Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'wpisz' .
Znaleziono 64 wyników
-
Imię: Mateusz Aktualny wiek: 29 Staż gry w Counter-Strike 1.6:gralem 7lat przed przerwa 10latnia i znowu nadrabiam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: dosyc dlugi Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne glownie popoludniowe i wieczorne czasem nocny ale i w weekendy zdarzaja sie poranne Link do wykresu aktywności na serwerze:https://www.gametracker.com/server_info/fun.fragujemy.com:27015/top_players/?sort=2&order=ASC&searchipp=10&searchpge=20662 Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: tak Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak sprawowalem ale nie pamietam nazwy serwera okolo 6miesiecy i drugi okolo 1roku Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
-
Skarga na: Dzik Dlaczego składasz skargę: Odpalony streamuje na Tik Toku - twierdzi, że nieee on nie ma cheatów, tak sobie tylko ustawił. Ma ustawiony No Recoil + silent aimbot. Nick z gry: Tw!light of Smile Nick osoby oskarżonej: Dzik Data zdarzenia: 18.11.2024 14:30-14:50 STEAM ID: "Dzik" 942 STEAM_0:1:457425638 5 05:24 29 0 Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
@ CRZ A to nie jest jakiś troll/bot??
-
Skarga na: opiekuna / admina Dlaczego składasz skargę: ziomek naduzywa praw xd Nick z gry: awdxddawdwada Nick osoby oskarżonej: rabit97 Data zdarzenia: 14:45 Opis zdarzenia: wbilem na serwer dd2 ziomek patrzy spawn tt po 40 sekundach rundy napisalem mu przepros matke a on mi wjebal bana na tydzien ze mu obrazilem mame xd Dowód: *Unranked* awdxddawdwada : chlopie kroisz w gre 20 letnia i stoisz z kijem na respie wez matke przepros Sebenek killed semi11 with m4a1 [V.I.P PRO] *Master Guardian I* Rabbit97 : a ty chcesz poleciec na wakacje kolego ? < Info od kaliber44 > /me *Unranked* awdxddawdwada : w chuju to mam plus rabit pijaku stary spacji przed znakiem zapytania sie nie stawia [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS] ||| Zostales zbanowany na serwerze! ||| Nick: awdxddawdwada ||| IP: xxx ||| STEAM_ID: STEAM_0:0:525782631 ||| Nick admina: Rabbit97 ||| Powod: obrazanie rodzicow obrazanie admina ||| Nalozony: 03.08.2024 - 14:42:19 ||| Dlugosc: 1 tydzien ||| Na: [ ONLY DD2 #02 ] Fragujemy.com :: [RANGI|SKINY|STATTRACKI|ASYSTY] (de_dust2) ||| Musisz poczekac jeszcze: 1 tydzien ||| Wygasa: 10.08.2024 - 14:42:19 [FRAGBANS]-------------------------------------[FRAGBANS]
-
Imię: Kamil Aktualny wiek: 28 lat Staż gry w Counter-Strike 1.6: Jeśli dobrze liczę, to 18 lat. Nick na serwerze: Czerwion Staż gry na serwerze: Bardzo długo, moje początki na tym serwerze sięgają roku 2014. Od roku 2018 ponad rok gdy pełniłem funkcję admina serwera 4FUN. Aktualnie powróciłem na serwer około 2 tygodnie temu. Podsumowując mam prawie 300 godzin przegranych na serwerze. Godziny w jakich grasz na serwerze: Przeważnie są to godziny poranne 10:00-14:00, ale pojawiam się także w godzinach popołudniowych 15:00-18:00. Link do wykresu aktywności na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Czerwion/fun.fragujemy.com:27015/ Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: Tak, do końca lipca. Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: Tak, wielokrotnie. Zarówno tutaj na serwerze 4FUN jak i na serwerze GG, ale byłem także adminem na kilku innych nieistniejących już sieciach. Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: Tak, oczywiście, aczkolwiek na pewno przyda się lekkie odświeżenie wiedzy. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Jestem aktywny na serwerze jak i na forum Dużo osób mnie zna i mamy dobry kontakt Pełniłem kiedyś już tą funkcję przez długi czas i dobrze to wyglądało Pojawiam się na serwerze w godzinach w których większość adminów jest niedostępna tj. poranne i lekko popołudniowe. Mam duże doświadczenie zarówno w byciu adminem jak i w grze. Potrafię odróżnić czitera od czysto grającego gracza, niegdyś pełniłem również funkcję sędziego CS 1.6 na tym projekcie. Jestem osobą komunikatywną i lubianą, rzadko wchodzę z ludźmi w konflikty, jestem stanowczy i lubię trzymać porządek. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198008775164/
-
Skarga na:Admin Dlaczego składasz skargę: BAN Nick z gry:Akavi Mieruko Nick osoby oskarżonej:ShPaQ. Data zdarzenia: 16:14 Opis zdarzenia:Dostałem bana za wpychanie zombie do campy , choc nie wiedzilem ze tak nie mozna a admin zachowal sie nie odpowiednio nie powiedzial mi ze tak nie mozna ani nic z tych rzeczy Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Potwierdzam to co piszesz mordo dlatego jak wspomniałem wcześniej ja nie pisze skargi jak ktoś raz coś napiszę tylko daje szansę ale ona lub on bo się pogubiłem notorycznie zaczepia i piesze głupie rzeczy aż w końcu napisałem skargę to się broni dziękuję że piszecie w tej sprawie mam nadzieję że admin coś z tym zrobi zostawmy to już mu niech rozpatrzy ta sprawę dzięki i miłego Panowie
-
Nie mówiac już o tym że on/ona (agnieszka glodowska) od dłuższego czasu ma coś do szybkiego.Sam byłem świadkiem jak podawała się za 13-latke i pisała że może pokazać za darmo miejsca intymne.I zbereźne teksty których nawet nie będe cytował.Ale myśle że @ benioczek potwierdzi moja słowa.Chociaż dowodów brak. Nawet jak jest to agnieszka głodowska już nie powinna wejść na ten serwer.Lubi prowokować.Brakuje adminów bo jak ja bym miał wszystko zgłaszać to zbrakło by dnia.Pozdrawiam
-
Imię: Aktualny wiek: Staż gry w Counter-Strike 1.6: zaczynam po 10letniej przerwie ale bylem juz adminem na kilku serwerach w tamtych czasach i cos jeszcze pamietam Nick na serwerze: gr33n hornet **** Staż gry na serwerze: krotki moze byc 4h Godziny w jakich grasz na serwerze: rozne Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ] Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ]nie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA bany.fragujemy.com ] / NIE nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE posiadam info o adminowaniu Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE mysle ze tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ...mysle ze wieczorami czasem brak admina a lubie wlasnie wieczorem pograc i wylapac kogos kto gra nie ferr ...lubie porzadek i duza ilosc osob na serwerze ...sam widzialem gdy nie ma admina i sa glosowania map na jakich mapach jest wiecej osob graczy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198019190218/
-
[ODDZIELONY] Podanie na admina - WPISZ SWÓJ NICK
Kaymansky420! opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Kolego, z takim nieładem w tym podaniu to jedyne czego możesz się spodziewać, to odrzucenia ;d Proponuję Ci podpatrzeć inne podania "przyjęte", w jaki sposób powinno wyglądać Twoje Nie tylko występuje ten bajzel w podaniu, ale dodatkowo założone konto typowo pod podanie. Po udzielaj się troszkę na forum, udowodnij swą zależność na sprawowanej funkcji, którą chcesz osiągnąć, a Twoje podanie ma szansę na powodzenie Bo puki co to klapa totalna -
Skarga na: Rzygulak Dlaczego składasz skargę: Niby zaraziłem kogoś przez tekstury Nick z gry: Fist Nick osoby oskarżonej: rzygulak Data zdarzenia: 22.29 05.02.2024 Opis zdarzenia: Jak by to napisać dupe przypiekło dziecku jak mu pisalem że nie zwraca uwagi na to jak bluzgaja aż do dziś do teraz byłem matką zombi ,,, i gracze mnie wpychali do kampy ale poczekajcie 10 minut wczesniej jak nie był na niewidce spamował tym i tym sposobem dostałęm bana za zarażanie przez tekstury czekam dziecko na twoją wypowiedz Dowód: wstaw tu dowód popierający skargę, np. w postaci dema lub screen''ów
-
Imię: Kacper Aktualny wiek: 16 Staż gry w Counter-Strike 1.6: okolo 8-10 lat Nick na serwerze: LeQueder Staż gry na serwerze: na serwerze gram dosc dlugo bo grubo od 5 lat Godziny w jakich grasz na serwerze: wieczorami w wolne dni gram na serwerze jak tylko moge Link do wykresu aktywności na serwerze: www.gametracker.com/account/manage/ Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: NIE, lecz mam zamiar kupic Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] chcialbym zadbac o serwer ,brak cheaterow, kultura i dobra i mila zabawa jestem duzo aktywny na serwerze staram sie tam grac i podoba mi sie ten serwer w kazdej wolnej chwili jestem na waszym serwer mysle ze moglbym sie nadawac na admina Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: NIE Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561199175830103/
-
Imię: bartek Aktualny wiek: 16 Nick na serwerze: bartek Pora dnia w jakiej grasz na serwerze: Zazwyczaj gram między 16-22 Czy jesteś zaznajomiony z zasadami serwera: tak Czy kiedykolwiek byłeś karany na naszych serwerach: nie byłem Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: nie Kilka argumentów dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy przyjąć na admina w ramach szybkiej rekrutacji: -Na serwerze dochodzi do coraz większej ilości kłótni oraz coraz częściej widuje się cheaterów -umiem sprawdzać czy ktoś posiada modyfikacje które są zabronione na serwerze -spędzam od 2 do 6 godzin codziennie na serwerze Link do wykresu aktywności na serwerze: https://rank.fragujemy.com/profiles/STEAM_1:1:639596754/8/ Link do profilu Steam, na którym grasz na serwerze:https://steamcommunity.com/profiles/76561199239459237/
-
Imię: bartek Aktualny wiek: 16 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: silver 6 Nick na serwerze: bartek Staż gry na serwerze: 22 Godziny w jakich grasz na serwerze: 18-24 Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ] Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: TAK / NIE [ JEŚLI MIAŁEŚ, NAPISZ ] nie Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW LUB MUTÓW NA bany.fragujemy.com ] / tak Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / tak Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ... codziene granie na serverze ... umiem sprawdzać czy ktoś posiada nie dozwolone modyfikacje ...znam osoby jak i adminów jestem miły mam humor umiem rozmawiać z ludzmi Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ https://steamcommunity.com/profiles/76561199239459237/ ]
-
Imię: Bartosz Aktualny wiek: 21 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 7 lat Nick na serwerze: refus Staż gry na serwerze: 5 lat Godziny w jakich grasz na serwerze: 15-24 Link do wykresu aktywności na serwerze: https://rank.fragujemy.com/profiles/STEAM_1:0:145975152/7/ Czy posiadasz aktywną usługę typu V.I.P: NIE Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: tak Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: zależy Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] 1.jestem veteranem na serwerze . 2.posiadam umiejętności powodujące nagłe dymy na serwerze. 3.szybko się uczę. 4.dogaduje się z comunity serwera. 5.english 80%. 6.jestem miłym człowiekiem. 7.gram w lige legend (refus). 8.rozumiem drugiego człowieka. 9.mam uprawnienia na wózek widłowy. 10.polski 54%. 11.Jeśli coś się dzieję np. kilka osób się kłóci padają jakieś wyzwska umiem znaleść rozwiązanie które doprowadza do pogodzenia się dwóch stron. Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: nie (czemu?) Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198252216032/
-
.
-
Nie, bo jestes czarny
-
Wypadało by się chociaż przywitać
-
Można przymknąć oko i dać szansę, jestem na tak
-
[ODDZIELONY] Podanie na admina -Kaptan Czerwonego Statku
ToM opublikował(a) temat w Oddzielone posty
Wypełnij poprawnie wzór podania. -
Imię: Krzysztof Aktualny wiek: 17 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: Nick na serwerze: Shy Staż gry na serwerze: na serwerze gram około 3 lata tylko pod innymi nickami Godziny w jakich grasz na serwerze: około 12-13 Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ] FG RANK CS:GO :: AWP #01 :: Player :: Shy (fragujemy.com) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ...Łatwo nawiązuję kontakty z innymi graczami ... Umiem rozpoznać zwykłego dobrego gracza od cheatera ... Umiem zapanować nad sytuacją na serwerze np. jak ktoś kogoś obraża albo coś takiego Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem Tak posiadam Konto ze Statusem Prime https://steamcommunity.com/profiles/76561199519548228?tscn=1688241590
-
Imię: Krzysztof Aktualny wiek: 17 Staż gry w Counter-Strike: Global Offensive: 5 lat Nick na serwerze: Kaptan Czerwonego Statku Staż gry na serwerze: Na serwerze gram około 3 lat tylko pod innymi nickami , ale teraz akurat mam nowe konto ze statusem prime Godziny w jakich grasz na serwerze: zazwyczaj siedzę od 12 do kilku godzin Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA rank.fragujemy.com ]FG RANK CS:GO :: AWP #01 :: Player :: Shy (fragujemy.com) Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW LUB MUTÓW NA sbans.fragujemy.com ] / NIE-Nie Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE-TAK Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE -Tak Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] ...Gwarantuje aktywność na serwerze ... Jak ktoś będzie potrzebował się czegoś dowiedzieć będę w stanie udzielić odpowiedzi ...Łatwo nawiązuje kontakty z innymi graczami dlatego większość osób mnie kojarzy Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE-Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike: Global Offensive ze statusem PRIME. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM] -Tak https://steamcommunity.com/profiles/76561199519548228/
-
Imię: Paweł Aktualny wiek: 36 Staż gry w Counter-Strike 1.6: Gram od 13 roku życia Nick na serwerze: Xeron Staż gry na serwerze: Już ponad miesiąc ale nie jestem pewien Godziny w jakich grasz na serwerze: Zależy Link do wykresu aktywności na serwerze: [ STATYSTYKI SPRAWDZISZ NA GAMETRACKERZE ] Czy kiedykolwiek byłeś karany na Fragujemy.com: TAK [ LINK DO TWOICH BANÓW NA fbana.fragujemy.com ] / NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcję admina: TAK [ JEŚLI POSIADASZ INNE DOŚWIADCZENIE, OPISZ JE ] / NIE Czy posiadasz podstawową wiedzę w zakresie funkcji admina: TAK / NIE Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: [ MINIMUM 3 ARGUMENTY ] Nie... Tak... Tak... Czy kiedykolwiek posiadałeś status VAC na swoich kontach Steam: TAK [ WSKAŻ, JAKA BYŁA PRZYCZYNA ] / NIE Nie Oświadczam, że posiadam Steam z grą Counter-Strike 1.6. Mój link do profilu: [ TWÓJ LINK DO PROFILU STEAM ] Sir_xeron1987 A dodam od siebie że jestem wice mistrzem pierwszej edycji Cs 1.5 w Polsce. Do tego wielkie doświadczenie w grze. Znajomość AMX 100 %. Byłem adminem na wielu serwerach i pilnuje porządku. Cheatera wyczuwam z daleka .
