Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'truck' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 9 wyników

  1. Dzięki tej modyfikacji, świat gry zostaje powiększony o dziewięć miast w trzech nowych krajach. Zwiedzać możemy: Gdańsk, Koszalin, Warszawa, Bydgoszcz, Białystok, Suwałki, Vilno, Kaliningrad, Kopenhaga UWAGA !!! Na mapie nie działają poprawie DLC ! Autorzy: satan19990. RadolSzczecin, _PMA Linki download: http://adf.ly/c57j1 http://adf.ly/c57k4 http://adf.ly/c57kd http://adf.ly/c57lK http://adf.ly/c57m2 http://adf.ly/c57mp FIX dla osób które mają problemy z texturkami: część 1: http://adf.ly/c57oH cześć 2: http://adf.ly/c57p8 INSTALACJA: Bardzo prościutkie ;) Po pobraniu rozpakuj plik 7-ziper albo winrarem i pliki modyfikacyjne wklej do folderu C://..../Eurotruck simulator 2/mod/
  2. Minimalne wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit Procesor: Dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD @2.4 GHz Pamięć RAM: 4 GB Karta graficzna: zgodna z DirectX 11, posiadająca 1024 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 5.0 (klasy Nvidia GeForce GTS 450 lub Intel HD 4000) Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c Miejsce na dysku twardym: 3 GB Zalecane wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64-bit Procesor: Czterordzeniowy proces Intel lub AMD @3.0 GHz Pamięć RAM: 6 GB RAM Karta graficzna: zgodna z DirectX 11, posiadająca 2048 MB VRAM oraz sprzętowe wsparcie Pixel Shader 5.0 (klasy Nvidia GeForce GTX 760) Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c Miejsce na dysku twardym: 3 GB
  3. Wersja demonstracyjna gry Euro Truck Simulator 2, kolejnej odsłony serii symulatorów ciężarówki tworzonej przez czeskie studio SCS Software. Tym razem autorzy pozwalają nam zwiedzić praktycznie całą Europę Zachodnią i Wielką Brytanię za kierownicą potężnego osiemnastokołowca. W dalszej perspektywie gra pozwoli nam na rozkręcenie własnej firmy transportowej i zarządzanie dziesiątkami Demo jest w angielskiej wersji językowej i oparto je na kodzie w wersji v.1.21.1, w której twórcy download ->http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=45131 źródło:http://www.gry-online.pl
  4. Witam, pobrałem sobie właśnie Euro Truck'a i mam problem. Kiedy zaczynam grać to gram sobie maks 2 minutki, po czym z nieznanych mi przyczyn wyłącza się laptop. Nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałem. Fakt zdarzyło mi się raz żeby się wyłączył podczas gry ale wtedy miałem uszkodzony dysk twardy i komputer się nie włączył puki nie naprawiłem usterki było to gdzieś z półtorej roku temu... Pomóżcie proszę ;)
  5. Dodatek "Going East! Ekspansja Polska" do gry Euro Truck Simulator [ETS2] Choć na przestrzeni ostatniego roku liczba ciężarówek kursujących po polskich drogach zbytnio się nie zmieniła, to w wirtualnej rzeczywistości zjawisko to z pewnością uległo dynamicznemu rozwojowi, głównie za sprawą najnowszej produkcji czeskiego studia SCS Software Euro Truck Simulatora 2. Gra odniosła ogromny sukces właśnie w naszym kraju, mimo że możliwości przewozu towarów po pięknych, nadwiślańskich rejonach zostały ograniczone tylko do miast położonych tuż przy granicy z Niemcami. Jako że Polacy to zdecydowanie najprężniej działająca społeczność graczy skupiona wokół serii ETS, twórcy nie mogli podjąć innej decyzji niż próba udobruchania i zadowolenia swoich najwierniejszych fanów. Dodatek "Going East! Ekspansja Polska" pozwala poczuć, jak to jest płacić za każdy kawałek w miarę komfortowej drogi. Blisko rok po premierze Euro Truck Simulator'a 2 doczekaliśmy się pierwszego rozszerzenia, które wedle zapewnień twórców miało sprawić, że siatka dróg oraz państw dostępnych na mapie tranzytowej wreszcie stanie się kompletna na miarę symulatora ciężarówki wożącej towary po Europie. I choć tytuł tego dodatku jest dwuczłonowy, to szczerze mówiąc można by pierwsze dwa słowa wyrzucić i zapewne nikt by się o to nie obraził. 'Wyprawa na wschód' to określenie będące w tym wypadku sporym nadużyciem no chyba że ktoś sądzi, iż Europa Wschodnia kończy się wraz z granicą Polski z Litwą, Ukrainą i Białorusią. Produkcja Czechów wprowadza do gry przede wszystkim terytorium naszego kraju, co oczywiście dla rodzimego użytkownika jest zdecydowanie najważniejsze. W grze pojawia się kolejnych osiem miast do znanych z podstawowej wersji Szczecina, Poznania i Wrocławia dołączają m.in. Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk i Białystok. Ponadto na mapie gry dokonała się mała ekspansja, tylko tym razem na południe od Polski będziemy bowiem mieć okazję zwiedzić Ostrawę, Bańską Bystrzycę, Debreczyn czy Budapeszt, których również zabrakło w podstawce. Jak zatem widać, w tytule bardziej niż "Going East!" pasowałby zwrot "Going Central!". Europy Wschodniej niestety próżno tu szukać, a szkoda, bo eksploracja Ukrainy i korzystanie z tamtejszych okrytych niesławą dróg z pewnością byłyby ciekawym doświadczeniem. Przed premierą autorzy chwalili się, że odwzorują charakterystyczne budowle polskich miast i sprawią, iż ich ulice choć po części będą przypominać te prawdziwe. Rzecz jasna trudno zagwarantować to drugie, kiedy poszczególne lokacje składają się raptem z kilku przecznic, nie da się jednak ukryć, że nowe ośrodki tranzytowe są większe, posiadają więcej budynków i żyją własnym życiem na ulicach pojawiają się przechodnie, a w granicach metropolii można zaobserwować wzmożony ruch na jezdni. Wspomnianych zabytków również nie brakuje podczas przejazdu przez Polskę widzimy warszawski Pałac Kultury i Nauki, krakowski Wawel czy Stocznię Gdańską, tyle że nie z bliska. Obiekty te znajdują się bowiem w sporym oddaleniu od dróg którymi się poruszamy dlatego nie sposób sprawdzić jak prezentują się z odległości kilkudziesięciu metrów. To jak lizanie cukierka przez papierek, ale jakby nie było twórcy obietnicy dotrzymali. Czeska ekipa nie zawiodła w kwestii siatki dróg, która zawiera praktycznie wszystkie najważniejsze trasy łączące miasta. Co istotne, autorzy nie wyidealizowali specjalnie jakości poszczególnych odcinków, w miarę wiernie odwzorowując ich klasę. Nie pojeździmy zatem po Polsce zbyt długo, korzystając tylko i wyłącznie z nowoczesnych autostrad i dróg ekspresowych niejednokrotnie będziemy zmuszeni przemierzać naszymi ciężarówkami kręte dwupasmówki, na nawierzchni których widać ostatnie poprawki drogowców. Jeśli sądziliście, że w wirtualnej rzeczywistości uda się uniknąć ponoszenia kosztów przejazdu płatnymi odcinkami autostrad lub dróg ekspresowych, to dodatek wybije Wam te marzenia z głowy bramek jest tu więcej niż wygodnych i szybkich fragmentów szosy, choć opłaty niekiedy nieco odbiegają od rzeczywistości. Jako że Polska nadal cały czas jest w budowie, nie brak także swojskich obrazków rozkopanych dróg, co znacząco wpływa na długość przejazdu i wywołuje nerwówkę u kierowców walczących z czasem i próbujących punktualnie dostarczyć ładunek nieraz zdarzają się sytuacje, że jeden z pasów został wyłączony z eksploatacji i ruch odbywa się wahadłowo. Tryb gry: single player Wymagania sprzętowe: - Core 2 Duo 2.2 GHz - 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7) - karta graficzna 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza) - 1.2 GB HDD - Windows XP/Vista/7 Potrzebna jest zainstalowana oryginalna gra "Euro Truck Simulator 2"!
  6. Euro Truck Simulator 2 Euro Truck Simulator 2 potocznie zwany "ETS'em 2" jest drugą odsłoną kultowych symulatorów od firmy SCS Software w której siadamy za kierownicą ciężarówki. W porównaniu do poprzedniczki zostało wprowadzonych bardzo dużo zmian które miały na celu urealnić rozgrywkę. Autorzy projektując swoje dzieło skupili się przede wszystkim na dostosowaniu go do gustu europejskich odbiorców. Dzięki temu po raz drugi zwiedzamy tysiące kilometrów dróg ciągnących się przez Europę, trafiając do wielu znanych miast. Rozgrywka tradycyjnie polega na dowiezieniu wyznaczonego ładunku we wskazane miejsce, robiąc to w jak najkrótszym czasie, z najmniejszą ilością uszkodzeniem ładunku oraz popisując się po drodze sztuką umiejętnego prowadzenia ciężarówki. Autorzy gry postarali się o licencje takich ciągników siodłowych jak: - Scania - MAN - Iveco - Renault - Volvo - Majestic (nie licencjonowane ciężarówki Mercedes) Mamy także możliwość tuningowania naszej ciężarówki poprzez dodawanie różnych halogenów, zmieniane koloru oraz wiele innych. Deweloper postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Dla miłośników tematu największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę. Twórcom udało się także przystosować sterowanie ciężarówką do układu przycisków na padzie, dzięki czemu gra staje się przystępna również dla graczy korzystających z tego typu kontrolerów. Istotnych zmian doczekała się oprawa graficzna działająca na zupełnie nowym silniku. Uwagę zwraca przede wszystkim dużo większa mapa, na której znajduje się więcej miast do zwiedzania. Zadbano o urealnienie największych metropolii europy. Dzięki temu wjeżdżając do miast możemy się poczuć jakbyśmy tam byli. Poprawiona została także warstwa techniczna – ulepszono cieniowanie i dodano efekty HDR, których zabrakło w poprzedniej części. Całość została zoptymalizowana w taki sposób, aby gra działała także na nieco słabszych komputerach, choć wiąże się to z obniżeniem detali graficznych. Tryb gry: single player Wymagania sprzętowe: - Core 2 Duo 2.2 GHz - 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7) - karta graficzna 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza) - 1.2 GB HDD - Windows XP/Vista/7/8 Artykuł napisany osobiście, żadne informacje oprócz wymagań sprzętowych nie są ściągnięte z innych for.
  7. vest

    Euro Truck Symulator

    Moim zdaniem gra bardzo dobra
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności