Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'twój' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 7 wyników

  1. 🚀 Wkrótce ruszamy z pełną parą! 🚀 Coś wielkiego jest w drodze, a my nie możemy się doczekać, aby Wam to pokazać.🌟 Bądźcie z nami na bieżąco, bo już niebawem rozpoczniemy tę nową, fascynującą przygodę. Przygotujcie się na inspirację, rozrywkę i mnóstwo niespodzianek! Pamiętajcie, aby regularnie odwiedzać naszą stronę i śledzić nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie przegapcie tego momentu, kiedy razem wkroczymy w fascynującą przyszłość. Dodatkowo z radością informujemy, że naszą pierwszą aplikacją będzie ta dedykowana dla CS2! 🎮 Już niedługo zaczynamy nowy rozdział, a my chcielibyśmy, abyście go razem z nami przeżyli! Do zobaczenia wkrótce! 👋 Strona WWW :: https://bestway.gg/ Media Społecznościowe: - Facebook :: https://www.facebook.com/bestwaygg - YouTube :: https://www.youtube.com/@bestwaygg - Twitter / X :: https://twitter.com/bestwaygg - Instagram :: https://twitter.com/bestwaygg - TikTok :: https://www.tiktok.com/@bestwaygg
  2. Witam, moglby ktos w koncu to rozwiazac bardzo bym prosil bo chcialbym juz pograc na tym serwerze
  3. Serwer, na którym nadano karę: only dd2 #1 Nick z gry: twoj stary Bryszard v2 Data nadania kary: 07.12.2023 godz. 21:06 Link do screenów lub povów: nie wiem czy dobrze xD innych SS nie znalazlem
  4. Serwer, na którym nadano karę: only dd1 Rodzaj kary: ban na zawsze Powód kary: nie mam zielonego pojecia xD Data nadania kary: 07.12.2023 godzina 21:06 Nick z gry: twoj stary Bryszard v2 Opis zdarzenia: Co tutaj opisywac xD gralem sobie jak zawsze na ulubionym serwerze niczym sie nie wyrozniajac. Po jakims uplywie czasu wszedl admin na serwer "VagKrychu" i no "wjebal" mi bana bez zadnego powodu. Masz wrzuce ci jakies SS tak jak podales w tym banie xD . Chcialbym dopisac ze na serwerze to chyba jestem najbardzoej aktywny i no troche smieszne sa dla mnie takie sytuacje niekompetentnych adminow ktorzy nie potrafia grac i daja bana tylko z tegp powodu ze ktos jest 4 w topce Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: Oczywiscie , ze nie
  5. Witajcie! Mam do Was mały apel. Kolejny rok już za Nami. Wraz z nim przychodzi czas, gdy musimy zastanowić się na co przekażemy Nasz 1% podatku. Wiem, że są wśród Nas dobre duszyczki, które chciałby tym 1% pomóc komuś, kto bardzo tego potrzebuje. Dlatego... Zwracam się do Was z gorącą prośbą, abyście swój 1% przekazali tej małej ślicznotce - Zosi. Poniżej wzór: *Dlaczego właśnie na nią mam przekazać swój 1%? Zosia, ma już prawie 6 lat. To bardzo radosna, ruchliwa i mądra dziewczynka. Umie cieszyć się z niewielkich rzeczy, jak mało kto. Ale nie wszystko jest tak kolorowe mimo, iż mała nie daje po sobie tego poznać! Otóż Zosia urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową, cierpi także na porażenny niedowład wiotki kończyn dolnych i pęcherz neurogenny. Lekarze nie dawali jej żadnej szansy na zrobienie chociażby kilku samodzielnych kroków. Ale dzięki determinacji rodziców, wielu operacjom - które są bardzo kosztowne - Zosia chodzi. Wiadomo, ma z tym pewne problemy, musi nosić także specjalne ortezy, ale radzi sobie całkiem nieźle. Jednak jej leczenie jeszcze się nie zakończyło. Mała rośnie, ortezy trzeba wymieniać - to kosztuje. Poza tym jest poddawana ciągłym zabiegom, niedawno przechodziła operację nerek - czekają ją kolejne... Jak już wspomniałam, jest mądrą dziewczynką. Pomimo wielu ciężkich operacji, strachu i bólu wyczekuje następnych wyjazdów do Poznania, bo wie, że to pomoże w uzyskaniu większej sprawności, polepszeniu jej stanu zdrowia. _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ↓ ↓ ↓ ↓ Kto mógłby, niech udostępni na Facebook'u. ↓ ↓ ↓ ↓ ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Z góry chcę Wam serdecznie podziękować. Pamiętajcie, dla Was to tylko 1%, dla Niej to tak wiele...
  6. Hejka wszystkim! Chciałabym żebyście podzielili się ze mną informacją na temat waszego sprzętu do gry w Cs bo jestem bardzoo ciekawa :) Ps. Wstawiajcie jakieś zdjęcia bo wtedy będzię się fajnie oglądać a może nawet komuś się coś spodoba :P No to może ja zacznę :P :P 1. Mysz - Razer Deathadder 3500dpi 2. Klawiatura - Logitech G19 3. Słuchawki - Steelseries Siberia Elite Black 4. Podkładka pod myszkę - Roccat Alumic Double-Sided
  7. Siemanko A więc bez owijania w bawełne zaczynamy ! 1. Wchodzimy na naszego FaceBooka 2. Wchodzimy na Nasz profil 3. Gdy wejdziemy na profil po lewej stronie naciskamy prawy przycisk myszy i wybieramy opcję: ,,Wyświetl źródło strony" 4. Wyskoczy Nam taka strona z bardzo dużą ilością znaków (większości nie znam) 5. Naciskamy ,,CTRL + F" i wyskakuje Nam takie mini wyszukiwanie (czy jak to tam nazwać) 6. Wpisujemy : InitialChatFriendsList 7. Wyszuka Nam to coś. 8. Mamy tam podane różne liczy i kopiujemy to: Kopiujemy te pierwsze liczy aż do Myśnika 9. Na górze w przeglądarce wpisujemy: Facebook.com/i tutaj te liczby co skopiowaliśmy 10. Wyskoczy nam profil osoby która najczęściej gapi się Na Nasz profil :D Pozdro i Dawać Like !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności