Siemka zauważyłem, że wiele ludzi ma problem z małą liczbą fps'ów.
Pomogę Wam zwiększyć liczbę do około 200-300, ale musicie mieć wyłączoną synchronizacje pionową jeżeli macie kartę graficzną NVIDIA.
Przejdźmy do komend:
cl_showfps 1
net_graph 0
fps_override 1
developer 1
fps_max 333
Piszę ten poradnik ponieważ 1 lub 2 z moich komend nie było zawartych w poprzednich.
Myślę, że Ci pomogłem.