Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'aktualizacji' .
-
hejka, po aktualizacji do windowsa 11 mam problem z odtworzeniem cs. CS 1.6 i 2 całkowicie mi sie wyłączączają. CS 1.6 pojawia sie jedynie w małej miniaturce w lewym rogu konsoli
-
Valve wprowadziło do CS:GO zmianę, o której z jakiegoś powodu kompletnie nie wspomniano, a która jest naprawdę ważna. Trudno powiedzieć, dlaczego Valve nie wspomina o niektórych zmianach, szczególnie tych, które są stosunkowo ważne. Wydawałoby się, że deweloperzy sami powinni wręcz chcieć się pochwalić tym, co udoskonalono lub poprawiono. Tymczasem na naprawdę tego “błędu” musieli trafić sami gracze. Jest to jeden z ważniejszych bugfixów, który dotyczy likwidacji sojusznika na respie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie to naprawiono, ale według samych graczy musiało się to stać niedawno. Teraz trzeba się liczyć z banem W tym momencie, jeżeli zlikwidujecie kogoś za pomocą AWP lub czegoś, co poradzi sobie z sojusznikiem jednym strzałem bądź ciosem, zostaniecie zbanowani. Oczywiście, że błąd mógł być naprawiony wcześniej, ale można było także olewać go dalej i udawać, że nie istnieje. Społeczność jest z tego zadowolona i pyta, dlaczego Valve w ogóle nie informuje o takich rzeczach i skąd bierze się tak długi czas naprawy tego. Gracze wręcz podejrzewają, że deweloperzy nie wspominają o takich bugfixach, by nie narażać się na dodatkowe narzekanie o tempo naprawy. źródło
-
Przedstawiam rekomendowane ustawienia configu/userconfigu.cfg dla graczy STEAM, którzy mają CS'a po aktualizacji: // Default config *DONT TOUCH THIS* fps_max 99.5 max_shells 1 max_smokepuffs 1 mp_decals 20 fastsprites 0 cl_observercrosshair 0 setinfo _ah 0 cl_corpsestay 1 hud_takesshots 0 alias shield "" rate 100000 cl_cmdrate 101 ex_interp 0.01 cl_showfps 1 net_graphwidth 220 brightness 6 gl_vsync 0 cl_dynamiccrosshair 0 cl_crosshair_translucent 0 voice_enable 1 m_filter 0 m_customaccel 0 gl_ansio 0 gl_vsync 0 Warto zwrócić uwagę na rate. W przeciwieństwie do poprzedniego CS'a, rate obecnie musi być wyższe, aby zachować odpowiednie choke na serwerach. To głównie do tych, co na 4FUN mieli problemy z choke po wprowadzeniu automatycznego ustawiania na serwerze ustawień. Warto również wypróbować cl_nosmooth 1. Od teraz powinna być znaczna poprawa oddawania strzałów na serwerach.
-
- rekomendowane
- ustawienia
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zgłaszajcie tu bugi i błędy, będziemy je szybko i skutecznie naprawiać. Zmiany w aktualizacji 2.04: graczowi, który utraci minę w wyniku rozwalenia jej przez innego gracza, wróci ona z powrotem do właściciela-> co za tym idzie nie będzie banów za niszczenie min po wpisaniu /mina będziemy mogli zbindować zdejmowanie miny, a także uzyskać kilka informacji odnośnie jej punkt ZM za ostatniego człowieka; do tej pory nie ma punktu ZM za ostatniego człowieka osoba będąca pod wpływem napalmu, wybierając szalonego, nadal odbiera jej HP (ogólna poprawa tego) lepiej działający system odliczania czasu działania itemów humany mogą przez siebie przechodzić, naciskając klawisz E (jest to równoznaczne z rezygnacją stawiania min pod "e") poprawne wyświetlanie HP w hud drobne poprawki w V.I.P'ie drobne poprawki w szybkości gracza oraz serwera drobne poprawki optymalizacyjne
