Skocz do zawartości
  • Postów

    2
  • Wpisów na chatbox

    0
  • Dołączył

jerzysaw

Fragowicz
  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane

    0
  • Darowizny

    0.00 PLN 

Informacje profilowe

  • Imię
    Jerzy
  • Płeć
    mężczyzna

Informacje o fragowiczu

  • Nick na sieci
    Jerzysaw
  • Gram na serwerach
    CS 1.6 - Deathrun
    CS 1.6 - FFA
    MTA - DayZ

Ostatnie wizyty
 268

Osiągnięcia jerzysaw

Uczeń

Uczeń (3/14)

  • Pierwszy post
  • Pierwszy rozpoczęty temat
  • Tydzień z nami!
  • Miesiąc z nami!

Najnowsze odznaki

 0

Reputacja

  1. jerzysaw

    [KOSZ] 2 Problemy

    problem nr 1 - Usunęliście i wyśmialiście moją skargę na Rzygulaka problem nr 2 - Dostałem bana na tydzień, co już wiadomo, ale czemu na WSZYSTKIE serwery FRAGUJEMY.COM? Chcę se pograć na gungame to nie mogę bo dostałem bana za nic. Proszę wyjaśnić błąd lub admina
  2. jerzysaw

    [KOSZ] Skarga na rzuga

    Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nieuczciwy ban na tydzień Nick z gry: Jerzysaw Nick osoby oskarżonej: Rzygulak Data zdarzenia: 2024-02-05 21:10 około Opis zdarzenia: Podczas rozrywki było 1 zombie, a ja byłem na jakimś zadupiu mapy. Kiedy zombie było dalego ode mnie postanowiłem wyjść z mojej kampy i dołączyć do ziomków. Jadnak nagle zombie do mnie podleciał i z powodu skończenia amunicji mnie dopadł. Admin wyrzuciła mnie pod zarzutem ''podkładasz się pod zombie''. Gdy weszłem z powrotem na serwer byłem wkurzony za: - nadużywanie permisji - złe rozpatrzenie sytuacji - świadomość że będę czekał dłuuugo na ponowne rozpoczęcie rundy Tak więc po wejściu na serwer napisałem ''jebać admina który mnie wyrzucił pod zarzutem ''(...)'' '' Jestem cholerykiem więc szybko się denerwuję, więc stwierdziłem że każdy jest kozak w internecie, dodatkowo jak ma ''admina''. Admin który mnie wywalił nie wie czym jest władza. Jestem też zażenowany jego debilizmem i wysokim ego, a w dodatku szybkim obrażaniem się niczym dziewczynka. Dostałem BANA na tydzień, prosiłbym o zabranie go, a jeżeli adminowi się nie podoba, to będę szczery - czekam na dc. Proszę sobie bardzo do serca przyjąć że akurat przeżywam kryzys, więc będę BAAARDZO nerwowy i BAAAARDZO szczery. Prawda bardzo boli, co widać na przykładzie sytuacji na serwerze. Pozdrawiam i niecierpliwie czekam - Jerzy P.S - najlepsze jest to że kiedyś się z nim dogadywałem Dowód: ||| Nick admina: Rzygulak ||| Powod: Obrazanie adminow ||| Nalozony: 05.02.2024 - 21:09:33 ||| Dlugosc: 1 tyd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności