Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wejścia' .
-
Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
-
Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
-
Witam, mam taki problem. W ostatni dzien, bodajze 10-11 listopada gralem mape westwood. Gram, gram i nagle jakis blad wyskakuje, wywala mnie z gry i nie moge sie dalej polaczyc z serwerem. Dzisiaj mamy 14 listopada i problem jest nadal ten sam. Ciagle pisze, ze jest 0 graczy, i serwer nie dziala. O co chodzi?
- 6 odpowiedzi
-
- brak
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
