Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'koreańskiego' .
-
Zajmujące obecnie ostatnie miejsce w NA LCS Phoenix1 zdecydowało się na sprowadzenie do swojej drużyny nowego zawodnika, który ma jej pomóc w walce o utrzymanie się we wspomnianych rozgrywkach. Dokładniej rzecz ujmując nowym graczem tego teamu został występujący na pozycji supporta Koreańczyk Jung „Fixer” Jae-woo, który w swojej dotychczasowej karierze miał okazję między innymi występować na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z tamtejszym KT Rolster. Zawodnik ten w założeniu ma rywalizować z obecnym supportem Phoenix1 Austinem „Gate” Yu, jednak będzie on zmuszony poczekać ze swoim debiutem w NA LCS przynajmniej do momentu gdy otrzyma on swoją wizę i otrzyma pozwolenie na występy od Riotu. Obecny trener tej drużyny Charlie Lipsie wydaje się jednak przekonany, że Fixer będzie w stanie wspomóc swój nowy zespół jeszcze przed tym jak będzie mógł on oficjalnie zadebiutować na scenie. Z pewnością przydałoby się to samemu zespołowi, gdyż jak już wspomnieliśmy na cztery tygodnie przed końcem LCS team ten zajmuje ostatnie miejsce w tej lidze z wynikiem 1-9. Już w ten weekend w czasie 6 tygodnia amerykańskiej części tych rozgrywek Phoenix1 zmierzy się z zajmującym szóste miejsce w lidze z wynikiem 4-6 Counter Logic Gaming, a także z obecnie przedostatnim Echo Fox, którego bilans podobnie jak P1 wynosi 1-9.
-
Jakiś czas temu amerykańskie NRG eSports ogłosiło przeprowadzenie w bieżącej przerwie pomiędzy splitami prawdziwej rewolucji w swoim składzie polegającej na wymianie aż czterech zawodników ze swojego rosteru, ujawniając przy tym tożsamość swoich trzech nowych graczy. Teraz organizacja ta oficjalnie zaprezentowała również swojego nowego ADC w pełni kompletując już swój skład na letni split NA LCS. Wybór tego zespołu padł ostatecznie na Koreańczyka Oha „Ohq” Gyu-mina, który w przeszłości występował chociażby na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z takimi drużynami jak Najin Black Sword czy Najin e-mFire. W ostatnim czasie był on częścią amerykańskiego Team Dragon Knights, wraz z którym rywalizował w NA Challenger Series i z którym udało mu się nawet zakwalifikować do rozegranego niedawno turnieju relegacyjnego, gdzie to jednak temu zespołowi nie udało się wywalczyć miejsca w LCS. Decyzja Ohq o zmianie drużyny może mieć związek z niedawną karą nałożoną na TDK przez Riot, który zmusił organizację do sprzedaży miejsca w NACS zmniejszając tym samym szansę, że roster tego zespołu pozostanie niezmieniony. O samym transferze NRG poinformowało oficjalnie za pośrednictwem swojego Twittera: Główny roster tego zespoły na letni split prezentuje się zatem w następujący sposób: Diego „Quaz” Ruiz Lucas „Santorin” Tao Kilmer Larsen Lee „GBM” Chang-seok Oh „Ohq” Gyu-min Alan „KiWiKiD” Nguyen
