Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'włączyć' .
-
[Poradnik] Jak włączyć Steam Guard na telefonie
TygryS opublikował(a) temat w Poradniki dotyczące platform
Od 9 grudnia obowiązują nowe zasady wymiany przedmiotów poprzez platformę Steam. Jak pewnie większość z Was zauważyła, od pewnego czasu po uruchomieniu Steam’a aplikacja prosi o podanie numeru telefonu w celu wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń – początkowo wydaje się, że to tylko kolejna informacja niezbędna do uzyskania pełni danych o użytkowniku, jednak z początkiem grudnia zostaną wprowadzone obostrzenia dotyczące handlu poprzez aplikację, których będzie można uniknąć właśnie dzięki numerowi telefonu. Powiązując swoje konto Steam poprzez aplikację mobilną ze swoim numerem telefonu przy każdym logowaniu do pełnej wersji klienta będziemy otrzymywać token, który należy wprowadzić na równi z danymi standardowymi (login i hasło). Jeśli jesteśmy zalogowani w wersji mobilnej, kod znajduje się w menu głównym (w zakładce Steam Guard); jeśli zalogowani nie jesteśmy, wyświetli się on na stronie logowania. UWAGA: kod jest jednorazowego użytku i zmienia się co około 30 sekund. Pewnie wielu z Was zastanawia się teraz w jaki sposób uruchomić opcję tokena. Oto krótka instrukcja, jak to zrobić. 1. Pobierz mobilną wersję Steam ze Sklepu Play lub AppStore; zainstaluj ją na swoim telefonie. 2. Zaloguj się na swoje konto. 3. Przejdź do menu głównego i wybierz Steam Guard 4. Kliknij "Dodaj token uwierzytelniający" 5. Jeśli masz ustawiony numer telefonu na koncie Steam, podaj kod, który został wysłany SMS'em 6. Po wpisaniu kodu otrzymasz kod odzyskiwania, którego będziesz używać, jeśli stracisz telefon. Koniecznie zapisz go gdzieś, gdyż jest on wyświetlany tylko raz. 7. Po zaakceptowaniu telefon został mobilnym tokenem uwierzytelniającym. 8. Udało Ci się przejść przez procedurę dodawania Steam Guard Mobile Authenticator. Od tej pory w tej zakładce będzie wyświetlany zmienny kod, który trzeba wprowadzić podczas logowania do platformy. -
[KOSZ] Demo CS:GO - Jak włączyć demko oraz jak otworzyć tzn oś czasu ?
Bedzie Dobrze opublikował(a) temat w Kosz
Witam W tym poradniku opiszę Wam, jak włączyć demko Cs:GO oraz jak włączyć tzn oś czasu. 1. Pobieramy demko 2. Następnie demko dodajemy do folderu Steam\steammapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo 3. Włączamy grę CS:Go 4. W konsoli (~) wpisujemy playdemko (nazwa demka) 5. Czasami demko robi się czarno-białe, w Moim przypadku nigdy tak nie było, ale jeżeli u Was takie coś nastąpi należy zaraz po odtworzeniu demka wpisać w konsoli (~) mat_postprocess_enable 0 To by było na tyle z włączania demek Jak włączyć tzn oś czasu? Aby włączyć oś czasu należy w konsoli (~) wpisać komendę demoui Co daje Nam ta komenda? Dzięki tej komendzie, możemy przewijać demko, stopować, przewijać rundy, cofać itp itp. Mam nadzieję, że poradnik się przyda. Pozdrawiam.
