Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'lounge' .
-
Hej jak juz wszyscy wiedzą volvo zakazało betów jackpotów etc . Lecz csgl się nie poddaje i od 26.09.2016 wprowadziło nowy system obstawiania . Teraz mamy do dyspozycji coinsy ! Kazdy na start otrzymuje 100 coinsow . http://imgur.com/a/EASpX Teraz jak mamy 100 coinsow możemy obstawić : - od 1-100 ( przy czym mozna obstawić 1.33 czyli do setnych jednostki ) - pokazuje od razu mozliwą wygraną w coinsach !!. Na koniec wchodzimy w "my bets" http://imgur.com/a/86grZ I widzimy tu : Match ID( id meczu ) Info( kto z kim gra ) Time( godzina meczu ) Event( jaka oragnizacja esc,esl,DH itd ) Coins Reward( nagroda za wygraną ) Status ( tu OPEN czyli można obstawiać ) Dodatkowe info : Nie wiadomo póki co: - Jak bd wyglądała sprawa z "doładowaniem" coinsów - W jaki sposób bd wyglądała wymiana coinsów na skiny \Na reddicie ludzie piszą że po wygranym meczu coinsy za wygraną dostali 12-14 h po meczu Uważam że fajnie ża lounge się nie poddaje , widać że coś robią choć wiele niewiadomych jeszcze jest , lecz ja osobiście 2 kontami już obstawiłem mecze . Jak wygram i dostane coinsy to zrobię upka tu co i jak Mam nadzieję że Wam przybliżyłem w miarę sytuację na csgl . Pozdrawiam Gerald PS : nie wiem czy dobry dział więc jeżeli zły proszę o przeniesienie
-
Polacy opuszczają szeregi Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Polska drużyna nie będzie już dłużej reprezentowała barw Lounge Gaming. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka rozstała się z organizacją za porozumieniem stron. Jak poinformował polski zawodnik, taka decyzja nie ma związku z wynikami zespołu. Źródło: http://cybersport.pl/-
- polacy
- opuszczają
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Zapraszam do lajkowania mojego fanpage, którego postanowiłem założyć i rozpocząć "działalność" jeśli można to tak nazwać. Na tym fanpage wstawiam analizy meczów cs:go, analizuje tylko te mecze, o których mam pojęcie i podstawę by wróżyć dany wynik a nie inny. Pierwsze mecze MLG Columbus już zanalizowane zapraszam do lajkowania :) https://www.facebook.com/CS-GO-Lounge-Pewne-Betowanie-209438489424656/
-
minise na stałe wraca do Lounge Gaming
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Jacek „minise” Jeziak na stałe powrócił do składu Lounge Gaming – poinformowano oficjalne na fan page’u polskiej drużyny. W ostatnim czasie zawodnik ten zastępował Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, ale tylko jako rezerwowy. Teraz Paweł „innocent” Mocek i jego koledzy postanowili dać kolejną szansę Jackowi. – Powrót minisa pomoże nam grać bardziej stabilnie i będziemy mogli się w pełni skupić na naszej grze, zamiast szukać wymówek. – mówi innocent – Będziemy również znowu bardziej jak rodzina, a to jest dla nas dosyć ważne. Lounge Gaming po rozstaniu się z oskarishem testowało również Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Ostatecznie jednak postanowiono, że zespół zagra w starym składzie. Rolę IGL będzie pełnił Mariusz „Loord” Cybulski – trener tej ekipy. Skład Lounge: Paweł „innocent” Mocek Grzegorz „szpero” Dziamałek Mikołaj „mouz” Karolewski Michał „MICHU” Müller Jacek „minise” Jeziak Źródło: http://cybersport.pl/46259/minise-na-stale-wraca-do-lounge-gaming/ -
Lounge Gaming rozstaje się z Oskarishem
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dość niespodziewane wieści trafiły do nas prosto z polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. W sieci pojawiła się informacja o zerwaniu współpracy z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim. Póki co nie poznaliśmy jego następcy, choć z pewnością jest to kwestią czasu, bowiem już za pięć dni Lounge Gaming weźmie udział w kwalifikacjach do MLG Columbus. innocent zapowiedział, że późnym wieczorem uruchomi streama, a oglądający będą mogli zadawać mu pytania, na które ma zamiar odpowiadać. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o dalszych losach rodzimej ekipy. Źródło: http://cybersport.pl/44646/lounge-gaming-rozstaje-sie-z-oskarishem/
