Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'mocne' .
-
Witam, oto kolejna dawka szotów, nie zapomnijcie ocenic. ^^
-
https://www.youtube.com/watch?v=fkzFC1Y40y8&feature=youtu.be
-
Fnatic za mocne dla Virtus.pro. Polacy z drugim miejscem
draxe opublikował(a) temat w Informacje ze świata Counter-Strike
Virtus.pro nie było w stanie pokonać reprezentantów Fnatic w wielkim finale turnieju Counter-Strike: Global Offensive, rozgrywanego w Londynie pod nazwą Gfinity 2015 Spring Masters II. Polacy musieli uznać wyższość swoich rywali na trzech mapach, przez co ostatecznie zajęli drugie miejsce w zawodach. Szwedzi za triumf otrzymają 25 000 dolarów. Do naszych rodaków trafi 15 000 dolarów. Walka o pierwsze miejsce w Londynie rozpoczęła się na cobblestone, na którym Fnatic najpierw grało w CT. JW i jego kompani radzili sobie świetnie, wygrywając pierwszą połowę wynikiem 11:4. Po zmianie stron Polakom udało się nadrobić trochę strat, ale ostatecznie i tak ulegli rywalom wynikiem 10:16. Starcie przeniosło się na cache, które wybrało Virtus.pro. Po stronie broniącej znów zaczęli Szwedzi, którzy po raz kolejny nie pozwalali przeciwnikom na skuteczne ataki, doprowadzając do wyniku 12:3. Scenariusz z cobblestone niemal się powtórzył. Nasi rodacy zdobyli jeszcze kilka rund, choć ostatecznie mapa padła łupem Fnatic, kończąc się rezultatem 16:9. Trzecią, a jak później się okazało - także ostatnią lokacją finału był dust2. Podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego rozpoczęli jako terroryści, radząc sobie całkiem dobrze. Ich ataki i skuteczna gra doprowadziła do wyniku 7:8. W drugiej połowie również mogliśmy oglądać niezły występ Polaków. Zacięta walka dała nam w końcu dogrywkę, w której lepiej poradzili sobie Szwedzi, wygrywając 19:16. Dzięki temu klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco: 1. Fnatic - 25 000 dolarów 2. Virtus.pro - 15 000 dolarów 3/4. Natus Vincere/Titan - 5000 dolarów źródło: cybersport.pl -
MOCNE! To był dzień, otwarcie: Korwin-Mikke vs Ikonowicz (27.01.2014) 30:00 - masakrejszyn!!!
