek prowadził spotkanie dotyczące polityki senioralnej przygotowane przez Pracodawców RP. Zaznaczył, że niestety nie ma jeszcze tak wyraźnego postępu w sferze biznesu - "srebrnej gospodarki" i w ochronie zdrowia. - W ochronie zdrowia dla osób starszych sytuacja +zaczęła się ruszać+, powstaje instytut geriatrii, a efekty będzie widać później - dodał. Ważna profilaktyka W jego ocenie kierowanie programów aktywizacyjnych już do grupy 50 plus, a nie wyłącznie do osób starszych jest pozytywne i stanowi działanie profilaktyczne. - Jeśli zaczynamy budować zdrowie ludzi w wieku 65 plus, to nie jest to już skuteczne, trzeba to robić wcześniej i wyrabiać nawyki - podkreślił. Dla skuteczności działań nie da się zostawić grupy 50-67 lat, a zająć jedynie osobami w wieku emerytalnym i na emeryturze - tłumaczył. - Jeśli dziś będziemy pomagali tylko seniorom w wieku 70 plus, to za chwilę będziemy robili jeszcze raz to samo. Będziemy mieli nowe osoby w tym wieku i będą one w tym samym stanie, co ci, którymi już zajmowaliśmy się - przekonywał. - Tu chodzi o prewencję i profilaktykę, by w jakiejś perspektywie obniżyć koszty polityki społecznej i zdrowotnej dla tej grupy - podkreślił profesor. Koszty rodzinne - Koszty to nie tylko finanse, to również koszty rodzinne - ktoś musi zmniejszyć swoją aktywność zawodową, by opiekować się rodzicami czy dziadkami. To też koszty emocjonalne, które pojawiają się wobec niepełnosprawności czy niedołężności osób starszych - najbliższych w rodzinie - mówił Samoliński. Badanie indeksu aktywnego starzenia się AAI prowadzone jest od 2010 r. co dwa lata. Dane do ostatniego indeksu 2014 aktualizowano w marcu 2015 r., ale korzystano z danych dotyczących 2012 r. Ranking W indeksie bierze się pod uwagę m.in. takie aktywności, jak praca, wolontariat, opieka nad dziećmi i wnukami, aktywność polityczna, udział w ćwiczeniach fizycznych. Oceniana jest też opieka nad osobami starszymi, dostęp do opieki zdrowotnej, bezpieczeństwo finansowe osób starszych, ich fizyczne bezpieczeństwo, dostęp do możliwości uczenia się przez całe życie. Analizowane są też pozostała oczekiwana długość życia w danym kraju w wieku 55 lat, oczekiwana długość życia w zdrowiu, kondycja psychiczna, poziom wykształcenia, utrzymywanie więzi społecznych czy korzystanie z nowoczesnych technologii komunikacyjnych i informacyjnych. źródło: http://tvn24bis.pl/
- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
- polska
- nieprzyjazna
- (i 5 więcej)
-
Wszystko w temacie pod tym linkiem: http://wyborcza.pl/1,75400,19120098,jasny-meteor-nad-polska.html?disableRedirects=true I muszę wam powiedzieć że pierwszy raz coś takiego widziałem nigdy nie tego nie widziałem.
-
- 2 odpowiedzi
-
- ruch narodowy
- Polska
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Według mnie, bardzo mądrze mówi.
-
—————————————————————— ——————— VAPE TEAM POLSKA ——————— —————————————————————— CO OFERUJEMY? ► Zgrany zespół, ► Wspólna gra na innych serwerach MTA, a także w innych grach, ► Często dosyć zabawnych momentów rozgrywki, ► Ultra bazę, ► Hasło po 1,5 tygodnia grania z gangiem. WYMAGANIA: ► Wiek +15 (wiadomo, może być mniej, liczy się dojrzałość), ► 10 złotowa opłata (zapytasz pewnie dlaczego za pieniądze, odpowiedź jest prosta, ludzie z innych gangów zmieniają nicki i dochodzą do gangów, aby je okraść, a 10 złotych to takie "zabezpieczenie"), ► Umiejętności w: strzelaniu, jeździe oraz znajomość mapy, ► Dobre zgranie i współpraca (osoba musi się szybko podporządkować do "rozkazów"), ► Skype/TS3 oraz sprawny mikrofon wraz ze słuchawkami, ► Znajomość moda DayZ oraz kilku letnie doświadczenie. WZÓR PODANIA: 1. Wiek:, 2. Imię:, 2. Nick w MTA:, 3. Umiejętność strzelania i jazdy pojazdami: (1/10 oraz 1/10), 4. Znajomość mapy: (1/5), 5. Skype/TS3, mikrofon i słuchawki: (tak/nie, co? oraz tak/nie), 6. Doświadczenie: (ile lat itp.), 7. Coś o sobie: (od 5-9 zdań), 8. Przyjęcie opłaty zabezpieczającej: (tak/nie). KONTAKT Z NAMI: ►LIDER Nick: ZanDuss* ►VICE LIDER Nick: FreeZy
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- rekrutacja
- grupy
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zobaczcie http://muzyka.onet.pl/pop/eurowizja-donatan-i-cleo-juz-po-polfinalowym-wystepie-jest-final/mr9pn
-
Dzisiaj O Godzinie 20:40 Odbedzie Sie Mecz Towarzyski Polska vs Holandia Kto Wygra??? :> Ten Mecz Mozecie Zobaczyc Na Stronie sport.tvp.pl I Oczywiscie Na Telewizorze Na Kanale TVP! NO I PRZECIEZ! ZAPOMNIALEM OMG! IZAK KOMENTUJE!! AHAHAHA
-
Za nami losowanie Euro 2016 w Paryżu. Reprezentacja Polski trafiła do grupy C i biało-czerwoni ponownie zmierzą się z Niemcami! Ponadto w naszej grupie znajduje się również Ukraina i Irlandia Północna. Tak prezentują się wszystkie grupy: Grupa A: Francja, Szwajcaria, Rumunia, Albania Grupa B: Anglia, Rosja, Słowacja, Walia Grupa C: Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Północna Grupa D: Hiszpania, Chorwacja, Czechy, Turcja Grupa E: Belgia, Włochy, Szwecja, Irlandia Grupa F: Portugalia, Austria, Węgry, Islandia Źródło: http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Mistrzostwa-Europy/746012-losowanie-grup-finaow-euro-2016-na-ywo.html
-
Dziś Polska podejmie u siebie Gruzje, jaki wynik obstawiacie? Jesteśmy faworytami, liczę na łatwą wygraną. Moim zdaniem to będzie siła Gruzji, nikt na nich nie stawia, więc będą chcieli pokazać na co ich stać. Jeżeli wygramy ten mecz będziemy prowadzić w grupie. Liczę na kilka bramek Lewego, chociaż bez tego zawsze daje 100%, walczy, szuka gry, asystuje, robi miejsce. Nie wiem o co chodzi krytykom... Ważne wydarzenie to powrót po długich miesiącach Kuby Błaszczykowskiego!:D Prawdopodobnie na lewej obronie zobaczymy Rybysa, to może być przełom na tej pozycji ;)
-
Siemka, jak tam wasze wrażenia? Polacy walczyli po raz pierwszy od dłuższego czasu gdy przegrywali 2:0. Zabrakło wykończenia. Neuer miał trochę szczęścia że Lewy w sytuacji na 2:2 go ustrzelił, no i potem ten rożny... pech. Dużo do gry wnosił Grosik, ale niektóre sytuacje były przesadzone... Z dobrej strony pokazał się również podrażniony Błaszczykowski. Krychowiak czyścił wszystko, Glik dowodził obroną , szkoda Łukasza Piszczka.. kolejny uraz... Bardzo dobrze na obronie zagrał nominalny pomocnik Maciej Rybus :) O stracie goli zadecydowały małe błędy. My mieliśmy pecha, brakowało wykończenia. Podsumowując: Nadal mamy duże szanse na awans, w poniedziałek Szkoci stracą punkty z Niemcami. My wygramy z Gibraltarem. Potem Irlandia Szkocja. Irlandczycy grają o awans w każdym meczu, tak jak i my. Decydujący mecz będziemy grać z Irlandczykami, ale u siebie ;) Pomimo słabej gry Polaków niesłusznie zremisowaliśmy mecz z Irlandczykami..(Jeden z nich wepchnął Fabiana do bramki w "piątce" , ten sparował piłkę na rzut rożny i gol). Jedziemy do Francji, już niedługo!! :)
-
Od dzisiaj platforma GOG dostępna jest w języku polskim, z czym wiąże się także rodzima obsługa klienta i możliwość zapłaty za gry poprzez Przelewy24.pl. Ponadto rodzima odsłona serwisu wiąże się z darmowymi tytułami. Przez najbliższe dwa dni (do godziny 13:59 26 października) zgarnąć można Strongholda HD oraz pakiet trzech gier studia L.K. Avalon (A.D. 2044, Sołtys i Skaut Kwatermaster). Jeśli jesteś już zarejestrowany na GOG.com, wystarczy dodać je do swojego konta. Zapowiadane jest także powiększanie oferty polskich gier (zarówno klasyków, jak i głośnych premier pokroju Frostpunka czy Seven: The Days Long Gone), poszerzanie wachlarza polonizacji oraz wiekszego wyboru starszych produkcji popularnych w naszym kraju. Ponadto z okazji startu polskiego GOG-a zorganizowano promocję na polskie produkcje i promocję na gry z klasycznymi lokalizacjami, które potrwają przez 48 godzin, do godziny 14:00 w czwartek. W drugim przypadku, każdą z przecenionych pozycji można kupić osobno, otrzymując rabat wynoszący od 50 do 66% (w zależności od tytułu). Jeżeli jednak skusicie się na zakup całego pakietu, dostaniecie 75% zniżki. A, jeszcze jedno. Obniżek dokonano na podstawie nowych cen, więc np. Gothic nie kosztuje 19,99 zł, a 9,99 zł. Link do darmowych gier - Click
-
Polska Farma 2017 (Farm Expert 2017) na PC Windows to kolejny rolniczy symulator wyprodukowany przez studio PlayWay, które ma na swoim koncie m.in. Farm Expert 2016 czy też Professional Farmer 2015. Tytuł w Polsce został wydany przez firmę Cenega w podwójnej wersji językowej – polskiej (napisy) i angielskiej. W grze wcielamy się w rolnika, którego zadaniem jest pielęgnowanie i rozwijanie swojego gospodarstwa. Oznacza to, że podobnie jak w innych produkcjach tego typu, do naszych zadań należy przede wszystkim uprawianie roślin i wykorzystywanie w tym celu szeregu rozmaitych maszyn, od takich producentów jak Kuhn, Grimme, Krampe, Pöttinger, Rauch, Landini, McCormick, Valpanada, Vogel&Noot, Kröger, Suer, Ponsse, HB-Brantner, FSI, Kuxmann, Sipma oraz Weremczuk. Łącznie deweloperzy przygotowali ponad 170 urządzeń, przeznaczonych do różnych zadań w danej porze roku. Rozgrywkę toczymy z kolei na czterech zróżnicowanych mapach, charakteryzujących się różnorodnym krajobrazem oraz zmiennymi warunkami startowymi. O pole dbamy także przy pomocy trzech środków ochrony roślin, przy czym musimy regulować ich kwasowość poprzez wapnowanie. Poza tym należy również zajmować się uprawami w szklarniach. W tym przypadku zadanie ułatwia jednak komputer pokładowy, pozwalający na ustalenie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza. Naturalnie nie brakuje też możliwości hodowania zwierząt. Studio PlayWay zatroszczyło się również o wsparcie dla modyfikacji oraz tryb multiplayer, pozwalający na wspólne prowadzenie gospodarstwa. Polska Farma 2017 na PC Windows może się pochwalić zaawansowaną fizyka jazdy i gleby. Wpływa ona chociażby na poruszanie się maszyn po błocie, w którym w niektórych przypadkach można się nawet zakopać. Natomiast pod względem graficznym gra nie rożni się zbytnio od wydanego w 2015 roku Farm Expert 2016. Premiera: 02 wrzesień 2016
-
Odnosząc się do informacji z oficjalnego Portalu WoT: W grudniu ubiegłego roku portal rykoszet.info wspomniał nam, że polska gałąź jest planowana na ten rok. Dziś zapytali ich informatora ponownie, co z czym i jak. Najprawdopodobniej Wargaming po prostu porobi klony czołgów radzieckich – plus niskotierowe polskiej produkcji – UWAGA, CZOŁG LEMA JEST BRANY POD UWAGĘ JAKO TIER X oraz produkowany w Polsce T-55A. Jest bardzo dużo klonów. WG nawet wzięło pod uwagę niemieckie zdobycze takie jak Panthera oraz Hetzer. Prawdopodobnie nie będzie to drzewko, a gałąź z różnymi typami maszyn. http://rykoszet.info/2016/02/05/polska-galaz-w-world-of-tanks/
-
Team Refuse z polską drużyną CS:GO
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Team Refuse poinformował o pozyskaniu nowej drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Barwy tej organizacji będzie reprezentował zespół składający się z pięciu Polaków. Ich ostatnim osiągnięciem jest zwycięstwo w CEVO Holiday Classic. Pod banderą Refuse występować będą dobrze znani na rodzimej scenie zawodnicy, jak chociażby Morelz czy Sany. Oprócz zwycięstwa we wspomnianym turnieju CEVO Polacy zdołali także zakwalifikować się na Płońsk eSport Challenge. Paweł „apaxi” Marcinek, menadżer formacji, w wydanym oświadczeniu przyznał, że skład otrzymał wiele ciekawych ofert, ale ta od Refuse była najkorzystniejsza. Aktualny skład Team Refuse: Mateusz „Matty” Kołodziejczyk Piotr „Morelz” Taterka Rafał „Sany” Pietrzak Michał „Mono” Gabszewicz Paweł „Reatz” Jańczak Źródło: http://cybersport.pl/43547/team-refuse-z-polska-druzyna-csgo/ -
Kto waszym zdaniem wygra we wtorkowy mecz o 19:30 ;D ?
-
Siemanko ogląda ktoś dzisiaj finał mistrzostw świata ? Jak ktoś się nie orientuje to transmisja jest o 20:15 na polsacie.
-
Jak myślicie, kto wygra jutrzejszy mecz w Lidze Światowej (siatkówka :D) Jaki wynik typujecie? Iran w tym roku spisuje się dobrze jak nigdy wcześniej ;) Ja obstawiam 3:2 dla naszych :)
-
- 9 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- video dowcip
- ostatki
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
[KOSZ] Euro Truck Simulator 2 dodatek Ekspansja Polska. [RECENZJA]
Slashpacer opublikował(a) temat w Kosz
Dodatek "Going East! Ekspansja Polska" do gry Euro Truck Simulator [ETS2] Choć na przestrzeni ostatniego roku liczba ciężarówek kursujących po polskich drogach zbytnio się nie zmieniła, to w wirtualnej rzeczywistości zjawisko to z pewnością uległo dynamicznemu rozwojowi, głównie za sprawą najnowszej produkcji czeskiego studia SCS Software Euro Truck Simulatora 2. Gra odniosła ogromny sukces właśnie w naszym kraju, mimo że możliwości przewozu towarów po pięknych, nadwiślańskich rejonach zostały ograniczone tylko do miast położonych tuż przy granicy z Niemcami. Jako że Polacy to zdecydowanie najprężniej działająca społeczność graczy skupiona wokół serii ETS, twórcy nie mogli podjąć innej decyzji niż próba udobruchania i zadowolenia swoich najwierniejszych fanów. Dodatek "Going East! Ekspansja Polska" pozwala poczuć, jak to jest płacić za każdy kawałek w miarę komfortowej drogi. Blisko rok po premierze Euro Truck Simulator'a 2 doczekaliśmy się pierwszego rozszerzenia, które wedle zapewnień twórców miało sprawić, że siatka dróg oraz państw dostępnych na mapie tranzytowej wreszcie stanie się kompletna na miarę symulatora ciężarówki wożącej towary po Europie. I choć tytuł tego dodatku jest dwuczłonowy, to szczerze mówiąc można by pierwsze dwa słowa wyrzucić i zapewne nikt by się o to nie obraził. 'Wyprawa na wschód' to określenie będące w tym wypadku sporym nadużyciem no chyba że ktoś sądzi, iż Europa Wschodnia kończy się wraz z granicą Polski z Litwą, Ukrainą i Białorusią. Produkcja Czechów wprowadza do gry przede wszystkim terytorium naszego kraju, co oczywiście dla rodzimego użytkownika jest zdecydowanie najważniejsze. W grze pojawia się kolejnych osiem miast do znanych z podstawowej wersji Szczecina, Poznania i Wrocławia dołączają m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk i Białystok. Ponadto na mapie gry dokonała się mała ekspansja, tylko tym razem na południe od Polski będziemy bowiem mieć okazję zwiedzić Ostrawę, Bańską Bystrzycę, Debreczyn czy Budapeszt, których również zabrakło w podstawce. Jak zatem widać, w tytule bardziej niż "Going East!" pasowałby zwrot "Going Central!". Europy Wschodniej niestety próżno tu szukać, a szkoda, bo eksploracja Ukrainy i korzystanie z tamtejszych okrytych niesławą dróg z pewnością byłyby ciekawym doświadczeniem. Przed premierą autorzy chwalili się, że odwzorują charakterystyczne budowle polskich miast i sprawią, iż ich ulice choć po części będą przypominać te prawdziwe. Rzecz jasna trudno zagwarantować to drugie, kiedy poszczególne lokacje składają się raptem z kilku przecznic, nie da się jednak ukryć, że nowe ośrodki tranzytowe są większe, posiadają więcej budynków i żyją własnym życiem na ulicach pojawiają się przechodnie, a w granicach metropolii można zaobserwować wzmożony ruch na jezdni. Wspomnianych zabytków również nie brakuje podczas przejazdu przez Polskę widzimy warszawski Pałac Kultury i Nauki, krakowski Wawel czy Stocznię Gdańską, tyle że nie z bliska. Obiekty te znajdują się bowiem w sporym oddaleniu od dróg którymi się poruszamy dlatego nie sposób sprawdzić jak prezentują się z odległości kilkudziesięciu metrów. To jak lizanie cukierka przez papierek, ale jakby nie było twórcy obietnicy dotrzymali. Czeska ekipa nie zawiodła w kwestii siatki dróg, która zawiera praktycznie wszystkie najważniejsze trasy łączące miasta. Co istotne, autorzy nie wyidealizowali specjalnie jakości poszczególnych odcinków, w miarę wiernie odwzorowując ich klasę. Nie pojeździmy zatem po Polsce zbyt długo, korzystając tylko i wyłącznie z nowoczesnych autostrad i dróg ekspresowych niejednokrotnie będziemy zmuszeni przemierzać naszymi ciężarówkami kręte dwupasmówki, na nawierzchni których widać ostatnie poprawki drogowców. Jeśli sądziliście, że w wirtualnej rzeczywistości uda się uniknąć ponoszenia kosztów przejazdu płatnymi odcinkami autostrad lub dróg ekspresowych, to dodatek wybije Wam te marzenia z głowy bramek jest tu więcej niż wygodnych i szybkich fragmentów szosy, choć opłaty niekiedy nieco odbiegają od rzeczywistości. Jako że Polska nadal cały czas jest w budowie, nie brak także swojskich obrazków rozkopanych dróg, co znacząco wpływa na długość przejazdu i wywołuje nerwówkę u kierowców walczących z czasem i próbujących punktualnie dostarczyć ładunek nieraz zdarzają się sytuacje, że jeden z pasów został wyłączony z eksploatacji i ruch odbywa się wahadłowo. Tryb gry: single player Wymagania sprzętowe: - Core 2 Duo 2.2 GHz - 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7) - karta graficzna 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza) - 1.2 GB HDD - Windows XP/Vista/7 Potrzebna jest zainstalowana oryginalna gra "Euro Truck Simulator 2"! -
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- superstacja
- perfumy
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
