Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'nagród' .
-
🚀 Wkrótce ruszamy z pełną parą! 🚀 Coś wielkiego jest w drodze, a my nie możemy się doczekać, aby Wam to pokazać.🌟 Bądźcie z nami na bieżąco, bo już niebawem rozpoczniemy tę nową, fascynującą przygodę. Przygotujcie się na inspirację, rozrywkę i mnóstwo niespodzianek! Pamiętajcie, aby regularnie odwiedzać naszą stronę i śledzić nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie przegapcie tego momentu, kiedy razem wkroczymy w fascynującą przyszłość. Dodatkowo z radością informujemy, że naszą pierwszą aplikacją będzie ta dedykowana dla CS2! 🎮 Już niedługo zaczynamy nowy rozdział, a my chcielibyśmy, abyście go razem z nami przeżyli! Do zobaczenia wkrótce! 👋 Strona WWW :: https://bestway.gg/ Media Społecznościowe: - Facebook :: https://www.facebook.com/bestwaygg - YouTube :: https://www.youtube.com/@bestwaygg - Twitter / X :: https://twitter.com/bestwaygg - Instagram :: https://twitter.com/bestwaygg - TikTok :: https://www.tiktok.com/@bestwaygg
-
FACEIT zapowiedziało ligę o puli nagród 3,5 mln $
TygryS opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Organizacja FACEIT zapowiedziała ligę o nazwie Esports Championship Series. W rozgrywkach udział weźmie po dziesięć drużyn z Europy oraz Ameryki Północnej. W puli nagród obu sezonów znalazło się aż 3 500 000$. Pierwsze spotkania w ramach ECS odbędą się już 9 kwietnia. Najciekawszą wzmianką dotyczącą Esports Championship Series jest to, że oprócz FACEIT, współwłaścicielem rozgrywek mają być także zespoły uczestniczące. Według zapowiedzi organizatorów, zmagania ligowe na obu kontynentach mają zakończyć się finałami offline, jednak jak do tej pory nie poznaliśmy jakichkolwiek szczegółów. Zarówno w rozgrywkach w Europie, jak i w Ameryce Północnej, udział weźmie po dziesięć drużyn, z czego aż osiem otrzyma bezpośrednie zaproszenie. Pozostałe dwa miejsca trafią do najlepszych zespołów z kwalifikacji, które zaplanowano na 6-8 kwietnia. W pierwszej fazie turnieju kwalifikacyjnego udział wezmą po cztery drużyny, z czego połowa z nich awansuje do półfinałów. Oto jak prezentuje się lista zespołów, które powalczą o awans do Esports Championship Series: Europa: Pierwsza faza (bo2 – każdy z każdym): Team AGG HellRaisers SK Gaming Gambit Gaming Półfinały (bo5): mousesports G2 Esports Ameryka Północna: Pierwsza faza (bo2 – każdy z każdym): Winterfox Echo Fox Obey.Alliance KKona Półfinały (bo5): Selfless Splyce Źródło: http://cybersport.pl-
- faceit
- zapowiedziało
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
IEM Katowice 2016 z pulą nagród 250,000 $
Er Dfa.opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-StrikeWiceprezes ESL Michał Blicharz ogłosił pulę nagród przeznaczoną dla najlepszych drużyn CS:GO. IEM Katowice 2016 będzie miało w ofercie ponad 250,000 $. Małymi krokami zbliża się do Nas wielkie esportowe wydarzenie organizowane w Katowicach. To jest dobry moment, aby poznać pierwsze szczegóły na jego temat. Impreza odbędzie się na początku 2016 roku i przeznaczy ponad 450,000 $ na wszystkie organizowane w tym czasie turnieje. Minimum 250,000 $ zostało zagwarantowane dla najlepszych drużyn CS:GO, jednak jak oświadczył Michał Blicharz, ta suma może jeszcze wzrosnąć. Jest to jedna z największych puli nagród w historii turniejów Counter-Strike, jednak to może oznaczać, że ESL będzie gospodarzem turnieju bez wsparcia ze strony Valve Źródło : http://izaktv.pl/iem-katowice-2016-z-pula-nagrod-250000/
