Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'troszkę' .
-
Valve wprowadziło do CS:GO zmianę, o której z jakiegoś powodu kompletnie nie wspomniano, a która jest naprawdę ważna. Trudno powiedzieć, dlaczego Valve nie wspomina o niektórych zmianach, szczególnie tych, które są stosunkowo ważne. Wydawałoby się, że deweloperzy sami powinni wręcz chcieć się pochwalić tym, co udoskonalono lub poprawiono. Tymczasem na naprawdę tego “błędu” musieli trafić sami gracze. Jest to jeden z ważniejszych bugfixów, który dotyczy likwidacji sojusznika na respie. Nie wiadomo, kiedy dokładnie to naprawiono, ale według samych graczy musiało się to stać niedawno. Teraz trzeba się liczyć z banem W tym momencie, jeżeli zlikwidujecie kogoś za pomocą AWP lub czegoś, co poradzi sobie z sojusznikiem jednym strzałem bądź ciosem, zostaniecie zbanowani. Oczywiście, że błąd mógł być naprawiony wcześniej, ale można było także olewać go dalej i udawać, że nie istnieje. Społeczność jest z tego zadowolona i pyta, dlaczego Valve w ogóle nie informuje o takich rzeczach i skąd bierze się tak długi czas naprawy tego. Gracze wręcz podejrzewają, że deweloperzy nie wspominają o takich bugfixach, by nie narażać się na dodatkowe narzekanie o tempo naprawy. źródło
-
Zbojnik 20int 30zyw 60wyt 30kon FAMAS + USP Widzi niewidzialnych, odbija 2 pociski na rundę, +10 dmg z famasa Zauważyłem że ta premka jest nawet dobra, ale prawie nikt na niej nie gra ( Ja gram ;) ). Na Zbójniku uważam że umiejętność widzenia niewidzialnych jest tylko mocna. Tylko wydaje Mi się że przez tego FAMASA, oraz temu że inne premki są bardzo wypasione (np. Zabójca 1/8 kryt 1/12 wywalenie broni 1/3 HE ), nikt nie gra tą premką. A zauważyłem że żadna premka nie Ma AK47. Więc jeśli by się dało to proponowałbym zmienić FAMASA na AK47 +10dmg, lub dodać AK47+10dmg zabierając odbicie 2 pocisków na runde, albo też dodać do tego FAMASA no recoila. ;) Pozdrawiam :) @The Best Next - Co do tych odbić to zauważyłem że po odbiciu kul zeruje AP ( Kamizelke ). Mi z 200ap po 1 strzale zostaje 0.
