Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'możliwości' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 11 wyników

  1. Link do usługi:logowanie do serwera ZM Opis problemu: blad hasla, Uwagi : od wykupienia VIPA 16.06, nie moge wejsc na serwer, chyba popieprzylem cos z haslami.... pomozcie
  2. Nie jestem w stanie zalogowac sie do cs kupilem vipa i chyba wpisalem zle haslo do uslugi....jak moge to naprawic?
  3. Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
  4. Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
  5. Zwykły użytkownik ma jakoś chyba ograniczone edytowanie zawartości, jak kupisz se premium to będziesz mogła cały czas edytować.
  6. Gdy wchodzi się na serwer jest okolo 3 playerow minimalnie grających na tym nicku prosiłbym jeżeli nie o usunięcie to zablokowania możliwości brania tego nicku I to nie jest dla was na forum tylko dla graczy deathrun którzy są ciągle ignorowani albo banowani . Dziekuje :)
  7. =:::=

    [KOSZ] nie ten dział sr XD

  8. W dzisiejszym dniu została wprowadzona mała aktualizacja do gry Counter-Strike: Global Offensive m.in: [Obserwator] Naprawiono czerwony pasek zdrowia, który się nie aktualizował. Naprawiono czaszkę oznaczającą martwego gracza. [HALLOWEEN] Zaktualizowano ekran ładowania dla upiornego de_Cobblestone. Naprawiono model ducha. [MISC] Przywrócono możliwość ustawienia jasności w grze. Naprawiono długie nazwy zestawów muzycznych, które powodowały obcięcie StatTrak MVP. Naprawiono błąd, przez który nie można było wysyłać dużych map do warsztatu. źródło by izaktv.
  9. Witam, mam taki problem. W ostatni dzien, bodajze 10-11 listopada gralem mape westwood. Gram, gram i nagle jakis blad wyskakuje, wywala mnie z gry i nie moge sie dalej polaczyc z serwerem. Dzisiaj mamy 14 listopada i problem jest nadal ten sam. Ciagle pisze, ze jest 0 graczy, i serwer nie dziala. O co chodzi?
  10. Witam. Mam propozycję, skierowaną głównie dla osób grających bez teamów i skinów grupowych. Otóż, chodzi mi żeby przed zalogowaniem sie, bylo okienko z nasza postacią, osoby ze skinami grupowymi, miały by swoje skiny, a gracze nowi, mogliby stworzyc wlasnego CJ'a. Czyli np. ubrac go, dodac zarost itp. Zwykle skiny, ktore mozemy na sb. załozyc, sa juz okropnie nudne. Bylo by to moim zdaniem ciekawym urozmaiceniem gry poczatkujacym. Pozdro!
  11. Witam. Chciałbym złożyć propozycję dot. możliwości kupna usługi ( SMS'EM ) poprzez komendę ktora jest używana w większośći serwerów . Chodzi mi o /sklepsms Każdy powinien wiedzieć o co chodzi. Daje przykład Gracz : Ej ile kosztuje vip ? Gracz 2 : /vip tu masz wszystko opisane Gracz: musze na forum wbijać ... za dużo roboty moglbym kupic sms tu. Takei sytuacje nie raz sie zdarzaly , stą ta propozycja. Pozdrawiam. :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności