Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rozstaje' .
-
Illuminar Honor Gaming rozstaje się z drużyną League of Legends
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Polska organizacja Illuminar Honor Gaming posiadajaą dotychczas w swoich szeregach dywizję League of Legends poinformowała w ostatnim czasie swoich fanów za pośrednictwem Facebooka o rozstaniu się właśnie ze wspomnianą już drużyną. IHG wprawdzie nie zamieściło w tym oświadczeniu informacji jaki jest powód podjęcia takiej decyzji, jednak wydaje się iż spory wpływ na to mogły mieć niesatysfakcjonujące wyniki osiągane przez ten zespół w ostatnim czasie – drużynie tej nie udało się odnieść sukcesu na rozgrywanych nie tak dawno Mistrzostwach Polski, a w dodatku po raz drugi z rzędu nie udało się jej dostać do kwalifikacji do EU Challenger Series. Team ten w barwach Illuminar Honor Gaming wystąpi jeszcze podczas rozgrywanego 28-29 Maja Esport Now we Wrocławiu, a także odbywającego się 11-12 Czerwca x-kom CLASH w Częstochowie. Póki co nie wiadomo jakie plany na przyszłość mają zawodnicy tworzący w ostatnim czasie IHG i czy planują oni nadal rywalizować w takim samym lub zbliżonym składzie, czy może rozstanie się z dotychczasową organizacją będzie równoznaczne z rozpadem całego zespołu. Wraz z oświadczeniem o rozstaniu się ze swoją dywizją League of Legends Illuminar zamieściło również krótki materiał wideo przedstawiający pokrótce historie tej drużyny. Film ten znaleźć możecie poniżej. Dla przypomnienia główny roster Illuminar Honor Gaming w ostatnim czasie prezentował się w następujący sposób: Jakub „Kubon” Turewicz – Top Wojciech „Tabasko” Kruza – Jungle Remigiusz „Overpow” Push – Mid Jakub „Creaton” Grzegorzewski – ADC Patryk „Mystiques” Piórkowski – Support -
René „cajunb” Borg nie jest już zawodnikiem Astralis. Kilka chwil temu na oficjalnej stronie duńskiej organizacji pojawiła się informacja, według której zawodnik zostanie zastąpiony przez Markusa „kjaerbye” Kjærbye’a. Ten dotychczas reprezentował barwy Team Dignitas. Zmiana w drużynie spowodowana jest słabymi wynikami. Faktycznie, w ostatnim czasie Astralis nie radziło sobie najlepiej. Duńczycy na finałach ESL Pro League Season 3 nie zdołali nawet wywalczyć sobie miejsca w play-offach. Trener zespołu, Zonic przyznał, że ekipa próbowała już różnych rozwiązań, ale żadne nie okazało się skuteczne. cajunb będzie od teraz grał dla dignitas. Nowym zawodnikiem Astralis został Markus „kjaerbye” Kjærbye. W ostatnim czasie reprezentował Team Dignitas, z którym zdołał zakwalifikować się na kwalifikacje offline do ESL One Cologne 2016. Z tego właśnie powodu nie będzie mógł zagrać ze swoją nową ekipą na nadchodzącym majorze. Barwy Astralis będzie jednak reprezentował między innymi w ELEAGUE, czy ECS. Aktualny skład Team Dignitas: René „cajunb” Borg Mathias „MSL” Lauridsen Kristian „k0nfig” Wienecke Jesper „tenzki” Mikalski Ruben „RUBINO” Villarroel Aktualny skład Astralis: Nicolai „device” Reedtz Peter „dupreeh” Rasmussen Finn „karrigan” Andersen Andreas „Xyp9x” Højsleth Markus „Kjaerbye” Kjærbye Źródło: http://cybersport.pl
-
Drużyna HellRaisers rozstała się z jednym ze swoich zawodników. Jej reprezentantem nie jest już Emil „kUcheR” Akhundov. Obie strony nie osiągnęły porozumienia w kwestii nowego kontraktu. HellRisers zaoferowało kUcheRowi zrobienie sobie przerwy od gry. Ukraińca nie satysfakcjonowało jednak zostanie rezerwowym, a jego dotychczasowi kompani chcieli testować nowych zawodników. Z tego właśnie powodu kUcheR podjął decyzję o zaprzestaniu dalszej współpracy z HellRaisers. W najbliższym czasie jego miejsce w składzie zajmować ma Sergey „smike” Sklyarenko, 17-letni Ukrainiec. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy kUcheR będzie kontynuował karierę. Dotychczas nie są także znane losy oskara, który według krążących plotek ma opuścić HellRaisers. źródło: http://cybersport.pl/
- 1 odpowiedź
-
Lounge Gaming rozstaje się z Oskarishem
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Dość niespodziewane wieści trafiły do nas prosto z polskiej sceny Counter-Strike: Global Offensive. W sieci pojawiła się informacja o zerwaniu współpracy z Oskarem „oskarishem” Stenborowskim. Póki co nie poznaliśmy jego następcy, choć z pewnością jest to kwestią czasu, bowiem już za pięć dni Lounge Gaming weźmie udział w kwalifikacjach do MLG Columbus. innocent zapowiedział, że późnym wieczorem uruchomi streama, a oglądający będą mogli zadawać mu pytania, na które ma zamiar odpowiadać. To świetna okazja, by dowiedzieć się więcej o dalszych losach rodzimej ekipy. Źródło: http://cybersport.pl/44646/lounge-gaming-rozstaje-sie-z-oskarishem/
