Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'szybki' .
-
Serwer, na którym nadano karę: [ ZOMBIE INFECTION ] Fragujemy.com :: NEW UPDATE 2024! (zm_fun_world_b) Rodzaj kary: ban Powód kary: zbyt czeste pisanie odwolania od sciagniecia mi muta na serwerze Data nadania kary: Nalozony: 31.08.2024 - 18:35:14 Nick z gry: LewaNdOwski Opis zdarzenia: zbyt czesto pisalem odwolanie od muta i za to dostalem bana na wejscie na serwer na stale caly czas gralem na nicku szybki a teraz chcialbym wrocic do gry na serwerze dlugo juz mam bana wiec chyba wystarczy ta kara mozna mi dac szanse i zobaczyc moja poprawe kazdy na nia zasluguje Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak przyznaje sie ze nie wlasciwie sie zachowywalem bo pisalem zbyt czesto odwolania od muta ale jak gralem na serwerze nigdy nikomu nie wadzilem ani nie lamalem regulaminu wiec mysle ze kara powinna zostac sciagnieta i powienienm dostac szanse juz mam kare ponad dwa miesiace wiec dalo mi to duzo do myslenia i wiem ze sie poprawilem z zachowania
-
Serwer, na którym nadano karę: wpisz serwer, na którym otrzymałeś karę Rodzaj kary: mute Powód kary: wyzywanie gracza Data nadania kary: 18.07.2024 12:08 Nick z gry: szybki Opis zdarzenia: Witam gracz ciągle albo blokował albo specjalnie wpychał mi zombi do kampy pisałem grzecznie żeby tak nie robił to później ciągle coś odwalał wiem że nie powinienem go wyzywać ale nie mogłem wytrzymać człowiek przychodzi pograć spokojnie a tutaj coś takiego się odwala i jeszcze zakazano pisać skargi na takie osoby więc jak ma się utrzymać serwer skoro dużo osób stałych które grały nie chcą grać przez takie rzeczy co tam się dzieją ale na 10 lat muta dostać to trochę szaleństwo to jest mój drugi jak dobrze pamiętam mut żałuję ale też nie jest bez winny tamten chłopak Czy przyznajesz się do popełnionego czynu: tak przyznaje się źle zrobiłem przepraszam również nie będę już wyzywał nikogo będę czekał jak się polepszy sytuacja na serwerze i zostawię wszystko w rękach admina który pilnuje serwer ale naprawdę nie da się grać z tak panującym chaosem
-
Właśnie o czym my w ogóle rozmawiamy xD, nie spełniłeś swoich obowiązków i obarczasz mnie winą bo nic nie robiłeś z graczem który utrudniał grę? A ja tylko domagałem się sprawiedliwości ;). Wchodzisz na serwa i zachowujesz się jak niewiadomo kto bo masz admina. Naprawdę ciekawy przypadek. Edit: chamskie odzywki czyli mam rozumieć, że 3 osoby ci piszą ze ma lagi i gra dalej a ty masz to daleko gdzieś to w końcu granica została przekroczona bo ile można pisać, i też nie napisałem niewiadomo czego tylko "niezły admin".
-
Dla mnie jest to niedopuszczalne, że jak ktoś dostanie laga to może sobie latać po mapie i robić co chce, szczególnie jako zombie zarażać ludzi którzy nic nie mogą zrobić.
-
Obejrzałem demo , czasówki się zgadzają. Na Pełnej - ewidentne wpychanie do kampy. Szybki - również to samo. Panowie do ukarania @ [CS 1.6] Opiekun serwerów.
-
Jeśli jest ktoś z tutaj obecnych kto gra w gladiatusa i nie lubi czekać na wyprawy po kilka minut czy czekać na arenie lub pracować przez 8 godzin jest na to sposób! Wystarczy, że zarejestrujesz się na niemieckim serwerze gladiatusa nr 201 na którym gra dzieje się 8 razy szybciej. Czekanie na wyprawę totalnie skrócone, czas na arenie ograniczony do 3 min a praca w stajni na 8 godzin to tak naprawdę półtorej godzinki. Polecam ! link do rejestracji http://de.gladiatus.gameforge.com/game/?kid=5-03706-03711-1105-12012140 //Pozdrawiam wh.exe
-
a) Smokegrenade: ;alias +Rhox.250 "weapon_smokegrenade; wait; +attack" ;alias -Rhox.250 "-attack" bind "j" "+Rhox.250" Włączanie skryptu: Nie ma cyclera Użycie skryptu: j b) Flashbang: ;alias +Rhox.251 "weapon_flashbang; wait; +attack" ;alias -Rhox.251 "-attack" bind "k" "+Rhox.250" Włączanie skryptu: Nie ma cyclera Użycie skryptu: k c) Hegrenade: ;alias +Rhox.252 "weapon_hegrenade; wait; +attack" ;alias -Rhox.252 "-attack" bind "l" "+Rhox.252" Włączanie skryptu: Nie ma cyclera Użycie skryptu: l Opis: Szybkie wyciągnięcia granatu i rzut.
