Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'fpsy' .
-
Siema! Szukam pomocy więc udałem się tutaj. Tak, mam problem z FPS od pewnego czasu jak 90% osob. Problem jest w tym, że CSGO utrzymywał się na 120fps na latwo u mnie, potem zrobilem przerwe od grania i ostatnio wchodze a tutaj po 40-50-60 fps. Próbowałem wszystkiego, zmieniajac ustawienia w csie, opcje uruchamiania, zeskanowalem pliki, odinstalowalem gre, dalem na najwyzsza wydajnosc, czyscilem komputer w srodku oraz przez CCleanera i malwarebytes, aktualizowalem sterowniki i nadal to samo. Ma ktoś jakiś pomysł? Pojawiło sie to chyba po jednej aktualizacji która byla nie dawno, ale moj sprzet powinien udzwignac taka gre jaka jest csgo. Jeżeli ktos chce znac specyfikacje to mam 8gb ddr3, karta graficzna to MSI radeon r9 280x OC, procek AMD a8-7600 radeon r7, 10 compute cores 4c+6g. Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi? Z góry wielkie dzieki!
-
Witam Ostatnio napotkał mnie problem dot. fpsów w grze GTA:SA, mam ich od 0 do max 13 i jestem na 100% pewien, że to nie wina słabego PC (BF 3 w 40-50 fpsach itp.) Domyślam się, że to może być spowodowane wirusem na moim komputerze (którego już usunąłem całkowicie programem Malwarebytes). Po usunięciu wirusa wszelkie gry działają tak jak działały- dobrze, natomiast w gta nie da się grać ani w singlu ani na sampie/MTA. Próbowałem ustawić koligację na 1 procek- nic to nie dało, zabawa ustawieniami jak i fps limiterem- nic. Wszelkie porady które znalazłem na YT/ Googlach nic nie dały. Mój komputer który posiadam w tej chwili może i nie jest mocarny, ale mówienie, że to wina "słabego pc" byłoby czystym przejawem idiotyzmu (chyba, że mowa o niekompatybilności z starymi grami). W skrócie- CPU: Intel Pentium G620 2,6GHz 2x 64 bit GPU: NVDIA GT 520 1GB v. 327.54 (najnowszy jak na teraz) OS: Windows 10 Home 32 bit RAM: 4GB Grałem na pirackiej wersji (zanim ktoś zacznie mi tu pisać wywody jaki to ja zły- GTA:SA kupiłem z 7 razy w życiu gdy to nie wiedziałem co to piractwo itp.) w wersji okrojonej (brak dźwięków mowy do singla itp.), teraz pobrałem wersje "full" tzn. bez usuwania stacji radiowych itd. Olałbym sprawę gdyby nie to, że jestem jednym z Administratorów (jak zresztą widać po tagu) serwera MTA. EDIT: Znalazłem obejście jednak nie jest ono optymalne (do czasu znalezienia innego sposobu będę korzystać z tego)- Zainstalowałem windowsa 7 64 bit na drugim dysku i tam GTA chodzi normalnie, problem w tym, że muszę restartować komputer by tylko przejść z jednego systemu na drugi (a win 7 mam zainstalowanego tylko ze względu na MTA) co sprawia, że jest to strasznie nieoptymalne. Mimo znalezienia "rozwiązania" nadal z wielką chęcią wypróbuje wszelkie wasze rady :)
-
Witam aby zwiększyć fps`y w lolu należy wejść w opcje podczas gry wejść w zadkładke ustawienia video i ustawić ustawienia graficzne na niskie i bardzo niskie , odrazu wam fp`sy skoczą z 20 do 50 :)
-
Siemka zauważyłem, że wiele ludzi ma problem z małą liczbą fps'ów. Pomogę Wam zwiększyć liczbę do około 200-300, ale musicie mieć wyłączoną synchronizacje pionową jeżeli macie kartę graficzną NVIDIA. Przejdźmy do komend: cl_showfps 1 net_graph 0 fps_override 1 developer 1 fps_max 333 Piszę ten poradnik ponieważ 1 lub 2 z moich komend nie było zawartych w poprzednich. Myślę, że Ci pomogłem.
- 2 odpowiedzi
-
- poradnik
- skutecznie
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
