Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mozliwosci' .
-
Link do usługi:logowanie do serwera ZM Opis problemu: blad hasla, Uwagi : od wykupienia VIPA 16.06, nie moge wejsc na serwer, chyba popieprzylem cos z haslami.... pomozcie
- 1 odpowiedź
-
- brak
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie jestem w stanie zalogowac sie do cs kupilem vipa i chyba wpisalem zle haslo do uslugi....jak moge to naprawic?
- 2 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- brak
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
-
Witam Nazywam się Krystian Gram już dłuższy czas na FRAGUJEMY Zombie Mod i ostatnio dostałem bana do 02.04.2023 na nick [Kolorowy Mis !!!!!] za obrazę admina. Wczoraj próbowałem kupić vipa na serwerze przez smsa ale nie mogłem. Godzinę później próbowałem się zalogować na serwer i wyskoczył mi komunikat żebym skontaktował się z FRAGUJEMY.COM i to wyjaśnił. Dlatego stąd też moja wiadomość. Bardzo bym chciał dalej grać na serwerze Zombie mod. Cały czas też was wspieram poprzez zakup vipa. Dziękuje za wyrozumiałość i życzę miłego dnia. Pozdrawiam
-
[ODDZIELONY] Brak możliwości edytowania swoich postów...
KuToRi opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Zwykły użytkownik ma jakoś chyba ograniczone edytowanie zawartości, jak kupisz se premium to będziesz mogła cały czas edytować.- 1 odpowiedź
-
- brak
- możliwości
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Gdy wchodzi się na serwer jest okolo 3 playerow minimalnie grających na tym nicku prosiłbym jeżeli nie o usunięcie to zablokowania możliwości brania tego nicku I to nie jest dla was na forum tylko dla graczy deathrun którzy są ciągle ignorowani albo banowani . Dziekuje :)
- 3 odpowiedzi
-
- usunięcie
- możliwości
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
- 1 odpowiedź
-
- pisania
- mozliwosci
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W dzisiejszym dniu została wprowadzona mała aktualizacja do gry Counter-Strike: Global Offensive m.in: [Obserwator] Naprawiono czerwony pasek zdrowia, który się nie aktualizował. Naprawiono czaszkę oznaczającą martwego gracza. [HALLOWEEN] Zaktualizowano ekran ładowania dla upiornego de_Cobblestone. Naprawiono model ducha. [MISC] Przywrócono możliwość ustawienia jasności w grze. Naprawiono długie nazwy zestawów muzycznych, które powodowały obcięcie StatTrak MVP. Naprawiono błąd, przez który nie można było wysyłać dużych map do warsztatu. źródło by izaktv.
-
- aktualizacja
- 30.10.2018r
-
(i 8 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam, mam taki problem. W ostatni dzien, bodajze 10-11 listopada gralem mape westwood. Gram, gram i nagle jakis blad wyskakuje, wywala mnie z gry i nie moge sie dalej polaczyc z serwerem. Dzisiaj mamy 14 listopada i problem jest nadal ten sam. Ciagle pisze, ze jest 0 graczy, i serwer nie dziala. O co chodzi?
- 6 odpowiedzi
-
- brak
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Mam propozycję, skierowaną głównie dla osób grających bez teamów i skinów grupowych. Otóż, chodzi mi żeby przed zalogowaniem sie, bylo okienko z nasza postacią, osoby ze skinami grupowymi, miały by swoje skiny, a gracze nowi, mogliby stworzyc wlasnego CJ'a. Czyli np. ubrac go, dodac zarost itp. Zwykle skiny, ktore mozemy na sb. załozyc, sa juz okropnie nudne. Bylo by to moim zdaniem ciekawym urozmaiceniem gry poczatkujacym. Pozdro!
- 1 odpowiedź
-
- dodanie
- mozliwosci
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Chciałbym złożyć propozycję dot. możliwości kupna usługi ( SMS'EM ) poprzez komendę ktora jest używana w większośći serwerów . Chodzi mi o /sklepsms Każdy powinien wiedzieć o co chodzi. Daje przykład Gracz : Ej ile kosztuje vip ? Gracz 2 : /vip tu masz wszystko opisane Gracz: musze na forum wbijać ... za dużo roboty moglbym kupic sms tu. Takei sytuacje nie raz sie zdarzaly , stą ta propozycja. Pozdrawiam. :D
- 4 odpowiedzi
-
- propozycja
- dotdodania
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
