Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'gaming' .
-
Patcreo.pl - Kreuję z pasją, dbając o każdy szczegół Twojego projektu.
Patcreo opublikował(a) temat w Reklama serwisów
Cześć! Od od jakiegoś czasu rozwijam swoje umiejętności w zakresie grafiki komputerowej. Tworzę projekty hobbystycznie, a jednym z moich celów jest wzbogacenie portfolio o ciekawe realizacje. Z tego powodu, w ramach swojej pracy, oferuję wykonanie kilku projektów graficznych w niższych cenach. Chciałbym nawiązać współpracę z osobami, które szukają kreatywnych i świeżych rozwiązań graficznych. Jako osoba, która dopiero rozwija swoje umiejętności, chętnie podejmę się nowych wyzwań, które pozwolą mi poszerzać doświadczenie i wprowadzać innowacyjne podejście do projektów. Wykonam m.in.: ✅ Projekty stron internetowych – stworzę unikalną stronę internetową, która będzie odzwierciedlać charakter Twojej marki lub projektu. ✅ Projekty do druku – plakaty, ulotki, wizytówki, broszury. Wszystko dopasowane do Twoich potrzeb i zgodnie z aktualnymi trendami w designie. ✅ Grafiki do mediów społecznościowych – profesjonalne grafiki na Facebooka, Instagrama, Twittera, które przyciągną uwagę i wyróżnią Twoją markę. ✅ Gaming – stworzę grafikę do FiveM/MTA, łącząc wyjątkowy design z funkcjonalnością, dostosowaną do specyfiki Twojego serwera. Dlaczego warto ze mną współpracować? • Kreatywność i pasja – każdy projekt traktuję indywidualnie, zależy mi na tym, by Twoja wizja została świetnie zrealizowana. • Konkurencyjne ceny – oferuję atrakcyjne ceny, ponieważ aktualnie rozwijam swoje portfolio i zależy mi na doświadczeniu oraz dbałości o detale w każdym projekcie. • Elastyczność – jestem otwarty na różnorodne pomysły, dostosowuję się do Twoich potrzeb i oczekiwań. 🔔 Jeśli więc szukasz kogoś, kto podejdzie do Twojego projektu z pełnym zaangażowaniem i pasją, zapraszam do kontaktu. Daj mi wyzwanie, a stworzę dla Ciebie coś niesamowitego! Kontakt: • 🔵 Discord: patcreo • 📧 [email protected] • 🌐 patcreo.pl - w trakcje budowy -
Pindolek załatwi sprawę
-
+rep Polecam kolegę, stosuje się do regulaminów i potrafi pokazać pazury
-
Czy myślicie że Ago Gaming, z Lineup (Furlan, GruBy, Snatchie, TOAO, Phr) ma szanse zostać 1st na Polskiej scenie E-sportowej ?
-
Czy Chiny w końcu przełamią klątwę Mistrzostw Świata? – EDward Gaming
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Chiny zawsze były dla Mistrzostw Świata specyficznym regionem. Drużyny z tego kraju zawsze przyjeżdżały na Worldsy z wielkim potencjałem i nadziejami, jednak gdy przyszło co do czego hype train nagle się wykolejał i kończyło się na ogromnym rozczarowaniu – zeszłoroczne LGD sztandarowym przykładem. Są jednak bardzo duże szanse, że w tym roku będzie inaczej – Edward Gaming po zdominowaniu chińskich regionalnych rozgrywek pokazało że naprawdę jest w formie i zaskoczyć – tym razem już, miejmy nadzieję, pozytywnie. Sezon 2016 Początek sezonu był dla EDG trudny – szukali formy po średnio udanych Worldsach 2015, musieli grać kilka gier bez Clearlove’a, który, przynajmniej według mnie, jest główną gwiazdą zespołu. Udało im się jednak szybko pozbierać, odbić od dna i ostatecznie zakończyć wiosenny zasadniczy split na drugim miejscu. W play-offach było podobnie – przeszli przez cały turniej jak burza, ale w finale zostali zatrzymani – pomimo bycia faworytami, zostali pokonani przez fenomenalne wówczas Royal Never Give Up. Ciągle jednak mogli cieszyć się srebrem LPL, co po tak nieudanym początku splitu było sporym osiągnięciem, jednak oznaczało to oddanie miejsca na MSI 2016 właśnie RNG. W splicie letnim Edward Gaming było już niepowstrzymane – zostali przydzieleni do innej grupy niż RNG, przez co już żadna drużyna nie mogła im dorównać – zamknęli rozgrywki w przepięknym stylu z wynikiem 16-0. Play-offy były równie udane – poradzili sobie – z lekkimi problemami, ale nadal – z Teamem World Elite, wygrywając z nimi 3:2, a to zagwarantowało im możliwość dokonania rewanżu na Royal Never Give Up. Bez skrupułów wykorzystali tę okazję, miażdżąc swoich głównych antagonistów z LPL w szybkiej serii zakończonej bezwzględnym 3:0 dla opisywanej drużyny. To z kolei dało im pewny wyjazd na Mistrzostwa Świata 2016,jak się później okazało, z pierwszego miejsca. Skład: Chen „Mouse” Yu-Hao – od czasu zmiany toplanera w EDG pozycja ta stała się bardziej wspierającym elementem zespołu. O ile Koro1 wielokrotnie brał sprawy w swoje ręce i miał spore predyspozycje do bycia głównym carry drużyny, to Mouse zdecydowanie preferuje pasywniejszą grę i bycie w cieniu Clearlove’a, Defta czy Scouta. Tutaj jednak EDG może być o swojego toplanera spokojne – w fazie grupowej raczej nikt nie zagrozi Mouse’owi, a ten ze wsparciem swojego świetnego junglera powinien poradzić sobie znakomicie. Ming „Clearlove” Kai – co tu dużo mówić – aktualnie jeden z najsilniejszych junglerów na świecie. Mało tego – według mnie mógłby spokojnie konkurować z Peanutem o status najlepszego gracza tej pozycji – konkurencja nie jest zbyt duża, jednak dzięki temu wybitne jednostki wyróżniają się jeszcze bardziej. Clearlove’a charakteryzuje niesamowita agresja we wczesnej fazie gry, ale oprócz tego chiński jungler ma coś, co świetnie współgra ze wspomnianą agresją – niesamowite wyczucie gry. Wie gdzie ma się pojawić, wie gdzie pojawi się rywal, umie wykorzystać posiadane informacje do maksimum, zostawiając swojego vis-a-vis daleko za sobą jeśli chodzi o przewagę (o ile jego przeciwnikiem nie jest leśnik z najwyższej półki – ale takie pojedynki, głównie w sferze taktycznej, ogląda się jeszcze przyjemniej niż występy jednego aktora). Lee „Scout” Ye-chan – były rezerwowy midlaner SKT w końcu ma szansę zabłysnąć. Po kontuzji PawN’a to właśnie on będzie grał na środkowej alei w barwach EDG – cóż, tak się złożyło że akurat na największy e-sportowy event roku. Może to trochę zaboleć chińskiego lidera – Scout jest graczem dobrym mechanicznie i w sferze makro, ale nic poza tym. Nie będzie potrafił ograć przeciwnika, nie będzie w stanie zaskoczyć rywali jakimś niestandardowym pickiem jak to miał w zwyczaju robić PawN. Jednak z drugiej strony jest zupełnie okej – Scout ma grać solidnie, i nie wymaga się od niego niczego poza tym – potencjał EDG kryje się gdzie indziej, a przynajmniej dobrych umiejętności na najwyższym poziomie Scoutowi odmówić nie można. Kim „Deft” Hyuk-Kyu – przyznam szczerze – Deft jest moim ulubionym graczem z całej profesjonalnej sceny LoLa (zaraz obok Bjergsena, Clearlove’a i Diamondproxa), więc tutaj moja ocena może nie być w pełni obiektywna. W moich oczach Deft jest bowiem strzelcem kompletnym – ze sporym i elastycznym champion poolem, ogromnym potencjałem mechanicznym i podręcznikową wiedzą o grze i umiejętnościami zachowywania się na Summoner’s Rift. Cóż, jedno jest pewne – na pewno z uwagą będę przyglądał się zwłaszcza tej linii w strukturze EDG, bo naprawdę ciekawi mnie jak Deft poradzi sobie w starciu z takimi marksmanami jak AN czy też Forg1ven. Tian „Meiko” Ye – Meiko idealnie uzupełnia skład chińskiego tytana. Typowy wspierający o ponadprzeciętnych umiejętnościach, uniwersalnym champion poolu i niesamowicie dobrze wyrobioną już synergią ze strzelcem drużyny, Deftem. Meta na pozycji supporta jest teraz niezwykle tolerancyjna, więc elastyczne możliwości Meiko będą jeszcze bardziej faworyzowały resztę jego drużyny. Botlane EDG będzie miał jednak sporą konkurencję, jednak ci weterani radzili sobie już z większymi problemami. Podsumowanie: Plusy: – jeden z najlepszych junglerów na świecie – „wprawiony w bojach” botlane – bardzo duży potencjał mechaniczny wszystkich graczy Minusy: – Scout może mieć problemy z synergią z zespołem oraz brakiem doświadczenia na scenie międzynarodowej – Małe szanse wygranej jeśli Clearlove i Deft zawiodą (na szczęście na to że zawiodą są jeszcze mniejsze szanse) Edward Gaming ma w tym roku według mnie ogromne szanse na trofeum. Wiele drużyn z najwyższej półki ostatnio miało problemy, więc tym bardziej faworyzuje to bardzo dobrze radzącego sobie w ostatnim czasie chińskiego lidera. Jeśli podtrzymają formę z jaką zakończyli rozgrywki LPL, to cóż – mogą zrobić niespodziankę wszystkim którzy ślepo wierzą w koreańską supremację. -
Illuminar Honor Gaming rozstaje się z drużyną League of Legends
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Polska organizacja Illuminar Honor Gaming posiadajaą dotychczas w swoich szeregach dywizję League of Legends poinformowała w ostatnim czasie swoich fanów za pośrednictwem Facebooka o rozstaniu się właśnie ze wspomnianą już drużyną. IHG wprawdzie nie zamieściło w tym oświadczeniu informacji jaki jest powód podjęcia takiej decyzji, jednak wydaje się iż spory wpływ na to mogły mieć niesatysfakcjonujące wyniki osiągane przez ten zespół w ostatnim czasie – drużynie tej nie udało się odnieść sukcesu na rozgrywanych nie tak dawno Mistrzostwach Polski, a w dodatku po raz drugi z rzędu nie udało się jej dostać do kwalifikacji do EU Challenger Series. Team ten w barwach Illuminar Honor Gaming wystąpi jeszcze podczas rozgrywanego 28-29 Maja Esport Now we Wrocławiu, a także odbywającego się 11-12 Czerwca x-kom CLASH w Częstochowie. Póki co nie wiadomo jakie plany na przyszłość mają zawodnicy tworzący w ostatnim czasie IHG i czy planują oni nadal rywalizować w takim samym lub zbliżonym składzie, czy może rozstanie się z dotychczasową organizacją będzie równoznaczne z rozpadem całego zespołu. Wraz z oświadczeniem o rozstaniu się ze swoją dywizją League of Legends Illuminar zamieściło również krótki materiał wideo przedstawiający pokrótce historie tej drużyny. Film ten znaleźć możecie poniżej. Dla przypomnienia główny roster Illuminar Honor Gaming w ostatnim czasie prezentował się w następujący sposób: Jakub „Kubon” Turewicz – Top Wojciech „Tabasko” Kruza – Jungle Remigiusz „Overpow” Push – Mid Jakub „Creaton” Grzegorzewski – ADC Patryk „Mystiques” Piórkowski – Support -
Od dłuższego czasu trwały spekulacje związane z tym w jaki sposób prezentować będzie się skład świeżo zakwalifikowanego do NA LCS Apex Gaming na nadchodzący letni split tych rozgrywek. Teraz natomiast roster ten został oficjalnie już zaprezentowany na oficjalnej stronie NA LCS. Jak się okazuje organizacja ta zdecydowała się na stworzenie aż dziesięcioosobowego składu, w którym ci zawodnicy, którym akurat nie udało się wywalczyć miejsca w wyjściowym rosterze będą rywalizować w drugim zespole Apexu, który zajął miejsce Team Dignitas w NA Challenger Series. Oznacza to iż tacy zawodnicy jak Danil „Diamondprox” Reshetnikov, Danny „Shiphtur” Le, Apollo „Apollo” Price i Kevin „KonKwon” Kwon, którzy już jakiś czas temu dołączyli do tej organizacji, a pełniona przez nich rola nie była dotychczas jasna wejdą właśnie w część dziesięcioosobowego rosteru Apex. Wraz z ogłoszeniem nowego składu ujawnione zostały również dwa transfery, o których wcześniej nie mieliśmy okazji słyszeć, a mianowicie team ten ściągnął dwóch koreańskich graczy – występującego na topie Jeona „Ray” Ji-wona w przeszłości pełniącego rolę suba w chińskim EDward Gaming, a także marksmana Oha „Roar” Jang-wona, który jeszcze w letnim splicie 2015 sezonu występował na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z Incredible Miracle. Skład Apex Gaming na letni split NA LCS prezentuje się zatem w następujący sposób: Jeon „Ray” Ji-won – Top Cristian „Cris” Rosales – Top Danil „Diamondprox” Reshetnikov – Jungle Lee „Shrimp” Byeong-hoon – Jungle Danny „Shiphtur” Le – Mid Jang „Keane” Lae-young – Mid Oh „Roar” Jang-won – ADC Apollo „Apollo” Price – ADC Kevin „KonKwon” Kwon – Support Alex „Xpecial” Chu – Support
-
Polacy opuszczają szeregi Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Polska drużyna nie będzie już dłużej reprezentowała barw Lounge Gaming. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka rozstała się z organizacją za porozumieniem stron. Jak poinformował polski zawodnik, taka decyzja nie ma związku z wynikami zespołu. Źródło: http://cybersport.pl/-
- polacy
- opuszczają
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jakiś czas temu występujące na co dzień w LCS.EU Giants Gaming poinformowało, że koreański jungler Kim „Wisdom” Tae-wan nie będzie występował w tej drużynie w trakcie nadchodzącego letniego splitu LCS, dając przy tym do zrozumienia iż nie pewna jest również przyszłość w zespole mid lanera Isaaca „xPePii” Floresa. Teraz według najnowszych doniesień mogliśmy poznać wszystkie transfery jakie team ten przeprowadzi w trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowym junglerem w Giants miałby zostać Nubar „Maxlore” Sarafian w przeszłości występujący w EU Challenger Series w barwach takich drużyn jak chociażby Inspire eSports czy Gamers 2. Zawodnik ten ma dołączyć do swojego nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu, jako że pozostaje on niezwiązany z żadnym teamem po tym jak poprzedni skład Inspire rozpadł się po nieudanej próbie zakwalifikowania się do LCS. Zgodnie z tymi samymi doniesieniami xPePii ma ostatecznie odejść z Giants Gaming i ponoć miał się on nosić z takim zamiarem przez cały ostatni miesiąc, jednak obecnie przynajmniej póki co nie wiadomo jaka czeka go przyszłość. W jego miejsce zespół ten ma zdecydować się sprowadzić Koreańczyka Na „NighT” Gun-woo reprezentujący w ostatnim czasie barwy Ever8 Wnners w zapleczu koreańskiego LCK i wraz ze swoją drużyną zajął on ostatecznie 4 miejsce w tych rozgrywkach tracąc szansę na awans do najwyższej ligi w tym regionie podczas fazy playoff. Sam NighT w poprzednim splicie Challengers Korea prezentował się z całkiem dobrej strony uzyskując najlepsze KDA wśród mid lanerów w playoffach równe 3.44, a także drugie KDA na tej pozycji w fazie zasadnicze jrówne 5.22.
-
Dość niespodziewanie świeżo zakwalifikowane do amerykańskich LCS-ów Apex Gaming ogłosiło za pośrednictwem Twittera o przynajmniej tymczasowej zmianie, która zaszła w podstawowym składzie tego teamu. Otóż jak się okazuje jeden z dwóch koreańskich junglerów tego zespołu Seo „Eve” Jun-cheol został zawieszony przez drużynę ze skutkiem natychmiastowym na bliżej nieokreślony czas. Póki co nieznane są dokładne powody podjęcia przez ten zespół takiej decyzji, a sama organizacja poinformowała jedynie, że zawieszenie to jest związane z problemami dyscyplinarnymi tego zawodnika. Problemy te wydają się być dość poważne, jako że jeśli wierzyć kolejnemu wpisowi zamieszczonemu przez samą organizację decyzja o zawieszeniu Koreańczyka została podjęta już w 15 minut po tym jak drużyna zdała sobie sprawę z ich istnienia. Póki co nie wiadomo jaka w związku z tym przyszłość czeka Eve i czy ma on w ogóle szansę na powrót do głównego składu swojego obecnego teamu czy może nie dane nam już będzie go zobaczyć w barwach Apex. Nie wiadomo również czy w sytuacji ewentualnego całkowitego wykluczenia tego junglera z drużyny, team ten zdecydowałby się szukać nowego junglera zwłaszcza, że nadal posiada on w podstawowym składzie innego zawodnika występującego na tej pozycji, a chodzi tu o Lee „Shrimp” Byeong-hoona, który zresztą w poprzednim splicie z czasem coraz częściej wygrywał rywalizację o występy w podstawowym rosterze (w sezonie zasadniczym NA Challenger Series zagrał on w połowie spotkań, nastepnie w fazie playoff tych rozgrywek już w 5 z 8 meczy, a w turnieju relegacyjnym LCS wystąpił on już w 5 z 7 spotkań).
-
minise na stałe wraca do Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jacek „minise” Jeziak na stałe powrócił do składu Lounge Gaming – poinformowano oficjalne na fan page’u polskiej drużyny. W ostatnim czasie zawodnik ten zastępował Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, ale tylko jako rezerwowy. Teraz Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy postanowili dać kolejną szansę Jackowi. – Powrót minisa pomoże nam grać bardziej stabilnie i będziemy mogli się w pełni skupić na naszej grze, zamiast szukać wymówek. – mówi innocent – Będziemy również znowu bardziej jak rodzina, a to jest dla nas dosyć ważne. Lounge Gaming po rozstaniu się z oskarishem testowało również Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Ostatecznie jednak postanowiono, że zespół zagra w starym składzie. Rolę IGL będzie pełnił Mariusz „Loord” Cybulski – trener tej ekipy. Skład Lounge: Paweł „innocent” Mocek Grzegorz „szpero” Dziamałek Mikołaj „mouz” Karolewski Michał „MICHU” Müller Jacek „minise” Jeziak Źródło: http://cybersport.pl/46259/minise-na-stale-wraca-do-lounge-gaming/ -
Lounge Gaming rozstaje się z Oskarishem
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dość niespodziewane wieści trafiły do nas prosto z polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. W sieci pojawiła się informacja o zerwaniu współpracy z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim. Póki co nie poznaliśmy jego następcy, choć z pewnością jest to kwestią czasu, bowiem już za pięć dni Lounge Gaming weźmie udział w kwalifikacjach do MLG Columbus. innocent zapowiedział, że późnym wieczorem uruchomi streama, a oglądający będą mogli zadawać mu pytania, na które ma zamiar odpowiadać. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o dalszych losach rodzimej ekipy. Źródło: http://cybersport.pl/44646/lounge-gaming-rozstaje-sie-z-oskarishem/ -
Question Mark mistrzem Red Dot Invitational
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
OGamingTV przedstawiło 4 pary drużyn które zmierzą się już w tym miesiącu w ćwierćfinałach Red Dot Invitational. Wśród ośmiu czołowych ekip tego turnieju jest polski Vexed Gaming który wywalczył w eliminacjach jedno z dwóch dostępnych miejsc. Drugą drużyną wyłonioną podczas tych kwalifikacji jest bułgarski E-frag.net. Pozostałe 6 zespołów otrzymało bezpośrednie zaproszenia do tej fazy turnieju i są to EnVyUs, dignitas, HellRaisers, TSM, Titan oraz LDLC White. Ekipy te zmierzą się w turnieju pojedynczej eliminacji BO3 którego półfinały oraz finał odbędą się 12 stycznia w paryskiej sali koncertowej “Olympia” która może pomieścić aż 2 000 widzów. Aula ta jest jedną z najstarszych w Paryżu, została wybudowana w 1888 roku i jej scena gościła takie gwiazdy jak Édith Piaf, The Beatles czy Violetta Villas. Pojedynek polaków z EnVyUs odbędzie się 2 grudnia o godzinie 21:00. Bezsprzecznym faworytem spotkania są utytułowani Francuzi jednakże Vexed już niejednokrotnie potrafiło się pokazać z dobrej strony przeciwko mocnym przeciwnikom a 50 000$ w puli nagród z pewnością stanowi dodatkową motywację dla naszych zawodników. Kennys i spółka podczas zeszłotygodniowych finałów FACEIT na Dreamhack Winter nie pokazali się z najlepszej strony. Przegrali oba swoje spotkania i nie udało im się wyjść z grupy B co z pewnością spowoduje, że im również będzie zależeć na wygranej i wzięciu udziału w turnieju przed swoją publicznością. Pozostałe pary i daty meczów prezentują się następująco: Drużyny dzieli zaledwie jedno zwycięstwo od wyjazdu lanową część Red Dot Invitational w związku z czym spotkania będą z pewnością niezwykle emocjonujące i warte obejrzenia. Przypominamy, pierwszy mecz już jutro o 21! Polskojęzyczny komentarz turnieju zapewni Swelders. Źródło: http://izaktv.pl/vexed-vs-envyus-w-cwiercfinale-red-dot-invitational/- 2 odpowiedzi
-
Piotr „peet” Ćwikliński nie jest już zawodnikiem Vexed Gaming. Informację taką na swojej stronie zamieściła organizacja. peet był jednym z graczy tego składu od kwietnia 2015 roku. Dołączył do niego, kiedy jeszcze był znany pod nazwą INSHOCK. peet w barwach INSHOCK, Team eBettle i Vexed Gaming wywalczył naprawdę dużo. Piotr Ćwikliński dwa razy miał okazję grać na zawodach rangi major. Ponadto z reprezentacją Polski zdobył wicemistrzostwo świata w CS:GO. peet grając w barwach Vexed wywalczył także wicemistrzostwo w ESL Mistrzostwach Polski. Vexed zapowiedziało, że w najbliższym czasie piątym graczem będzie Jacek „minise” Jeziak. Rallen na swoim fanpage’u ogłosił, że były zawodnik chociażby ESC będzie pierwszym z testowanych. Wypowiedź Hypera na Facebook Źródło: http://cybersport.pl/42970/peet-poza-vexed-gaming/
-
Były reprezentant między innymi Team Dignitas i Copenhagen Wolves – Jacob „Pimp” Winneche – został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik SK Gaming. O tym, że Duńczyk może zasilić szeregi tej drużyny mówiło się odkąd został dodany do składu SK na stronie ESEA. Teraz plotki te zostały potwierdzone. Pimp w SK Gaming zajmie miejsce Caspera „cadiaNa” Møllera. Nie pojawiło się wyjaśnienie, dlaczego zawodnik ten przeniósł się na ławkę rezerwowych. Pewnym jest, że zmiana była planowana od dłuższego czasu. Pimp przyznał, że cieszy się z dołączenia do SK. Według niego była to najbardziej interesująca z ofert, jaką otrzymał po rozstaniu z dignitas. SK Gaming oficjalnie potwierdziło również dołączenie dwóch innych zawodników. Mowa tu oczywiście o Andreasie „MODDII” Fridhu and Emilu „Magiskb0Y” Reifie. Aktualny skład SK Gaming: Asger „AcilioN” Larsen Michael „Friis” Jørgensen Emil „Magiskb0Y” Reif Andreas „MODDII” Fridh Jacob „Pimp” Winneche Źródło: http://cybersport.pl/42839/pimp-nowym-zawodnikiem-sk-gaming/
-
SK Gaming niebawem przedstawi drużynę CS:GO
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Niemiecka organizacja SK Gaming już niebawem zaprezentuje skład, który będzie ją reprezentował w turniejach Counter-Strike: Global Offensive. Taką informację za pośrednictwem Twittera udostępnił dyrektor generalny drużyny - Alex Müller. W popularnym serwisie społecznościowym opublikował on zdjęcie sprzętu od jednego ze sponsorów SK z dopiskiem, że niebawem trafi on do drużyny CS:GO. O tym, że SK Gaming chciałby mieć w swoich szeregach zespół Counter-Strike: Global Offensive wiadomo nie od dziś. Organizacja ta miała zakontraktować "superekipę" w składzie z Maikelele i ScreaMem. Ostatecznie "sprzed nosa" zgarnęła tę formację inna firma - Kinguin. Niedługo po tym wydarzeniu włodarze SK otwarcie przyznali, że nadal poszukują graczy do swojej drużyny CS:GO. Alex Müller dzisiejszym wpisem zasugerował, że nowy skład został skompletowany. Na chwilę obecną nie wiemy kiedy zostanie oficjalnie przedstawiony. źródło: http://cybersport.pl/ -
Niecałe 30 minut temu, pojawiła sie informacja że Epsilon oraz ESC-Gaming zostały zbanowane. Zawodnicy polskiej drużyny są bardzo zdziwieni zaistniałą sytuacją, gdyż jednym z powodów jest 'sprzedanie' meczy. Co o tym myślicie? Zapraszam do dyskusji :) http://www.hltv.org/news/14184-epsilon-and-ex-esc-get-valve-bans
