Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'esports' .
-
Po trzech dniach zmagań w Londynie na najwyższym stopniu podium pierwszego sezonu ECS stanęli reprezentanci G2 Esports. Ci w wielkim finale 2:0 wygrali z podopiecznymi Luminosity Gaming. ScreaM i jego koledzy nie dali Brazylijczykom większych szans, choć nie byli faworytami. Luminosity Gaming 0:2 G2 Esports Dust2 11:16 Overpass 5:16 Pierwsza połówka potyczki na Duście2 była dość wyrównana, ale 1-rundowe prowadzenie objęli ostatecznie gracze G2. Po zmianie stron w większości francuska ekipa radziła sobie lepiej od tej z Ameryki Południowej. Ostatecznie G2 zwyciężyło 16:11. Na Overpassie Luminosity było bardziej jednostronne. Tylko cztery rundy wpadły na konto ekipy fnxa w pierwszej połówce i jedna po zmianie stron. Pozostałe zdobyło G2, by ostatecznie zwyciężyć w wielkim finale ECS Season 1 2:0. Finały ECS Sezon 1: 1. G2 Esport – 250.000$ 2. Luminosity – 125.000$ 3-4. Fnatic – 80.000$ 3-4. Team SoloMid – 80.000$ 5-6. Team Liquid – 65.000$ 5-6. Cloud9 – 65.000$ 7-8. Ninjas in Pyjamas – 50.000$ 7-8. Astralis - 50.000$ Źródło: http://cybersport.pl
-
Jakiś czas temu amerykańskie NRG eSports ogłosiło przeprowadzenie w bieżącej przerwie pomiędzy splitami prawdziwej rewolucji w swoim składzie polegającej na wymianie aż czterech zawodników ze swojego rosteru, ujawniając przy tym tożsamość swoich trzech nowych graczy. Teraz organizacja ta oficjalnie zaprezentowała również swojego nowego ADC w pełni kompletując już swój skład na letni split NA LCS. Wybór tego zespołu padł ostatecznie na Koreańczyka Oha „Ohq” Gyu-mina, który w przeszłości występował chociażby na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z takimi drużynami jak Najin Black Sword czy Najin e-mFire. W ostatnim czasie był on częścią amerykańskiego Team Dragon Knights, wraz z którym rywalizował w NA Challenger Series i z którym udało mu się nawet zakwalifikować do rozegranego niedawno turnieju relegacyjnego, gdzie to jednak temu zespołowi nie udało się wywalczyć miejsca w LCS. Decyzja Ohq o zmianie drużyny może mieć związek z niedawną karą nałożoną na TDK przez Riot, który zmusił organizację do sprzedaży miejsca w NACS zmniejszając tym samym szansę, że roster tego zespołu pozostanie niezmieniony. O samym transferze NRG poinformowało oficjalnie za pośrednictwem swojego Twittera: Główny roster tego zespoły na letni split prezentuje się zatem w następujący sposób: Diego „Quaz” Ruiz Lucas „Santorin” Tao Kilmer Larsen Lee „GBM” Chang-seok Oh „Ohq” Gyu-min Alan „KiWiKiD” Nguyen
-
W trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami kolejny zespół zdecydował się na przeprowadzenie prawdziwej rewolucji w swoim składzie po rozczarowujących wynikach w poprzednim – wiosennym splicie. Tym razem chodzi o amerykańskie NRG eSports, które po średniej fazie zasadniczej poprzedniego splitu odpadło już w pierwszej rundzie fazy playoff amerykańskiego LCS. Z zespołu tego w ostatnim czasie odejść miało aż trzech zawodników, a dokładniej rzecz ujmując chodzi tu o marksmana Johnny’ego „Altec” Ru, supporta Kevina „KonKwon” Kwona i junglera Galena „Moon” Holgate’a co w połączeniu z poprzednimi doniesieniami o tym, że Cloud 9 wykupiło z tego zespołu top lanera Junga „Impact” Eon-yeonga, sprawia że ze starego rosteru w NRG został tylko mid laner Lee „GBM” Chang-seok. Decyzja zastąpienia w tej drużynie junglera nie jest raczej zaskoczeniem, jako że już w czasie trwania wiosennego splitu pojawiały się doniesienia o tym, że zespół ten poszukuje nowego zawodnika na tą pozycję. Teraz drużyna ta zdecydowała się ściągnąć byłego gracza takich zespołów jak Team SoloMid czy Huma – Lucasa „Santorin” Tao Kilmer Larsena, który w ostatnim czasie reprezentował barwy amerykańskiego Ember i który został wolnym strzelcem po tym jak zespół ten rozpadł się po nieudanej próbie dostania się do turnieju relegacyjnego NA LCS. Jeśli chodzi o zmiany na dolnej alei to pierwotnie miały one dotyczyć tylko i wyłącznie pozycji supporta po tym jak Altec w trakcie trwania wiosennego splitu poinformował zarząd drużyny iż chciałby grać z innym partnerem na bot lane, jednak ostatecznie NRG zdecydowało się wymienić obu zawodników. Jeśli chodzi o pozycję supporta drużyna ta zdecydowała się zatrudnić doświadczonego byłego członka Team Dignitas Alana „KiWiKiD” Nguyena, który pozostawał bez kontraktu po tym jak jego dotychczasowa drużyna nie zdołała utrzymać się w LCS. Póki co nie wiadomo za to kto obejmie w NRG rolę ADC. Jeśli chodzi o byłych już zawodników NRG występujących na tej pozycji to zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Altec przebywa obecnie na testach w drugiej drużynie Cloud 9 tworzonej z myślą o NA Challenger Series natomiast Konkwon otrzymał ofertę od Apex do dołączenia do drugiej drużyny mającej również występować w NACS, która powstaje po tym jak organizacja ta wykupiła miejsce w tych rozgrywkach od Team Dignitas. Lukę w rosterze NRG powstałą po odejściu Impacta wypełnić ma natomiast były zawodnik takich drużyn jak Team Curse czy Team Liquid – Diego „Quas” Ruiz, który w dość zagadkowych okolicznościach opuścił ten drugi zespół przed rozpoczęciem wiosennego splitu NA LCS. Co ciekawe gracz ten podobnie zresztą jak Santorin miał otrzymać również ofertę dołączenia do Renegades, jednak obaj ostatecznie zdecydowali się przyjąć ofertę z NRG i to właśnie barwy tej drużyny będą oni reprezentować w nadchodzącym splicie.
-
[CS:GO] Płonsk eSports Challenge: NEEX vs. Proskilled.White
TygryS opublikował(a) temat w Rozmowy i fragmovie z CS 2 & CS:GO
-
Północnoamerykańska organizacja NRG eSports, której właścicielami są osoby posiadające udziały w występującym w NBA zespole Sacramento Kings, ogłosiła pozyskanie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Barwy NRG reprezentować będą między innymi dwaj byli podopieczni mousesports – gob b oraz LEGIJA. W zespole jest trzech graczy z Ameryki i dwóch z Europy. Oprócz goba b i LEGIJI w ekipie znaleźli się również ptr, just9n i SileNt3m oraz ptr. Dwaj ostatni zawodnicy ostatnio reprezentowali barwy Method. ptr w przeszłości był graczem Luminosity, CLG, czy Splyce. Ostatnią drużyną goba b było mousesports, zaś LEGIJA zajmował się trenowaniem aktualnych podopiecznych FaZe, lecz zdecydował się powrócić do profesjonalnego grania. Zespół ten będzie reprezentował barwy NRG eSports, które dotychczas miało w swoich szeregach wyłącznie skład League of Legends. Pierwszym sprawdzianem NRG eSports będzie występ w turnieju ostatniej szansy o slota na finałach kwalifikacji do MLG Columbus 2016. Rywalem NRG w pierwszej rundzie będą zawodnicy OpTic Gaming. Aktualny skład NRG eSports: Justin „just9n” Ortiz Samuel „SileNt3m” Portillo Peter „ptr” Gurney Fatih „gob b” Dayik Nikola „LEGIJA” Ninić Źródło: http://cybersport.pl/44442/nrg-esports-z-druzyna-csgo/
-
FaZe Clan przejmuje drużynę G2 Esports
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Krążące od dłuższego czasu plotki o rzekomym transferze ekipy Mikaila „Maikelele” Billa wreszcie możemy uznać za potwierdzone. Dzisiejszej nocy, za pośrednictwem swojej strony internetowej, G2 Esports poinformowało o rozstaniu z dotychczasową drużyną CS:GO. Nowym domem międzynarodowego zespołu będzie FaZe Clan. Dotychczas nie podano kwoty transferu – nieoficjalnie mówi się jednak o okrągłym milionie dolarów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami właścicieli, FaZe ze sporym impetem wkracza na scenę Counter-Strike: Global Offensive. Mało kto spodziewał się jednak, że pierwszą drużyną amerykańskiej organizacji będą dotychczasowi reprezentanci G2 Esports, gdyż za ich kontraktami stały potężne, jak na sport elektroniczny, sumy. Jak się jednak okazało, pieniądze nie stanowiły jakiejkolwiek przeszkody w zamiarach włodarzy Faze Clan. Pierwszą okazją do ujrzenia w akcji najnowszego nabytku FaZe będzie jutrzejszy DreamHack Open Leipzig. Maikelele i spółka rozpoczną turniej w Niemczech od starcia z brazylijskim Luminosity. Start meczu przewidywany jest na godzinę 12:00 w piątek. Źródło: http://cybersport.pl/44304/faze-clan-przejmuje-druzyne-g2-esports/ -
Organizacja 24/7 Esports ogłosiła, iż przyjmuje pod swoje skrzydła graczy byłego Skyred. Wietnamscy gracze po odejściu ze Skyred szukali nowego teamu przez 3 tygodnie. Cong „crazyguy” Anh Ngo i jego drużyna zgodzili się na dołączenie do australijskiej organizacji, której właścicielem jest Wei-Ning Yong. Chwali on nowych członków dywizji CS:GO mówiąc o nich, jako o zdolnych zawodnikach głodnych sukcesów. Miejmy nadzieję, że ex-Skyred sprosta wymogom nowego pracodawcy i zaczną walczyć z najlepszymi. Skład 24/7 Esports: Vu "cLb" Hoang Nguyen Cong "crazyguy" Anh Ngo Ngoc "Zac" THien Nguyen Hoang "d@rklord" Giang Phung Phu "Rap" Quoc Phan Źródło: http://www.mpcforum.pl/topic/1500142-ex-skyred-dołącza-do-247-esports/
