Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'skarga-' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

  1. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Bezpoctawny ban Nick z gry: Huzar Nick osoby oskarżonej: macziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Data zdarzenia: 29.12.2024 20:30 mapa zm_gbox7 Opis zdarzenia: Wszedłem do kampy na początku rundy i zostałem zombie posidziałem tam 4 sekundy i od razu ban za blokowanie,tragedia. Dowód: ss konsola + do tego HLTV z mapy zm_gbox7 (początki mapy)
  2. Skarga na: Dzik Dlaczego składasz skargę: Odpalony streamuje na Tik Toku - twierdzi, że nieee on nie ma cheatów, tak sobie tylko ustawił. Ma ustawiony No Recoil + silent aimbot. Nick z gry: Tw!light of Smile Nick osoby oskarżonej: Dzik Data zdarzenia: 18.11.2024 14:30-14:50 STEAM ID: "Dzik" 942 STEAM_0:1:457425638 5 05:24 29 0 Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  3. Herford

    [KOSZ] Skarga- test123

    Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Nie zgadzam się z powodem i długością bana Nick z gry: Herford Zamach Nick osoby oskarżonej: test123 Data zdarzenia:11.11.2024 - 00:23:24 Opis zdarzenia: gracz test123 nadużywał mikrofonu i zwróciłem mu dwukrotnie uwagę za co za drugim razem podarował mi bana na 1 miesiąc Dowód:
  4. Stypek nasz szeryf serwerowy, dumny jestem.
  5. Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę: Dostałem bezpodstawnego bana Nick z gry: Legolas Nick osoby oskarżonej: Nie znam Data zdarzenia: 11.08.2024 Opis zdarzenia: Próbuję wejść na serwer i widzę, że mam bana... Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  6. beniook

    [KOSZ] Skarga- Sunwolf

    Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: ponieważ admin zbanował mojego chłopaka za darmo Nick z gry: mój partner gra na nicku szybki Nick osoby oskarżonej: Sunwolf Data zdarzenia: 12 30 8.08.2024 Opis zdarzenia: mój partner mnie poprosił żebym napisala ponieważ on ma zablokowane stronę fragujemy i nie miał jak napisać grał dziś o 12 30 a admin dwa razy dal mu kilka pisząc że to gracz True i nie może teraz wejść na serwer ponieważ ma zablokowane przez admina jeżeli to byłby true to by sobie zmienił IP i by wszedl a mój chłopak mowi że true wyzywa odrazu a mój partner ma muta tak mi mowil i nie miał jak się obronić i napisać adminowi że to szybki prawdziwy gra mam nadzieję że zostanie ściągnięta blokada i będzie mógł dalej grać z wami pozdrawiam
  7. Skarga na: opiekuna / admina Dlaczego składasz skargę: ziomek naduzywa praw xd Nick z gry: awdxddawdwada Nick osoby oskarżonej: rabit97 Data zdarzenia: 14:45 Opis zdarzenia: wbilem na serwer dd2 ziomek patrzy spawn tt po 40 sekundach rundy napisalem mu przepros matke a on mi wjebal bana na tydzien ze mu obrazilem mame xd Dowód: *Unranked* awdxddawdwada : chlopie kroisz w gre 20 letnia i stoisz z kijem na respie wez matke przepros Sebenek killed semi11 with m4a1 [V.I.P PRO] *Master Guardian I* Rabbit97 : a ty chcesz poleciec na wakacje kolego ? < Info od kaliber44 > /me *Unranked* awdxddawdwada : w chuju to mam plus rabit pijaku stary spacji przed znakiem zapytania sie nie stawia [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: awdxddawdwada ||| IP: xxx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:525782631 ||| Nick admina: Rabbit97 ||| Powod: obrazanie rodzicow obrazanie admina ||| Nalozony: 03.08.2024 - 14:42:19 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 10.08.2024 - 14:42:19 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
  8. PatrykGRACS

    [KOSZ] Skarga- spidi

    Skarga na: opiekuna / admina / gracza Dlaczego składasz skargę:niesłuszność Nick z gry: Patryk Nick osoby oskarżonej: spidi Data zdarzenia: 27.07.2024 Opis zdarzenia: To nie skarga, a prosba o odbanowanie, temat ogolnie do deskusji, dostalem bana na tydzien za co? za podszywanie sie pod admina, jak wygladalo to podszywanie? gdy inni sie klocili, probowalem jakos ich uspokoic, wiec pisalem cisza panowie bo pobanuje, pozniej nie zawsze a czesto, dodajac hehe nie mam admina cii, wiec no, tym bardziej powinien byc serwer zadowolony ze nie chcialem by dochodzilo do klotni na serwerze, tym bardziej ze dodawalem, ze nie posiadam admina. moim zdaniem ban na tydzien jest nie sprawiedliwy. Dowód: [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: Patryk ||| IP: 37.201.240.60 ||| STEAM_ID: STEAM_1:0:381389975 ||| Nick admina: spidi ||| Powod: wielokrotne utozsamianie sie jako admin ||| Nalozony: 28.07.2024 - 00:43:07 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: [ FFA ] Fragujemy.com :: [ASYSTY|100 HP] VIP STEAM (de_fg_chateau) ||| Musisz poczekac jeszcze: 6 dni, 23 godzin, 56 minut i 28 sekund ||| Wygasa: 04.08.2024 - 00:43:07 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] Kicked :"Zostales zbanowany! Sprawdz s
  9. sm00q

    [KOSZ] Skarga- John Rambo

    Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Ponieważ ban jest niesłuszny, administrator działa pod wpływem emocji. Wystawia nie przemyślane bany. Nick z gry: sm00q Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 16.07.2024. 21:22 Opis zdarzenia: Na serwerze zombie, wystartowała runda i byliśmy na mapie coś w stylu dd2. Żeby dojść do kampy trzeba było wejść po schodkach na ścianie skacząc, dany admin za mną szedł i prawdopodobnie go "zombie złapało, otruło". Gdzie jak sie skacze to jest przez chwile slow movement, po skoczeniu na schodku odczekalem dosłownie sekunde i skakałem od razu na drugi. A admin pod wpływem emocji stwierdził że blokuje .... jest to nie 1 raz jak ten administrator działa pod wpływem nerwów, emocji itp. Admin powinien dawać przykład a nie banować za to że go zombie złapało. https://zapodaj.net/plik-YOX6Dn2vOp Dowód:
  10. Skarga na:Admin Dlaczego składasz skargę: BAN Nick z gry:Akavi Mieruko Nick osoby oskarżonej:ShPaQ. Data zdarzenia: 16:14 Opis zdarzenia:Dostałem bana za wpychanie zombie do campy , choc nie wiedzilem ze tak nie mozna a admin zachowal sie nie odpowiednio nie powiedzial mi ze tak nie mozna ani nic z tych rzeczy Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
  11. xd gorszy xd dzien xd mial xd poprostu xd dzis
  12. Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: nadużywanie uprawnień Nick z gry: Zabka nie jadka Nick osoby oskarżonej: smile Data zdarzenia: 01.07.2024r godzina 10:10-10:13 na demo minuta 21-23 Opis zdarzenia: Gdy wszedłem na szalonym do kampy nagle smile zgładził siebie. Nie pierwszy raz tak zrobił. Dowód: http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2407010952-zm_gbox5-1719820320-1719822540.zip
  13. 7 maj była skarga na niego taka sama tylko grał po nickiem WaleWiadro,po czy wrócił zmienił nick na ZieloneWiadro i odwala to samo
  14. Ty się udaj do jakiegoś psychiatry dobrego XDDD Myślałem, że jebne jak mi przyszło powiadomienie, że napisałeś na mnie skargę jak na banie siedzę od tygodnia XDDD Naprawdę co ja poradzę, że cię nikt nie lubi i cię torturują na serwerze? "B3K4 ban, za bycie 60" a to akurat zabawne, pozdrawiam autora jeśli to czyta "No to chyba jednak już ogarnąłem kto blokuje, a w takim wypadku jest Perm za unikanie Bana..." jak cos to "Perm" z małej litery, po drugie rzeczywiście zajebiście ogarnąłeś. Ktoś na twój nick wszedł (tak swoją drogą to skoro można na niego wbić to nie masz żadnej rezerwacji ) i napisał "B3K4 ban" a ty skargę na mnie piszesz XDD " albo to jest inny gracz, w co wątpię, patrząc na dowody jakie dałem na gracza @ true" jakie dowody dałeś, że to ja? Czytam drugi raz i dalej nie mogę ich znaleźć XDDD Idź sobie trochę na dwór, trawy poodtykaj, bo rola "szeryfa - hipokryty" bardzo źle na ciebie wpływa Nie pozdrawiam, true
  15. XD ten znowu
  16. Właśnie o czym my w ogóle rozmawiamy xD, nie spełniłeś swoich obowiązków i obarczasz mnie winą bo nic nie robiłeś z graczem który utrudniał grę? A ja tylko domagałem się sprawiedliwości ;). Wchodzisz na serwa i zachowujesz się jak niewiadomo kto bo masz admina. Naprawdę ciekawy przypadek. Edit: chamskie odzywki czyli mam rozumieć, że 3 osoby ci piszą ze ma lagi i gra dalej a ty masz to daleko gdzieś to w końcu granica została przekroczona bo ile można pisać, i też nie napisałem niewiadomo czego tylko "niezły admin".
  17. Dla mnie jest to niedopuszczalne, że jak ktoś dostanie laga to może sobie latać po mapie i robić co chce, szczególnie jako zombie zarażać ludzi którzy nic nie mogą zrobić.
  18. Miłego dnia
  19. Zawsze mnie to zastanawiało czemu wy robicie screeny z gry telefonem? ps. dzięki za ostrzeżenie
  20. Z cyklu.... Nie umiesz przyznać się do błędu, więc zganiasz na kogoś innego... Admin ładnie cię wyjaśnił dając ci z 15 powodów do bana, a czepiasz się mnie o nic xD 5s dołączyłem do serwera i ja cię od razu prowokuje? Kur... myślałem, że to jednak ja jestem top hipokrytą, a tu proszę bardzo... szkoda gadać, gdy ktoś zjebie sprawę, i próbuje nie umiejętnie czepiać się brzytwy, o kompletnie inny temat. Zmiana nazwy nie ma kompletnie nic wspólnego z "ucieczką" bo ban, nie przydziela się na podstawie nazwy XDDD Koleś, zachowaj naprawdę tą dumę dla siebie, a nie chwytasz się brzytwy, której ci kompletnie nikt nie wierzy. A po 2. mój temat bana, a twoja skarga sama na siebie to kompletnie 2 inne sprawy Naucz przyjmować na klatę jak facet, a nie jeszce bardziej płaczesz, i hipokryzujesz... Szkoda gadać, dostałeś ostry temat od admina, i próbujesz coś do mnie sapać.... Szkoda gadać, admin zweryfikował już ładnie. Tylko ode mnie, bo nie będę się już zniżać
  21. Wypowiem się lekko dokładniej Aby zrozumieć cały przebieg gry, powinieneś zacząć od mapki poprzedniej, niż tej co dałeś "dowód"... No ale taka już natura, aby na kogoś nagadać, aby wyjść nie niewiniątko, i jaki to jesteś poszkodowany... Dlaczego nie dałeś demka z poprzedniej mapki, gdzie wyzywałeś od tak bez powodu pół serwera, podkładałeś się czy też unikałeś całą mapę celi, przeciągając nawet o 1-2 minuty runde, bo zostałeś jako jedyny zombii i nie robiłeś celi? Dlaczego tego nie dałeś do tematu, tylko zacząłeś od środka, gdy to biedny dostałeś bana na 12h, i to słusznego. Ale nie dostałeś za poprzednią mapę, tylko za moment wpychania. Na tym demku dowody. http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2406191448-zm_dust2_long-1718801280-1718803620.zip Po 2. nie chce dawać mi się nowej skargi, skoro tu jest temat.... Aktualnie gracz "true" gra na serwerze na mapie oblivion, i wyzywa po raz kolejny pół serwera, nie robi celi i blokuje, kilka graczy jego hejtuje i narzeka przez to jak utrudnia im grę (nie mi). Mówią na mnie, że jestem hipokrytą BO NIE KULTURALNIE CZASEM SIĘ WYPOWIADAM (i to w sumie jedyny zarzut na moją osobę "słownictwo"), ale nie utrudniam innym gry aby za każdym razem od wejścia na serwer coś odwalać Mówią na mnie hipokryta, a tu o jakiego delikwenta mam. Pozwolę sobie dodać komentarz, bo przecież jestem "szeryfem serwera" Ale pewnie dostane ostrzeżenie, bo wchodzę nie w swoją skargę, ale dodaje więcej tematu na owego gracza, który daje skarge sam na siebie XD
  22. Potwierdzam to co piszesz mordo dlatego jak wspomniałem wcześniej ja nie pisze skargi jak ktoś raz coś napiszę tylko daje szansę ale ona lub on bo się pogubiłem notorycznie zaczepia i piesze głupie rzeczy aż w końcu napisałem skargę to się broni dziękuję że piszecie w tej sprawie mam nadzieję że admin coś z tym zrobi zostawmy to już mu niech rozpatrzy ta sprawę dzięki i miłego Panowie
  23. Nie mówiac już o tym że on/ona (agnieszka glodowska) od dłuższego czasu ma coś do szybkiego.Sam byłem świadkiem jak podawała się za 13-latke i pisała że może pokazać za darmo miejsca intymne.I zbereźne teksty których nawet nie będe cytował.Ale myśle że @ benioczek potwierdzi moja słowa.Chociaż dowodów brak. Nawet jak jest to agnieszka głodowska już nie powinna wejść na ten serwer.Lubi prowokować.Brakuje adminów bo jak ja bym miał wszystko zgłaszać to zbrakło by dnia.Pozdrawiam
  24. Chciałbym nadmienić, że to nie pierwszy raz. Dziś po raz kolejny blokował kampę. Obecny był przy tym Klawy i szybki
  25. Skarga na: Admina Dlaczego składasz skargę: Ban na zawsze z powodem: aktywny ban, żadnego bana nie miałem Nick z gry: Zabka nie jadka Nick osoby oskarżonej: Sunwolf Data zdarzenia: 20.05.2024r godzina 17:52 Opis zdarzenia: Admin wszedł na serwer i dał mi bana na zawsze z powodem aktywny ban. Byłem na spec i oglądałem graczy, dał mi bana z nicku Pszczelarz, lecz po chwili zmienił nick na Sunwolf. Proszę o unbana. Dowód: zdjęcie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności