Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'żyje' .
-
Amerykański aktor Paul Walker, znany głównie z filmów "Szybcy i wściekli", zginął w wypadku drogowym na północ od Los Angeles. Miał 40 lat. O śmierci aktora poinformował portal tmz.com, powołując się na policję. Walker razem ze swym kolegą jechał sportowym porsche. W miejscowości Santa Clarita pędzący z dużą prędkością samochód wypadł z drogi, uderzył w drzewo lub słup, a następnie stanął w płomieniach. Agent aktora poinformował na Facebooku, że Walker i jego kolega zginęli na miejscu. Potwierdził także, że aktor nie kierował samochodem, lecz był pasażerem. Portal tmz.com podał, powołując się informacje z otoczenia Walkera, że był on gościem na wystawie samochodowej w Santa Clarita, na której zbierano pieniądze na pomoc dla ofiar niedawnego tajfunu na Filipinach. Zginął podczas jazdy próbnej nowym porsche. Paul Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie przede wszystkim dzięki roli Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" "Wszyscy w Universalu jesteśmy załamani. Paul był jednym z najbardziej lubianych i szanowanych członków naszej rodziny przez ostatnie 14 lat. Ta strata to katastrofa dla nas, dla wszystkich zaangażowanych w pracę nad filmami z serii Szybcy i Wściekli oraz dla niezliczonych fanów. Przesyłamy nasze najgłębsze i najszczersze kondolencje rodzinie Paula."- takiej treści oświadczenie wydał Universal, wytwórnia filmowa z którą związany od 14 lat był Paul. Nie wiem jakie macie zdanie na temat jego. Natomiast ja ubolewam bo znam go również z innych roli i naprawdę był to dobry aktor Zdjęcia z wypadku: http://film.onet.pl/paul-walker-aktor-znany-z-filmow-szybcy-i-wsciekli-zginal-w-wpadku-mamy-zdjecia/p9h4f @Didek dzięki za linka do zdjęć ;)
-
Paweł Królikowski miał 58 lat. Był znanym polskim aktorem. Najbardziej zapamiętany z roli w filmie "Sługi wojny" czy też popularnego serialu "Ranczo". Kilka lat temu usunięto mu tętniaka mózgu. Po zabiegu i wielu rehabilitacjach następowała poprawa, jednak aktor kolejny raz trafił do szpitala gdzie od grudnia ubiegłego roku już go nie opuścił. Przyczyną było ogólnie złe samopoczucie i zanik mowy. Źródło fotografii Źródło
-
Witam, oto kolejna dawka szotów, nie zapomnijcie ocenic. ^^
