Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'demo' .
-
Mam do was pytanie odnośnie komendy playdemo w CS:GO podczas otwierania dowolnego pobranego demo cs mi crashuje czy może ktoś sprawdzić czy ma podobny problem?
-
Wersja demonstracyjna gry Euro Truck Simulator 2, kolejnej odsłony serii symulatorów ciężarówki tworzonej przez czeskie studio SCS Software. Tym razem autorzy pozwalają nam zwiedzić praktycznie całą Europę Zachodnią i Wielką Brytanię za kierownicą potężnego osiemnastokołowca. W dalszej perspektywie gra pozwoli nam na rozkręcenie własnej firmy transportowej i zarządzanie dziesiątkami Demo jest w angielskiej wersji językowej i oparto je na kodzie w wersji v.1.21.1, w której twórcy download ->http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=45131 źródło:http://www.gry-online.pl
-
[KOSZ] Demo CS:GO - Jak włączyć demko oraz jak otworzyć tzn oś czasu ?
Bedzie Dobrze opublikował(a) temat w Kosz
Witam W tym poradniku opiszę Wam, jak włączyć demko Cs:GO oraz jak włączyć tzn oś czasu. 1. Pobieramy demko 2. Następnie demko dodajemy do folderu Steam\steammapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo 3. Włączamy grę CS:Go 4. W konsoli (~) wpisujemy playdemko (nazwa demka) 5. Czasami demko robi się czarno-białe, w Moim przypadku nigdy tak nie było, ale jeżeli u Was takie coś nastąpi należy zaraz po odtworzeniu demka wpisać w konsoli (~) mat_postprocess_enable 0 To by było na tyle z włączania demek Jak włączyć tzn oś czasu? Aby włączyć oś czasu należy w konsoli (~) wpisać komendę demoui Co daje Nam ta komenda? Dzięki tej komendzie, możemy przewijać demko, stopować, przewijać rundy, cofać itp itp. Mam nadzieję, że poradnik się przyda. Pozdrawiam. -
-Granie "na tempo" nie będzie już tak efektywne. Nie da rady już robić sprintów przez całe boisko, nawet z tymi wolniejszymi obrońcami, gdy my mamy Ronaldo, czy Messiego. -Ważną rzeczą prawdopodobnie stanie się fizyczność zawodników, ich ustawianie się i odbiory piłki. Już nie będzie tak, że Valbuena, czy Insignie przepchnie Pogbę, czy Cahilla. -Poprawiono grę bramkarzy. Teraz widać, że goalkeeper się rzuca, broni strzały z daleka, z bliska, czy główki. -Jeżeli chodzi o główki, to będą one ważną częścią podczas ataków. -Zmniejszy się za to rola strzałów zza pola karnego. Piłka nie ma już takiej paraboli, że z 45. metra wpadnie za kołnierz bramkarzowi. -W moim odczuciu zwiększył się czas, w którym zawodnicy reagują na nasze komendy. To na pewno zmniejszy ilość odbiorów, czy celnych wślizgów i zmusi nas do lepszego ustawiania się zawodnikami, czy zwiększenia pressingu. Jako gracz, który zawsze notował sporo odbiorów dało się odczuć, że może się to zmienić. A jak u was ?:)
- 12 odpowiedzi
-
- spostrzeżenia
- demo
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Siemka to już dziś. Wyszło demo FIFY 16 na PC(Origin). Instrukcja: Odpalacie Origin -> W miejscu Szukaj wpisujecie "FIFA 16" -> Wybieracie dowolną wersję(zwykłą, DELUX, mistrzowską) -> klikacie na "Wypróbuj produkt: Demo FIFA 16[...]" -> wchodzicie w zakładkę "MOJE GRY" -> odpalacie pobieranie i czekacie aż pobierze się wam DEMO(3,5Gb) :) Myślę że pomogłem :) Po zagraniu piszcie co sądzicie o wersji demonstracyjnej tej edycji FIFY :)
- 4 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- instrukcja
- pobierania
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czemu na dd2 nie można dema pobrać z hltv ? Strona się załaduje ,a linków nie ma
