Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'demo' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 6 wyników

  1. blackfive

    [KOSZ] CSGO demo

    Mam do was pytanie odnośnie komendy playdemo w CS:GO podczas otwierania dowolnego pobranego demo cs mi crashuje czy może ktoś sprawdzić czy ma podobny problem?
  2. Wersja demonstracyjna gry Euro Truck Simulator 2, kolejnej odsłony serii symulatorów ciężarówki tworzonej przez czeskie studio SCS Software. Tym razem autorzy pozwalają nam zwiedzić praktycznie całą Europę Zachodnią i Wielką Brytanię za kierownicą potężnego osiemnastokołowca. W dalszej perspektywie gra pozwoli nam na rozkręcenie własnej firmy transportowej i zarządzanie dziesiątkami Demo jest w angielskiej wersji językowej i oparto je na kodzie w wersji v.1.21.1, w której twórcy download ->http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=45131 źródło:http://www.gry-online.pl
  3. Witam W tym poradniku opiszę Wam, jak włączyć demko Cs:GO oraz jak włączyć tzn oś czasu. 1. Pobieramy demko 2. Następnie demko dodajemy do folderu Steam\steammapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo 3. Włączamy grę CS:Go 4. W konsoli (~) wpisujemy playdemko (nazwa demka) 5. Czasami demko robi się czarno-białe, w Moim przypadku nigdy tak nie było, ale jeżeli u Was takie coś nastąpi należy zaraz po odtworzeniu demka wpisać w konsoli (~) mat_postprocess_enable 0 To by było na tyle z włączania demek Jak włączyć tzn oś czasu? Aby włączyć oś czasu należy w konsoli (~) wpisać komendę demoui Co daje Nam ta komenda? Dzięki tej komendzie, możemy przewijać demko, stopować, przewijać rundy, cofać itp itp. Mam nadzieję, że poradnik się przyda. Pozdrawiam.
  4. -Granie "na tempo" nie będzie już tak efektywne. Nie da rady już robić sprintów przez całe boisko, nawet z tymi wolniejszymi obrońcami, gdy my mamy Ronaldo, czy Messiego. -Ważną rzeczą prawdopodobnie stanie się fizyczność zawodników, ich ustawianie się i odbiory piłki. Już nie będzie tak, że Valbuena, czy Insignie przepchnie Pogbę, czy Cahilla. -Poprawiono grę bramkarzy. Teraz widać, że goalkeeper się rzuca, broni strzały z daleka, z bliska, czy główki. -Jeżeli chodzi o główki, to będą one ważną częścią podczas ataków. -Zmniejszy się za to rola strzałów zza pola karnego. Piłka nie ma już takiej paraboli, że z 45. metra wpadnie za kołnierz bramkarzowi. -W moim odczuciu zwiększył się czas, w którym zawodnicy reagują na nasze komendy. To na pewno zmniejszy ilość odbiorów, czy celnych wślizgów i zmusi nas do lepszego ustawiania się zawodnikami, czy zwiększenia pressingu. Jako gracz, który zawsze notował sporo odbiorów dało się odczuć, że może się to zmienić. A jak u was ?:)
  5. Siemka to już dziś. Wyszło demo FIFY 16 na PC(Origin). Instrukcja: Odpalacie Origin -> W miejscu Szukaj wpisujecie "FIFA 16" -> Wybieracie dowolną wersję(zwykłą, DELUX, mistrzowską) -> klikacie na "Wypróbuj produkt: Demo FIFA 16[...]" -> wchodzicie w zakładkę "MOJE GRY" -> odpalacie pobieranie i czekacie aż pobierze się wam DEMO(3,5Gb) :) Myślę że pomogłem :) Po zagraniu piszcie co sądzicie o wersji demonstracyjnej tej edycji FIFY :)
  6. nieichuy

    demo

    Czemu na dd2 nie można dema pobrać z hltv ? Strona się załaduje ,a linków nie ma
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności