Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'game' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 13 wyników

  1. W Epic Games Store dostępne są nowe, darmowe gry PC. W tym tygodniu do swoich kont przypiszecie A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition i Car Mechanic Simulator 2018 za darmo. Na odebranie obu tytułów macie czas do przyszłego czwartku 30.06, do godziny 17:00. Link do sklepu ----> KLIK źródło
  2. Super Game E-Sport przyzwyczaiło Nas do turniejów offline z gry Counter Strike: Global Offensive... Lecz tym razem.. Organizują turniej z Counter Strike'a 1.6! Nie można nazwać tego inaczej niż ŚWIETNYM powrotem do korzeni w wykonaniu owych organizatorów! Cała impreza odbędzie się w Sztumie w dniach 14-15 września. Tutaj możecie znaleźć informacje o zapisach czy dokładny harmonogram rozgrywek z CS'a 1.6 KLIK. Więcej informacji o całym evencie można znaleźć natomiast tutaj KLIK!
  3. Whenever I tried to play the CS go on my system, Epson Printer Error 0xe8 occurs on my printer because that time printer connected to the system. Is anyone else facing such kind of error? Kindly let me know.
  4. Marcin “Solar” Bryniarski: Zawodniczki, które pojawią się na Mistrzostwach Polski Kobiet, będą wzorem dla innych grających dziewczyn, do spełniania marzeń. https://csgofemale.pl/marcin-solar-bryniarski-zawodniczki-ktore-pojawia-sie-na-mistrzostwach-polski-kobiet-beda-wzorem-dla-innych-grajacych-dziewczyn-do-spelniania-marzen/?fbclid=IwAR1JjIqIS1ePzYqMFB-Aa0GDqQOQCMDDw_uDM7qQFoNq74tD0SaEN6gfXlU
  5. proxxxide

    [KOSZ] CS:GO | Core Game

    Znalazłem niedawno w historii demek i pomyślałem, że może komuś się spodoba
  6. Game of Thrones: A Telltale Games Series to gra przygodowa stworzona przez studio Telltale Games, znane z takich produkcji jak The Walking Dead i The Wolf Among Us. Tytuł powstał na licencji serialu telewizyjnego Gra o Tron, emitowanego w stacji HBO, a podczas prac, rolę konsultanta scenariusza objął Ty Corey Franck – asystent George’a R. R. Martina odpowiedzialnego za książkową serię, na podstawie której stworzono kultowy serial. Całość została podzielona na sześć epizodów, opowiadających o losach członków rodu Forrester, który nie pojawił się w serialu, ale został ukazany w powieści Taniec ze smokami (A Dance with Dragons), czyli piątej części sagi Pieśń Lodu i Ognia. Akcja, rozgrywająca się pomiędzy wydarzeniami ukazanymi w trzecim a piątym sezonie serialu, została ukazana z perspektywy pięciu osób, których działania wpływają na cały ród Forresterów, starający się przetrwać w czasie wojny pięciu królów. Naprzemiennie wcielamy się w różne postaci, odgrywając różne role oraz odwiedzając znane z serialu i kart książki lokacje. Podczas zabawy trafimy w szereg miejsc na kontynentach Westeros i Essos, w tym m.in. do Królewskiej Przystani, na Mur, a także do rodzinnego domu Forresterów - Ironrath w Wolfswood, gdzie zmonopolizowali oni handel drewnem wykorzystywanym przy budowie statków, domów i różnorodnego uzbrojenia. Obecna sytuacja nie odpowiada wielmożom z domu Whitehill, a konflikt pomiędzy obiema rodzinami odgrywa istotną rolę w kampanii. W tle ukazanej fabuły toczą się oczywiście wydarzenia znane z serialu i książek, całość jednak skupia się na nowych i oryginalnych wątkach, tylko momentami przeplatając się ze znaną już historią. Sporadycznie na ekranie pojawiają się także postacie takie jak Tyrion Lannister czy choćby Ramsay Snow, odgrywając kluczową rolę dla rozgrywanych wydarzeń. Wszystkie znane charaktery przemawiają do gracza głosami aktorów z popularnego serialu. Tytuły poszczególnych epizodów gry Game of Thrones: A Telltale Games Series: Iron From Ice The Lost Lords The Sword in the Darkness Sons of Winte r A Nest of Vipers The Ice Dragon Premiera PC/X360/XONE/PS3/PS4: 20 listopad 2015 (w Polsce) Źródło: gry-online.pl
  7. festiwal gier komputerowych i nowych technologii :) Ciekawe wydarzenie ! :P
  8. spod

    [KOSZ] The Castle Game

  9. proxxxide

    [KOSZ] CS:GO | Core Game

    Znalazłem niedawno w historii demek i pomyślałem, że może komuś się spodoba
  10. Witam, chciałbym przedstawić poradnik.Jak dodać serwery do głównego do gry cs 1.6 gdyby co nie którzy nie wiedzieli Gamemenu-menu cs`a np włącz grę , możemy zmieniać wszystkie napisy w głównym menu Zaczynamy 1.Wchodzimy w główny folder z CS 1.6/cstrike/resource/ 2.Otwieramy plik Gamemenu.res za pomocą notatnika 3.wyświetli nam się takie coś "GameMenu" { "1" { "label" "" "command" " " } "2" { "label" "" "command" "" } "3" { "label" "" "command" "" } "4" { "label" "" "command" "" } "5" { "label" "" "command" "" } "6" { "label" "Wznow Gre" "command" "ResumeGame" "OnlyInGame" "1" } "7" { "label" "Rozlacz" "command" "Disconnect" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "8" { "label" "Lista Graczy" "command" "OpenPlayerListDialog" "OnlyInGame" "1" "notsingle" "1" } "9" { "label" "" "command" "" "OnlyInGame" "1" } "10" { "label" "Nowa Gra" "command" "OpenCreateMultiplayerGameDialog" } "11" { "label" "Znajdz Serwery" "command" "OpenServerBrowser" } "12" { "label" "Opcje" "command" "OpenOptionsDialog" } "13" { "label" "Wyjscie" "command" "Quit" } } 4.W miejsce "1" "label" "" wpisujemy dowolną nazwę serwera tak jak tu"label" "Fragujemy only dd2" 5.W miejsce "command" "" wpisujemy "engine connect ( ip serwera który chcemy dodać do gamemenu) tak jak tu>"command" "engine connect 193.33.177.193:27015" 6.Włączamy grę i wybieramy dowolny ulubiony serwer 7.Może my tak dodać 5 serwerów jest to bardzo dobre wyjscie ponieważ nie musiumy nic otwierać tylko włączamy grę i klikamy na serwer automatycznie nas łączy z danym serwerem Dla leniwych Gamemenu.res z wszystkimi serwerami fragujemy http://speedy.sh/DrXnu/GameMenu.res Spodobało się? daj + nie bądź skąpy POZDRO 599
  11. Witam, Odpalając mecz na eslu za pomocą WIRE wyskakuje mi okienko z ip i pw, klikam START i nastepne okienko Preparing for starting the game się pojawia i wszystko dobrze, super idealnie, a to zamiast odpalic CSa i serwer to się ładuje i ładuje (15 min. czekalem i nic) Próbowałem reinstallować WIRE, odpalać bez firefalla, z dopuszczeniem WIRE (bez zapory Firefall) i nic nie pomaga... Nie wiem czy cos źle wcześniej zrobilem, czy czegos nie mam wpisanego-zrobionego...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności