Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'stałe' .
-
Niespełna miesiąc testów pozwolił Bence „DeadFoxowi” Böröczowi uzyskać angaż w HellRaisers. Węgier został dzisiaj oficjalnie zawodnikiem wschodnioeuropejskiej organizacji. DeadFox trafił do HR 14 września, zastępując innego testowanego gracza, Sergey’a „smike” Sklyarenko. Jak do tej pory, nie miał okazji wystąpić wraz z drużyną na żadnym z turniejów i wspomagał ją tylko w rozgrywkach ESL Pro League. Mimo to zdołał przekonać do siebie włodarzy oraz zespół. Dzięki temu HellRaisers po raz pierwszy od końca sierpnia dysponuje stałym, pięcioosobowym składem. Radości z pozytywnego zakończenia testów nie krył sam Böröcz: Nie jest to jedyna dobra wiadomość płynąca z obozu HR. Jak się okazało, lider zespołu, Kirill „ANGE1” Karasiow, przedłużył swój kontrakt z organizacją, dzięki czemu będzie reprezentować jej barwy co najmniej do końca 2017 roku. Obecny skład HellRaisers prezentuje się następująco: Kirill „ANGE1” Karasiow Vladyslav „bondik” Nechyporchuk Martin „STYKO” Styk Patrik „Zero” Žúdel Bence „DeadFox” Böröcz Źródło: http://cybersport.pl
-
Za pośrednictwem swojej strony formacja FlipSid3 oficjalnie potwierdziła, że Jan „wayLander” Rahkonen został pełnoprawnym członkiem drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Fin od połowy kwietnia pełnił rolę stand-ina, pozostając w tym czasie związany umową ze swoją poprzednią ekipą, Gambit. Amerykańska organizacja poszukiwała nowego zawodnika od czasu, gdy po majorze MLG Columbus Vladislav „bondik” Nechiporchyuk opuścił jej skład. W jego miejsce tymczasowo zatrudniono właśnie wayLandera, który wraz z F3 wziął udział w StarLadder i-League Invitational oraz offline’owych eliminacjach do ESL One Cologne 2016. Na dwa tygodnie przed kolejnym majorem FlipSid3 udało się dogadać z Gambit Gaming, dzięki czemu Rahkonen może występować z zespołem już na pełny etat. W opublikowanym oświadczeniu jeden z oficjeli formacji, Dana „wuvs” Kawar, stwierdził: Obecny skład FlipSid3 prezentuje się następująco: Georgi „WorldEdit” Yaskin Yegor „markeloff” Markelov Aleksandr „Shara” Gordeev Andrey „B1ad3” Gorodenskiy Jan „wayLander” Rahkonen Źródło: http://cybersport.pl
-
minise na stałe wraca do Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jacek „minise” Jeziak na stałe powrócił do składu Lounge Gaming – poinformowano oficjalne na fan page’u polskiej drużyny. W ostatnim czasie zawodnik ten zastępował Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, ale tylko jako rezerwowy. Teraz Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy postanowili dać kolejną szansę Jackowi. – Powrót minisa pomoże nam grać bardziej stabilnie i będziemy mogli się w pełni skupić na naszej grze, zamiast szukać wymówek. – mówi innocent – Będziemy również znowu bardziej jak rodzina, a to jest dla nas dosyć ważne. Lounge Gaming po rozstaniu się z oskarishem testowało również Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Ostatecznie jednak postanowiono, że zespół zagra w starym składzie. Rolę IGL będzie pełnił Mariusz „Loord” Cybulski – trener tej ekipy. Skład Lounge: Paweł „innocent” Mocek Grzegorz „szpero” Dziamałek Mikołaj „mouz” Karolewski Michał „MICHU” Müller Jacek „minise” Jeziak Źródło: http://cybersport.pl/46259/minise-na-stale-wraca-do-lounge-gaming/
