Gdy wchodzi się na serwer jest okolo 3 playerow minimalnie grających na tym nicku prosiłbym jeżeli nie o usunięcie to zablokowania możliwości brania tego nicku I to nie jest dla was na forum tylko dla graczy deathrun którzy są ciągle ignorowani albo banowani . Dziekuje :)