Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'ustawienia' .
-
W dzisiejszym dniu została wprowadzona mała aktualizacja do gry Counter-Strike: Global Offensive m.in: [Obserwator] Naprawiono czerwony pasek zdrowia, który się nie aktualizował. Naprawiono czaszkę oznaczającą martwego gracza. [HALLOWEEN] Zaktualizowano ekran ładowania dla upiornego de_Cobblestone. Naprawiono model ducha. [MISC] Przywrócono możliwość ustawienia jasności w grze. Naprawiono długie nazwy zestawów muzycznych, które powodowały obcięcie StatTrak MVP. Naprawiono błąd, przez który nie można było wysyłać dużych map do warsztatu. źródło by izaktv.
-
- aktualizacja
- 30.10.2018r
-
(i 8 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mam skromną prośbę o ustawienia w cfg serwera mozliwosc dawania ino przez mikrofon / say do 3-4 sekund po zginięciu znacznie ułatwiłoby to gre zespołową :]
-
Cześć mam pytanie wiecie może jak ustawić myszkę hiro octagon do cs 1.6 czułość myszki ;)? bo nie mogę ustawić ciągle mi źle jak ustawie ;)
-
Szukaliście kiedyś myszki czy rozdzielczości na jakiej gra olofmeister czy JW? Pewnie tak. Informacje takie jak DPI, odświeżanie myszy, czułość, rozdzielczość, monitor, mysz, podkładka, klawiatura oraz headset zostały podane w tabeli niżej. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.
-
- 1
-
-
- czułość
- ustawienia
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ustawienia Graficzne w CS:GO Wpis ten poświęcony jest ustawieniom grafiki w grze Counter-Strike: Global Offensive. Znajdziesz tutaj pełny opis, każdej z funkcji oraz porównanie graficzne, każdej z niej. Postaramy się dostosować nasze ustawienia tak, aby były one dla nas jak najlepsze. Poniżej powinny wyświetlać się screeny, jeśli się nie załadowały - odśwież stronę. Jakość tego ustawienia głownie wpływa na dwie rzeczy, pierwsza - krawędzie cieni, czym wyżej tą jakość ustawimy tym cienie będą mniej poszarpane. Druga i najważniejsza - odległość rysowania cieni. Zwróćcie uwagę na drugi screen. W momencie kiedy ustawicie jakość cieni na niską lub średnią nie będziecie wstanie zobaczyć cienia terrorysty na drugim końcu długiej na mapie dust2. Cień postaci będzie możliwy do zauważenia jednie, gdy ustawicie jakość cieni na Wysoką, co też jak najbardziej polecam zrobić. Ustawienie tej jakości na średnią i wyższą wpłynie na ilość pokazywanych się cieni, jak np. cienie lecących granatów. SZCZEGÓŁY MODELI/TEKSTUR To ustawienie wpływa na jakość tekstur modeli postaci, skrzynek, beczek itp. Co tutaj ustawicie, zależy tylko i wyłącznie od waszych preferencji. SZCZEGÓŁY EFEKTÓW / DETALE SHADERA Ze szczegółami efektów oraz detalami shadera jest dużo kontrowersji, to ustawienie wpływa na kilka rzeczy. Przede wszystkim - jakość naszych skinów, ustawiając tę opcję na najwyższa nasze skiny dostaną blasku, dzięki czemu będą nieco lepiej wyglądać. Drugą rzeczą, jest wpływ tych opcji na dym wybuchającego granatu czy też płonącego Mołotowa. Jak możecie zauważyć w drugim porównaniu, ustawienie jakości tej opcji, niesamowicie wpływa na ilość dymu, który zostaje po mołotowie. Ustawiając obydwie te opcje na najniższe ustawienie, dym będzie niesamowicie gęsty przez co będzie trudniej zauważyć nam przeciwnika, który będzie stał tuż zanim. Ustawiając obydwie te opcje na najwyższą możliwą jakość, spowoduje, że tego dymu będzie po prostu mniej, co ułatwi nam zauważenie przeciwnika. Co ważne, gęstość dymu zwiększa się, gdy się do niego zbliżymy. Więc mając ustawione te komendy na najniższa możliwość jakość, nie zwiększy gęstości dymu o ile będziemy stać tuż przednim. Trzecią rzeczą jest rozmycie, które pojawia się w naszych celownikach w AWP, Scout itp. czym wyższą jakość ustawicie, tym większe rozmazanie na celowniku będziecie mieli. RENDEROWANIE WIELORDZENIOWE Renderowanie wielordzeniowe zezwala naszemu CSGO na wykorzystywanie większej ilości rdzeni naszego procesora niż jeden. Wyłączenie tej opcji niesamowicie wpłynie na niekorzyść naszej gry. Pamiętaj, aby mieć tę opcję WŁĄCZONĄ. TRYB ANTYALIASINGU (MULTISAMPLING) Tryb antyaliasingu czyli po prostu wygładzanie krawędzi, mamy sporo możliwości ustawienia, od x2 do x8. Ja osobiście nie cierpię, gdy krawędzie są mocno poszarpane, więc mam ustawioną tę opcję na x4 czyli po środku. Co tutaj ustawicie, to już zależy tylko i wyłącznie od Was. Dodam jeszcze, że jest to opcja, która chyba najwięcej zabiera FPS, więc ostrożnie się z nią obchodźcie, szczególne jeśli macie słabsze sprzęty. TRYB FILTROWANIA TEKSTUR Tryb filtrowania tekstur czyli po prostu jakość tekstur w grze, nie chodzi tutaj o modele, a o takie rzeczy jak np. ściany, chodniki itd. Co tutaj ustawiacie, to również zależy tylko i wyłącznie od was. Wpływa to tylko na jakość wizualną gry, no i oczywiście na FPS, gdy macie słabszy sprzęt. Ja osobiście mam ustawioną tę opcję na 4x. gdyż pomiędzy 4x a 16x nie ma zbyt wielkiej różnicy. ANTYALASING FXAA Antyaliasing FXAA, czyli kolejna opcja służąca do wygładzania krawędzi. Zabiera ona więcej FPS niż poprzednia opcja, ponadto wpływa na lekkie rozmazanie obrazu. Nie ma żadnej konieczności włączania tej opcji. CZEKAJ NA SYNCHRONIZACJE PIONOWĄ Oh, synchronizacja pionowa NAJWIĘKSZY WRÓG Counter Strike od 1.6 do CSGO. Koniecznie miejcie tę funkcję WYŁĄCZONĄ. Mocno ona ogranicza nasze FPS w grze, ponadto wpływa na opóźnienie naszej myszki w grze. Unikać jak ognia! ROZMYCIE Rozmycie, czyli kolejna opcja, którą powinniśmy wyłączyć, wpływa ona na rozmazanie obrazu w momencie kiedy poruszamy się, lub wykonujemy ruch celownikiem, co zmniejsza tylko widoczność w grze. ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________ PODSUMOWUJĄC OGÓLNA JAKOŚĆ CIENI - Wysokie - Chcemy widzieć cienie przeciwników z dalszej odległości. SZCZEGÓŁY MODELI/TEKSTUR - Zależne tylko i wyłącznie od ciebie. Jeśli nie potrzebujesz dobrej jakości modeli tekstur i masz słaby sprzęt, to po prostu ustaw tę opcje na najniższa. DETALE SHADERA - Wysokie SZCZEGÓŁY EFEKTÓW - B. Wysokie - Lepsza widoczność przez dym mołotowa, ładniejsze skiny. Jeśli grasz często z AWP i przeszkadza ci lekkie rozmycie w lunecie, ustaw po prostu na niskie. RENDEROWANIE WIELORDZENIOWE - Włączone - Chcemy, aby nasz CSGO wykorzysytwał pełną moc naszego procesora. TRYB ANTYALIASINGU (MULTISAMPLING) - 4x MSAA. Jeśli masz naprawdę słaby sprzęt ustaw tę opcje na najniższą. Wyżej nie opłaca się ustawiać, gdyż nie robi to dużej różnicy. TRYB FILTROWANIA TEKSTUR - 4X - choć to zależy również od ciebie, jeśli nie zależy ci na dobrej jakości tekstur ustaw po prostu na dwuliniowe. ANTYALASING FXAA - Wyłączone - Lepiej po prostu korzystać z pierwszego trybu antyaliasingu. CZEKAJ NA SYNCHRONIZACJE PIONOWĄ - Wyłączone - Nie chcemy ograniczonych FPS wraz z opóźnieniem myszki. ROZMYCIE - Wyłączone - Nie chcemy rozmycia, co wpływa na widoczność. Źródło: http://sniper13.pl/csgo-ustawienia-graficzne/#prettyPhoto Edycja: TygryS
- 3 odpowiedzi
-
- 3
-
-
- csgo
- ustawienia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szukaliście kiedyś myszki czy rozdzielczości na jakiej gra pasha czy Taz? Pewnie tak. Informacje takie jak DPI, odświeżanie myszy, czułość, rozdzielczość, monitor, mysz, podkładka, klawiatura oraz headset zostały podane w tabeli niżej. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.
- 1 odpowiedź
-
- czułość
- ustawienia
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Przeglądałem dział poradników na forum Fragujemy.com w dziale poradniki csgo i nie znalazłem poradnika na temat własnego celownika [chyba że jestem niewidomy] :P Większość może ma ustawiony swój celownik i wie jak sie tym posługiwać , ale trafiają się tacy co też nie umieją lub nie wiedzą o tym . To tak : Wbijamy w ten link : http://tools.dathost.net/#alpha=200/color=5/color_b=50/color_r=50/color_g=250/dot=0/gap=0/size=5/style=4/usealpha=1/thickness=0.5/outline=0/outline_draw=0 Tam macie screen map z csgo , obok mieszczą się opcje ustawień celownika : *Style - sama nazwa mówi styl *Alpha -przezroczystość [najlepiej ustawić na 255 , by lepiej się strzelało] *Thickness -odpowiada za grubą linie naszego celownika *Size -tutaj ustawiamy rozmiar celownika *Gap -luka pomiędzy liniami celownika *Outline -inaczej obrys celownika , obok jest opcja do ustawienia tego "disabled" *Kolor -w tej opcji ustawiamy swój ulubiony kolor celownika w grze *Dot -Ustawienie kropki na środku celownika on/off *Preset -wygląd celownika [ tam też macie listę players , głównie ustawienia celownika zawodników z Ninjas In Pyjamas [NIP] ] *Config -w tej opcji po prostu macie swój config , pod nim macie taką małą rubryczkę , kopiujecie te swoje configi , wbijacie w csgo , otwieracie konsole "~" i wklejacie config celownika. *poradnik napisany samodzielnie przez gracza : Var!at*BOOM Ja używam takiego oto celownika własnoręcznie zrobionego i jestem z niego zadowolony :) cl_crosshairalpha "255";cl_crosshaircolor "1";cl_crosshaircolor_b "50";cl_crosshaircolor_r "50";cl_crosshaircolor_g "250";cl_crosshairdot "0";cl_crosshairgap "-12";cl_crosshairsize "8";cl_crosshairstyle "4";cl_crosshairusealpha "1";cl_crosshairthickness "1";cl_fixedcrosshairgap "-12";cl_crosshair_outlinethickness "0";cl_crosshair_drawoutline "0"; Jak coś wam nie wypaliło lub coś nie działa to zostaw mi wiadomość na steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197963452788/ Jeśli pomogłem , to proszę o zostawienie łapki w górę ! Dziękuje i pozdrawiam Var!at*BOOM
- 7 odpowiedzi
-
- 5
-
-
- ustawienia
- własnego
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Polecam filmik każdemu kto nie do końca ogarnia wszystkie ustawienia pod 1.6 ;)
-
Przedstawiam rekomendowane ustawienia configu/userconfigu.cfg dla graczy STEAM, którzy mają CS'a po aktualizacji: // Default config *DONT TOUCH THIS* fps_max 99.5 max_shells 1 max_smokepuffs 1 mp_decals 20 fastsprites 0 cl_observercrosshair 0 setinfo _ah 0 cl_corpsestay 1 hud_takesshots 0 alias shield "" rate 100000 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01 cl_showfps 1 net_graphwidth 220 brightness 6 gl_vsync 0 cl_dynamiccrosshair 0 cl_crosshair_translucent 0 voice_enable 1 m_filter 0 m_customaccel 0 gl_ansio 0 gl_vsync 0 Warto zwrócić uwagę na rate. W przeciwieństwie do poprzedniego CS'a, rate obecnie musi być wyższe, aby zachować odpowiednie choke na serwerach. To głównie do tych, co na 4FUN mieli problemy z choke po wprowadzeniu automatycznego ustawiania na serwerze ustawień. Warto również wypróbować cl_nosmooth 1. Od teraz powinna być znaczna poprawa oddawania strzałów na serwerach.
-
- rekomendowane
- ustawienia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
