Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'fnatic' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 18 wyników

  1. Nieoficjalne doniesienia o kolejnych zmianach w szwedzkich drużynach stały się faktem. Freddy “KRiMZ” Johansson powraca do Fnatic, zaś Jonas “Lekr0” Olofsson ponownie zasila szeregi GODSENT. Pod koniec sierpnia e-sportowy świat obiegła informacja o roszadach we Fnatic oraz GODSENT. Do ekipy Markusa „pronaxa” Wallstena dołączył wówczas JW, flusha oraz KRiMZ. Oznaczało to, że nowej drużynie olofmeistera przyjdzie walczyć o awans na Majora w kwalifikacjach. Teraz, po ponad dwóch miesiącach, sytuacja wraca do stanu pierwotnego. „Nowy” zespół KRiMZa ma zapewniony udział w Majorze ELEAGUE dzięki statusowi legendy. GODSENT natomiast będzie musiało przebrnąć przez Minora. Włodarze Fnatic poinformowali również, że szwedzki zespół nie pojawi się na rozpoczynających się w środę finałach ESL Pro League w Sau Paulo. Wiadomo już, że ich miejsce nie zostanie zajęte przez żadną drużynę. Skład Fnatic: Simon „twist” Eliasson John „wenton” Eriksson Olof „olofmeister” Kajbjer Dennis „dennis” Edman Freddy „KRiMZ” Johansson Skład GODSENT: Markus „pronax” Wallsten Robin „flusha” Rönnquist Jesper „JW” Wecksell Andreas „znajder” Lindberg Jonas „Lekr0” Olofsson Źródło: http://cybersport.pl
  2. Scena CS:GO nie zdążyła jeszcze na dobre otrząsnąć po niedawnych przetasowaniach na szwedzkiej scenie, a możliwe, że niedługo będziemy świadkami kolejnych. Sprawa tyczy się Freddy’ego „KRiMZa” Johanssona, który według plotek serwisu cybersport.ru miałby powrócić do Fnatic. Do transferu miałoby dojść po zawodach EPICENTER: Moscow. Nie wiadomo jeszcze czyje miejsce miałby zająć KRiMZ, ale można domniemywać, że byłby to któryś z nowych graczy. Przypomnijmy, że w połowie sierpnia Johansson wraz z dwójką innych zawodników opuścił Fnatic, by przenieść się do GODSENT. Ostatnie wyniki drużyny KRiMZa były jednak dalekie od oczekiwań, co wyraźnie frustrowało członków składu. Ewentualne przenosiny miałby niebagatelne znaczenie dla losów jednego ze slotów na ELEAGUE Major 2017. Na ten moment, miejsce to przysługuje GODSENT, gdyż to tam znajduje się większość graczy, która podczas ESL One Cologne 2016 wywalczyła status legendy. Jednakże, w przypadku transferu miejsce to przejęłoby Fnatic. Źródło: http://cybersport.pl
  3. Witam natrafiłem na taki oto filmik :) i powiem że nawet mi się go fajnie oglądało.
  4. Organizacja Fnatic wydała dziś oświadczenie, w którym żegna się i dziękuje Luisowi „Deilorowi” Sevilli, który przez ostatnie 2 lata piastował stanowisko głównego trenera ich dywizji League of Legends. Dziś, z wielkim smutkiem ogłaszamy, że Luis „Deilor” Sevilla nie będzie już naszym głównym trerem dywizjii League of Legends. Luis zajmował to stanowisko przez niemalże 2 pełne sezony i poprowadził zespół do niebywałych sukcesów takich jak legendarny, pierwszy w historii split zakończony bez porażki oraz zeszłoroczny półfinał mistrzostw świata. Niestety życie to nie tylko zwycięstwa, ale i porażki. Okazało się, że stworzenie nowego rosteru, który spełniłby wymagania postawione przez organizacje było trudniejsze niż oczekiwaliśmy. Wraz z Luisem doszliśmy do wniosku, że potrzebne są zmiany, a jedną z nich jest zmiana osoby sprawującej pieczę nad drużyną. Chociaż moment, w którym podjęliśmy ten ruch wydaje się dziwny, zgodziliśmy się, że najważniejsze jest jak najszybsze danie drużynie możliwości na nowy start pod nadzorem nowego trenera. Pragniemy podziękować Deilorowi za pasję i ciężką pracę, którą wykonał dla Fnatic. Mamy nadzieję, że będzie nam dane ponownie współpracować w najbliższej przyszłości. Pragniemy podziękować za wszystko co osiągnęliśmy: – Mistrzostwo wiosennego splitu EU LCS 2015 – Półfinał MSI 2015 – Mistrzostwo letniego splitu EU LCS 2015 – Najlepszy trener letniego splitu LCS 2015 – Półfinał mistrzostw świata 2015 – Półfinał IEM Cologne 2015 – Finał IEM Katowice 2016 – Półfinał wiosennego splitu EU LCS 2016
  5. Od jakiegoś czasu nieznana pozostawała przyszłość hiszpańskiego top lanera Jorge „Werlyb” Casanovasa znanego między innymi z występów w LCS.EU wraz z Giants Gaming, co związane było z faktem iż jego dotychczasowa drużyna – Fnatic Academy nie dostała się do EU Challenger Series.W ostatnim czasie sam zawodnik rozwiał, jednak wszelkie wątpliwości na ten temat. Jak się okazuje już od poniedziałku dołączy on do trenującego w Berlinie i występującego w LCS pierwszego zespołu Fnatic, gdzie to ma on pełnić rolę drugiego top lanera w sześcioosobowym rosterze. Póki co wprawdzie nie wiadomo dokładnie na jakich dokładnie zasadach dołączy on do tej drużyny, jednak z wypowiedzi samego zawodnika wywnioskować można iż ma on nadzieję iż będzie mógł występować na scrimach swojego zespołu zamiennie z Koreańczykiem Noh „Gamsu” Yeong-jinem co najprawdopodobniej oznaczałoby iż co jakiś czas miałby on również okazję wystąpić w europejskim LCS. Decyzja ta wydaje się jednak być dość zaskakująca zwłaszcza jeśli pod uwagę weźmiemy fakt iż w bieżącym splicie Gamsu prezentuje się z bardzo dobrej strony – w dotychczas rozegranych 16 grach uzyskał on KDA 6.61 co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich graczy występujących na jego pozycji i szóstym wynikiem w całej lidze.
  6. Jonatan „Devilwalk” Lundberg został nowym trenerem OpTic Gaming. Informację tę za pośrednictwem serwisu twitter podał lider kanadyjskiej ekipy, Damian „daps” Steele. 25-letni Devilwalk ma za sobą bogatą karierę, w trakcie której występował m.in. w takich zespołach, jak Epsilon, fnatic czy Luminosity. W ostatnim czasie reprezentował barwy powołanego do życia przez Markusa „pronaxa” Wallstena Team Ancient, jednak w lutym tego roku opuścił drużynę z powodu problemów zdrowotnych. Warto zauważyć, że nie będzie to pierwszy epizod w trenerskiej karierze Lundberga. Od czerwca 2014 do maja 2015 roku prowadził fnatic, z którym sięgnął m.in. po zwycięstwo w majorze ESL One Katowice 2015. OpTic z kolei nieoczekiwanie wywalczyło awans na zbliżający się turniej ESL One Cologne 2016, pokonując w offline’owych eliminacjach m.in. FlipSid3 oraz HellRaisers. Podczas samego turnieju Kanadyjczycy rywalizować będą w grupie D z takimi zespołami, jak Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas oraz wspominane już FlipSid3. Obecny skład OpTic prezentuje się następująco: Keith „NAF-FLY” Markovic Damian „daps” Steele Peter „stanislaw” Jarguz Will „RUSH” Wierzba Óscar „mixwell” Cañellas Jonatan „Devilwalk” Lundberg – trener Źródło: http://cybersport.pl
  7. Europejska organizacja Fnatic znana na scenie League of Legends przede wszystkim ze swojej drużyny występującej na co dzień w EU LCS ogłosiła w ostatnim czasie powstanie swojej drugiego zespołu rywalizującego na tej scenie. Fnatic Academy bo taką nazwę w nosi ten team w najbliższym czasie ma rywalizować o dostanie się do letniego splitu EU Challenger Series podczas zasadniczych kwalifikacji, do których udało się mu dostać poprzez zajęcie trzeciego miejsca w otwartych kwalifikacjach poprzez pokonanie wynikiem 2:0polskiego Iluminar Honor Gaming w meczu właśnie o trzecie miejsce. Na górnej alei w tej drużynie występować będzie Hiszpan Jorge „Werlyb” Casanovas, który może znany być między innymi z występów w EU LCS wraz z Giants Gaming. W ostatnim czasie reprezentował on w Challenger Series barwy Team Huma, z którego odszedł podobnie jak większość rosteru po nieudanym turnieju relegacyjnym, gdzie zespołowi temu nie udało się wywalczyć miejsca na najwyższym poziomie rozgrywkowym w EU. Rolę junglera w Fnatic Academy obejmie Brytyjczyk Matthew „Impaler” Taylor w przeszłości występujący chociażby w EU LSC wraz z Supa Hot Crew i w NA LCS w barwach Team Coast, a w ostatnim czasie był on częścią Renegades: Banditos, wraz z którym nie udało mu się zakwalifikować się do EU Challenger Series. Na środkowej alei występować będzie Hicham „SozPurefect” Tazrhini, który miał okazję występować w przeszłości w EUCS wraz z takimi drużynami jak n!faculty czy Mousesports. Rolę AD Carry w tej drużynie obejmie Sébastien „Exork” Lamorte nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na e-sportowej scenie, który jednak przez jakiś czas pełnił rolę suba w występującym w EU LCS Team Roccat. Ostatnią pozycję w rosterze Fnatic Academy obejmie Johan „Klaj” Olsson, który jeszcze w poprzednim splicie występował w pierwszej drużynie Fnatic, z której po słabszych występach został ostatecznie odsunięty po zakończeniu wiosennego splitu dzięki czemu w tamtym zespole zwolniło się miejsce dla powracającego z Ameryki Bory „YellOwStaR” Kima. Rolę trenera w tym teamie obejmie natomiast nie mający zbyt wielkiego doświadczenia na scenie Kanadyjczyk Jean-Francois „Nuddle” Caron
  8. Pół roku od niespodziewanego transferu, na łono Fnatic powraca osoba, bez której jeszcze niedawno wielu z nas nie wyobrażało sobie tej drużyny – Bora „Yellowstar” Kim. Przed chwilą Fnatic opublikowało materiał filmowy z byłym kapitanem swojej dywizji League of Legends w roli głównej, potwierdzając plotki, które pojawiały się od zakończenia wiosennego splitu.
  9. Fnatic zdecydowało, że do czasu wyleczenia kontuzji ramienia Olofa „olofmeistra” Kajbjera w składzie będzie występował Niclas “Plessen” Plessen. Jest to mało znany zawodnik, ale jak możemy przeczytać na stronie znanej organizacji – ma on duży potencjał. Pomoże on najlepszej – według rankingu HLTV.org – drużynie Counter-Strike: Global Offensive na świecie w najbliższych występach. Jak w swoim oświadczeniu napisał Viktor „vuggo” Jendeby – trener Fnatic, olofmeister całkowicie odpoczywa od CS:GO. Na miejsce jego tymczasowego następcy było wielu kandydatów. Ostatecznie jednak to Plessen przekonał zespół ogromną wiedzą o grze i wspomnianym potencjałem. Skład Fnatic prezentuje się obecnie następująco: Robin „flusha” Rönnquist Jesper „JW” Wecksell Freddy „KRIMZ” Johansson Dennis „dennis” Edman Niclas „PlesseN” Plessen (tymczasowy) Źródło: http://cybersport.pl
  10. Fnatic wycofało się z udziału w DreamHack Masters Malmö. Szwedzka formacja w wydanym oświadczeniu ujawniła, że z problemami zdrowotnymi zmaga się Olof „olofmeister” Kajbjer. Zawodnikowi w ostatnim czasie dokucza kontuzja ramienia. Jak poinformował Jesper „JW” Wecksell, szwedzka drużyna poszukuje zawodnika, który zajmie miejsce olofmeistera na czas jego rekonwalescencji. O tym, kto okaże się jego zastępcą, powinniśmy dowiedzieć się w przeciągu najbliższych dni. Zespołem, który pojawi się w Malmö zamiast Fnatic będzie G2 Esports. Źródło: http://cybersport.pl
  11. Niezbyt dobrze rozpoczął się trzeci sezon ESL Pro League dla Polaków z Virtus.pro. Po środowych porażkach z FaZe Clan, wczoraj nasi rodacy ponownie zostali pokonani. Tym razem oprawcą Virtus.pro była ekipa Fnatic. Na pierwszej mapie, Dust2, Fnatic wygrało 16:12, zaś na Overpassie Virtus.pro uległo 9:16. Sprawdźcie statystyki graczy z wczorajszych spotkań. Virtus.pro 12:16 Fnatic (12:3, 4:9) – Dust2 Virtus.pro 9:16 Fnatic (7:8. 2:8) – Overpass Źródło: http://cybersport.pl/45493/dwie-porazki-virtus-pro-z-fnatic-statystki-graczy/
  12. Szukaliście kiedyś myszki czy rozdzielczości na jakiej gra olofmeister czy JW? Pewnie tak. Informacje takie jak DPI, odświeżanie myszy, czułość, rozdzielczość, monitor, mysz, podkładka, klawiatura oraz headset zostały podane w tabeli niżej. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.
  13. Organizatorzy turnieju DreamHack Masters Malmö 2016 poinformowali o rozdaniu dwóch pierwszych zaproszeń. Pewni udziału w zmaganiach, które zaplanowano na 12-16 kwietnia już teraz mogą być podopieczni Fnatic oraz Astralis – dwie czołowe drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Już wcześniej zapowiedziano, że w DreamHack Masters Malmö 2016 rywalizować będzie szesnaście drużyn. Osiem z nich otrzyma bezpośrednie zaproszenia, a pozostałe wywalczą sobie miejsca na zawodach przez kwalifikacje. Kwietniowa edycja DreamHack Masters będzie pierwszą z dwóch zaplanowanych na ten rok. W puli nagród obu turniejów znajdzie się w sumie 500 000$. Źródło: http://cybersport.pl/44222/fnatic-i-astralis-zagraja-na-dreamhack-masters-malmo/
  14. Trwające od środy zawody SL i-League StarSeries XIV dobiegły końca. W wielkim finale turnieju lepsza okazała się ekipa Fnatic, która w decydującym spotkaniu pokonała bez większych problemów Natus Vincere wynikiem 2:0 (de_dust2 16:3, de_cobblestone 16:7). Dzięki wygranej, szwedzka formacja opuści stolicę Białorusi, Mińsk z portfelem grubszym o 90 000$. Pierwszą mapą finałowej batalii był Dust2. Szwedzka drużyna już na samym początku zdominowała przebieg spotkania i dzięki agresywnej grze doprowadziła do kilkurundowej przewagi. Fnatic nie pozwoliło ukraińskiej formacji na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu – połowa zakończyła się wynikiem 12:3. Druga runda pistoletowa w wykonaniu Fnatic – podobnie zresztą jak w przypadku tej pierwszej – była popisem Dennisa „dennisa” Edmana, który w obu z nich uzyskał w sumie aż osiem zabójstw. Flusha i spółka, już jako terroryści, okazali się bezbłędni i bez utraty rundy dokończyli dzieła zniszczenia. Po niedługiej przerwie przenieśliśmy się na Cobblestone’a. Po solidnym łomocie na pierwszej mapie, Natus Vincere chciało jak najszybciej przejąć inicjatywę. Na nic zdały się jednak inauguracyjne trzy rundy, które wpadły na konto ukraińskiej drużyny. Fnatic zareagowało w trybie natychmiastowym i z rundy na rundę powiększało swoją przewagę, zbliżając się tym samym do triumfu w całym spotkaniu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 na korzyść Szwedów. Po stronie antyterrorystów zwycięzcy pierwszej mapy postanowili pójść za ciosem. Solidna defensywa nie pozwoliła ukraińskiej formacji na dojście do słowa – Natus Vincere w drugiej części tej batalii zdobyło zaledwie dwie rundy. Fnatic – 90 000$ Natus Vincere – 40 000$ Luminosity Gaming, Team EnVyUs – 20 000$ Źródło: http://cybersport.pl/44140/fnatic-triumfatorem-sl-i-league-starseries-xiv/
  15. Fnatic wygrało wczoraj drugi lanowy turniej grając w składzie z Dennisem „dennis” Edmanem. Szwedzka formacja w Sztokholmie sięgnęła po mistrzowski tytuł piątego sezonu fragbite Masters. W wielkim finale zmierzyła się z podopiecznymi Ninjas in Pyjamas. Ninjas in Pyjamas do wielkiego finału dotarło przez drabinkę wygranych. allu i jego koledzy w pierwszej rundzie WB ograli SK Gaming (16:2 cache, 16:6 mirage). W finale WB NiP spotkał się z Fnatic, które wcześniej ograło ex-TSM 2:0 (16:11 cache, 16:10 mirage). Pojedynek pomiędzy NiP-em i Fnatic zakończył się zwycięstwem 2:1 (16:6 cache, 14:16 inferno, 16:12 cobblestone) pierwszej z wymienionych drużyn. Następnie w finale LB Fnatic pokonało SK Gaming 2:1 (12:16 overpass, 16:5 inferno, 16:6 mirage). Wielki finał fragbite Masters Season 5 był niezwykle interesujący. Zwycięstwo 16:9 na trainie dało reprezentantom Fnatic prowadzenie. Następnie takim samym rezultatem wygrali na duście2 podopieczni NiP-u, dzięki czemu doprowadzili do remisu. Decydujące, trzecie starcie odbyło się na mirage’u. Ekipa GeT_RiGhTa nie wykorzystała prowadzenia po pierwszej połówce i ostatecznie przegrała 12:16, a cały finał 1:2. 1. Fnatic – ~26 000$ 2. Ninjas in Pyjamas – ~14 000$ 3. SK Gaming – ~10 000$ 4. ? (ex-TSM) – ~7 000$ Źródło: http://cybersport.pl/42799/fnatic-najlepsze-na-finalach-fragbite-masters-5/
  16. Fnatic w wielkim finale FACEIT League 2015 Stage 3 zmierzyło się z Luminosity Gaming. Brazylijska formacja, która po porażce 0:16 w fazie grupowej skazywana była na porażkę, bardzo dzielnie walczyła na rozgrywanych w Jönköping. W ostatnim meczu całego turnieju Luminosity przegrało jednak z Fnatic 1:2 i to Szwedzi stanęli na najwyższym stopniu podium. Pojedynek rozpoczął się na mapie train, którą wybrali KRiMZ i jego koledzy. Jak się później okazało nie był to najlepszy wybór. O ile pierwsza połówka była wyrównana i Luminosity prowadziło po niej zaledwie 8:7 to w drugiej oblicze meczu całkowicie się zmieniło. Fnatic w ofensywie było wprost bezradne. Brazylijczycy rozbrajali prawie każdy atak swoich rywali. Luminosity zdominowało drugą połówkę i ostatecznie wygrało 16:9. Drugie starcie w finałowej serii odbyło się na cobblestone. Paradoksalnie na swojej lokacji Luminosity musiało uznać wyższość rywali. Brazylijczycy mieli problemy z bronieniem obu bombsite’ów. Popełniali sporo błędów, które nie powinny mieć miejsca w tak ważnym spotkaniu. Na półmetku Fnatic prowadziło 9:6. Zespół wywodzący się z Ameryki Południowej starał się jeszcze nadrobić wynik, ale na nic się to zdało. Po zmianie stron także lepiej grali Szwedzi. Wygrywając 16:11 doprowadzili do remisu. O tym, kto stanie na najwyższym stopniu podium miała zadecydować batalia na inferno. Fnatic grając po stronie terrorystów było niezwykle skuteczne. Brazylijczycy ponownie nie radzili sobie z bronieniem obu bombsite’ów. Po pierwszej połówce Szwedzi prowadzili 9:6. Fnatic znakomicie zagrało także w roli antyterrorystów. Oddało rywalom tylko jedną rundę, by ostatecznie zwyciężyć 16:7, a w całym finale 2:1. 1. Fnatic – 100 000$ 2. Luminosity Gaming – 50 000$ 3 – 4. Virtus.pro, TSM – 25 000$ 5 – 6. Team Liquid, NiP – 15 000$ 7 – 8. Team EnVyUs, Legacy – 10 000$ Źródło: http://cybersport.pl/42497/fnatic-najlepsze-na-finalach-faceit/
  17. Cóż za niespodzianka! – tak można podsumować to, co właśnie się stało naprawdę! Dennis „dennis” Edman oficjalnie stał się nowym zawodnikiem fnatic. Szwed zastąpi Markusa „pronaxa” Wallstena, natomiast rolę IGL przejmie na ten moment flusha. Szwedzki zespół zdecydował się na zmianę pronaxa po bardzo nieudanym dla nich Majorze w Cluj-Napoca, gdzie zakończyli swoją przygodę po porażce z Luminosity Gaming w fazie grupowej. To też uplasowało ich na 5-8. miejscu. Warto wspomnieć, że nowy zawodnik fnatic – dennis przyczynił się do bardzo dobrego występu G2, gdzie ci zajęli 3-4. miejsce. Nowy line-up fnatic: Robin „flusha” Rönnquist Jesper „JW” Wecksell Freddy „KRIMZ” Johansson Olof „olofmeister” Kajbjer Dennis „dennis” Edman źródło: http://gocs.pl/
  18. Virtus.pro nie było w stanie pokonać reprezentantów Fnatic w wielkim finale turnieju Counter-Strike: Global Offensive, rozgrywanego w Londynie pod nazwą Gfinity 2015 Spring Masters II. Polacy musieli uznać wyższość swoich rywali na trzech mapach, przez co ostatecznie zajęli drugie miejsce w zawodach. Szwedzi za triumf otrzymają 25 000 dolarów. Do naszych rodaków trafi 15 000 dolarów. Walka o pierwsze miejsce w Londynie rozpoczęła się na cobblestone, na którym Fnatic najpierw grało w CT. JW i jego kompani radzili sobie świetnie, wygrywając pierwszą połowę wynikiem 11:4. Po zmianie stron Polakom udało się nadrobić trochę strat, ale ostatecznie i tak ulegli rywalom wynikiem 10:16. Starcie przeniosło się na cache, które wybrało Virtus.pro. Po stronie broniącej znów zaczęli Szwedzi, którzy po raz kolejny nie pozwalali przeciwnikom na skuteczne ataki, doprowadzając do wyniku 12:3. Scenariusz z cobblestone niemal się powtórzył. Nasi rodacy zdobyli jeszcze kilka rund, choć ostatecznie mapa padła łupem Fnatic, kończąc się rezultatem 16:9. Trzecią, a jak później się okazało - także ostatnią lokacją finału był dust2. Podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego rozpoczęli jako terroryści, radząc sobie całkiem dobrze. Ich ataki i skuteczna gra doprowadziła do wyniku 7:8. W drugiej połowie również mogliśmy oglądać niezły występ Polaków. Zacięta walka dała nam w końcu dogrywkę, w której lepiej poradzili sobie Szwedzi, wygrywając 19:16. Dzięki temu klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco: 1. Fnatic - 25 000 dolarów 2. Virtus.pro - 15 000 dolarów 3/4. Natus Vincere/Titan - 5000 dolarów źródło: cybersport.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności