Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'astralis' .
-
cajunb ponownie przywdzieje barwy Astralis
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
René „cajunb” Borg był jednym z pięciu graczy, którzy tworzyli pierwszy, powołany do życia na początku 2016 roku skład Astralis. Duńczyk nie nacieszył się jednak miejscem w ekipie zbyt długo, bo już cztery miesiące później nie było go w organizacji. Teraz jednak powraca, by pomóc swojemu byłemu pracodawcy. cajunb tymczasowo powraca Powrót Borga ogłosiło samo Astralis, publikując stosowny wpis w mediach społecznościowych. Co ciekawe, 32-letni zawodnik zostanie włączony nie do pierwszej drużyny, a do akademii! Ma to związek z niedawną kontuzją Kristiana „k0nfiga” Wienecke, która wykluczyła go z udziału w Intel Extreme Masters Road to Rio. Z tego powodu duńska formacja musiała awaryjnie awansować Mikkela „MistaRa” Thomsena, ale to z kolei utworzyło wyrwę w składzie Astralis Talent. Tę zapełni właśnie cajunb i na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa okres jego pobytu w akademii. W tej będzie miał okazję ponownie spotkać się z Kristofferem „kristou” Aamandem, swoim byłym kolegą z North oraz AGF Esports. Jeżeli chodzi o samego Borga, to ten po odejściu z Astralis zaliczył naprawdę bogatą karierę. W jego CV znajdziemy wszak takie organizacje, jak Dignitas, OpTic Gaming czy nawet Cloud9. Przez ten czas udało mu się sięgnąć po kilka znaczących trofeów, w tym złoty medal EPICENTER 2016 oraz srebrny krążek za drugie miejsce w finałach ESL Pro League Season 5. Niemniej ostatnimi czasy Duńczyk znajdował się raczej na uboczu. A po tym, jak odsunięto go od składu AGF, pozostawał on przez większą część 2022 roku nieaktywny. Dopiero tymczasowy angaż w Astralis Talent będzie dla niego okazją, by ponownie zaznać smaku regularnej rywalizacji m.in. w Dust2.dk Ligaen Season 21. Skład Astralis Talent prezentuje się tak: Alexander „Altekz” Givskov Kristoffer „Kristou” Aamand Nicklas „jarko” Rasmussen Patrick „Patti” Larsen René „cajunb” Borg (zmiennik) Peter „casle” Ardenskjold (trener) źródło: https://cybersport.pl/ -
Astralis pokonuje Finów wynikiem 2-0 w Wielkim Finale IEM Major Katowice 2019. Jest to trzeci wygrany Major tej drużyny. Mapa Train została wybrana przez zawodników z Finlandii. Pierwsza pistoletówka oraz kolejna runda trafiły na ich konto. W dalszej części to Astralis kontrolowało mapę po stronie CT i uzyskało wynik 11:4. Z drugiej strony, zawodnicy ENCE wygrali obie pistoletówki, co dało nadzieję na powrót do spotkania. Ich momentum nie trwało jednak zbyt długo przed tym, jak Duńczycy zakończyli mapę zwycięstwem. Jak dobrze wiadomo, Astralis pozostaje niezwyciężone na mapie Inferno, co doskonale odzwierciedliło się również tutaj. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 14:1 nie pozostawiła żadnych szans zawodnikom ENCE. Jednocześnie Astralis zostaje zwycięzcą pierwszego turnieju rangi Major w tym roku. Astralis 2-0 ENCE Train 16:11 Inferno 16:4 Klasyfikacja końcowa: 1. Astralis – $500,000 + status Legendy 2. ENCE – $150,000 + status Legendy 3-4. Natus Vincere – $70,000 + status Legendy 3-4. MIBR – $70,000 + status Legendy 5-8. FaZe – $35,000 + status Legendy 5-8. Liquid – $35,000 + status Legendy 5-8. Renegades – $35,000 + status Legendy 5-8. NiP – $35,000 + status Legendy 9-11. Cloud9 – $8,750 + status Pretendenta 9-11. AVANGAR – $8,750 + status Pretendenta 9-11. Vitality – $8,750 + status Pretendenta 12-14. compLexity – $8,750 + status Pretendenta 12-14. HellRaisers – $8,750 + status Pretendenta 12-14. G2 – $8,750 + status Pretendenta 15-16. NRG – $8,750 15-16. BIG – $8,750 Źródło by izaktv.
-
René „cajunb” Borg nie jest już zawodnikiem Astralis. Kilka chwil temu na oficjalnej stronie duńskiej organizacji pojawiła się informacja, według której zawodnik zostanie zastąpiony przez Markusa „kjaerbye” Kjærbye’a. Ten dotychczas reprezentował barwy Team Dignitas. Zmiana w drużynie spowodowana jest słabymi wynikami. Faktycznie, w ostatnim czasie Astralis nie radziło sobie najlepiej. Duńczycy na finałach ESL Pro League Season 3 nie zdołali nawet wywalczyć sobie miejsca w play-offach. Trener zespołu, Zonic przyznał, że ekipa próbowała już różnych rozwiązań, ale żadne nie okazało się skuteczne. cajunb będzie od teraz grał dla dignitas. Nowym zawodnikiem Astralis został Markus „kjaerbye” Kjærbye. W ostatnim czasie reprezentował Team Dignitas, z którym zdołał zakwalifikować się na kwalifikacje offline do ESL One Cologne 2016. Z tego właśnie powodu nie będzie mógł zagrać ze swoją nową ekipą na nadchodzącym majorze. Barwy Astralis będzie jednak reprezentował między innymi w ELEAGUE, czy ECS. Aktualny skład Team Dignitas: René „cajunb” Borg Mathias „MSL” Lauridsen Kristian „k0nfig” Wienecke Jesper „tenzki” Mikalski Ruben „RUBINO” Villarroel Aktualny skład Astralis: Nicolai „device” Reedtz Peter „dupreeh” Rasmussen Finn „karrigan” Andersen Andreas „Xyp9x” Højsleth Markus „Kjaerbye” Kjærbye Źródło: http://cybersport.pl
-
Fnatic i Astralis zagrają na DreamHack Masters Malmö
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Organizatorzy turnieju DreamHack Masters Malmö 2016 poinformowali o rozdaniu dwóch pierwszych zaproszeń. Pewni udziału w zmaganiach, które zaplanowano na 12-16 kwietnia już teraz mogą być podopieczni Fnatic oraz Astralis – dwie czołowe drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Już wcześniej zapowiedziano, że w DreamHack Masters Malmö 2016 rywalizować będzie szesnaście drużyn. Osiem z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia, a pozostałe wywalczą sobie miejsca na zawodach przez kwalifikacje. Kwietniowa edycja DreamHack Masters będzie pierwszą z dwóch zaplanowanych na ten rok. W puli nagród obu turniejów znajdzie się w sumie 500 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44222/fnatic-i-astralis-zagraja-na-dreamhack-masters-malmo/
