Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zwiększyć' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Centrum Dowodzenia
    • Regulaminy
    • Ogłoszenia i informacje
    • Organizacja naszego projektu
    • Rekrutacja na naszym projekcie
    • Konkursy na naszym projekcie
    • Promuj i wesprzyj nasz projekt
    • Lista wszystkich usług
    • Zapytaj nas
  • Strefa Fragowiczów
    • Przydatne dla Fragowiczów
    • Wspólna integracja
    • Kącik redakcyjny
    • Kącik twórczości
    • Kącik hydepark
  • Strefa kar, skarg i zgłoszeń
    • Formalności - kary
    • Forum
    • Counter-Strike 1.6
    • Counter-Strike: Source
    • Counter-Strike: Global Offensive
    • Counter-Strike 2
    • TeamSpeak i Discord
  • Strefa naszych serwerów
    • ★ CS 1.6 ★ Lista serwerów
    • ★ CS:S ★ Lista serwerów
    • ★ CS:GO ★ Lista serwerów
    • ★ CS 2 ★ Lista serwerów
    • ★ Lista różnych serwerów ★
    • ★ Serwery głosowe ★
  • Strefa gier i sprzętu
  • Strefa pozostałych działów
  • Info
  • Ogłoszenia
  • [CS 1.6] Gracze serwera ZOMBIE INFECTION Aktywność
  • Ekipa Mocnego Pierdolnięcia Wszystko
  • ASG - AirSoftGun Forum ASG
  • Mirage 4L Homie Manewry
  • Wariaty Zeu$a Do odstrzału
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI POLECANE DRZEWKA
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI ELITARNE POJAZDY
  • ZAPALENI CZOŁGIŚCI PRZEMYŚLENIA
  • Byłem tutaj - strefa publiczna Byłem tutaj
  • Surf Classic Rekord fragów (ss)
  • Fragowi wyznawcy filozofii "XD" Tematy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Wielkie psalmy
  • Śnięte słowa mesjasza ner7usa Bogate donacje słowne
  • Miauczki *.* Miau Miau
  • shooters Tematy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Imię


Miasto


Zainteresowanie


Nick na sieci


Ulubiony serwer


Gram na serwerach


Skąd dowiedziałeś się o naszej sieci serwerów


System


Procesor


Karta graficzna


Pamięć RAM


Fotel


Monitor


Myszka


Klawiatura


Słuchawki


Mikrofon


Smartfon


X


Facebook


Instagram


TikTok


Snapchat


Discord


Twitch

Znaleziono 5 wyników

  1. Cześć, chciałbym Wam przedstawić kilka sposobów jak zwiększyć ilość FPS w Counter strike 1.6 Zapraszam do oglądania :)
  2. Witaj [username] . Chciałem Tobie pokazać jak zwiększyć swoje fps jeżeli masz ich tylko 60 (Reszte zapraszam na koniec) 1. Zaczynamy od tego, że musimy dowiedzeć się jakiej firmy (ATI czy NVIDIA) mamy kartę graficzną i czy nie jest ona zintegrowana (w większości kart zintegrowanych albo nie istnieje synchronizacja pionowa, albo nie da się jej wyłączyć/włączyć). Najprościej rozpoznać firmę po sterownikach, gdyż są one naszpikowane logami firm Dla Posiadaczy Kart Nvidia: a)panel sterowania >> panel sterowania NVIDIA >> Zarządzanie ustawieniami 3d >> synchronizacja pionowa: wymuś wyłączenie b)Jeżeli nie masz Opcji Zarządzanie ustawieniami 3d zrób to a następnie punkt a) : [Wersja Angielska] View -> Advanced, potem pojawi sie na liscie 'Manage 3D Settings'. [wersja PL] pewnie 'Widok -> Zaawansowane' . ! Pamietaj Masz ją wyłączyć !! Dla Posiadaczy Kart ATI (AMD): a)Catalyst Control Center*->Grafika->3d->wszystkie->trzecie od dołu to zdaje się oczekiwanie na odświeżanie pionowe * (Prawy przycisk myszy na wolnym miejscu na Pulpicie i na samym dole sie znajduje Catalyst Control Center) ! Pamiętaj Masz ją wyłączyć !! Teraz Przejdziemy do zwiekszania fps poprzez komendy: fps_max 333 <-- Najlepsze ustawienia gdyż nasza postać nie ma tak zwanego slowmo) fps_modem 333 <--- Ustawia fps tak zwane (stałe). Najlepsze ustawienie aby nie bylo slowmo developer 1 <---- Powieksza nasze fps (bez tego mamy tylko 100 fps) cl_showfps 1 <--- Pokazuje nasze fps w górnym lewym rogu ekranu net_graph 3 <--- Pokazuje nasze fps w prawym dolnym rogu (pokazuje także ping) hud_draw 0 <-- Wylacza "say" celownik oraz Cały hud Hud_draw 1 <---włacza "say" celownik oraz cały hud m_filter 1 cl_yawspeed 650 (predkosc dokrecania kolek "bind" poniżej) Bindy: bind "klawisz" +right <--- Bind na robienie kółek w Prawo(Zamiast klawisz wstaw przycisk jaki chcesz zbindować) bind "klawisz" +left <---Bind na robienie kółek w Lewo (Zamiast klawisz wstaw przycisk jaki chcesz zbindować) Bind "klawisz""hud_draw 0" (Zamiast klawisz wstaw przycisk jaki chcesz zbindować) Bind "klawisz""hud_draw 1" (Zamiast klawisz wstaw przycisk jaki chcesz zbindować) To na tyle Życze powodzenia w szkoleniu własnego Bh Poradnik By Poczatkujacy :)|Zarony Sality.F
  3. Witam aby zwiększyć fps`y w lolu należy wejść w opcje podczas gry wejść w zadkładke ustawienia video i ustawić ustawienia graficzne na niskie i bardzo niskie , odrazu wam fp`sy skoczą z 20 do 50 :)
  4. Siemka zauważyłem, że wiele ludzi ma problem z małą liczbą fps'ów. Pomogę Wam zwiększyć liczbę do około 200-300, ale musicie mieć wyłączoną synchronizacje pionową jeżeli macie kartę graficzną NVIDIA. Przejdźmy do komend: cl_showfps 1 net_graph 0 fps_override 1 developer 1 fps_max 333 Piszę ten poradnik ponieważ 1 lub 2 z moich komend nie było zawartych w poprzednich. Myślę, że Ci pomogłem.
  5. Chcesz zwiększyć szybkość internetu i mieć mniej lagów i mniejszy ping w Cs? Ten poradnik jest dla ciebie 1. Zaczynamy - Klikamy Start - Uruchom - Wpisujemy gpedit.msc - Przechodzimy do: Konfiguracja komputera - Szablony administracyjne - Sieć - Harmonogram pakietów QoS # Klikamy "Ogranicz rezerwowaną przepustowość " # Ustawiamy na Włączone # Ustawiamy limit przepustowości na 0% Klikamy Zastosuj i restartujemy komputer.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności