Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'problemy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Nie da się wyłączyć skinów świątecznych do broni jak się posiada premium. Edit: Sory nie tu miało być gdzieś indziej
  2. Ponawiam, prosze o naprawe, bo tylko rtv idzie
  3. /resetuj
  4. hejka, po aktualizacji do windowsa 11 mam problem z odtworzeniem cs. CS 1.6 i 2 całkowicie mi sie wyłączączają. CS 1.6 pojawia sie jedynie w małej miniaturce w lewym rogu konsoli
  5. wświetla mi się taki komunikat gdy chce sie zalogować na steama co mam zrobić? a czasami wgl nie chce się włączyć wgl
  6. Siemanko! Małe pytanko. Od dnia wczorajszego borykam się ze ścięciami średnio co 40-60 sekund na serwerze. Myślałem że to problem z netem, ale no tu wszystko gra. Spójność plików zrobiona, aktualizacje na bieżąco i defender niczego nie znalazł. Ktoś ma jakieś pomysły?
  7. jerzysaw

    [KOSZ] 2 Problemy

    problem nr 1 - Usunęliście i wyśmialiście moją skargę na Rzygulaka problem nr 2 - Dostałem bana na tydzień, co już wiadomo, ale czemu na WSZYSTKIE serwery FRAGUJEMY.COM? Chcę se pograć na gungame to nie mogę bo dostałem bana za nic. Proszę wyjaśnić błąd lub admina
  8. Spis - problemy techniczne i pytania: B Bład aktualizacji steam F FB Grupa sell acc steam trade N Nie mogę przeglądać Steam poprzez Chrome P Pokazuje NS na steamie Problem Steam problem z kompem - spadki fps każda gra Problem z oknem czatu na stronie Steam Problem z Steam Guard na telefonie Problem z Steam Guard/ kradzież? Problem z tokenem na telefonie. problem z znajomymi na steam problem ze steam Problem ze steamem... Problem ze znikajacymi serverami - steam prosba o pomoc Problemy steam S [Steam] Brak połączenia z internetem? Błąd ! Społeczności steam steam Steam ;c Steam Client Bootstraper Steam guard Steam po aktualizacji... Steam.Design.
  9. Spis - problemy z grami: A Artefakty podczas grania w CS:GO B Brak nakładki - TS Notifer D Dedicated Server [HLDS] F fps-y w CS:GO Freeze ekranu po włączeniu CS`a G Getting gmail error 007 GTA: San Andreas- Bardzo niskie FPS'y H HMOM3 HOTA H1Z1 Test Server L Lineage II M MAFIA III - Problem z uruchomieniem. METRO LAS LIGHT MTA:SA - Failed to load shader P [Problem] Saints Row: The Third *Problem* Fallout 4 Pomocy (The Elder Scrolls V Skyrim) Problem (głośność) Problem American Conquest : Odwet Problem Half Life 2 Problem MTA na lapku Problem przy demku? Problem z Black Ops Problem z Cossacks 3 Problem z Counter Strike. Problem z cs'em Problem z CSGO. Problem z czarnym tłem Minecraft Problem z dźwiękiem w grze Counter Strike 1.6 oraz GO Problem z ETS2 MP Problem z Euro Truck Simulator 2 Problem z Euro Truck Simulator 2 MP Problem z FPS Problem z grą Farming Simulator 2011 Problem z grą podczas uruchamiania Problem z GTA San Andreas Problem z GTA:SA Problem z klawiszami Problem z L4D2 Problem z mta/gta Problem z Terraria/League of Legends Problem z TS Problem z wejściem na serwer Proszę o pomoc gta v W Witam mam taki problem , Kiedy włączam csgo ma czarny ekran a później wyskakuje błąd
  10. Spis - problemy ze sprzętem komputerowym: A Arduino-POMOCY ! Acer Nitro 5 Asus zenbook B Brak Reakcji :( Blue Screen and more Bardzo ciemny ekran w laptopie. błąd bootmgr WIN7 C Canon Pixma MG3650 Co Chwila Problemy z winem Coś się dzieje Czarne Ss-y D DRAM na płycie głównej F Fifa 15 vs Komp G Gubienie Pakietu I Internet - problemy J Jakość (kontury chropowate) K Klawiatura Karta graficzna Karta microSD karta graficzna karta graficzna L Laptop powystawowy - wady M Microsoft Office 2013 N Nie problem , a pytanie - Szybkosc właczania sie Laptopa O omiga-plus P Popsuta klawiatura? POMOCY! problem z obrazem w grze Problem z kartą graficzną. PROBLEM POMOCY! [Problem] Rozłączający net podczas wyszukiwania meczu / odpalania gierki [Problem] Your PC did not start correctly Problem z win 7 - > win 10 Problem z słuchawkami,głosem Potrzebna pomoc z głośnością mikrofonu Problem z mikrofonem Proszę o szybką pomoc ! (Trotux, YellowSend, SafeFinder i wiele innych) Problem z Wifi [Pytanie] Podstawowe programy/ustawienia po zrobieniu windowsa 7 Problem z komputerem (on świruje) Problem z kompem problem z boot'owaniem Problem z ścinkami problem z instalacją realtek ac97 błędny podpis elektroniczny problem z klawiaturą Problem z pingiem. Problem Pomocy !!! Problem z laptopem [Problem] Dysk zewnętrzny [PROBLEM] NAT TYPE: 3, PS3 Problem reklamy. Problem z logowaniem do Forum przez PC Problemik Problem z laptopem Problem z laptopem V2 Problem z ładowaniem i wydajnością podczas ładowania lapka Problem z obrazem monitora Problem z Laptopem Problem z słuchawkami - Razer Kraken BT Kitty Edition Bezprzewodowe R Razer Tiamat 7.1 ! POMOCY ! S Steam :C Szukam Sterownika Sterowniki Start Systemu? Sterowniki/ szukam pomocy Szukam sterowników do karty graficznej. Steam - przenoszenie gier T TS W Windows 10 - problem Wk*rwiający problem z przekierowaniami przeglądarki... 2 windows 7 Z Zawieszanie się komputera
  11. Spis "Problemy z urządzeniami mobilnymi": B "Błąd Karty Sim" D Długie wybieranie K Karta Pamięci P Problem z kontem Problem z telefonem problem na szybko samsun galaxy S Smartfon do 500-600zł
  12. Rokita

    [KOSZ] Problemy z FPS

    Witam serdecznie. Od pewnego czasu (po oddaniu laptopa do czyszczenia) posiadam problem z graniem w CS GO. Konkretnie: wszystko jest okej do momentu oddania strzalow wtedy fpsy spadaja z 120-130 do 20-30 i nie da sie niestety kompletnie grac. Dodam, ze gram na najnizszych detalach. Probowalem juz wszystkiego, od instalacji sterownikow, czyszczenia laptopa roznymi programami typu CCleaner, odinstalowywania samej gry cs go po rozne Game Boostery itp. W ustawieniach graficznych ustawilem aby karta graficzna Nvidii pracowala na wydajnosc nie na jakosc - tez nie pomaga. Nie mam juz kompletnie pomyslu, rece opadaja. Gra jak napisalem chodzi plynnie do momentu strzelania, jakby procesor nie wyrabial? Odpalilem dzis program HOT CPU Tester. Ponizej wrzuce wyniki z niego, moze beda pomocne, mi niestety nic nie mowia, jestem lekkim "laikiem" w tych sprawach i wierze ze moze ktos z Panstwa bedzie w stanie mi pomoc. Predzej gra chodzila na tych najnizszych detalach plynnie miedzy 110 a maks 140 fps, teraz jest lipa. Na dysku nie ma nic praktycznie procz paru "malych" programow i csa. Pomozcie.. :( PS Tego DVD Boxa czy jakos tak tez wylaczylem wiec nie jest to raczej wina nagrywania. DIAGNOSTIC Hot CPU Tester Pro(Lite Edition) 4.4.1 Copyright © 1999-2003 7Byte Computers Tuesday, April 23, 2019 - 00:24:01 Diagnostic Report --------------------------------------------- Test Started at: 18:11:23 Test Duration: 06:00:05 Physical Processors Available: 8 Logical Processors Available: 8 Multi-Processors System(SMP): Available Hyper-Threading Technology: Not Available CPU Name String: Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz Speed: 2593MHz Logical Processors Tested: CPU 0, CPU 1, CPU 2, CPU 3, CPU 4, CPU 5, CPU 6, CPU 7 Average CPU(s) Performance: 100.0% Modules Results: Complex Matrix: Finished without error Calculating Pi: Finished without error Sorting Algorithms: Finished without error Prime Test: Finished without error Fast Fourier Transforms: Chipset: L1 Cache: L2 Cache: Memory: Finished without error HD: Finished without error MMX: Finished without error SSE: SSE2/SSE3: 3DNow!:
  13. Kubaxes

    [KOSZ] Problemy z fps

    Siema! Szukam pomocy więc udałem się tutaj. Tak, mam problem z FPS od pewnego czasu jak 90% osob. Problem jest w tym, że CSGO utrzymywał się na 120fps na latwo u mnie, potem zrobilem przerwe od grania i ostatnio wchodze a tutaj po 40-50-60 fps. Próbowałem wszystkiego, zmieniajac ustawienia w csie, opcje uruchamiania, zeskanowalem pliki, odinstalowalem gre, dalem na najwyzsza wydajnosc, czyscilem komputer w srodku oraz przez CCleanera i malwarebytes, aktualizowalem sterowniki i nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł? Pojawiło sie to chyba po jednej aktualizacji która byla nie dawno, ale moj sprzet powinien udzwignac taka gre jaka jest csgo. Jeżeli ktos chce znac specyfikacje to mam 8gb ddr3, karta graficzna to MSI radeon r9 280x OC, procek AMD a8-7600 radeon r7, 10 compute cores 4c+6g. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Z góry wielkie dzieki!
  14. wasek

    [KOSZ] problemy z TA/TK

    Witam, grywam czasem u Was na serwerze i jest olbrzymi problem z dzieciakami co przychodzą postrzelać do swoich. Niestety rzadko bywa na serwerze admin, więc może warto by wprowadzić, że jeżeli gracz zada określoną ilość obrażeń swojemu to go z automatu dostaje slay-a. Niestety zabezpieczenie, które są w tej chwili średnio się sprawdzają, bo dzieciaki nie zabijają tylko zjeżdżają z hp do 20-30... Pozdrawiam, wasek
  15. Uprzejmie informuję, iż problemy występujące od dłuższego czasu na serwerze (chmurze) zostały najprawdopodobniej naprawione i nie będą występować. Przypomnę, że codziennie serwer potrafił zawiesić się z niewiadomych mi przyczyn, paść i nie wstać, bądź też było tak, że serwer działał poprawnie, a graczy wyrzuciło i nie mogli wbić, bo serwera nie wykrywało. Jeszcze dokładnie nie wiem co mogło to powodować. Cały czas jestem w kontakcie z zespołem naszego hostingu. Miejmy nadzieję, że więcej takich problemów nie będzie. Jeśli jednak nadal będzie coś na rzeczy, proszę o pilne zgłoszenie nam tego i kryształowa kula z Pukawki na pewno się tym zajmie. Pozdrawiam
  16. Nikoś

    [KOSZ] Problemy w grach

    Witam. W tym temacie możecie zgłaszać jakiekolwiek problemy, które utrudniają Wam grę. Oby tych problemów było jak najmniej, ale jestem otwarty na pomoc dla Was. //edit: Chodzi o problemy dotyczące każdej gry.
  17. Witam , ostatnio mam problemy ogolnie z kompem niewiem co jest , a wiec tak gdy zainstaluje cs go poczekam 2-3 dni wyskakuje mi update windowsa mam win 7 oraz przed logowaniem włącza mi sie sprawdzanie dysku E Chdsp coś takiego. Nie wiem jak to wyłączyć po tych aktualizacjach i sprawdzaniach gdy włączam kompa pisze 'trwa uruchamianie systemu windows' wczoraj robiłem formata 4 raz w tym miesiacu :/ komputer się radzi wiem to bo kumpel go miał odkupiłem od niego. Jak wyłączyć te sprawdzanie dysku oraz niemieć problemów ogolnie z kompem proszę dawać linki z downloadem programów czy coś i jakiegoś dobrego antywirusa który nieusuwa plików logowania itp...
  18. Witam mam pytanie jak mogę się obronić przed atakami na złacze internetowe prosze o szybką odpowiedz ;//
  19. Czy jest przewidziana jakaś rekompensata dla ludzi, którzy zakupili status VIP w czasie awarii serwerowni ? Wiem, że to nie po waszej stronie problem występował. Ale są ludzie, którzy dokonali zakupu statusu (pukawka przyjmowała pieniądze tak samo w czasie awarii jak i przed) dzień przed problemem/w trakcie nie świadom komplikacji i nie są odczuwają żadnych komfortów ze wzgl. na zakupiony status, wręcz przeciwnie, czują się zawiedzeni. Myślę, o przedłużeniu statusu +3dni. @Edit Bardziej myślę tu o osobach, które dokonały zakupu 1/2 dni wcześniej statusu. Gdyż istota inteligentna nie zakupywała by konta premium gdy serwer jest nie stabilny.
  20. Witam Mój problem jest taki, iż po wejściu na serwer mam takie lagi jak bym latał z pingiem 2000 lecz mam max 60. Ilość FPS podczas "próby gry" to 55-60, przy wejściu na serwer ok 20. Mój sprzęt System: Windows 8 Procesor: Inte® Core 2 Quad @2.33 GH Pamięć ram: 3 GB Garta graficzna: NVIDIA geforce 9500 GT Dodam że zmiejszyłem wymagania grafiki w grze do poziomu najnizszego. To jednak wcale nie poprawiło sytuacji -_- Usunąłęm również Config i pobrałem go na nowo ( Niem wiem po co, ale łapałem się najgłupszego pomysłu XD ) Wie ktoś co należy zrobić w celu normalniej gry, moze ktos miał podobny problem lub słyszał co należy zrobić w tej sytuacji Na necie jest tużo tego typu tematów ale na żadnym nie ma dobrej odpowiedzi. Czy jest szansa że jeżeli przeinstaluje system na Win 7 to gra pójdzie ???
  21. Problemy z pingami na serwerach Uprzejmie informuję, iż od kilku dni występują problemy na łączu do ATMAN ( w tym do naszych serwerów ), co za tym idzie pingi większości graczy niestety, ale są powyżej normy ( +100 ). Nie jesteśmy w stanie doprowadzić tego do ładu i porządku, ponieważ nie podlega to pod naszą kompetencję. Oznacza to, że problem nie występuje tylko u nas, ale także na innych serwerach w serwerowni ATMAN ( szczególnie do Pukawki ). Problemy są istotne, występują na łączu. Szczególnie u operatora Multimedia. Nie wiemy kiedy usterki zostaną naprawione. Wiemy natomiast, że oprócz podwyższonego pingu, mogą występować zawieszenia się procesu serwerów, a także chwilowego pingowania większości latencji graczy ( nagły wzrost pingów 3/4 graczy na serwerze ). Pozdrawiamy, FGTeam
  22. Witam serdecznie, Dzisiejsza fala problemów jest tak ogromna, że nie sposób się zdenerwować. Powstało szereg różnych awarii, niektóre i z naszej winy i możemy pluć, krzyczeń, rzucać mięsem, ale trzeba działać. 1. Pierwszy problem związany był ze zniknięciem połowy działów na forum. Okazało się, że zniknęły uprawnienia do przeglądania danych działów w większości grupach. Problem nie był jednak tak prosty do rozwiązania. Dodanie ponownie uprawnień nie wchodziło w rachubę, ponieważ w PHP zainstalowanym na maszynie, gdzie stoi nasze forum, hosting musiał zwiększyć pewne wartości parametrów odpowiedzialnych za zapisywanie danych wielkości. Bez tego nie dało się zapisać uprawnień, bo konfiguracja przywracała się. Obecnie wszystko powinno działać poprawnie i problem nie powinien wystąpić ponownie w przyszłości. Gdyby jednak dana grupa nie miała dostępu do jakiegoś działu, proszę o informacje na PW. 2. W związku z atakami potężnymi ddos ( kolejne, nie te same co poprzednio ) na adresację 177, gdzie znajdują się nasze serwery DD2 i COD, został nałożony blackholing. Co to oznacza? Że gracze zza granicy nie połączą się do serwera, bo im go nie wyszuka. Jest wyłączona ich widoczność, stąd np. GT nie działa, a serwer trybi dla graczy z Polski. Nie ma możliwości dodania serwerów do wyjątku. Jedynie, co mogę powiedzieć, to to, że z adresacji 177 zniknęło kilka uciążliwych usług i trzeba przetestować czy ataki nadal docierają. Adresacja 176 jest bezpieczna, bo tam nie ma ataków ( 4FUN, ZM, GG ). 3. Dzisiaj z niewiadomych do końca przyczyn nie działało MySQL, praktycznie od późnej godziny nocnej. Prawdopodobnie dlatego, aby ustalić co jest przyczyną ataków i kto temu dowodzi. Stąd trzeba było wyłączyć AMXBans i Neobans z obiegu. Obecnie działa już poprawnie, niemniej jednak jutro mogą powtórzyć się problemy. 4. Sklepik dzisiaj został uszkodzony, ale ostatecznie naprawiony. FTP serwerów również szwankowało ( nie było dostępne przez dłuższy czas ). Dlatego na serwerach 4FUN i ZM sklep prawdopodobnie usunął plik odpowiedzialny za wszystkie usługi. Ubolewamy nad zaistniałą sytuacją, bo nie ma kopii zapasowej tego pliku, stąd będzie trzeba go odbudować od nowa. Prace nad tym zostaną zakończone jutro ( 21.11.2014 ) w godzinach wieczornych. Za zaistniałą sytuację ogromnie, z dużym smutkiem przepraszamy. Wszystkie usługi na serwerach, gdzie dotyczy problem, zostaną przedłużone o 24h. Dopilnujemy wszelkich starań, aby ponowna sytuacja nie miała miejsca. Listopad jest niezwykle od samego początku bardzo trudnym miesiącem, ba, najtrudniejszym od ponad roku. Cały czas zmagamy się z różnymi problemami o różnych skalach. W większości nie są one zależne od nas, ba, nawet od hostingu, a od sił wyższych. Wyrażamy ból i rozpacz wobec zaistniałych sytuacji, które ciągną się już prawie 3 tygodnie. Czeka nas sporo prac konserwacyjnych w przyszłości, aby nie dopuścić już do przypadków tj. usunięcie users.ini. Liczymy na Wasze wsparcie! Pozdrawiam, Właściciel Fragujemy.com
  23. Dzisiejsze problemy na serwerach Dzisiejszy dzień wydawać by się mogło, że jest typową sielanką, pełną odpoczynku i przyjemności. Lecz tak do końca nie jest. Po 1. Uprzejmie informuję, iż problemy z system vote zostały całkowicie naprawione. To były jedne z poważnych dzisiejszych błędów. Teraz voter map odczytuje mapy z właściwych plików. Przy okazji. Jak wiadomo u nas działa system, że admini i V.I.P'y posiadają większą wagę głosu w głosowaniu. Ten system nie działał poprawnie na serwerach COD i ZM. Ale proszę się nie martwić, przed chwilą poprawiłem i działa dobrze. Po 2. Serwer CS:GO DD2 był wyłączony. Problemem okazała się jednostka, na której stoi serwer. W panelu pojawił się komunikat chwilę przed przerwą, że rozpoczęły się prace na jednostce i trwa naprawa awarii. Obecnie wszystko działa już sprawnie. Przepraszamy za utrudnienia, lecz nie wynikały one bezpośrednio przez nas. Po 3. Serwer COD crashował się kilkukrotnie. Udało się wstępnie ustalić przyczynę tego zjawiska, jednakże prosimy o cierpliwość. Trwa naprawa i do czasu wydania UPDATE 4.2 kilka rzeczy może jeszcze nie działać jak trzeba. Po 4. Odnotować można było dziś kilka crashy i niestabilne działanie serwerów, np. 20 minut temu zresetował się serwer ZM. Najprawdopodobniej problemem jest fix wgrany i opisany: http://fragujemy.com/topic/20978-nicki-i-wpisy-z-hashtagiem/- ktoś bawił się we wpisywanie /vips na czacie i tak oto serwer padał. Do czasu rozwiązania tego problemu, fix zostaje zawieszony. Powyższe problemy bardzo wyraźnie skutkowały dzisiejszą frekwencją graczy na serwerach. Jedno jest pewne: dołożymy wszelkich starań, aby problemy rozwiązać w należyty sposób i przywrócić stabilność, a także bezpieczeństwo serwerów. Pozdrawiam
  24. Witam, Wytłumaczę Wam kilka istotnych problemów na serwerach CS:GO, które nie dotyczy tylko i wyłącznie naszych serwerów. Otóż, pierwszym problemem jest oczywiście niedziałający SourceMod (wszystkie pluginy, brak admina itd.). Valve jak zwykle musi się popisać swoim nie tyle co doświadczeniem, a wypuszczaniem czegoś, co naprawi 5 problemów i utworzy 1 konkretny. I tak właśnie się stało przy update ze wczoraj (11.09.2014). Aby naprawić ten problem, należy zainstalować najnowszy (w wersji DEV, czyli rozwijanej) SourceModa. Niestety, z kolei ta wersja zawiera błędy, przez które pewne pluginy nie działają. Dlatego poczekam do końca tygodnia łaskawie, aż jaśnie pany z Valve naprawią ten problem. Drugi problem to "wygasła sesja". Ten nie dotyczy również tylko naszych serwerów. Powtórzę już mój post z innego tematu: Trzecia sprawa, to info dot. serwerów. Rozwijamy aktualnie DD2 i FFA CS:GO. Ale niebawem pojawi się znowuż serwer CS:GO i chciałbym wspólnie ustawić mod'a. Czy chcecie JailBreaka, DeathRuna a może AWP/AIM. Choć sądzę, że istnieje nawet, że pojawią się dwa serwery: JB/DR oraz na pewno AWP/AIM. A co tam, jakiś 13 slotowy AWP to mały koszt. Czwarta sprawa. Jak już zajmę się serwerami: GG, COD oraz DD2 z serii CS 1.6, a także dopnę do końca kilka innych kwestii, forum poszerzy horyzonty w kwestii CS:GO. Będzie można bez problemu zgromadzić tu graczy, którzy grają w tę grę, bo dodamy możliwości tj. zakup skinów, wymiana. Powstanie po prostu taki kącik dla tych graczy :) Pozdrawiam
  25. Janek12

    problemy?

    mam pytanie dotyczące serwera 4fun. Od dłuższego czasu serwer crashuje , dzisiaj nawet jest offline , gra nie jest czysta .. sa jakieś dziwne "lagi" na które narzeka coraz wieksza ilość graczy . czy są jakieś problemy z tym serwerem ? jeżeli tak, to czy są już jakieś podejmowane kroki w celu rozwiązania błędu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności