Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'rambo' .
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Ponieważ ban jest niesłuszny, administrator działa pod wpływem emocji. Wystawia nie przemyślane bany. Nick z gry: sm00q Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 16.07.2024. 21:22 Opis zdarzenia: Na serwerze zombie, wystartowała runda i byliśmy na mapie coś w stylu dd2. Żeby dojść do kampy trzeba było wejść po schodkach na ścianie skacząc, dany admin za mną szedł i prawdopodobnie go "zombie złapało, otruło". Gdzie jak sie skacze to jest przez chwile slow movement, po skoczeniu na schodku odczekalem dosłownie sekunde i skakałem od razu na drugi. A admin pod wpływem emocji stwierdził że blokuje .... jest to nie 1 raz jak ten administrator działa pod wpływem nerwów, emocji itp. Admin powinien dawać przykład a nie banować za to że go zombie złapało. https://zapodaj.net/plik-YOX6Dn2vOp Dowód:
-
Właśnie o czym my w ogóle rozmawiamy xD, nie spełniłeś swoich obowiązków i obarczasz mnie winą bo nic nie robiłeś z graczem który utrudniał grę? A ja tylko domagałem się sprawiedliwości ;). Wchodzisz na serwa i zachowujesz się jak niewiadomo kto bo masz admina. Naprawdę ciekawy przypadek. Edit: chamskie odzywki czyli mam rozumieć, że 3 osoby ci piszą ze ma lagi i gra dalej a ty masz to daleko gdzieś to w końcu granica została przekroczona bo ile można pisać, i też nie napisałem niewiadomo czego tylko "niezły admin".
-
Dla mnie jest to niedopuszczalne, że jak ktoś dostanie laga to może sobie latać po mapie i robić co chce, szczególnie jako zombie zarażać ludzi którzy nic nie mogą zrobić.
-
Skarga na: Admina Dlaczego składasz skargę: Nadużycie funkcji admina, zaczynając od niepoprawnego kick'a, kończąc banem na tydzień za "obrazę admina" Nick z gry: Pawloo Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 29.02.2024 -22:05? Opis zdarzenia: Cześć, Z adminami na zombie jak z policją, nigdy nie wiesz o co się przyczepi. Grając na mapie zm_fg_oblivion_final dostałem kicka - niby podkładanie się zombie. Tak, nie mam co robić na serwerze jak podkładać się zombie,...Mając zakupione nieskończone ammo, wyszedłem na mini polowanie (Jak sam serwer informuje co jakiś czas grających graczy na serwerze, POLOWANIE, jest nieobowiązkowe, a nie ZABRONIONE) ale dla bezpieczeństwa nie wyszedłem z kampy jak wariat, tylko czując się trochę bezpieczniej po zakupie ammo, wychyliłem się. Siedziałem sam w kampie a słyszałem jak żywi faszerują ostatniego zombie ołowiem i pewnie zaprowadzili go do rogu, to chciałem nabić sobie trochę pkt na bombę. Niestety pomyliłem się i zombie był przy mojej kampie, nie wiem, próbowałem cofnąć i wykorzystać moje nieskończone ammo bo miałem przewagę, ale po prostu dałem "dupy" i zaklinowałem się przez co zostałem zarażony. W tym momencie dostałem kicka od admina, wróciłem na serwer dosłownie po chwili, czekając do końca rundy. Na początku rundy zdenerwowany jak postąpił ktoś mający uprawnienia, zapytałem - "Czy Ty kurwa jesteś jakiś niepełnosprawny umysłowo?" (Tutaj na szybko powiedziałem mu, że mialem ammo, bla-bla) potem coś mi odpowiedział, ale nie wiem co, bo go nie zrozumiałem. Zdenerwowany wyszedłem z serwera, chciałem poczekać do następnej mapy bo było już bezsensu grać na tej od nowa. Wróciłem trochę później, tu drineczek, tu telefon i czas zleciał- Przy próbie wejścia na serwer po jakimś czasie, przyszedł komunikat o BANIE na tydzień za obraze admina. Człowieku.. ja Cię pytam gdzie Cię obraziłem? Po prostu Cię zapytałem w prawie kulturalny sposób co Ty od...walasz. Zadałem Ci tylko to pytanie, słowem się później nie odezwałem, nie ciągnąłem tego dalej, a Ty się bawisz w jakiegoś strażnika Texasu... Dowód: http://217725.node53.pukawka.pl/hltv-2402292157-zm_fg_oblivion_final-1709240220-1709242560.zip (25:00) do następnej nowej rundy.
-
Skarga na: admina Dlaczego składasz skargę: Moim zdaniem niesłuszny ban za wpychanie zm do kampy. Nick z gry: ShPaQ Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 11.02, około 22, ban nałożony 12.02, około 12.20 Opis zdarzenia: Zostałem oskarżony o specjalne wpychanie zm do kampy gdzie był ct (długi tunel). Obejrzałem demko kilka razy. W momencie gdy na mapie był 1 zm grupka ludzi podbiegła do długiego tunelu strzelając. Wyglądało to ewidentnie jakby złapali ZM w kampie. Widząc to też zbiegłem na dół pomoc go dobić. Oddałem kilka niecelnych strzałów z pistoletu ale zaraz skumałem, że tam na koncu jest CT. Przestałem strzelać i się zawinąłem, kilku graczy nawalało jeszcze z kałacha i po chwili go zarazili. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko ok, dziś zrobiłbym to samo. Wprowadzili mnie w błąd bijąc ZM w kampie ale jako jedyny przestałem strzelać jak skumałem co się kręci (żaden ze strzałów oddanych z pistoletu nie wepchnął ZM). Dowód: Demko zajmuje 23MB i nie chce się tu wrzucić, To było 11.02, około 22, mapa frosty. Chwilę po tym jak wszedłem na serwer.
-
Skarga na: John Rambo Dlaczego składasz skargę: Składam skargę, ze względu na to iż nie uważam że podstawiałem się zombie, nie zdołałem w czasie się schować do właściwej kampy, i admin stwierdził że się podstawiam. Nick z gry: Kanapka z paszakiem Nick osoby oskarżonej: John Rambo Data zdarzenia: 20:50 Opis zdarzenia: Po rozpoczęciu rundy, chciałem wskoczyć do kampy, ale nie zdążyłem ze względu na to że gracz przede mną był zombie, obstrzelałem go i zacząłem uciekać, i nie zdołałem znaleźć innej właściwej kampy, i biegałem wokół ciężarówki Coca-Coli aż koniec końców jeden z zombie mnie złapał, i zaraził. Po tej sytuacji dostałem insta-ban z tytułem że podstawiam się zombie. Nie rozumiem też zasady, polowanie=podstawianie, każdego gracza z osobna jest decyzja czy wyjdzie z kampy, i zacznie obstrzeliwać zombie, czy też nie. Nie mam dostępu do demo, nie wiem skąd je nawet wziąć, jednakże załączam zrzut ekranu z konsoli z gry. Nie jestem pierwszą osobą, która jest niesłusznie z banowana przez tego administratora. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia, i prześledzenia pracy tego gracza na waszych serwerach. Dowód: https://imgur.com/a/WqcrdAJ
- 1 odpowiedź
-
- cs 1.6
- cs 1.6 zombie
- (i 5 więcej)
