Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'przejmuje' .
-
Immortals przejmuje drużynę Tempo Storm
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Po niespełna czterech miesiącach współpracy brazylijski zespół zakończył swoja współpracę z Tempo Storm. Od teraz ekipa dowodzona przez Ricardo „boltza” Prassa występować będzie w barwach organizacji Immortals, znanej do tej pory ze swojej drużyny League of Legends. W ostatnich tygodniach Brazylijczycy kilkukrotnie zaskoczyli światową scenę Counter-Strike’a, zajmując m.in. drugie miejsce podczas turnieju DreamHack Austin, a także docierając do finału amerykańskiego minora. Na temat swojej byłej już drużyny wypowiedział się dyrektor generalny Tempo Storm Andrey „Reynad” Yanyuk: Już 9 czerwca brazylijski skład w nowych barwach rozpocznie walkę o udział w zbliżającym się majorze ESL One Cologne. W katowickim turnieju eliminacyjnym przyjdzie im się zmierzyć m.in. z francuskim EnVyUs. Ekscytacji z nowych możliwości nie krył jeden z graczy Immortals, Henrique „hen1” Teles: Obecny skład Immortals prezentuje się następująco: Henrique „hen1” Teles Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves Ricardo „boltz” Prass Lucas „lucas” Teles Joao „felps” Vasconcellos Źródło: http://cybersport.pl/ -
Western Digital przejmuje firmę SanDisk za 19 mld dolarów
TygryS opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
Western Digital jest jednym z czołowych producentów dysków twardych, a nośniki firmy należą do modeli najczęściej wybieranych przez zwykłych konsumentów, więc całkiem możliwe, że również w Waszych pecetach znajduje się twardziel sygnowany logiem WD. Producent dotychczas nie próbował podbić sektora SSD własnymi konstrukcjami, postanowił jednak wykorzystać inną strategię. Od dnia wczorajszego firma stała się właścicielem ważnego gracza na rynku pamięci masowych - SanDiska, który słynie z pendrive'ów oraz SSD-ków. Chociaż o transakcji mówiło się od dawna, dopiero teraz stała faktem dokonanym. W sumie cała operacja przejęcia firmy SanDisk przez WD wyniosła 19 miliardów dolarów (86,5 dolara za akcję). Jak to wpłynie na rynek? Okazuje się, że raczej bez negatywnych skutków, bowiem na transakcji obie strony mają tylko zyskać. Od dnia wczorajszego Western Digital stało się właścicielem innego ważnego gracza na rynku - SanDiska, który słynie z pendrive'ów oraz SSD-ków. Pierwsze informacje na temat przejęcia SanDiska przez Western Digital pojawiły się w październiku ubiegłego roku. Dlaczego tak długo trwała cała operacja? Chodziło głównie o dopełnienie formalności, co ostatecznie zajęło mniej czasu niż pierwotnie planowano, gdyż według harmonogramu transakcja miała doczekać się realizacji dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku. Ostatnia niezbędna zgoda została właśnie wydana przez chińskie Ministerstwo Handlu i dlatego od dnia wczorajszego, czyli 12 maja, SanDisk oficjalnie stał się częścią korporacji Western Digital. To bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w branży IT ostatnich lat. Chociaż firma nie dorównywała Samsungowi, Intelowi czy Crucialowi pod względem sprzedaży, jest bezsprzecznie jednym z najbardziej utytułowanych producentów pamięci flash. Z przejęcia ma skorzystać także SanDisk. Prawdopodobnie żadne zwolnienia czy reorganizacja struktur pracowniczych nie będą miały miejsca, a firma zyska dodatkowe możliwości rozwoju. W praktyce wszystko w SanDisku powinno funkcjonować bardzo podobnie, jak dotychczas. Dodatkowym ułatwieniem jest także fakt, że siedziby obydwu korporacji znajdują się w słonecznej Kalifornii. Co właściwie całe to przejęcie oznacza dla zwykłych konsumentów? Raczej nie powinniśmy spodziewać się wzbogacenia oferty Western Digital o produkty, które dotychczas były domeną SanDiska - pendrive'ów czy dysków SSD. Rozpoznawalna marka nadal będzie funkcjonować pod własnym szyldem, zaś silne zaplecze może wymiernie pomóc w promowaniu jej rozwiązań. Wszystko zatem wskazuje, że Western Digital teraz stanie się jeszcze potężniejszym graczem na arenie pamięci masowych. Źródło: http://www.purepc.pl -
FaZe Clan przejmuje drużynę G2 Esports
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Krążące od dłuższego czasu plotki o rzekomym transferze ekipy Mikaila „Maikelele” Billa wreszcie możemy uznać za potwierdzone. Dzisiejszej nocy, za pośrednictwem swojej strony internetowej, G2 Esports poinformowało o rozstaniu z dotychczasową drużyną CS:GO. Nowym domem międzynarodowego zespołu będzie FaZe Clan. Dotychczas nie podano kwoty transferu – nieoficjalnie mówi się jednak o okrągłym milionie dolarów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami właścicieli, FaZe ze sporym impetem wkracza na scenę Counter-Strike: Global Offensive. Mało kto spodziewał się jednak, że pierwszą drużyną amerykańskiej organizacji będą dotychczasowi reprezentanci G2 Esports, gdyż za ich kontraktami stały potężne, jak na sport elektroniczny, sumy. Jak się jednak okazało, pieniądze nie stanowiły jakiejkolwiek przeszkody w zamiarach włodarzy Faze Clan. Pierwszą okazją do ujrzenia w akcji najnowszego nabytku FaZe będzie jutrzejszy DreamHack Open Leipzig. Maikelele i spółka rozpoczną turniej w Niemczech od starcia z brazylijskim Luminosity. Start meczu przewidywany jest na godzinę 12:00 w piątek. Źródło: http://cybersport.pl/44304/faze-clan-przejmuje-druzyne-g2-esports/ -
Jak się okazuje, lider na rynku game hostingu przejmuje kolejny, dość duży hosting, mianowicie: Tserwery oraz Gamesol. Na stronie głównej Tserwery i Gameslotu możemy znaleźć taką informację: Uprzejmie informujemy, iż w kolejnych dniach do końca września będą prowadzone prace związane z migracją serwerów do serwisu Pukawka.pl, który od tego momentu zajmie się ich utrzymaniem i świadczeniem wsparcia technicznego w ramach swoich usług. Wszystkie serwery zostaną zmigrowane do ofert tożsamych z obecnie wykupionymi, z zachowaniem parametrów i okresu wynajmu. Ceny nie ulegną zmianie (niektóre jedynie obniżce). Do panelu serwisu Pukawka.pl będzie można logować się przy użyciu tych samych danych (loginu i hasła). O tym kiedy będzie to możliwe poinformujemy w osobnej korespondencji po zrealizowaniu migracji. Klienci z lokalizacji Paryż oraz posiadający serwery Minecraft otrzymają w serwisie Pukawka.pl nowe serwery z uwagi na potrzebę zmiany lokalizacji. Do 30 września aktywne będą równolegle z serwerami w naszym serwisie i do tego czasu będzie można przekierować graczy na nowe adresy. Serwis Pukawka.pl świadczy w tym zakresie pełne wsparcie techniczne i zapewni w tym okresie możliwość przeniesienia konfiguracji i plików. Serwery z lokalizacji Olsztyn i Warszawa zostaną zachowane bez zmain adresacji (oprócz Minecrafta). Osobna korespondencja wraz ze szczegółami technicznymi zostanie przesłana przez serwis Pukawka.pl drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 22 10 10 965 lub drogą mailową na adres: [email protected] Z jednej strony można rzec, że Tserwery trafiło w dobre ręce, bo przecież Pukawka ich przejmuje, ale z drugiej strony nie obędzie się bez strat (choćby dla klientów Minecraft), dlatego jak zwykle potwierdza się w tym przypadku "powiedzenie", że najlepiej jest kupować w bezpiecznym hostingu, bo właśnie może dojść w przyszłości do takiej a nie innej sytuacji. Takim bezpiecznym hostingiem jest Pukawka.pl, która kolejny już raz przejmuje inny hosting serwerów gier!
- 2 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- pukawka.pl
- tserwery
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
