Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'lounge' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Hej jak juz wszyscy wiedzą volvo zakazało betów jackpotów etc . Lecz csgl się nie poddaje i od 26.09.2016 wprowadziło nowy system obstawiania . Teraz mamy do dyspozycji coinsy ! Kazdy na start otrzymuje 100 coinsow . http://imgur.com/a/EASpX Teraz jak mamy 100 coinsow możemy obstawić : - od 1-100 ( przy czym mozna obstawić 1.33 czyli do setnych jednostki ) - pokazuje od razu mozliwą wygraną w coinsach !!. Na koniec wchodzimy w "my bets" http://imgur.com/a/86grZ I widzimy tu : Match ID( id meczu ) Info( kto z kim gra ) Time( godzina meczu ) Event( jaka oragnizacja esc,esl,DH itd ) Coins Reward( nagroda za wygraną ) Status ( tu OPEN czyli można obstawiać ) Dodatkowe info : Nie wiadomo póki co: - Jak bd wyglądała sprawa z "doładowaniem" coinsów - W jaki sposób bd wyglądała wymiana coinsów na skiny \Na reddicie ludzie piszą że po wygranym meczu coinsy za wygraną dostali 12-14 h po meczu Uważam że fajnie ża lounge się nie poddaje , widać że coś robią choć wiele niewiadomych jeszcze jest , lecz ja osobiście 2 kontami już obstawiłem mecze . Jak wygram i dostane coinsy to zrobię upka tu co i jak Mam nadzieję że Wam przybliżyłem w miarę sytuację na csgl . Pozdrawiam Gerald PS : nie wiem czy dobry dział więc jeżeli zły proszę o przeniesienie
  2. Polska drużyna nie będzie już dłużej reprezentowała barw Lounge Gaming. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka rozstała się z organizacją za porozumieniem stron. Jak poinformował polski zawodnik, taka decyzja nie ma związku z wynikami zespołu. Źródło: http://cybersport.pl/
  3. Witam. Zapraszam do lajkowania mojego fanpage, którego postanowiłem założyć i rozpocząć "działalność" jeśli można to tak nazwać. Na tym fanpage wstawiam analizy meczów cs:go, analizuje tylko te mecze, o których mam pojęcie i podstawę by wróżyć dany wynik a nie inny. Pierwsze mecze MLG Columbus już zanalizowane zapraszam do lajkowania :) https://www.facebook.com/CS-GO-Lounge-Pewne-Betowanie-209438489424656/
  4. Jacek „minise” Jeziak na stałe powrócił do składu Lounge Gaming – poinformowano oficjalne na fan page’u polskiej drużyny. W ostatnim czasie zawodnik ten zastępował Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, ale tylko jako rezerwowy. Teraz Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy postanowili dać kolejną szansę Jackowi. – Powrót minisa pomoże nam grać bardziej stabilnie i będziemy mogli się w pełni skupić na naszej grze, zamiast szukać wymówek. – mówi innocent – Będziemy również znowu bardziej jak rodzina, a to jest dla nas dosyć ważne. Lounge Gaming po rozstaniu się z oskarishem testowało również Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Ostatecznie jednak postanowiono, że zespół zagra w starym składzie. Rolę IGL będzie pełnił Mariusz „Loord” Cybulski – trener tej ekipy. Skład Lounge: Paweł „innocent” Mocek Grzegorz „szpero” Dziamałek Mikołaj „mouz” Karolewski Michał „MICHU” Müller Jacek „minise” Jeziak Źródło: http://cybersport.pl/46259/minise-na-stale-wraca-do-lounge-gaming/
  5. Dość niespodziewane wieści trafiły do nas prosto z polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. W sieci pojawiła się informacja o zerwaniu współpracy z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim. Póki co nie poznaliśmy jego następcy, choć z pewnością jest to kwestią czasu, bowiem już za pięć dni Lounge Gaming weźmie udział w kwalifikacjach do MLG Columbus. innocent zapowiedział, że późnym wieczorem uruchomi streama, a oglądający będą mogli zadawać mu pytania, na które ma zamiar odpowiadać. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o dalszych losach rodzimej ekipy. Źródło: http://cybersport.pl/44646/lounge-gaming-rozstaje-sie-z-oskarishem/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności