Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'myszka' .
-
Myszka przewodowa MSI Clutch GM08 sensor optyczny https://allegro.pl/oferta/gamingowa-mysz-msi-clutch-gm08-black-3200-dpi-11282129296?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_term=test&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_komputery_akcesoria_pla_pmax&ev_campaign_id=17966335850&gclid=Cj0KCQjwhfipBhCqARIsAH9msbkSPDwcfzI2weWNd2Ge1iK5ZwzjrmzxHv3Jp-3CDHATW-rs8ka35joaArfBEALw_wcB
-
Skarga na: Admina Dlaczego składasz skargę: Zostałem nie fair potraktowany przez admina. Nick z gry: albanskie kakao Nick osoby oskarżonej: myszka Data zdarzenia: 16.12.2022/19:14 Opis zdarzenia: A więc zostałem ZBANOWANY na serwerze, ponieważ nie miałem ustawionego nicku. Fakt, zażartowałem że go nie zmienię, ale zmieniłem go natychmiastowo po śmierci, niestety kiedy byłem w trakcie zmieniania go na alt-tabie dostałem 48h bana, warto też wspomnieć, że żadnego słownego upomnienia od samego admina nie było, a było od zwykłego gracza, który chciał bronić regulaminu i się do niego na mnie nakapować, potraktowałem to jako żart. Warto dodać też iż jest to bardzo deprymujące, oraz przedewszystkim irytujące, że admin, który nigdy w życiu na serwerze się nie odezwał (bynajmniej przy mnie, a chwile już u was gram bo jest to od ok. 3 lat) i mija się to troche z celem, że takowa osoba w ogóle posiada jakiekolwiek permisje. Da się czasami też odczuć, że wspomniany wyżej admin ma innych graczy głęboko w poważaniu, przykładowo nigdy od tego człowieka nie usłyszałem odpowiedzi na moje pytania. Wydaje mi się, że myszka jest poprostu zmutowany, a banuje tylko wtedy gdy mu coś przeszkadza, lub gdy ktoś do niego doniesie bez głębszego zaangażowania się w sytuację. Takowe zdarzenia zaistniały niejednokrotnie, dotyczyło to też moich kumpli, z którymi raz na jakiś czas spikniemy sie na serwerze, żeby się troche rozluźnić się po pracy. Bardzo prosiłbym o sprawdzenie tej sprawy i nie bagatelizowanie jej, ponieważ coraz bardziej przez adminów, którzy nie dbają o serwer stopniowo zmniejsza się ilość graczy, oraz czerpany fun z gierki - a to przecież o to chodzi Dowód: screen bana - https://imgur.com/pDXQ72H / demko - http://852899.node54.pukawka.pl/dem-surf_fg_dust_2015_beta4-1671213626-1671214985.zip
-
Witam, jako iż mój aktualny sprzęt do grania w postaci myszki nie spelnia podstawowych wymagań, zacząłem poszukiwania nowej, a że znam się na tym zajebiście czyli w ogóle, przychodzę do was o poradę. Jaką myszkę w budżecie 100-200zł najbardziej opłaca się zakupić? Wiem budżet nie jest ogromny, ale nie musi mieć wbudowanego aimbota (wystarczy mi program ^^) Odrazu też możecie zarzucić jakąś spoko podkładkę nie za miliony monet Z góry dzięki za pomoc <3
-
Witam. Idą święta i chciałbym sprawić sobie nową myszkę głównie do cs'a. Problem w tym, że nie bardzo wiem jaką wybrać. Potrzebuję waszej rady. Dobrze by było gdyby była w okolicy 100zł. Z góry dzięki za pomoc :)
-
Wiam, przez ostatnie dni pojawił się u mnie problem, że gdy gram w csgo mając włączone 2 monitory to przy szybkim ruchu myszki w lewo(bo tam jest drugi monitor) myszka pokazuje się na tym drugim monitorze, więc nie jestem w stanie zrobić obrotu o 180 stopni i oddać strzału bo kursor się pokazuje na drugim monitorze i w momencie lpm bądź ppm zrzuca mnie do pulpitu. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
-
Myszka A4 Tech Bloody Terminator Laser - opinie
Kredek opublikował(a) temat w Dyskusje wokół komputerów
Zamierzam kupić myszką gamingową. Chodzi głównie o A4 Tech Bloody Terminator Laser http://myszy-trackballe-i-wskazniki.sklep-outlet.pl/outlet-a4-tech-bloody-terminator-laser-tl80-produkt-w-magazynie-szybka-wysylka.html. Czy ktoś może używa? Proszę o opinie na jej temat. -
Witam, przychodzę z zapytaniem dotyczącym kupna myszki. Jakie polecacie myszki typowo pod CS'a? Myślałem nad Kinzu v3, ale posłucham jeszcze Waszych rad, z góry dziękuje za odpowiedź. PS. Proszę nie wpisywać na google "myszki do 150 zł" - chciałbym, aby osoba, która się wypowiada wiedziała co piszę i z własnego doświadczenia będzie w stanie mi pomóc wybrać najlepszą opcję.
-
Razer zapowiedział najnowszą gamingową myszkę, Razer Naga Hex V2. Zaprojektowana specjalnie do gier typu Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), Razer Naga Hex V2 wspina się na wyższy poziom rozgrywki dzięki wykorzystaniu ułożonych w okrąg 7 przycisków umiejscowionych pod kciukiem. Zostały one zoptymalizowane specjalnie do gier typu MOBA oraz odpowiednio skonfigurowane dla jak najlepszej dynamiki rozgrywki. Razer Naga Hex V2 napędzana jest najbardziej nowoczesną technologią. Jej laserowy czujnik 5G o czułości 16000 DPI zapewnia precyzyjne poruszanie się i odzwierciedlenie ruchów na wszystkich ekranach niezależnie od tego, czy jest to stacja dowodzenia z kilkoma monitorami czy monitor 4K. Razer Naga Hex V2 jest kolejnym z serii urządzeń przeznaczonych głównie dla graczy MOBA. Po stworzeniu swojej pierwszej unikalnej myszki w 1998 roku Razer coraz bardziej angażował się w tworzenie zaawansowanych urządzeń, co doprowadziło do powstania myszek specjalnie zaprojektowanych do gier MMO, mobilnych, a nawet dla graczy leworęcznych. Najnowsza myszka Razera została stworzona w oparciu o technologię Razer Chroma, która pozwala na wykorzystanie specjalnego podświetlenia. Gracze mogą wybierać spośród 16.8 miliona kolorów i wachlarza efektów. Dzięki oprogramowaniu Razer Synapse użytkownicy mogą także tworzyć swoje własne konfiguracje i udostępniać je innym graczom poprzez Razer Chroma Workshop. Ustawienia świateł Razer Chroma dopasowane są także do popularnych gier, takich jak "Overwatch", "Call of Duty: Black Ops III", "Blade and Soul" i wiele więcej. Profile te podświetlają odpowiednie przyciski w zależności od różnych akcji podejmowanych w grach. Cena: EU €99.99
-
Siemaneczka taką mała prośba ???? Polecił by ktoś dobrą myszkę taką która dobrze leży w ręce ????
-
Cześć mam pytanie wiecie może jak ustawić myszkę hiro octagon do cs 1.6 czułość myszki ;)? bo nie mogę ustawić ciągle mi źle jak ustawie ;)
-
Witam, chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat zestawu Steelseries Frostblue Bundle. http://procpu.pl/p/1726/15775/steelseries-siberia-v2-frost-bundle-w-zestawie-taniej-gaming-strefa-gracza.html Tutaj macie link z ceną i zawartością. Proszę o wszelkie wady i zalety a może ktoś już Ma i chciałby coś napisac na temat tego zestawu ?(Oczywiście celowane dla gracza CS:GO) PS: I jak z ceną ?
-
jakie macie myszki do cs ja mam oscar x7 moge wrzucic wlasne macro jak ktos chce
