Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'prezentuje' .
-
Od dłuższego czasu trwały spekulacje związane z tym w jaki sposób prezentować będzie się skład świeżo zakwalifikowanego do NA LCS Apex Gaming na nadchodzący letni split tych rozgrywek. Teraz natomiast roster ten został oficjalnie już zaprezentowany na oficjalnej stronie NA LCS. Jak się okazuje organizacja ta zdecydowała się na stworzenie aż dziesięcioosobowego składu, w którym ci zawodnicy, którym akurat nie udało się wywalczyć miejsca w wyjściowym rosterze będą rywalizować w drugim zespole Apexu, który zajął miejsce Team Dignitas w NA Challenger Series. Oznacza to iż tacy zawodnicy jak Danil „Diamondprox” Reshetnikov, Danny „Shiphtur” Le, Apollo „Apollo” Price i Kevin „KonKwon” Kwon, którzy już jakiś czas temu dołączyli do tej organizacji, a pełniona przez nich rola nie była dotychczas jasna wejdą właśnie w część dziesięcioosobowego rosteru Apex. Wraz z ogłoszeniem nowego składu ujawnione zostały również dwa transfery, o których wcześniej nie mieliśmy okazji słyszeć, a mianowicie team ten ściągnął dwóch koreańskich graczy – występującego na topie Jeona „Ray” Ji-wona w przeszłości pełniącego rolę suba w chińskim EDward Gaming, a także marksmana Oha „Roar” Jang-wona, który jeszcze w letnim splicie 2015 sezonu występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z Incredible Miracle. Skład Apex Gaming na letni split NA LCS prezentuje się zatem w następujący sposób: Jeon „Ray” Ji-won – Top Cristian „Cris” Rosales – Top Danil „Diamondprox” Reshetnikov – Jungle Lee „Shrimp” Byeong-hoon – Jungle Danny „Shiphtur” Le – Mid Jang „Keane” Lae-young – Mid Oh „Roar” Jang-won – ADC Apollo „Apollo” Price – ADC Kevin „KonKwon” Kwon – Support Alex „Xpecial” Chu – Support
-
Team SoloMid oficjalnie prezentuje nowego supporta
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Już od jakiegoś czasu wiadomo, że amerykańskie Team SoloMid przeprowadzało testy zawodników występujących na pozycji supporta, który mogliby potencjalnie zastąpić w rosterze tej drużyny obecnego gracza Fnatic Borę „YellOwStaR” Kima. Teraz organizacja ta oficjalnie ogłosiła zakończenie wspomnianych testów wskazując na to kto zostanie jej nowym zawodnikiem. Wybór tego zespołu ostatecznie padł na pochodzącego z Chin i mieszkającego na stałe w Ameryce Vincenta „Biofrost” Wanga, który pierwotnie okazał się najlepszy z wszystkich zawodników testowanych w NA, dzięki czemu udał się wraz z resztą TSM-u do Korei na drugą fazę testów. Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu drużyny w przeciągu dwutygodniowego bootcampu gracz ten pokazał bardzo duży potencjał, świetne umiejętności mechaniczne, a także zdążył zrobić bardzo duży postęp co przekonało organizację do wybrania właśnie jego. Biofrost miał dodatkowo jeszcze jedną przewagą nad swoimi konkurentami z Korei, gdyż stawiając na niego TSM może stworzyć roster mówiący w pełni po angielsku co może wpłynąć bardzo pozytywnie na jego zgranie. Warto jeszcze wspomnieć iż mimo faktu, że Team SoloMid oficjalnie ogłosiło już iż to właśnie Biofrost zwyciężył w przeprowadzonych testach to organizacja ta nadal musi czekać jeszcze na oficjalne potwierdzenie od Riotu iż zawodnik ten może występować na e-sportowej scenie i dopiero jak zespół ten je otrzyma pewni będziemy mogli być iż gracz ten będzie występować w barwach TSM-u w nadchodzącym, letnim splicie NA LCS. -
Europejska organizacja Fnatic znana na scenie League of Legends przede wszystkim ze swojej drużyny występującej na co dzień w EU LCS ogłosiła w ostatnim czasie powstanie swojej drugiego zespołu rywalizującego na tej scenie. Fnatic Academy bo taką nazwę w nosi ten team w najbliższym czasie ma rywalizować o dostanie się do letniego splitu EU Challenger Series podczas zasadniczych kwalifikacji, do których udało się mu dostać poprzez zajęcie trzeciego miejsca w otwartych kwalifikacjach poprzez pokonanie wynikiem 2:0polskiego Iluminar Honor Gaming w meczu właśnie o trzecie miejsce. Na górnej alei w tej drużynie występować będzie Hiszpan Jorge „Werlyb” Casanovas, który może znany być między innymi z występów w EU LCS wraz z Giants Gaming. W ostatnim czasie reprezentował on w Challenger Series barwy Team Huma, z którego odszedł podobnie jak większość rosteru po nieudanym turnieju relegacyjnym, gdzie zespołowi temu nie udało się wywalczyć miejsca na najwyższym poziomie rozgrywkowym w EU. Rolę junglera w Fnatic Academy obejmie Brytyjczyk Matthew „Impaler” Taylor w przeszłości występujący chociażby w EU LSC wraz z Supa Hot Crew i w NA LCS w barwach Team Coast, a w ostatnim czasie był on częścią Renegades: Banditos, wraz z którym nie udało mu się zakwalifikować się do EU Challenger Series. Na środkowej alei występować będzie Hicham „SozPurefect” Tazrhini, który miał okazję występować w przeszłości w EUCS wraz z takimi drużynami jak n!faculty czy Mousesports. Rolę AD Carry w tej drużynie obejmie Sébastien „Exork” Lamorte nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na e-sportowej scenie, który jednak przez jakiś czas pełnił rolę suba w występującym w EU LCS Team Roccat. Ostatnią pozycję w rosterze Fnatic Academy obejmie Johan „Klaj” Olsson, który jeszcze w poprzednim splicie występował w pierwszej drużynie Fnatic, z której po słabszych występach został ostatecznie odsunięty po zakończeniu wiosennego splitu dzięki czemu w tamtym zespole zwolniło się miejsce dla powracającego z Ameryki Bory „YellOwStaR” Kima. Rolę trenera w tym teamie obejmie natomiast nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na scenie Kanadyjczyk Jean-Francois „Nuddle” Caron
-
- fnatic
- oficjalnie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
