Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'zawodników' .
-
Już jakiś czas temu francuskie Paris Saint-Germain oficjalnie ogłosiło pozyskanie przez siebie miejsca w EU Challenger Series i rozpoczęcie budowy podstawowego składu swojej dywizji League of Legends, a teraz wydaje się, że poznaliśmy pierwszych dwóch zawodników którzy najpewniej dołączą do tej drużyny. Dokładniej chodzi tu o występujących na Midzie i ADC Koreańczyków Jina „Blanc” Seong-mina i Na „Pilot” Woo-hyunga, którzy przez prawie całą swoją dotychczasową karierze występowali w Jin Air Green Wings. Wraz z tą drużyną w poprzednim splicie udało im się zająć 7 miejsce w koreańskim LCK, jednak tylko Pilot miał okazję występować w tym okresie na scenie regularnie, jako że Blanc przez większość czasu przegrywał rywalizację o miejsce w podstawowym składzie i na środkowej alei zamiast niego oglądać mogliśmy Lee „Kuzan” Seong-hyeoka. Kilka dni temu ich dotychczasowa organizacja oficjalnie ogłosiła rozstanie się z kilkoma zawodnikami w tym właśnie ze wspomnianą dwójką, a Pilot w pewnym momencie zdążył już nawet opublikować za pośrednictwem Facebooka wiadomość dla swoich fanów, w której potwierdzał on swoje dołączenie do PSG na sezon 2017. Natomiast transfer drugiego gracza łączonego z tym zespołem przynajmniej póki co nie został jeszcze nigdzie oficjalnie ogłoszony, jednak można domyślać się, że jeśli pierwsza część doniesień okazała się prawdziwa to również druga znajdzie ostatecznie potwierdzenie w rzeczywistości i francuski team oprze w nadchodzącym sezonie swój skład o dwójkę doświadczonych Koreańczyków.
- 1 odpowiedź
-
Trzech zawodników pożegnało się z Echo Fox
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Trzech zawodników ogłosiło już rozstanie się z Echo Fox. Współpracę z amerykańską organizacją zakończyli Ronnie „ryx” Bylicki, Daniel „roca” Gustaferri oraz Shahzeb „ShahZaM” Khan. Najdłużej z tej trójki barw Echo Fox bronił ryx. Był członkiem ekipy od stycznia tego roku. roca i ShahZam grali pod banderą organizacji Ricka Foxa odpowiednio od kwietnia i maja. Wszyscy zdecydowali się na opuszczenie drużyny po tym, jak wczoraj Echo Fox pozwoliło im rozpocząć poszukiwania nowych pracodawców,. fREAKAZOiD oraz sgares nie podjęli jeszcze jednoznacznej decyzji co do swojej przyszłości. Z wpisu na Twitterze tego pierwszego wywnioskować można jednak, że chętnie nadal współpracowałby z Echo Fox, zaś sgares ma zastanowić się i zadecydować w najbliższych dniach. Źródło: http://cybersport.pl-
- trzech
- zawodnikow
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Misfits dołącza do nowej organizacji i pozyskuje dwóch zawodników
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
W szeregach świeżo zakwalifikowanego do EU Challenger Series doszło w ostatnim czasie do kilku zmian, a sam zespół został zakupiony przez nową organizację zwaną „eSports Now”. Co jednak dokładnie zmieniło się w składzie tej drużyny? Dokładniej rzecz ujmując team ten zdecydował się na wymianę zawodników tworzących dotychczas dolną aleję Misfits, przesuwając tym samym na ławkę rezerwowych Solera „Yuuki60” Florenta i Hana „Dreams” Min-kooka , którzy wraz z tą drużyną wywalczyli miejsce w EUCS. Nowym marksmanem w eSports Now został utalentowany francuz Steven „Hans” Liv, który dopiero w tym roku ma ukończyć 17 lat dzięki czemu będzie on mógł ewentualnie występować w LCS. W swojej dotychczasowej karierze gracz ten występował przede wszystkim w poprzednim splicie EU Challenger Series wraz z Millenium pod pseudonimem Hans Sama i to właśnie dzięki udanym występom w tym zespole zyskał on miano jednego z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Natomiast nowym supportem w tym zespole został Lee „IgNar” Dong-geun, który znany może być między innymi z występów na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Korei wraz z KT Rolster i Incredible Miracle. Co ciekawe zawodnik ten w swojej dotychczasowej karierze dwukrotnie był stosunkowo blisko występów w NA LCS – jeszcze w sezonie 2015 dołączył on do Winterfox, w którym miał być on przymierzany do objęcia miejsca w podstawowym składzie tej drużyny, jednak ostatecznie nie rozegrał on w tym teamie żadnego oficjalnego spotkania, natomiast podczas niedawnej przerwy pomiędzy splitami brał on udział w drugiej fazie testów na supporta w Team SoloMid, jednak ostatecznie zespół ten nie zdecydował się na jego zatrudnienie. Podstawowy roster, który będzie reprezentował dotychczasowe Misfits w trakcie letniego splitu EU Challenger Series prezentować będzie się zatem następująco: Barney „Alphari” Morris – Top Kim „Wisdom” Tae-wan – Jungle Marcin „Selfie” Wolski – Mid Steven „Hans” Liv – ADC Lee „IgNar” Dong-geu – Support- 1 odpowiedź
-
- 1
-
-
Jakiś czas temu występujące na co dzień w LCS.EU Giants Gaming poinformowało, że koreański jungler Kim „Wisdom” Tae-wan nie będzie występował w tej drużynie w trakcie nadchodzącego letniego splitu LCS, dając przy tym do zrozumienia iż nie pewna jest również przyszłość w zespole mid lanera Isaaca „xPePii” Floresa. Teraz według najnowszych doniesień mogliśmy poznać wszystkie transfery jakie team ten przeprowadzi w trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowym junglerem w Giants miałby zostać Nubar „Maxlore” Sarafian w przeszłości występujący w EU Challenger Series w barwach takich drużyn jak chociażby Inspire eSports czy Gamers 2. Zawodnik ten ma dołączyć do swojego nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu, jako że pozostaje on niezwiązany z żadnym teamem po tym jak poprzedni skład Inspire rozpadł się po nieudanej próbie zakwalifikowania się do LCS. Zgodnie z tymi samymi doniesieniami xPePii ma ostatecznie odejść z Giants Gaming i ponoć miał się on nosić z takim zamiarem przez cały ostatni miesiąc, jednak obecnie przynajmniej póki co nie wiadomo jaka czeka go przyszłość. W jego miejsce zespół ten ma zdecydować się sprowadzić Koreańczyka Na „NighT” Gun-woo reprezentujący w ostatnim czasie barwy Ever8 Wnners w zapleczu koreańskiego LCK i wraz ze swoją drużyną zajął on ostatecznie 4 miejsce w tych rozgrywkach tracąc szansę na awans do najwyższej ligi w tym regionie podczas fazy playoff. Sam NighT w poprzednim splicie Challengers Korea prezentował się z całkiem dobrej strony uzyskując najlepsze KDA wśród mid lanerów w playoffach równe 3.44, a także drugie KDA na tej pozycji w fazie zasadnicze jrówne 5.22.
-
W trwającej właśnie przerwie pomiędzy splitami kolejny zespół zdecydował się na przeprowadzenie prawdziwej rewolucji w swoim składzie po rozczarowujących wynikach w poprzednim – wiosennym splicie. Tym razem chodzi o amerykańskie NRG eSports, które po średniej fazie zasadniczej poprzedniego splitu odpadło już w pierwszej rundzie fazy playoff amerykańskiego LCS. Z zespołu tego w ostatnim czasie odejść miało aż trzech zawodników, a dokładniej rzecz ujmując chodzi tu o marksmana Johnny’ego „Altec” Ru, supporta Kevina „KonKwon” Kwona i junglera Galena „Moon” Holgate’a co w połączeniu z poprzednimi doniesieniami o tym, że Cloud 9 wykupiło z tego zespołu top lanera Junga „Impact” Eon-yeonga, sprawia że ze starego rosteru w NRG został tylko mid laner Lee „GBM” Chang-seok. Decyzja zastąpienia w tej drużynie junglera nie jest raczej zaskoczeniem, jako że już w czasie trwania wiosennego splitu pojawiały się doniesienia o tym, że zespół ten poszukuje nowego zawodnika na tą pozycję. Teraz drużyna ta zdecydowała się ściągnąć byłego gracza takich zespołów jak Team SoloMid czy Huma – Lucasa „Santorin” Tao Kilmer Larsena, który w ostatnim czasie reprezentował barwy amerykańskiego Ember i który został wolnym strzelcem po tym jak zespół ten rozpadł się po nieudanej próbie dostania się do turnieju relegacyjnego NA LCS. Jeśli chodzi o zmiany na dolnej alei to pierwotnie miały one dotyczyć tylko i wyłącznie pozycji supporta po tym jak Altec w trakcie trwania wiosennego splitu poinformował zarząd drużyny iż chciałby grać z innym partnerem na bot lane, jednak ostatecznie NRG zdecydowało się wymienić obu zawodników. Jeśli chodzi o pozycję supporta drużyna ta zdecydowała się zatrudnić doświadczonego byłego członka Team Dignitas Alana „KiWiKiD” Nguyena, który pozostawał bez kontraktu po tym jak jego dotychczasowa drużyna nie zdołała utrzymać się w LCS. Póki co nie wiadomo za to kto obejmie w NRG rolę ADC. Jeśli chodzi o byłych już zawodników NRG występujących na tej pozycji to zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Altec przebywa obecnie na testach w drugiej drużynie Cloud 9 tworzonej z myślą o NA Challenger Series natomiast Konkwon otrzymał ofertę od Apex do dołączenia do drugiej drużyny mającej również występować w NACS, która powstaje po tym jak organizacja ta wykupiła miejsce w tych rozgrywkach od Team Dignitas. Lukę w rosterze NRG powstałą po odejściu Impacta wypełnić ma natomiast były zawodnik takich drużyn jak Team Curse czy Team Liquid – Diego „Quas” Ruiz, który w dość zagadkowych okolicznościach opuścił ten drugi zespół przed rozpoczęciem wiosennego splitu NA LCS. Co ciekawe gracz ten podobnie zresztą jak Santorin miał otrzymać również ofertę dołączenia do Renegades, jednak obaj ostatecznie zdecydowali się przyjąć ofertę z NRG i to właśnie barwy tej drużyny będą oni reprezentować w nadchodzącym splicie.
