Siemanko!
Małe pytanko.
Od dnia wczorajszego borykam się ze ścięciami średnio co 40-60 sekund na serwerze. Myślałem że to problem z netem, ale no tu wszystko gra. Spójność plików zrobiona, aktualizacje na bieżąco i defender niczego nie znalazł. Ktoś ma jakieś pomysły?