Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'drużynę' .
-
Immortals przejmuje drużynę Tempo Storm
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Po niespełna czterech miesiącach współpracy brazylijski zespół zakończył swoja współpracę z Tempo Storm. Od teraz ekipa dowodzona przez Ricardo „boltza” Prassa występować będzie w barwach organizacji Immortals, znanej do tej pory ze swojej drużyny League of Legends. W ostatnich tygodniach Brazylijczycy kilkukrotnie zaskoczyli światową scenę Counter-Strike’a, zajmując m.in. drugie miejsce podczas turnieju DreamHack Austin, a także docierając do finału amerykańskiego minora. Na temat swojej byłej już drużyny wypowiedział się dyrektor generalny Tempo Storm Andrey „Reynad” Yanyuk: Już 9 czerwca brazylijski skład w nowych barwach rozpocznie walkę o udział w zbliżającym się majorze ESL One Cologne. W katowickim turnieju eliminacyjnym przyjdzie im się zmierzyć m.in. z francuskim EnVyUs. Ekscytacji z nowych możliwości nie krył jeden z graczy Immortals, Henrique „hen1” Teles: Obecny skład Immortals prezentuje się następująco: Henrique „hen1” Teles Gustavo „SHOOWTiME” Gonçalves Ricardo „boltz” Prass Lucas „lucas” Teles Joao „felps” Vasconcellos Źródło: http://cybersport.pl/ -
Europejska organizacja Fnatic znana na scenie League of Legends przede wszystkim ze swojej drużyny występującej na co dzień w EU LCS ogłosiła w ostatnim czasie powstanie swojej drugiego zespołu rywalizującego na tej scenie. Fnatic Academy bo taką nazwę w nosi ten team w najbliższym czasie ma rywalizować o dostanie się do letniego splitu EU Challenger Series podczas zasadniczych kwalifikacji, do których udało się mu dostać poprzez zajęcie trzeciego miejsca w otwartych kwalifikacjach poprzez pokonanie wynikiem 2:0polskiego Iluminar Honor Gaming w meczu właśnie o trzecie miejsce. Na górnej alei w tej drużynie występować będzie Hiszpan Jorge „Werlyb” Casanovas, który może znany być między innymi z występów w EU LCS wraz z Giants Gaming. W ostatnim czasie reprezentował on w Challenger Series barwy Team Huma, z którego odszedł podobnie jak większość rosteru po nieudanym turnieju relegacyjnym, gdzie zespołowi temu nie udało się wywalczyć miejsca na najwyższym poziomie rozgrywkowym w EU. Rolę junglera w Fnatic Academy obejmie Brytyjczyk Matthew „Impaler” Taylor w przeszłości występujący chociażby w EU LSC wraz z Supa Hot Crew i w NA LCS w barwach Team Coast, a w ostatnim czasie był on częścią Renegades: Banditos, wraz z którym nie udało mu się zakwalifikować się do EU Challenger Series. Na środkowej alei występować będzie Hicham „SozPurefect” Tazrhini, który miał okazję występować w przeszłości w EUCS wraz z takimi drużynami jak n!faculty czy Mousesports. Rolę AD Carry w tej drużynie obejmie Sébastien „Exork” Lamorte nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na e-sportowej scenie, który jednak przez jakiś czas pełnił rolę suba w występującym w EU LCS Team Roccat. Ostatnią pozycję w rosterze Fnatic Academy obejmie Johan „Klaj” Olsson, który jeszcze w poprzednim splicie występował w pierwszej drużynie Fnatic, z której po słabszych występach został ostatecznie odsunięty po zakończeniu wiosennego splitu dzięki czemu w tamtym zespole zwolniło się miejsce dla powracającego z Ameryki Bory „YellOwStaR” Kima. Rolę trenera w tym teamie obejmie natomiast nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na scenie Kanadyjczyk Jean-Francois „Nuddle” Caron
-
- fnatic
- oficjalnie
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Cloud 9 buduje drugą drużynę pod Challenger Series
NervousReckless opublikował(a) temat w Nowiny z LoL
Według najnowszych doniesień amerykańska organizacja Cloud 9 planuje w najbliższym czasie stworzyć swoją drużnę, która już wkrótce ma powalczyć o miejsce w NA Challenger Series podczas kwalifikacji do tych rozgrywek. Co ciekawe w budowę nowego zespołu C9 zamieszanych aż trzech zawodników występujących dotychczas w pierwszej drużynie związanej z tą organizacją, a dokładniej rzecz ujmując chodzi tu o Ana „Balls” Van Le, Lee „Rush” Yoon-jae i Haia „Hai” Du Lama. Do tego wszystkiego z budową nowego teamu związany jest również były support Cloud 9 obecnie pełniący rolę trenera pierwszej drużyny C9 – Daerek „LemonNation” Hart. Cała czwórka ma pełnić w nowym zespole rolę zawodników, jednak ich dokładne role w tym zespole nie są póki co znane i będą one najprawdopodobniej zależeć od tego jacy gracze zgłosili swoje kandydatury do dołączenia do tej drużyny (jako, że zespół w założeniu ma wyłapać utalentowanych graczy z Ameryki i przygotować ich do występów LCS). Co ciekawe we wspomnianych już otwartych kwalifikacjach do NA Challenger Series zgłoszona została drużyna Cloud 9, w barwach której poza wymienioną już czwórką zawodników znaleźć możemy takich graczy jak Licorice – top laner znajdujący się obecnie na 20 miejscu w amerykańskim challengerze, Colin „Solo” Earnest – także top laner w przeszłości będący częścią Cloud 9 Tempest i Ember, Morning – jungler znajdujący się na 106 pozycji w tej lidze, Thomas „Thinkcard” Slotkin – również jungler w przeszłości będący częścią Counter Logic Gaming Black i kilkukrotnie pełniący rolę suba w pierwszej drużynie CLG, w ostatnim czasie próbujący swoich sił jako trener Enemy eSports, a także ADC kryjący się za pseudonimem TangerineOrange, którym według pogłosek ma być obecny zawodnik NRG Esports w przeszłości występujący chociażby w Gravity, Winterfox czy Evil Geniuses Johnny „Altec” Ru . Najprawdopodobniej ci właśnie zawodnicy będą w najbliższym czasie testowani w drugim zespole Cloud 9 . -
LGD w końcu przedstawiło drużynę CS:GO
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Po kilku miesiącach od pierwszego ogłoszenia LGD Gaming o poszukiwaniu drużyny Counter-Strike: Global Offensive, w końcu poznaliśmy zawodników, którzy będą bronić barw tej organizacji. Marka znana z dywizji League of Legends i Dota 2 zdecydowała się na przyjęcie w pełni chińskiego składu. Najbardziej znanym członkiem LGD wydaje się być Xi „karl” Wang, który będzie nie tylko pełnił rolę zawodnika, ale także trenera tej formacji. Można go kojarzyć chociażby z występów w barwach TyLoo. Kto jeszcze będzie reprezentował LGD? Poznajcie pełny skład: Xi „karl” Wang Yida „9/S/” Qiao KaiTian „traceFIRE” Tang Wang „kcfg” Wenya Sun „Sideny” Xiaowen Źródło: http://cybersport.pl-
- końcu
- przedstawiło
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Oskar „oskarish” Stenborowski, który do niedawna reprezentował Lounge Gaming, znalazł już nową drużynę. Polak trafił do Teamu Lioncast, który poza nim tworzony jest przez czterech Niemców, w tym jednego pochodzenia greckiego. Jest to pierwsza drużyna Counter-Strike: Global Offesive w barwach niemieckiej organizacji, ale pojedynczych zawodników możecie kojarzyć z wielu występów. Reprezentowali czołowe zespoły z tamtego regionu – mouserspots, PENTA Sports, KILLERFISH, 3DMAX czy EYES ON U. Teraz wszyscy zagrają w jednej drużynie. Team Lioncast reprezentują: David „CHEF-KOCH” Nagel Antonin „TONI” Bernhardt Oskar „oskarish” Stenborowski Dimitrios „stavros” Smoilis Manuel „approx” Zeitz Źródło: http://cybersport.pl/46315/oskarish-znalazl-nowa-druzyne/
-
FaZe Clan przejmuje drużynę G2 Esports
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Krążące od dłuższego czasu plotki o rzekomym transferze ekipy Mikaila „Maikelele” Billa wreszcie możemy uznać za potwierdzone. Dzisiejszej nocy, za pośrednictwem swojej strony internetowej, G2 Esports poinformowało o rozstaniu z dotychczasową drużyną CS:GO. Nowym domem międzynarodowego zespołu będzie FaZe Clan. Dotychczas nie podano kwoty transferu – nieoficjalnie mówi się jednak o okrągłym milionie dolarów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami właścicieli, FaZe ze sporym impetem wkracza na scenę Counter-Strike: Global Offensive. Mało kto spodziewał się jednak, że pierwszą drużyną amerykańskiej organizacji będą dotychczasowi reprezentanci G2 Esports, gdyż za ich kontraktami stały potężne, jak na sport elektroniczny, sumy. Jak się jednak okazało, pieniądze nie stanowiły jakiejkolwiek przeszkody w zamiarach włodarzy Faze Clan. Pierwszą okazją do ujrzenia w akcji najnowszego nabytku FaZe będzie jutrzejszy DreamHack Open Leipzig. Maikelele i spółka rozpoczną turniej w Niemczech od starcia z brazylijskim Luminosity. Start meczu przewidywany jest na godzinę 12:00 w piątek. Źródło: http://cybersport.pl/44304/faze-clan-przejmuje-druzyne-g2-esports/ -
W oficjalnym oświadczeniu zawodnicy poinformowali, że z dniem dzisiejszym kończą współpracę z organizacją TSM ! Jako oficjalną przyczynę, podano brak dalszej zbieżności długoterminowych celów między zawodnikami a organizacją. Od tego momentu Duńczycy, do momentu znalezienia nowego zespołu, będą występować jako niezrzeszony skład. Nie ma dokładnych informacji czy organizacja TSM zamierza przeprowadzić nabór i utrzymać dywizję Cs:GO źródło : http://izaktv.pl/
-
SK Gaming niebawem przedstawi drużynę CS:GO
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Niemiecka organizacja SK Gaming już niebawem zaprezentuje skład, który będzie ją reprezentował w turniejach Counter-Strike: Global Offensive. Taką informację za pośrednictwem Twittera udostępnił dyrektor generalny drużyny - Alex Müller. W popularnym serwisie społecznościowym opublikował on zdjęcie sprzętu od jednego ze sponsorów SK z dopiskiem, że niebawem trafi on do drużyny CS:GO. O tym, że SK Gaming chciałby mieć w swoich szeregach zespół Counter-Strike: Global Offensive wiadomo nie od dziś. Organizacja ta miała zakontraktować "superekipę" w składzie z Maikelele i ScreaMem. Ostatecznie "sprzed nosa" zgarnęła tę formację inna firma - Kinguin. Niedługo po tym wydarzeniu włodarze SK otwarcie przyznali, że nadal poszukują graczy do swojej drużyny CS:GO. Alex Müller dzisiejszym wpisem zasugerował, że nowy skład został skompletowany. Na chwilę obecną nie wiemy kiedy zostanie oficjalnie przedstawiony. źródło: http://cybersport.pl/
