Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'sprzęt' .
-
Hejka wszystkim! Chciałabym żebyście podzielili się ze mną informacją na temat waszego sprzętu do gry w Cs bo jestem bardzoo ciekawa :) Ps. Wstawiajcie jakieś zdjęcia bo wtedy będzię się fajnie oglądać a może nawet komuś się coś spodoba :P No to może ja zacznę :P :P 1. Mysz - Razer Deathadder 3500dpi 2. Klawiatura - Logitech G19 3. Słuchawki - Steelseries Siberia Elite Black 4. Podkładka pod myszkę - Roccat Alumic Double-Sided
-
Wygląda na to, że najnowsza aktualizacja sterowników NVIDIA może uszkodzić wasz sprzęt. Jeżeli doświadczacie spadków klatek, ekranów śmierci, i dziwnego zachowania myszki, radzimy od razu przywrócić poprzednią wersję oprogramowania. Nvidia wydała niedawno aktualizację sterowników, oznaczoną jako 364.xx, która może mieć szkodliwe działanie względem nie tylko gier, ale również sprzętu. Wczoraj wydany został patch 364.51, który ten problem ma naprawić, niestety nie wszystkim pomaga. Coraz więcej osób donosi, że ich karty zostały uszkodzone, ze względu na wadliwą aktualizację, nadal jednak te doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jeżeli na swoim komputerze macie zainstalowaną wersję 364.51, prawdopodobnie możecie spać spokojnie. W wersjach 362, bądź wcześniejszych, nie zaleca się aktualizacji, aż do następnego patcha. Problem dotyczy większości osób, używających Windows 10, przy dzieleniu monitorów. Nvidia podejrzewa, że dotyczy to sterowników, instalowanych przez Geforce Experience. Źródło: http://polscygracze.pl/ostrzezenie-dla-uzytkownikow-kart-nvidia-wasz-sprzet-moze-ulec-uszkodzeniu/
- 7 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- ostrzeżenie
- użytkowników
-
(i 7 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szukaliście kiedyś myszki czy rozdzielczości na jakiej gra olofmeister czy JW? Pewnie tak. Informacje takie jak DPI, odświeżanie myszy, czułość, rozdzielczość, monitor, mysz, podkładka, klawiatura oraz headset zostały podane w tabeli niżej. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.
-
- 1
-
-
- czułość
- ustawienia
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szukaliście kiedyś myszki czy rozdzielczości na jakiej gra pasha czy Taz? Pewnie tak. Informacje takie jak DPI, odświeżanie myszy, czułość, rozdzielczość, monitor, mysz, podkładka, klawiatura oraz headset zostały podane w tabeli niżej. Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.
- 1 odpowiedź
-
- czułość
- ustawienia
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Witam. Zapewne jest wielu użytkowników którzy ćwiczą na siłowni i jest to ich pasją od dawna. Ja zamierzam zacząć ćwiczyć na siłowni. Siłownia na dzień dzisiejszy jest moja którą zrobiłem w piwnicy w suszarni. Ogólnie jestem totalnym laikiem, jeżeli chodzi o siłownię i jedynie w czasach gimnazjum ćwiczyłem, gdyż byłem w klasie siatkarskiej. Poniżej przedstawię zdjęcia sprzętu jaki posiadam w tej mojej skromnej siłowni. HANTLE, SZTANGĘ ŁAMANA, SZTANGĘ PROSTĄ WOREK, URZĄDZENIE DO BRZUSZKÓW KETTLER MEDIC-SPORT ŁAWECZKA PROSTA/SKOŚNA + SZTANGA TAKĄ RESZTĘ ATLASU :D MARTWY CIĄG RESZTA CZY BYŁBY KTOŚ W STANIE NAPISAĆ MI JAKIŚ PLAN TRENINGOWY W ODNIESIENIU DO POSIADANEGO PRZEZE MNIE SPRZĘTU ? WIEM NA GOOGLE TEGO PEŁNO, ALE NIE NA MÓJ SPRZĘT. ZNALAZŁEM TAKI OTO I NIE WIEM CZY BĘDZIE PRAWIDŁOWY ORAZ FILMIK Z MICHAŁEM KARMOWSKIM
-
Witam, chciałbym usłyszeć wasze zdanie na temat zestawu Steelseries Frostblue Bundle. http://procpu.pl/p/1726/15775/steelseries-siberia-v2-frost-bundle-w-zestawie-taniej-gaming-strefa-gracza.html Tutaj macie link z ceną i zawartością. Proszę o wszelkie wady i zalety a może ktoś już Ma i chciałby coś napisac na temat tego zestawu ?(Oczywiście celowane dla gracza CS:GO) PS: I jak z ceną ?
-
Witam mam pytanie, w moim laptku jest procesor Intel® Pentium® CPU 3550M 2x2.30GHz 8GB ram grafika amd radeon r5 + intel hd. Nie jestem pewny co do procesora czy uciagnie on cs:go, jakie macie opinie na ten temat ?
-
Jak w Temacie :) Pochwalcie się na czym słuchacie muzyczki :) Marka : Modecom MC HF-100 + Korektor graficzny RADMOR 5472 Moc : Kanały: 2.0 Moc RMS: 50W + 50W Plus Tuba zrobiona samemu mocy nie znam :) Zdjęcia lub filmiki ( jeśli posiadacie ) : Kiedyś wstawię :)
