Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'team' .
Znaleziono 49 wyników
-
Nick: @ SIUUUUUU team Broda Awans z rangi: Użytkownik Awans na rangę: CS:GO - Admin MIRAGE #02 Dodatkowe informacje: Serdecznie gratulujemy awansu! Życzymy miłej oraz owocnej współpracy na naszym projekcie - Fragujemy.com
- 12 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- awans
- fragowicza
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
ej jak dołonczyćdo teamu fragujemy pomożecie?
-
[CS:GO] best Stewie2k plays in Team Liquid
deiz opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
Siemka Zobaczcie ostatnie najlepsze zagrania gracza Stewie2k z Teamu Liquid. Mam nadzieję, że montaż przypadnie Wam do gustu : ) -
Witam wszystkich:) nazywam sie Sebastian:)Moj nick w grze (No Fear Poland Team# / Wujcio) Pochodze z Dolnego slaska;) mam lat 20 w cs'a gram od 2004 Steam od 2006:) bardzo lubie servery only dd2;) Jezeli moge komus pomoc:) to pomoge;) kontakt gg 13243491 Steam labosnia Pozdrawiam No Fear Poland Team# / Wujcio
-
—————————————————————— ——————— VAPE TEAM POLSKA ——————— —————————————————————— CO OFERUJEMY? ► Zgrany zespół, ► Wspólna gra na innych serwerach MTA, a także w innych grach, ► Często dosyć zabawnych momentów rozgrywki, ► Ultra bazę, ► Hasło po 1,5 tygodnia grania z gangiem. WYMAGANIA: ► Wiek +15 (wiadomo, może być mniej, liczy się dojrzałość), ► 10 złotowa opłata (zapytasz pewnie dlaczego za pieniądze, odpowiedź jest prosta, ludzie z innych gangów zmieniają nicki i dochodzą do gangów, aby je okraść, a 10 złotych to takie "zabezpieczenie"), ► Umiejętności w: strzelaniu, jeździe oraz znajomość mapy, ► Dobre zgranie i współpraca (osoba musi się szybko podporządkować do "rozkazów"), ► Skype/TS3 oraz sprawny mikrofon wraz ze słuchawkami, ► Znajomość moda DayZ oraz kilku letnie doświadczenie. WZÓR PODANIA: 1. Wiek:, 2. Imię:, 2. Nick w MTA:, 3. Umiejętność strzelania i jazdy pojazdami: (1/10 oraz 1/10), 4. Znajomość mapy: (1/5), 5. Skype/TS3, mikrofon i słuchawki: (tak/nie, co? oraz tak/nie), 6. Doświadczenie: (ile lat itp.), 7. Coś o sobie: (od 5-9 zdań), 8. Przyjęcie opłaty zabezpieczającej: (tak/nie). KONTAKT Z NAMI: ►LIDER Nick: ZanDuss* ►VICE LIDER Nick: FreeZy
- 3 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- rekrutacja
- grupy
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przerwa techniczna - Team Speak 3 Hosting naszego serwera VPS, na którym znajduje się Team Speak 3 informuje o przerwie technicznej. Pozdrawiamy, FGTeam
-
- 7
-
-
-
- przerwa
- techniczna
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie dziwię się że nikt nie chce do tak słabej grupy ;)
-
Dobry&Gaming dołącza do Team Kinguin
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Byli reprezentanci Lounge Gaming znaleźli nową organizację. Od teraz podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego występować będą jako Team Kinguin. Organizacja powraca na e-sportową scenę po kilkumiesięcznej nieobecności. O dołączeniu Polaków do Kinguin dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciu umieszczonemu przez właściciela firmy na Facebooku. Team Kinguin postanowił ponownie zakontraktować drużynę Counter-Strike: Global Offensive. We wrześniu ubiegłego roku organizacja oficjalnie zakończyła działalność, wycofując się nieco z aktywnego wspierania profesjonalnych graczy. Tym razem Team Kinguin postanowił zakontraktować polską drużynę CS:GO. Innocent i jego koledzy do niedawna występowali pod banderą Lounge Gaming. Dość nieoczekiwanie współpraca została jednak zakończona. Zwłaszcza po bardzo dobrym występie na SL i-League Invitational #1 w Kijowie polska formacja z pewnością nie mogła narzekać na brak korzystnych ofert od potencjalnych pracodawców. Ostatecznie zdecydowała się na propozycję od Team Kinguin. Skład Team Kinguin: Paweł „Innocent” Mocek Grzegorz „SZPERO” Dziamałek Michał „MICHU” Müller Mikołaj „mouz” Karolewski Jacek „minise” Jeziak Mariusz „Loord” Cybulski – trener Źródło: http://cybersport.pl-
- dobrygaming
- dołącza
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Team Vitality pozyskuje utalentowanego marksmana
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Po nie najlepszym początku w EU LCS występujący w tych rozgrywkach Team Vitality zdecydował się na przeprowadzenie swojego pierwszego transferu w tym splicie, który na celu ma pomóc zespołowi w dostosowaniu się do nowego formatu panującego we wspomnianej lidze. Dokładniej rzecz ujmując drużyna ta zdecydowała się na ściągnięcie występującego na pozycji marksmana utalentowanego Duńczyka Victora „Reje” Etlara Eriksena. Jeszcze do niedawna zawodnik ten reprezentował barwy Tricked eSports, wraz z którym walczył o dostanie się do EU Challenger Series podczas rozgrywanych nie tak dawno kwalifikacji, jednak ostatecznie team ten zajął dopiero 4 miejsce w swojej grupie tracąc tym samym szansę na awans do CS. Dodatkowo podczas poprzedniego splitu Reje miał okazję również pełnić rolę suba w Unicorns of Love posługując się jeszcze wtedy pseudonimem Critbud. Gracz ten był przymierzany do swojego nowego zespołu już od dłuższego czasu, gdyż jeszcze w czasie swoich występów w Tricked grał on również scrimy z Vitality co zostało ujawnione przypadkiem kiedy wyciekł wynik jednego z treningowych spotkań jakie drużyna ta rozegrała przeciwko Origen. W swoim nowym teamie Reje będzie rywalizował o miejsce w składzie z koreańskim marksmanem Parkiem „Police” Hyeong-giem, który dołączył do Vitality przed rozpoczęciem bieżącego splitu, a wcześniej reprezentował barwy Apex Gaming. Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu tej organizacji by Reje mógł zadebiutować w LCS wypełnione muszą zostać jeszcze odpowiednie dokumenty, jednak najprawdopodobniej będzie on już gotowy do występów w nadchodzącym drugim tygodniu europejskiej części tych rozgrywek, w którym jego zespół zmierzy się z póki co rozczarowującym Origen, a także z zajmującym podobnie jak Vitality obecnie 5 miejsce w tej lidze Team Roccat. -
Nazwa kanału: Team Kappa Fans Powód zapotrzebowania: Dla klanu. Komunikowanie się z klanem na mm'ach, faceitach. Twój unikalny ID:STrL6dT2VV/0Fg+IjxFcpT1EMd0=
-
Team SoloMid oficjalnie prezentuje nowego supporta
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Już od jakiegoś czasu wiadomo, że amerykańskie Team SoloMid przeprowadzało testy zawodników występujących na pozycji supporta, który mogliby potencjalnie zastąpić w rosterze tej drużyny obecnego gracza Fnatic Borę „YellOwStaR” Kima. Teraz organizacja ta oficjalnie ogłosiła zakończenie wspomnianych testów wskazując na to kto zostanie jej nowym zawodnikiem. Wybór tego zespołu ostatecznie padł na pochodzącego z Chin i mieszkającego na stałe w Ameryce Vincenta „Biofrost” Wanga, który pierwotnie okazał się najlepszy z wszystkich zawodników testowanych w NA, dzięki czemu udał się wraz z resztą TSM-u do Korei na drugą fazę testów. Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu drużyny w przeciągu dwutygodniowego bootcampu gracz ten pokazał bardzo duży potencjał, świetne umiejętności mechaniczne, a także zdążył zrobić bardzo duży postęp co przekonało organizację do wybrania właśnie jego. Biofrost miał dodatkowo jeszcze jedną przewagą nad swoimi konkurentami z Korei, gdyż stawiając na niego TSM może stworzyć roster mówiący w pełni po angielsku co może wpłynąć bardzo pozytywnie na jego zgranie. Warto jeszcze wspomnieć iż mimo faktu, że Team SoloMid oficjalnie ogłosiło już iż to właśnie Biofrost zwyciężył w przeprowadzonych testach to organizacja ta nadal musi czekać jeszcze na oficjalne potwierdzenie od Riotu iż zawodnik ten może występować na e-sportowej scenie i dopiero jak zespół ten je otrzyma pewni będziemy mogli być iż gracz ten będzie występować w barwach TSM-u w nadchodzącym, letnim splicie NA LCS. -
Jakiś czas temu Riot ukarał kilka organizacji, w tym amerykańskie Renegades zmuszając je do sprzedaży swoich miejsc w rozgrywkach oficjalnie organizowanych przez Riot. Według najnowszych doniesień natomiast poznaliśmy już drużynę, która przejmie po wspomnianym Renegades miejsce w LCS.NA. Organizacją tą miałoby być Team EnVyUs, które ponoć zdążyła ustalić już wszystkie warunki wykupu wspomnianego już spotu. Co ciekawe obie organizacje miały rozpocząć negocjacje w tej sprawie, jeszcze przed tym jak Riot ogłosił oficjalnie karę dla Renegades co pozwala przypuszczać, że nawet bez wspomnianego bana organizacja ta pozbyłaby się swojego spotu w LCS. Obecnie mówi się, że za miejsce w tych rozgrywkach Team EnVyUs zapłaci ponad milion dolarów, a obecnie transakcja ta oczekuje na zaakceptowanie przez Riot. Póki co nie wiadomo jaki roster zespół ten planuje wystawić na letni split, jednak wiele wskazuje że będzie on zmuszony zbudować go praktycznie od zera. Już jakiś czas temu oficjalnie ogłoszono przenosiny z Renegades do H2k marksmana Aleša „Freeze” Kněžíneka, a chwilę później zaczęto spekulować iż Freeze podjął tą decyzję po tym jak dowiedział się iż drużynę tę planują opuścić również dwaj Koreańczycy – Shin „Seraph” Woo-yeong i Noh „Ninja” Geon-woo. Dodatkowo dotychczasowy kapitan i jungler Renegades Alberto „Crumbz” Rengifo oficjalnie ogłosił za pośrednictwem Twittera iż jest on obecnie wolnym zawodnikiem i pozostaje on otwarty na propozycje zarówno w roli zawodnika jak i trenera od rozmaitych drużyn, Hakuho” Surgenta
-
kademia Team Liquid zamieniła czwórkę swoich zawodników, na trzech nowych graczy, którzy w większości znani są ze swoich występów w LCS bądź CS. Nowe nabytki prezentują się następująco: górna aleja – Colin „Solo” Earnest, środkowa aleja – Greyson „Goldenglue” Gilmer, wsparcie – William „Stunt” Chen oraz leśnik – Galen „Moon” Holgate. Drużyna pozostawiła ze starego składu jedynie ADC – Jovaniego „fabbbyyy” Guillena, który został nazwany całkiem niedawno temu jednym z wschodzących gwiazd Ameryki Północnej. Tytuł uzyskał dzięki swojej nieprzeciętnej mechanice. „Postanowiłem wybrać taki skład, ponieważ zawodnicy posiadają dobre zgranie, wiele doświadczenia i są w stanie wygrywać.” – słowa asystenta trenera Team Liquid – Davida Lima, dla ESPN. „Po wielu z tych zawodników widać, że są kierowani do tego, by w przyszłości osiągnąć sukces. Bez wątpienia mają jeszcze wiele do poćwiczenia, lecz dzięki naszej akademii, będą mieli możliwość rozwijania się.” Solo, Goldenglue i Stunt zapisali się do akademii miesiąc po tym, kiedy wyrzucono ich z organizacji – Team Ember, która straciła sponsora. To nakłoniło owych graczy do poszukiwania nowych ścieżek i wyzwań. Goldenglue i Stunt od razu wiedzieli dokąd będą chcieli dołączyć, było to od samego początku Team Liquid Academy. Natomiast Solo początkowo myślał nad tym, by złożyć wniosek do zespołu Challenger Series Cloud9, jednak ostatecznie postanowił wyruszyć za kolegami ze starej drużyny. Nielubiący swoich towarzyszy z zespołu – Moon, został zastąpiony w NRG Esports przez rezerwowego zawodnika Team Huma i Team Ember Lucasa „Santorin” Tao Kilmer Larsena. Po wydaleniu zaczął starać się o dołączenie do TLA. Udało mu się i 30 kwietnia został oficjalnie członkiem drużyny.
-
Już jakiś czas temu europejskie Team Roccat ogłosiło, że w trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami LCS zmienionych zostanie trzech zawodników występujących dotychczas w podstawowym składzie tego zespołu, a teraz już organizacja ta oficjalnie ogłosiła swój pierwszy transfer. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami nowym marksmanem Roccat został Francuz Pierre „Steeelback” Medjaldi reprezentujący w ostatnim czasie barwy Unicorns of Love, a w przeszłości występujący chociażby w takich drużynach jak Fnatic czy Team Imagine. W poprzednim, wiosennym splicie LCS.EU zawodnik ten prezentował się z bardzo dobrej strony uzyskując ostatecznie drugie KDA w części zasadniczej spośród wszystkich graczy występujących na tej pozycji w tych rozgrywkach, jednak po nieudanych playoffach po raz pierwszy pojawiły się pogłoski o tym iż zawodnik ten chce opuścić szeregi UOL i przenieść się do Ameryki (ostatecznie zmuszony był on zostać w Europie jako, że żaden team z NA nie zdecydował się na jego transfer). W Team Roccat Steeelback zastąpi doświadczonego Erika „Tabzz” van Helverta, który dołączył do tego zespołu w trakcie wiosennego splitu, jednak jego postawa okazała się rozczarowująca w efekcie czego organizacja nie zdecydowała się na przedłużenie z nim kontraktu. Póki co niewiadomą pozostaje tożsamość pozostałych dwóch nowych graczy Roccat, a także ADC, którego zdecyduje się w najbliższym czasie sprowadzić Unicorns of Love, jednak w najbliższej przyszłości drużyny te powinny ogłosić kolejne transfery.
-
- francuski
- oficjalnie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Już jakiś czas temu amerykańskie Team SoloMid poinformowało o tym, że skład tej drużyny opuści występujący dotychczas na pozycji supporta Bora „YellOwStaR” Kim, w związku z czym team ten miał przeprowadzać testy właśnie wśród supportów. Teraz natomiast sama drużyna oficjalnie poinformowała o zakończeniu pierwszej fazy wspomnianych testów. Podczas niej wyłoniono Kandayjczyka Vincenta „Biofrost” Wana posiadającego obecnie dwa konta w amerykańskim challengerze,w przeszłości będącego częścią chociażby takich zespołów jak Vortex czy Final Five . W ostatnim czasie Biofrost reprezentował barwy Dream Team, wraz z którym występował on w NA Challenger Series zajmując ostatecznie piąte miejsce w tych rozgrywkach. Zawodnik ten okazał się najlepszy spośród wszystkich kandydatów z Ameryki, którzy zgłosili się do TSM-u, a także zdołał rozwiązać kwestię swoich zobowiązań do dotychczasowego teamu i dzięki temu uda się on wraz z resztą Team SoloMid na obóz w Korei, podczas którego będzie on brał udział w drugiej fazie testów, w której to zmierzy się on z kandydatami na pozycję supporta w TSM podchodzącymi właśnie z tego regionu. Choć oficjalnie nie zostało to jeszcze nigdzie powiedziane to wydaje się, że wspomniana już druga faza testów będzie jednocześnie ostatnią i support, który najlepiej się podczas niej spisze najpewniej oficjalnie dołączy już do pierwszego składu TSM.
-
- kanadyjski
- support
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Już jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że francuski ADC występujący w poprzednim splicie w barwach Uncirons of Love – Pierre „Steeelback” Medjaldi planuje w trwającej właśnie przerwie między splitami odejść ze swojej dotychczasowej drużyny i poszukać sobie nowego teamu. Teraz według najnowszych doniesień dowiedzieliśmy się już w jakim dokładnie zespole będzie on występować w pozostałej części sezonu. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że mimo faktu iż zawodnik ten chciał się przenieść do Ameryki, ostatecznie pozostanie on w Europie. Wszystko spowodowane ma być tym, że nie otrzymał on zbyt dużej ilości ofert z Ameryki, a dokładniej rzecz ujmując jedyną organizacją wyrażającą chęć na jego zatrudnienie było Immortals planujące przez jakiś czas stworzenie drużyny mającej podbić NA Challenger Series, które jednak miało wycofać się z tych planów po tym jak Cloud 9 rozpoczęło tworzenie własnego teamu (zarząd organizacji stwierdził, że istnieje obawa, że stworzonemu teamowi nie udało by się wygrać z drugim zespołem C9, a projekt ten nie jest warty podjęcia takiego ryzyka i zainwestowania wystarczającej sumy pieniędzy). Ostatecznie zatem Steelback zdecydował się pozostać w Europie i jego wybór w tym regionie padł na przeprowadzający w ostatnim czasie rewolucję w swoim składzie Team Roccat, które niedawno ogłosiło odejście ze swojego podstawowego rostera aż trzech graczy. Co ciekawe Francuz miał wybrać ofertę właśnie z tego teamu po tym jak dowiedział się jak ma wyglądać planowany nowy skład Roccat i choć póki co na ten temat nie są znane żadne dodatkowe szczegóły to pozwala to przypuszczać, że roster Team Roccat szykowany na letni split zapowiada się naprawdę imponująco. Póki co nie wiadomo również kogo na miejsce Steelback w takiej sytuacji zdecyduje ściągnąć się Unicorns Of Love, co jednak powinno zostać wyjaśnione w najbliższej przyszłości.
-
Witam, gracze piszą o automatycznym przerzucaniu z drużyny do drużyny w celu wyrównania składu oraz szans, często jest tak że gracz przez całą mape gra tylko po jednej stronie ponieważ jest dobry i dzieje się to : koniec pierwszej połowy zamiana drużyn, wszystkich przenosi a on zostaje tam gdzie był.Więc czasami zaczyna się narzekanie na serwerze że cały czas grał po stronie ct albo tt,żeby coś z tym zrobić itp, dla mnie team balance działa bardzo dobrze i robi równe składy ale dla niektórych jest on uciążliwy.Jak by była możliwość że przy zamianie drużyn na drugą połowe wszystkich przenosi i nikogo nie zostawia to by skończył się problem graczy i powód do narzekań ;) pozdrawiam
-
Kolejny już zespół po osiągnięciu niezadowalającego wyniku w bieżącym sezonie LCS decyduje się na przeprowadzenie pewnych zmian w swoim składzie. Tym razem na taki ruch zdecydował się Team Roccat, który szykuje prawdziwą rewolucję w swoim rosterze. Zacznijmy od tego, że z drużyną tą oficjalnie rozstał się już Edward „Edward” Abgaryan, który od dłuższego czasu nie miał już okazji występować w EU LCS z powodu problemów z wizą i to właśnie te problemy spowodowały, że ostatecznie rozstaje się on ze swoim dotychczasowym zespołem.Zespół ten po stosunkowo słabym sezonie nie zdecydował się również na przedłużenie kontraktu z doświadczonym zawodnikiem występującym na pozycji ADC – Erikiem „Tabzz” van Helvertem, który obecnie jest w trakcie szukania sobie nowego zespołu. https://twitter.com/TabzzLoL/status/724632547595030528 Kontrakt nie został również przedłużony z występującym na pozycji supporta Lewisem „NoXiAK” Simonem Felixem, który dołączył do Roccat w trakcie trwania wiosennego splitu i prezentował się z całkiem przyzwoitej strony i w tym przypadku jeśli wierzyć wpisowi zamieszczonemu przez samego zawodnika na Twitterze o zakończeniu współpracy zadecydował sam NoXiAK. https://twitter.com/NoXiAKLoL/status/724627472529133570 Nie jest to jednak koniec zmian w rosterze Roccat, gdyż jak się okazuje zespół ten zdecydował się również, że występujący dotychczas na górnej alei Simon „fredy122” Payne zostanie z bliżej nieznanych przyczyn przesunięty na ławkę rezerwowych, a decyzja o jego przyszłości w tej drużynie zostanie podjęta w najbliższym czasie. Póki co nie wiadomo jakich zawodników organizacja ta zamierza ściągnąć na zwolnione właśnie miejsca w swoim rosterze, jednak jej nowy skład powinien zostać ujawniony już w najbliższej przyszłości.
-
Były reprezentant HellRaisers, Emil „kUcheR” Akhundov, zasilił szeregi Team Empire. Ukrainiec zastąpił w składzie wschodnioeuropejskiej formacji Ilye „fixa” Golovko. Jak zdradził manager drużyny, powodem zmian w Team Empire są pogarszające się wyniki. Zawodnicy podejmowali się wielu metod, które mogłyby wpłynąć na poprawę gry, jednak ostatecznie zdecydowali się na roszady w składzie. kUcheR wróci do aktywnej gry po miesiącu przerwy. Na początku marca ukraiński gracz odszedł z HellRaisers. Skład Team Empire: Roman „CyberFocus” Dergach Sergey „spaz” Skrypchik Alexander „spiker” Ivanov Denis „electronic” Sharipov Emil „kUcheR” Akhundov Źródło: http://cybersport.pl
-
Team AGG nowym pracodawcą byłego Vexed
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Pojawiła się oficjalna informacja dotycząca tego, jakich barw bronić będą w najbliższym czasie zawodnicy noKappa, którzy jeszcze do niedawna byli członkami Vexed Gaming. Polska formacja Counter-Strike: Global Offensive dołączyła do północnoamerykańskiej organizacji Team AGG. Team AGG na e-sportowej scenie pojawił się stosunkowo niedawno – na początku tego roku. Dotychczas zespół ten reprezentował amerykańsko-kanadyjski skład CS:GO niegdyś grający pod banderą SKDC. Wraz z dołączeniem Polaków, ekipa ta rozwiązała jednak umowy z AGG. Jeden z właścicieli Team AGG w oświadczeniu napisał, że chciał zainwestować w większą scenę i właśnie dlatego zdecydował się podpisać kontrakty z ex-Vexed. Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie krył Karol „rallen” Rodowicz. Nowy reprezentant AGG stwierdził, że bardzo cieszy się z dołączenia do tej drużyny. Dodał również, że to wymarzona organizacja. Aktualny skład Team AGG: Karol „rallen” Rodowicz Damian „Furlan” Kisłowski Karol „repo” Cybulski Dominik „GruBy” Świderski Bartosz „Hyper” Wolny Kuba „KubiK” Kubiak – trener Źródło: cybersport.pl -
Konrad „EXUS” Jeńczeń dołączył do Team Refuse, zastępując tym samym Michała „mono” Gabszewicza. Niestety, jak do tej pory, nie mieliśmy okazji poznać oficjalnego stanowiska drużyny w sprawie zmiany. Jak poinformował za pośrednictwem swojego fanpage’a mono, do przetasowania w składzie Team Refuse doszło dwa tygodnie temu. Wczoraj natomiast dowiedzieliśmy się o nowym zespole polskiego zawodnika. Gabszewicz, razem z m.in. Marcinem „LTN” Krzemińskim oraz Krzysztofem „Starkiem” Lewandrowskim, zasilił szeregi Wasps e-Sport. Już z nowym zawodnikiem w składzie, Team Refuse pojedzie na Insomnia57. Turniej odbędzie się 26-27 marca w brytyjskim mieście Birmingham. Skład Team Refuse: Piotr „Morelz” Taterka Kamil „Kamil” Kamiński Sebastian „NEEX” Trela Paweł „reatz” Jańczak Konrad „EXUS” Jeńczeń Źródło: http://cybersport.pl/47803/exus-zasila-szeregi-team-refuse/
